О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года № 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2013 года № 722. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 358
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.04.2014 № 358 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года № 1392 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 77-78, ст. 1136) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам»;
стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право частной собственности на земельный участок», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право постоянного землепользования», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право временного безвозмездного землепользования», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.

"Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № 1392 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № 722 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 358 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2014 № 358 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № 1392 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 77-78, 1136-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы»;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілер ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Тұрақты жер пайдалану құқығына актілер ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актілер ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актілер ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июля 2013 года № 722
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право частной собственности
на земельный участок» 1. Общие положения
1. Государственная услуга «Оформление и выдача актов на право частной собственности на земельный участок» (далее – государственная услуга) оказывается республиканским государственным предприятием «Научно-производственный центр земельного кадастра» Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан и его филиалами (далее – предприятие, ведущее Кадастр), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту, по местонахождению земельного участка и через филиалы Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 23 и  43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр: www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право частной собственности на земельный участок или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок или мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 шілдедегі
№ 722 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу және беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны және оның филиалдары (бұдан әрі – Кадастрды жүргізетін кәсіпорын) тарапынан және мекенжайлары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 23 және 43-баптарының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылады.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген бас тарту туралы дәлелді жазбаша түрдегі жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.

7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право частной собственности на земельный участок – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право частной собственности на земельный участок – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;
2) с момента обращения в центр:
при выдаче акта на право частной собственности на земельный участок – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право частной собственности на земельный участок – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.
Изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, на период до достижения ими восемнадцатилетнего возраста осуществляется на безвозмездной основе.
9. График работы предприятия, ведущего Кадастр: ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, с установленным графиком работы с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов.
В центрах прием документов осуществляется, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9-00 до 20-00 часов, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной очереди» без ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании предприятия, ведущего Кадастр, в зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты);

7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
2) орталыққа өтініш берген сәттен бастап:
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға олар он сегіз жасқа толғанға дейінгі кезеңге жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындау өтеусіз негізде жүргізіледі.
9. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жұмыс кестесі: еңбек заңнамасына сәйкес, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз жүзеге асырылады.
Қабылдау «электрондық кезек» тәртібімен жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның ғимаратында көрсетіледі, залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген;

2) в здании центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателя государственной услуги с ограниченными возможностями, приняты меры противопожарной безопасности. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
в предприятие, ведущее Кадастр:
1) при предоставлении государством права частной собственности на земельный участок:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права частной собственности на земельный участок;
копии землеустроительного проекта, утвержденного структурным подразделением местного исполнительного органа областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
при наличии землеустроительного проекта размещения земельных участков на площадку для отвода под индивидуальное жилищное строительство представляется часть землеустроительного проекта на конкретный земельный участок и материалы по установлению его границ на местности, выдаваемые организацией, выполнившей указанные работы;
копию договора купли-продажи земельного участка (при продаже земельного участка);
справку уполномоченного органа о произведенной оплате выкупной цены земельного участка, а также о наложении запрета на совершение сделок с земельным участком при его продаже в рассрочку (при продаже земельного участка);
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
2) при выкупе в частную собственность земельного участка, ранее предоставленного в землепользование:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права частной собственности на земельный участок;
копию договора купли-продажи земельного участка (при продаже земельного участка);
справку уполномоченного органа о произведенной оплате выкупной цены земельного участка, а также о наложении запрета на совершение сделок с земельным участком при его продаже в рассрочку (при продаже земельного участка);
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;

2) мемлекеттік қызмет алушының таңдауы бойынша орталық ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдай қарастырылған, өртке қарсы қауіпсіздік шаралары қабылданған. Залда анықтама бюросы, күту орындары, ақпараттық стенділер орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы мыналарды ұсынады:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға:
1) мемлекет жер учаскесіне жеке меншік құқығын берген кезде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне жеке меншік құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – уәкілетті орган) жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшесі бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жеке тұрғын үй құрылысына бөлуге арналған алаңда жер учаскелерін орналастырудың жерге орналастыру жобасы болған жағдайда, көрсетілген жұмыстарды орындаған ұйым беретін, нақты жер учаскесіне арналған жерге орналастыру жобасының бір бөлігі және оның жергілікті жердегі шекараларын белгілеу жөніндегі материалдар;
жер учаскесін сатып алу-сату шартының көшірмесі (жер учаскесін сату кезінде);
уәкілетті органның жер учаскесiнiң сатып алу бағасын төлеу туралы және жер учаскесiн төлеу мерзiмiн ұзартып сату кезінде мәмiле жасасуға тыйым салынатыны туралы (жер учаскесін сату кезінде) анықтамасы;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
2) бұрын жер пайдалануға берiлген жер учаскесіне жеке меншік құқығын сатып алу кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне жеке меншік құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
жер учаскесін сатып алу-сату шартының көшірмесі (жер учаскесін сату кезінде);
уәкілетті органның жер учаскесiнiң сатып алу бағасын төлеу туралы және жер учаскесiн төлеу мерзiмiн ұзартып сату кезінде мәмiле жасасуға тыйым салынатыны туралы (жер учаскесін сату кезінде) анықтамасы;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;

3) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве частной собственности и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
4) при замене акта на право частной собственности на земельный участок, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право частной собственности на земельный участок, в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право частной собственности на земельный участок недействительным (при выдаче дубликата акта).
5) при замене акта на право частной собственности на земельный участок, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию правоустанавливающего документа на земельный участок;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление дубликата акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
Для проверки копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
в центр:

3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын жеке меншік құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларын өзгерту туралы шешімінен үзіндінің және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжаттың көшірмесі;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
4) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне жеке меншiк құқығы актiciн ауыстыру немесе жер учаскесiне жеке меншiк құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын беруге өтініш;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;
5) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне жеке меншiк құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі.
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
орталыққа:

12. Бланки заявлений находятся в справочном бюро.
Для получения государственной услуги в центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания либо у консультантов центра.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
В центре прием документов осуществляется работниками центра.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право частной собственности на земельный участок осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до представления вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право частной собственности на земельный участок, и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае, если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право частной собственности на земельный участок либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право частной собственности на земельный участок считается выданным.

12. Өтініштердің бланкілері анықтама бюросында болады.
Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштердің бланкілері күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады немесе орталықтың консультанттарында болады.
13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандартқа 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
15. Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.

3. Принципы работы
17. Деятельность предприятия, ведущего Кадастр, и центра основывается по отношению к получателю государственной услуги на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебного долга;
3) вежливость при работе с получателями государственной услуги;
4) представление исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге;
5) прозрачность деятельности должностных лиц при рассмотрении обращений;
6) обеспечение сохранности документов получателя государственной услуги;
7) защита и конфиденциальность информации о содержании документов получателя государственной услуги.
4. Результаты работы
18. Результаты работы по оказанию государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 6 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются приказом руководителя Министерства регионального развития Республики Казахстан, имеющего на это полномочия.
5. Порядок обжалования
20. В приложении 1 к настоящему стандарту указаны контактные данные должностного лица, который разъясняет порядок обжалования действий (бездействия) уполномоченного лица предприятия, ведущего Кадастр, и оказывает содействие в подготовке жалобы.
Информацию о порядке обжалования действий (бездействия) работника центра можно получить по телефону call-центра: 1414.
21. Ответственными за организацию оказания государственной услуги является предприятие, ведущее Кадастр. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги может обратиться в Комитет по управлению земельными ресурсами и к ответственному должностному лицу предприятия, ведущего Кадастр, адреса и телефоны которых указаны в приложении 7 к настоящему стандарту.
22. Жалобы на некорректное обслуживание при оказании государственной услуги получателем государственной услуги направляются путем обращения:
1) в предприятие, ведущее Кадастр, руководителю предприятия, ведущего Кадастр, адрес и телефон которого указаны в приложении 1 к настоящему стандарту;
2) в центре руководителю центра, адрес и телефон которого указаны в приложении 3 к настоящему стандарту.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба должна адресоваться субъекту или должностному лицу, в компетенцию которых входит разрешение поставленных в жалобе вопросов.
В жалобе указываются фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), почтовый адрес, дата. Жалоба должна быть подписана получателем государственной услуги. При подаче жалобы указываются наименование субъекта или должность, фамилии и инициалы должностных лиц, чьи действия обжалуются, мотивы обращения и требования.

3. Жұмыс қағидаттары
17. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның және орталықтың мемлекеттік қызметті алушыға қатысты қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) мемлекеттік қызмет алушылармен жұмыс істеген кезде сыпайылық таныту;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) өтінішті қарау кезінде лауазымды тұлғалар қызметінің ашықтығы;
6) мемлекеттік қызмет алушы құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету;
7) мемлекеттік қызмет алушы құжаттарының мазмұны жөніндегі ақпаратты қорғау және құпиялылықты сақтау.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызмет алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыс нәтижелері осы стандартқа 6-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын осыған құзыреті бар Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі басшысының бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымдарды дайындауға жәрдем көрсететін лауазымды тұлғалардың байланыс деректері осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
Орталық қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты call-орталықтың 1414 телефоны арқылы алуға болады.
21. Мемлекеттік қызметті көрсетуді ұйымдастыруға Кадастрды жүргізетін кәсіпорын жауапты болып табылады. Мемлекеттік қызмет алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетіне және мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 7-қосымшада көрсетілген Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жауапты лауазымды адамына жүгіне алады.
22. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде дөрекі қызмет көрсетуге шағымды мемлекеттік қызмет алушы:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорында мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Кадастрды жүргізетін кәсіпорын басшысының атына;
2) орталықта мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 3-қосымшада көрсетілген орталық басшысының атына жолдайды.
23. Мемлекеттік қызмет алушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Шағым онда көрсетілген мәселелерді шешу құзыретіне кіретін субъектіге немесе лауазымды тұлғаға жолдануға тиіс.
Шағымда тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта болған жағдайда), электрондық мекенжайы, күні көрсетіледі. Шағымға мемлекеттік қызмет алушы қол қоюы тиіс. Шағым берген кезде әрекетіне шағым жасалатын субъектінің атауы немесе лауазымы, лауазымды тұлғалардың тегі және аты-жөні, шағымдану себептері мен талаптары көрсетіледі.

25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета входящих документов и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц». Получателю государственной услуги выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение (жалобу), и места получения ответа на поданную жалобу, контактных данных должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы. О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде по почте.
Установленные сроки рассмотрения обращений граждан – 30 календарных дней, а не требующих получения дополнительной информации и изучения, – 15 календарных дней.
В центре: подтверждением принятия жалобы, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии центра.
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных.
26. В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в срок, предприятие, ведущее Кадастр, обеспечивает их хранение в архиве.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в предприятие, ведущее Кадастр.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов
на право частной собственности
на земельный участок»
Перечень
филиалов и отделений Республиканского государственного
предприятия «Научно-производственный центр
земельного кадастра» Комитета по управлению земельными
ресурсами Министерства регионального развития
Республики Казахстан по оказанию государственной услуги
п/п
Наименование предприятия, филиалов, отделений
Месторасположение, адрес
Ответственное должностное лицо за оказание государственной услуги
Контактный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
6
1
Республиканский государственное предприятие «Научно-производственный центр земельного кадастра»
010000, город Астана,
улица Желтоксан, 25
Заместитель Генерального директора
8(7172) 32-08-68
agnpz@ aisgzk.kz
Акмолинская область
2
Акмолинский филиал РГП «НПЦзем»
020000, город Кокшетау,
улица Абая, 89
Заместитель директора
8(7162)
25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
Аккольское районное отделение
020100, Аккольский район,
город Акколь,
улица Нурмагамбетова, 81
Руководитель отделения
8(71638)
2-30-45
r01001@ aisgzk.kz
4
Астраханское районное отделение
020300, Астраханский район,
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50
Руководитель отделения
8(71641)
2-27-92
r01002@ aisgzk.kz
5
Атбасарское районное отделение
020400, Атбасарский район,
город Атбасар,
улица Агибай батыра, 53а, кв.38
Руководитель отделения
8(71643)
2-43-23
r01003@ aisgzk.kz
6
Буландынское районное отделение
020500, Буландынский район,
город Макинск, улица Некрасова, 19
Руководитель отделения
8(71646)
2-18-08
r01009@aisgzk.kz
7
Бурабайское районное отделение
021700, Бурабайский район,
город Щучинск, улица Аблай-хана, 34
Руководитель отделения
8(71636)
4-69-08
r01171@aisgzk.kz
8
Егиндыкольское районное отделение
020600, Егиндыкольский район,
село Егиндыколь, улица Победы, 6
Руководитель отделения
8(71642)
2-15-10
r01007@aisgzk.kz
9
Енбекшильдерское районное отделение
020700, Енбекшильдерский район,
город Степняк, улица Биржан-сал, 96
Руководитель отделения
8(71639)
2-20-34
r01172@aisgzk.kz
10
Есильское районное отделение
020900, Есильский район,
город Есиль, улица Кунаева, 12
Руководитель отделения
8(71647)
2-02-40
r01284@aisgzk.kz
11
Жаксынское районное отделение
021000, Жаксынский район,
село Жаксы, улица Ленина, 1
Руководитель отделения
8(71635)
2-17-73
r01278@aisgzk.kz
12
Жаркаинское районное отделение
021100, Жаркаинский район,
город Державинск, улица Захарова, 31, каб. 4
Руководитель отделения
8(71648)
9-27-53
r01283@aisgzk.kz
13
Зерендинское районное отделение
021200, Зерендинский район,
село Зеренда, улица Мира, 42\2
Руководитель отделения
8(71632)
2-16-97
r01160@aisgzk.kz
14
Сандыктауское районное отделение

25. Қабылданған шағым кіріс құжаттарын есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Мемлекеттік қызмет алушыға күні мен уақыты, шағымды (арызды) қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні және берілген шағымға жауап алатын орны, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректері көрсетілген талон беріледі. Шағымның қаралу нәтижесі туралы өтініш иесіне жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
Азаматтардың өтініштерін қараудың белгіленген мерзімдері – күнтізбелік 30 күн, ал қосымша ақпарат алуды және зерделеуді талап етпеген жағдайда – күнтізбелік 15 күн.
Орталықта: қолма-қол және пошта арқылы шағымдардың қабылдануының растауы оның орталықтың кеңсесінде тіркелуі (мөртабаны, кіріс нөмірі және тіркелген күні шағымның екінші данасында немесе шағымға ілеспе хатқа қойылады) болып табылады.
Шағымды қабылдаған тұлға мемлекеттік қызмет алушыға оның шағымының қабылданғаны жөнінде талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, байланыс телефоны көрсетіледі.
26. Егер мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды алуға мерзімінде келмеген жағдайда, Кадастрды жүргізетін кәсіпорын оларды мұрағатта сақтауды қамтамасыз етеді.
Егер мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды алуға мерзімінде келмеген жағдайда, орталық оларды бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оларды Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға береді.
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын
басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы»
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының мемлекеттік қызметтер
көрсету жөніндегі бөлімдері мен филиалдарының
тізбесі
Р/с
Кәсіпорынның, филиалдың, бөлімнің атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты лауазымды адам
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Бас директордың орынбасары
8(7172)32-08-68
agnpz@aisgzk.kz
Ақмола облысы
2
«ЖерҒӨО» РМК Ақмола филиалы
020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89
Директор орынбасары
8(7162)25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
Ақкөл аудандық бөлімі
020100, Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 81
Бөлім басшысы
8(71638)2-30-45
r01001@aisgzk.kz
4
Астрахан аудандық бөлімі
020300, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Әл-Фараби көшесі, 50
Бөлім басшысы
8(71641)2-27-92
r01002@aisgzk.kz
5
Атбасар аудандық бөлімі
020400, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 53а, 38-пәтер
Бөлім басшысы
8(71643)2-43-23
r01003@aisgzk.kz
6
Бұланды аудандық бөлімі
020500, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Некрасов көшесі, 19
Бөлім басшысы
8(71646)2-18-08
r01009@aisgzk.kz
7
Бурабай аудандық бөлімі
021700, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 34
Бөлім басшысы
8(71636)4-69-08
r01171@aisgzk.kz
8
Егіндікөл аудандық бөлімі
020600, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6
Бөлім басшысы
8(71642)2-15-10
r01007@aisgzk.kz
9
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
020700, Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Біржан сал көшесі, 96
Бөлім басшысы
8(71639)2-20-34
r01172@aisgzk.kz
10
Есіл аудандық бөлімі
020900, Есіл ауданы, Есіл қаласы, Д. Қонаев көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(71647)2-02-40
r01284@aisgzk.kz
11
Жақсы аудандық бөлімі
021000, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71635)2-17-73
r01278@aisgzk.kz
12
Жарқайың аудандық бөлімі
021100, Жарқайың ауданы, Державин қаласы, Захаров көшесі, 31, 4-каб.
Бөлім басшысы
8(71648)9-27-53
r01283@aisgzk.kz
13
Зеренді аудандық бөлімі
021200, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 42\2
Бөлім басшысы
8(71632)2-16-97
r01160@aisgzk.kz
14
Сандықтау аудандық бөлімі

021400, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ленина, 119
Руководитель отделения
8(71640)
9-22-55
r01004@aisgzk.kz
15
Шортандинское районное отделение
021600, Шортандинский район,
поселок Шортанды,
улица Лермонтова, 13
Руководитель отделения
8(71631)
2-24-46
r01012@aisgzk.kz
16
Кокшетауское городское отделение
020000, город Кокшетау,
улица Абая, 89
Руководитель отделения
8(7162)
25-73-13
r01174@aisgzk.kz
17
Степногорское городское отделение
021500, город Степногорск,
4 микрорайон, дом 32, кв. 3
Руководитель отделения
8(71645)
6-34-77
r01018@aisgzk.kz
18
Целиноградское районное отделение
010000, город Астана,
улица Абая, 63, офис 180
Руководитель отделения
8(7172)
40-55-84
r01011@aisgzk.kz
19
Аршалинское районное отделение
020200, Аршалынский район,
поселок Аршалы, улица Маншук Маметовой, 12а
Руководитель отделения
8(71644)
2-16-90
r01005@aisgzk.kz
20
Ерейментауское районное отделение
020800, Ерейментауский район,
город Ерейментау, улица А. Кунанбаева, 136
Руководитель отделения
8(71633)
2-11-61
r01006@aisgzk.kz
21
Коргалжынское районное отделение
021300, Коргалжынский район,
село Коргалжын, улица Болгамбаева, 9
Руководитель отделения
8(71637)
2-15-20
r01008@aisgzk.kz
Актюбинская область
22
Актюбинский филиал РГП «НПЦзем»
030000, Актюбинская область,
город Актобе, улица Ш. Калдаякова, 5
Заместитель директора
8(7132)
54-06-94
akt_02@aisgzk.kz
23
Актюбинское городское отделение
030000, Актюбинская область,
город Актобе, улица Ш. Калдаякова, 5
Заместитель директора
8(7132)
54-06-94
aktobe@aisgzk.kz
24
Айтекебийское районное отделение
030100, Айтекебийский район,
село Комсомольское улица Балдырган, 10/1
Руководитель отделения
8(71339)
21-7-58
r02024@aisgzk.kz
25
Алгинское районное отделение
032000, Алгинский район,
город Алга, микрорайон 5, дом 4, кабинет 317
Руководитель отделения
8(71337)
4-19-13
r02022@aisgzk.kz
26
Байганинское районное отделение
030300, Байганинский район,
село Карауылкелды, улица Конаева, 36
Руководитель отделения
8(71345)
23-1-56
r02023@aisgzk.kz
27
Иргизское районное отделение
030400, Иргизский район,
село Иргиз, улица Алтынсарина, 12
Руководитель отделения
8(71343)
21-8-35
r02025@aisgzk.kz
28
Каргалинское районное отделение
030500, Каргалинский район,
село Бадамша, улица Айтекеби, 32
Руководитель отделения
8(71342)
23-2-66
r02028@aisgzk.kz
29
Кобдинское районное отделение
031000, Кобдинский район,
село Кобда, улица Астана, 26
Руководитель отделения
8(71341)
22-0-34
r02033@aisgzk.kz
30
Мартукское районное отделение
030600, Мартукский район,
село Мартук, улица С. Сейфуллина, 38
Руководитель отделения
8(71331)
21-6-03
r02029@aisgzk.kz
31
Мугалжарское районное отделение
030700, Мугалжарский район,
город Кандыагаш, улица Интернациональная, 7
Руководитель отделения
8(71333)
3-23-78
r02027@aisgzk.kz
32
Темирское районное отделение
030800, Темирский район,
поселок Шубаркудук, улица Желтоксан, 5
Руководитель отделения
8(71346)
23-3-15
r02031@aisgzk.kz
33
Уилское районное отделение
030900, Уилский район,
село Уил, улица Кокжар, 69
Руководитель отделения
8(71332)
2-12-22
r02032@aisgzk.kz
34
Хромтауское районное отделение
031100, Хромтауский район,
город Хромтау, улица Спортивная, 2
Руководитель отделения
8(71336)
25-9-92
r02034@aisgzk.kz
35
Шалкарское районное отделение
031200, Шалкарский район,
город Шалкар, улица Айтекеби, 63
Руководитель отделения
8(71335)
23-4-07
r02035@aisgzk.kz
Алматинская область
36
Алматинский областной филиал РГП «НПЦзем»
040000, город Талдыкорган,
улица Кабанбай батыра, 36/42
Заместитель директора
8(7282)
24-25-31
alm@aisgzk.kz
37
Аксуское земельно- кадастровое отделение

021400, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Ленин көшесі, 119
Бөлім басшысы
8(71640)9-22-55
r01004@aisgzk.kz
15
Шортанды аудандық бөлімі
021600, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Лермонтов көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71631)2-24-46
r01012@aisgzk.kz
16
Көкшетау қалалық бөлімі
020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89
Бөлім басшысы
8(7162)25-73-13
r01174@aisgzk.kz
17
Степногор қалалық бөлімі
021500, Степногор қаласы, 4-ші шағын аудан, 32-үй, 3-пәтер
Бөлім басшысы
8(71645)6-34-77
r01018@aisgzk.kz
18
Целиноград аудандық бөлімі
Астана қаласы, Абай көшесі, 63, 180-кеңсе
Бөлім басшысы
8(7172)40-55-84
r01011@aisgzk.kz
19
Аршалы аудандық бөлімі
020200, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Мәншүк Мәметова көшесі, 12а
Бөлім басшысы
8(71644)2-16-90
r01005@aisgzk.kz
20
Ерейментау аудандық бөлімі
020800, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, А. Құнанбаев көшесі, 136
Бөлім басшысы
8(71633)2-11-61
r01006@aisgzk.kz
21
Қорғалжын аудандық бөлімі
021300, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі, 9
Бөлім басшысы
8(71637)2-15-20
r01008@aisgzk.kz
Ақтөбе облысы
22
«ЖерҒӨО» РМК Ақтөбе филиалы
030000, Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы, Ш. Қалдаяқов көшесі, 5
Директор орынбасары
8(7132)54-06-94
akt_02@aisgzk.kz
23
Ақтөбе қалалық бөлімі
030000, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ш. Қалдаяқов көшесі, 5
Директор орынбасары
8(7132)54-06-94
aktobe@aisgzk.kz
24
Әйтеке би аудандық бөлімі
030100, Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10/1
Бөлім басшысы
8(71339)21-7-58
r02024@aisgzk.kz
25
Алға аудандық бөлімі
032000, Алға ауданы, Алға қаласы, 5-ші шағын аудан, 4, 317-кеңсе
Бөлім басшысы
8(71337)4-19-13
r02022@aisgzk.kz
26
Байғанин аудандық бөлімі
030300, Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Д. Қонаев көшесі, 36
Бөлім басшысы
8(71345)23-1-56
r02023@aisgzk.kz
27
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(71343)21-8-35
r02025@aisgzk.kz
28
Қарғалы аудандық бөлімі
030500, Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 32
Бөлім басшысы
8(71342)23-2-66
r02028@aisgzk.kz
29
Қобда аудандық бөлімі
031000, Қобда ауданы, Астана көшесі, 26
Бөлім басшысы
8(71341)22-0-34
r02033@aisgzk.kz
30
Мәртөк аудандық бөлімі
030600, Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Сейфуллин көшесі, 38
Бөлім басшысы
8(71331)21-6-03
r02029@aisgzk.kz
31
Мұғалжар аудандық бөлімі
030700, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Интернационал көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71333)3-23-78
r02027@aisgzk.kz
32
Темір аудандық бөлімі
030800, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71346)23-3-15
r02031@aisgzk.kz
33
Ойыл аудандық бөлімі
030900, Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(71332)2-12-22
r02032@aisgzk.kz
34
Хромтау аудандық бөлімі
031100, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Спорт көшесі, 2
Бөлім басшысы
8(71336)25-9-92
r02034@aisgzk.kz
35
Шалқар аудандық бөлімі
031200, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, 63
Бөлім басшысы
8(71335)23-4-07
r02035@aisgzk.kz
Алматы облысы
36
«ЖерҒӨО» РМК Алматы филиалы
040000, Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Директор орынбасары
8(7282)24-25-31
alm@aisgzk.kz
37
Ақсу ауданы жер қатынастары бөлімі

040100, поселок Джансугурова, улица Желтоксан, 5
Руководитель отделения
8(72832)
2-23-14
r03254@aisgzk.kz
38
Алакольское земельно- кадастровое отделение
040200, город Ушарал,
улица Кабанбай батыра, 112А
Руководитель отделения
8(72833)
2-34-43
r03255@aisgzk.kz
39
Ескельдинское земельно- кадастровое отделение
041006, поселок Карабулак,
улица К. Сатбаева, 35
Руководитель отделения
8(72836)
3-22-06
r03264@aisgzk.kz
40
Текелинское городское отделение
041006, поселок Карабулак,
улица К. Сатбаева, 35
Руководитель отделения
8(72836)
3-22-06
r03264@aisgzk.kz
41
Каратальское земельно- кадастровое отделение
041000, город Уштобе,
улица Кусмолданова, 21
Руководитель отделения
8(72834)
2-18-79
r03259@aisgzk.kz
42
Кербулакское земельно- кадастровое отделение
041100, поселок Сарыозек,
улица Б. Момышулы, б/н
Руководитель отделения
8(72840)
3-28-48
r03260@aisgzk.kz
43
Коксуское земельно- кадастровое отделение
041200, поселок Балпыкби,
улица Кабанбай батыра, 10
Руководитель отделения
8(72838)
2-24-36
r03261@aisgzk.kz
44
Панфиловское земельно- кадастровое отделение
040300, город Жаркент,
улица Головацского, 131
Руководитель отделения
8(72831)
5-39-41
r03262@aisgzk.kz
45
Саркандское земельно- кадастровое отделение
041500, город Сарканд,
улица Тауелсыздык, 115
Руководитель отделения
8(72839)
2-10-05
r03263@aisgzk.kz
46
Талдыкорганское земельно- кадастровое отделение
040000, город Талдыкорган,
улица Кабанбай батыра, 36/42
Руководитель отделения
8(7282)
39-03-89
r03268@aisgzk.kz
47
Алматинский региональный филиал «РГП НПЦзем»
050008 город Алматы,
улица Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
277-99-55
almzem@aisgzk.kz
48
Карасайское районное отделение
040900, Карасайский район,
город Каскелен, улица Наурызбай батыра, 31
Руководитель отделения
8(72771)
2-00-41
r03047@aisgzk.kz
49
Жамбылское районное отделение
040600, Жамбылский район,
село Узынагаш, ул. Карас батыра, 117
Руководитель отделения
8(72770)
2-07-88
r03045@aisgzk.kz
50
Енбекшиказахское районное отделение
040400, Енбекшиказахский район,
город Есик, улица Алтын адам, 140
Руководитель отделения
8(72775)
4-51-67
r03044@aisgzk.kz
51
Талгарское районное отделение
041600, Талгарский район,
город Талгар, улица Рыскулова, 72
Руководитель отделения
8(72774)
2-41-40
r03051@aisgzk.kz
52
Илийское районное отделение
040700, Илийский район,
поселок Отеген батыр, улица Титова, 98
Руководитель отделения
8(72752)
2-26-91
r03046@aisgzk.kz
53
Капчагайское городское отделение
040800, город Капчагай,
улица Койчиманова, 4
Руководитель отделения
8(72772)
4-16-56
r03055@aisgzk.kz
54
Уйгурское районное отделение
041800, Уйгурский район,
село Шонжа, улица Касымбекова, 35
Руководитель отделения
8(72778)
2-28-08
r03052@aisgzk.kz
55
Райымбекское районное отделение
041400, Райымбекский район,
село Кеген, улица Бидайбекова, д. 60
Руководитель отделения
8(72777)
2-11-10
r03050@aisgzk.kz
56
Балхашское районное отделение
040300, Балхашский район,
село Баканас, улица Бижанова, 21/1
Руководитель отделения
8(72773)
9-54-02
r03043@aisgzk.kz
57
Алматинский городской филиал РГП «НПЦзем»
050008, город Алматы,
улица М. Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
375-42-16
alm_20@aisgzk.kz
58
Астанинский филиал РГП «НПЦзем»
010000, город Астана,
улица Желтоксан, 25
Заместитель директора
8(7172)
32-88-84
astana@aisgzk.kz, ast_21@aisgzk.kz
Атырауская область
59
Атырауский филиал РГП «НПЦзем»
060005, город Атырау,
проспект Азаттык, 96б
Заместитель директора
8(7122)
45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
60
Атырауское городское отделение
060005, город Атырау,
проспект Азаттык, 96б
Руководитель отделения
8(7122)
45-15-36
atr_02@aisgzk.kz
61
Махамбетское районное отделение
060700, Махамбеткий район,
село Махамбет, улица А. Кунанбаева, 13
Руководитель отделения
8(71236)
2-10-05
r04065@aisgzk.kz
62
Индерское районное отделение
060200, Индерский район,
поселок Индерборский, улица Мендигалиева, 30
Руководитель отделения
8(71234)
2-22-46
r04060@aisgzk.kz
63
Жылыойское районное отделение
060100, Жылыойский район,
город Кульсары, улица Изтурганова,7
Руководитель отделения
8(71237)
5-23-29
r04059@aisgzk.kz
64
Курмангазинское районное отделение
060400, Курмангазинский район,
село Ганюшкино, улица Х. Испулаева, 61
Руководитель отделения
8(71233)
2-10-11
r04063@aisgzk.kz
65
Кызылкогинское районное отделение
060500, Кызылкогинский район,
село Миялы, улица Сатпаева, 24
Руководитель отделения
8(71238)
2-14-16
r04062@aisgzk.kz
66
Макатское районное отделение
060600, Доссорский район,
поселок Макат, улица Мукашева, 2
Руководитель отделения
8(71239)
3-11-07
r04064@aisgzk.kz
67
Исатайский районное отделение
060300, Исатайский район,
село Аккистау, улица Егемен Казахстан,7
Руководитель отделения
8(71231)
2-13-89
r04061@aisgzk.kz
Восточно-Казахстанская область
68
Восточно-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
070002, город Усть-Каменогорск,
улица Ворошилова, 152
заместитель директора
8(7232)
22-48-10
vostok@aisgzk.kz
69
Усть-Каменогорское городское отделение
070002, город Усть-Каменогорск,
улица Киевская, 69
Руководитель отделения
8(7232)
22-18-25
r05085@aisgzk.kz
70
Аягозское районное отделение
070200, Аягозский район,
город Аягоз, улица Дуйсенова, 100
Руководитель отделения
8(72237)
3-00-32
r05239@aisgzk.kz
71
Глубоковское районное отделение
070500, Глубоковский район,
поселок Глубокое, улица Пирогова, 30
Руководитель отделения
8(72331)
7-90-44
r05068@aisgzk.kz
72
Зайсанское районное отделение
070700,Зайсанский район,
город Зайсан, улица Кондюрина, 3
Руководитель отделения
8(72340)
2-18-30
r05069@aisgzk.kz
73
Зыряновское районное отделение
070800, Зыряновский район,
город Зыряновск, улица Жаксыбаева, 32-2
Руководитель отделения
8(72335)
6-20-92
r05070@aisgzk.kz
74
Катон-Карагайское районное
070900, Катон-Карагайский район,
село Улкен Нарын, улица Абылайхана, 92
Руководитель отделения
8(72341)
2-19-03
r05071@aisgzk.kz
75
Кокпектинское районное отделение
071000, Кокпектинский район,
село Кокпекты, улица Аухадиева, 42
Руководитель отделения
8(72348)
2-15-18
r05244@aisgzk.kz
76
Курчумское районное отделение
071200, Курчумский район,
село Курчум, улица Бауржан Момышулы, 77
Руководитель отделения
8(72339)
2-11-00
r05072@aisgzk.kz
77
Риддерское городское отделение
071300, город Риддер,
улица Тохтарова, 6
Руководитель отделения
8(72336)
4-28-15
r05083@aisgzk.kz
78
Тарбагатайское районное отделение
071500, Тарбагатайский район,
село Аксуат, улица Кабекова, 19
Руководитель отделения
8(72346)
2-23-64
r05078@aisgzk.kz
79
Уланское районное отделение
071600, Уланский район,
поселок Касыма, Кайсенова, 5
Руководитель отделения
8(72338)
2-78-49
r05079@aisgzk.kz
80
Урджарское районное отделение
071700, Урджарский район,
село Урджар, ул. Абылайхана, 142
Руководитель отделения
8(72230)
3-52-56
r05248@aisgzk.kz
81
Шемонаихинское районное отделение
071800, Шемонаихинский район,
город Шемонаиха, улица Советская, 62
Руководитель отделения

040100, Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(72832)2-23-14
r03254@aisgzk.kz
38
Алакөл ауданы жер қатынастары бөлімі
040200, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 112
Бөлім басшысы
8(72833)2-34-43
r03255@aisgzk.kz
39
Ескелді ауданы жер қатынастары бөлімі
041006, Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Қ. Сәтпаев көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72836)3-22-06
r03264@aisgzk.kz
40
Текелі қалалық бөлімі
041006, Қарабұлақ кенті, Қ. Сәтпаев көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72836)3-22-06
r03264@aisgzk.kz
41
Қаратал ауданы жер қатынастары бөлімі
041000, Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Қосмолданов көшесі, 21
Бөлім басшысы
8(72834)2-18-79
r03259@aisgzk.kz
42
Кербұлақ ауданы жер қатынастары бөлімі
041100, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Момышұлы көшесі, ХҚК ғимараты
Бөлім басшысы
8(72840)3-28-48
r03260@aisgzk.kz
43
Көксу ауданы жер қатынастары бөлімі
041200, Көксу ауданы, Балпық би кенті, Қабанбай батыр көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(72838)2-24-36
r03261@aisgzk.kz
44
Панфилов ауданы жер қатынастары бөлімі
040300, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 131
Бөлім басшысы
8(72831)5-39-41
r03262@aisgzk.kz
45
Сарқант ауданы жер қатынастары бөлімі
041500, Сарқант ауданы, Сарқант қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 115
Бөлім басшысы
8(72839)2-10-05
r03263@aisgzk.kz
46
Талдықорған қаласының жер қатынастары бөлімі
040000, Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Бөлім басшысы
8(7282)39-03-89
r03268@aisgzk.kz
47
«ЖерҒӨО РМК» Алматы аумақтық филиалы
050008, Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)277-99-55
almzem@aisgzk.kz
48
Қарасай аудандық бөлімі
040900, Қарасай ауданы, Қаскелең ауылы, Наурызбай батыр көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(72771)2-00-41
r03047@aisgzk.kz
49
Жамбыл аудандық бөлімі
040600, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қараш батыр көшесі, 117
Бөлім басшысы
8(72770)2-07-88
r03045@aisgzk.kz
50
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
040400, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Алтын адам көшесі, 140
Бөлім басшысы
8(72775)4-51-67
r03044@aisgzk.kz
51
Талғар аудандық бөлімі
041600, Талғар ауданы, Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі, 72
Бөлім басшысы
8(72774)2-41-40
r03051@aisgzk.kz
52
Іле аудандық бөлімі
040700, Іле ауданы, Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі, 98
Бөлім басшысы
8(72752)2-26-91
r03046@aisgzk.kz
53
Қапшағай қалалық бөлімі
040800, Қапшағай қаласы, Қойшыманов көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(72772)4-16-56
r03055@aisgzk.kz
54
Ұйғыр аудандық бөлімі
041800, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72778)2-28-08
r03052@aisgzk.kz
55
Райымбек аудандық бөлімі
041400, Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Бидайбек көшесі, 60
Бөлім басшысы
8(72777)2-11-10
r03050@aisgzk.kz
56
Балқаш аудандық бөлімі
040300, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 21/1
Бөлім басшысы
8(72773)9-54-02
r03043@aisgzk.kz
57
«ЖерҒӨО» РМК Алматы қалалық филиалы
050008, Алматы қаласы, М. Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)375-42-16
alm_20@aisgzk.kz
58
«ЖерҒӨО» РМК Астана филиалы
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Директор орынбасары
8(7172)32-88-84
astana@aisgzk.kz, ast_21@aisgzk.kz
Атырау облысы
59
«ЖерҒӨО» РМК Атырау филиалы
060005, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 96б
Директор орынбасары
8(7122)45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
60
Атырау қалалық бөлімі
060005, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 96б
Бөлім басшысы
8(7122)45-15-36
atr_02@aisgzk.kz
61
Махамбет аудандық бөлімі
060700, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, А. Қонаев көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71236)2-10-05
r04065@aisgzk.kz
62
Индер аудандық бөлімі
060200, Индер ауданы, Индер кенті, Меңдіғалиев көшесі, 30
Бөлім басшысы
8(71234)2-22-46
r04060@aisgzk.kz
63
Жылыой аудандық бөлімі
060100, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Ізтұрғанов көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71237)5-23-29
r04059@aisgzk.kz
64
Құрманғазы аудандық бөлімі
060400, Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Х. Есполаев көшесі, 61
Бөлім басшысы
8(71233)2-10-11
r04063@aisgzk.kz
65
Қызылқоға аудандық бөлімі
060500, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Сәтпаев көшесі, 24
Бөлім басшысы
8(71238)2-14-16
r04062@aisgzk.kz
66
Мақат аудандық бөлімі
060600, Доссор ауданы, Мақат кенті, Мұқашев көшесі, 2
Бөлім басшысы
8(71239)3-11-07
r04064@aisgzk.kz
67
Исатай аудандық бөлімі
060300, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71231)2-13-89
r04061@aisgzk.kz
Шығыс Қазақстан облысы
68
«ЖерҒӨО» РМК Шығыс Қазақстан филиалы
070002, Өскемен қаласы, Ворошилова көшесі, 152
Директор орынбасары
8(7232)22-48-10
vostok@aisgzk.kz
69
Өскемен қалалық бөлімі
070002, Өскемен қаласы, Киев көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(7232)22-18-25
r05085@aisgzk.kz
70
Аягөз аудандық бөлімі
070200, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Дүйсенова көшесі, 100
Бөлім басшысы
8(72237)3-00-32
r05239@aisgzk.kz
71
Глубокое аудандық бөлімі
070500, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Пирогов көшесі, 30
Бөлім басшысы
8(72331)7-90-44
r05068@aisgzk.kz
72
Зайсан аудандық бөлімі
070700, Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Кондюрин көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(72340)2-18-30
r05069@aisgzk.kz
73
Зырян аудандық бөлімі
070800, Зырян ауданы, Зырян қаласы, Жақсыбаев көшесі, 32-2
Бөлім басшысы
8(72335)6-20-92
r05070@aisgzk.kz
74
Қатон-Қарағай аудандық бөлімі
070900, Қатон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан көшесі, 92
Бөлім басшысы
8(72341)2-19-03
r05071@aisgzk.kz
75
Көкпекті аудандық бөлімі
071000, Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Аухадиев көшесі, 42
Бөлім басшысы
8(72348)2-15-18
r05244@aisgzk.kz
76
Күршім аудандық бөлімі
071200, Күршім ауданы, Күршім кенті, Б. Момышұлы көшесі, 77
Бөлім басшысы
8(72339)2-11-00
r05072@aisgzk.kz
77
Риддер қалалық бөлімі
071300, Риддер қаласы, Тоқтаров көшесі, 6
Бөлім басшысы
8(72336)4-28-15
r05083@aisgzk.kz
78
Тарбағатай аудандық бөлімі
071500, Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Кабеков көшесі, 19
Бөлім басшысы
8(72346)2-23-64
r05078@aisgzk.kz
79
Ұлан аудандық бөлімі
071600, Ұлан ауданы, Қасым Қайсенов кенті, 5
Бөлім басшысы
8(72338)2-78-49
r05079@aisgzk.kz
80
Үржар аудандық бөлімі
071700, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан даңғылы, 142
Бөлім басшысы
8(72230)3-52-56
r05248@aisgzk.kz
81
Шемонаиха аудандық бөлімі
071800, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы, Советская көшесі, 62
Бөлім басшысы

8(72332)3-17-86
r05086@aisgzk.kz
82
Семейский региональный филиал РГП «НПЦзем»
071410, город Семей,
улица Байтурсынова, 6
Заместитель директора
8(7222)
42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
83
Абайское районное отделение
070100, Абайский район,
село Караул, улица Кунанбая, 12
Руководитель отделения
8(72252)
9-15-95
r05236@aisgzk.kz
84
Бескарагайское районное отделение
070300, Бескарагайский район,
село Бескарагай, улица С. Сейфуллина, 146
Руководитель отделения
8(72236)
9-06-61
r05240@aisgzk.kz
85
Бородулихинское районное отделение
070400, Бородулихинский район,
село Бородулиха, улица Достык, 227
Руководитель отделения
8(72351)
2-20-37
r05241@aisgzk.kz
86
Жарминское районное отделение
070600, Жарминский район,
село Калбатау, улица Мусылманкулова, 62
Руководитель отделения
8(72347)
6-55-16
r05243@aisgzk.kz
Жамбылская область
87
Жамбылский филиал РГП «НПЦзем»
080000, город Тараз,
2-ой поворот Казыбек би, 26
Заместитель директора
8(7262)
43-72-20
taraz@aisgzk.kz
88
Байзакское районное отделение
080111, Байзакский район,
село Сарыкемер, улица Байзак батыра, 115
Руководитель отделения
8(72637)
2-13-21
r06087@aisgzk.kz
89
Жамбылское районное отделение
080200, Жамбылский район,
село Аса, улица Абая, 121
Руководитель отделения
8(72633)
2-12-13
r06088@aisgzk.kz
90
Жуалынское районное отделение
080300, Жуалынский район,
село Б. Момышулы, улица Рыспек батыра, 56
Руководитель отделения
8(72635)
2-18-68
r06089@aisgzk.kz
91
Кордайское районное отделение
080400, Кордайский район,
село Кордай, улица Жибек жолы, 197
Руководитель отделения
8(72636)
2-16-04
r06090@aisgzk.kz
92
Меркенское районное отделение
080500, Меркенский район,
село Мерке, улица Мусабекова, 1
Руководитель отделения
8(72632)
2-16-09
r06092@aisgzk.kz
93
Мойынкумское районное отделение
080600, Мойынкумский район,
село Мойынкум, улица Амангельды, 68
Руководитель отделения
8(72642)
2-14-49
r06093@aisgzk.kz
94
Сарысуское районное отделение
080700, Сарысуский район,
город Жанатас, 1-ый мкр., 18
Руководитель отделения
8(72634)
6-23-26
r06094@aisgzk.kz
95
Таласское районное отделение
080800, Таласский район,
город Каратау, улица Шейна, 47
Руководитель отделения
8(72644)
6-33-13
r06095@aisgzk.kz
96
Т. Рыскуловское районное отделение
080900, район Т. Рыскулова,
село Кулан, улица Жибек жолы, б/н
Руководитель отделения
8(72631)
2-31-74
r06091@aisgzk.kz
97
Шуское районное отделение
081100, Шусский район,
село Толе би, улица Б. Шолак, 189
Руководитель отделения
8(72643)
2-10-99
r06096@aisgzk.kz
98
Таразсккое городское отделение
080000, город Тараз,
улица Желтоксан, 28
Руководитель отделения
8(7262)
43-85-66
r06097@aisgzk.kz
Западно-Казахстанская область
99
Западно-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
090002, город Уральск,
улица А. Молдагуловой, 22
Заместитель директора
8 (7112)
26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz

8(72332)3-17-86
r05086@aisgzk.kz
82
«ЖерҒӨО» РМК Семей аумақтық филиалы
071410, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 6
Директор орынбасары
8(7222)42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
83
Абай аудандық бөлімі
070100, Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(72252)9-15-95
r05236@aisgzk.kz
84
Бесқарағай аудандық бөлімі
070300, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Сейфуллин көшесі, 146
Бөлім басшысы
8(72236)9-06-61
r05240@aisgzk.kz
85
Бородулиха аудандық бөлімі
070400, Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Достық көшесі, 227
Бөлім басшысы
8(72351)2-20-37
r05241@aisgzk.kz
86
Жарма аудандық бөлімі
070600, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Мұсылманқұлов көшесі, 62
Бөлім басшысы
8(72347)6-55-16
r05243@aisgzk.kz
Жамбыл облысы
87
«ЖерҒӨО» РМК Жамбыл филиалы
080000, Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, 26
Директор орынбасары
8(7262)43-72-20
Taraz@aisgzk.kz
88
Байзақ аудандық бөлімі
080111, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 115
Бөлім басшысы
8(72637)2-13-21
r06087@aisgzk.kz
89
Жамбыл аудандық бөлімі
080200, Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 121
Бөлім басшысы
8(72633)2-12-13
r06088@aisgzk.kz
90
Жуалы аудандық бөлімі
080300, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, Рыспек батыр көшесі, 56
Бөлім басшысы
8(72635)2-18-68
r06089@aisgzk.kz
91
Қордай аудандық бөлімі
080400, Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 197
Бөлім басшысы
8(72636)2-16-04
r06090@aisgzk.kz
92
Меркі аудандық бөлімі
080500, Меркі ауданы, Меркі ауылы, Мұсабеков көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(72632)2-16-09
r06092@aisgzk.kz
93
Мойынқұм аудандық бөлімі
080600, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 68
Бөлім басшысы
8(72642)2-14-49
r06093@aisgzk.kz
94
Сарысу аудандық бөлімі
080700, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, 1-ші шағын аудан, 18
Бөлім басшысы
8(72634)6-23-26
r06094@aisgzk.kz
95
Талас аудандық бөлімі
080800, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Шейн көшесі, 47
Бөлім басшысы
8(72644)6-33-13
r06095@aisgzk.kz
96
Т. Рысқұлов аудандық бөлімі
080900, Т. Рысқұлов атындағы аудан, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72631)2-31-74
r06091@aisgzk.kz
97
Шу аудандық бөлімі
081100, Шу ауданы, Төле би ауылы, Б. Шолақ көшесі, 189
Бөлім басшысы
8(72643)2-10-99
r06096@aisgzk.kz
98
Тараз қалалық бөлімі
080000, Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі, 28
Бөлім басшысы
8(7262)43-85-66
r06097@aisgzk.kz
Батыс Қазақстан облысы
99
«ЖерҒӨО» РМК Батыс Қазақстан филиалы
090002, Орал қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі, 22
Директор орынбасары
8(7112)26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz

100
Акжаикское районное отделение
090100, Акжаикский район,
село Чапаево, улица имени Абулхаирхана, 57/а
Руководитель отделения
8(71136)
9-24-62
r08127@aisgzk.kz
101
Бокейординское районное отделение
090200, Бокейординский район,
село Сайхин, улица имени Т. Жарокова, 27
Руководитель отделения
8(71140)
2-18-36,
2-11-96
r08126@aisgzk.kz
102
Бурлинское районное отделение
090300, Бурлинский район,
город Аксай, улица Советская, 60/2
Руководитель отделения
8(71133)
2-19-70
r08114@aisgzk.kz
103
Жангалинское районное отделение
090400, Жангалинскийрайон,
село Жанакала, улица имени 1 Мая, 14
Руководитель отделения
8(71141)
2-24-02
r08115@aisgzk.kz
104
Жанибекское районное отделение
090500, Жанибекский район,
село Жанибек, улица имени Г. Караша, 63
Руководитель отделения
8(71135)
2-20-15
r08116@aisgzk.kz
105
Зеленовское районное отделение
090600, Зеленовский район,
село Переметное, улица имени Ю. Гагарина, 83
Руководитель отделения
8(71130)
2-34-46
r08118@aisgzk.kz
106
Казталовское районное отделение
090700, Казталовский район,
село Казталовка, улица имени Ж. Жабаева, 4
Руководитель отделения
8(71144)
3-11-28
r08119@aisgzk.kz
107
Каратобинское районное отделение
090800, Каратобинский район,
село Каратобе, улица имени Г. Курмангалиева, 19
Руководитель отделения
8(71145)
3-11-71
r08120@aisgzk.kz
108
Сырымское районное отделение
090900, Сырымский район,
село Жымпиты, улица Казахстанская, 8
Руководитель отделения
8(71134)
3-12-98
r08122@aisgzk.kz
109
Таскалинское районное отделение
091000, Таскалинский район,
село Таскала, улица имени Абая, 19А
Руководитель отделения
8(71139)
2-25-09
r08124@aisgzk.kz
110
Теректинское районное отделение
091100, Теректинский район,
село Федоровка, улица Юбилейная, 20
Руководитель отделения
8(71132)
2-30-88
r08125@aisgzk.kz
111
Чингирлауское районное отделение
091200, Чингирлауский район,
село Шыңғырлау, улица имени Тайманова, 93А
Руководитель отделения
8(71137)
3-42-58
r08128@aisgzk.kz
112
Уральское городское отделение
090002, город Уральск,
улица А. Молдагуловой, 22
Руководитель отделения
8(71125)
4-70-43
r08130@aisgzk.kz
Карагандинская область
113
Карагандинский филиал РГП «НПЦзем»
100009, город Караганда,
улица Пассажирская, 15
Заместитель директора
8(7212)
47-52-32
kar_09@aisgzk.kz
114
Карагандинское городское отделение
100009, город Караганда,
улица Пассажирская, 15а
Руководитель отделения
8 (7212)
47-56-66
r09142@aisgzk.kz
115
Жезказганское городское отделение
100600, город Жезказган,
улица Холмецкого, 80а
Руководитель отделения
8(71027)
2-10-50
r09109@aisgzk.kz
116
Улытауское районное отделение
100600, город Жезказган,
улица Холмецкого, 80а
Руководитель отделения
8(71027)
2-10-50
r09109@aisgzk.kz

100
Ақжайық аудандық бөлімі
090100, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Әбілқайыр хан көшесі, 57/а
Бөлім басшысы
8(71136)9-24-62
r08127@aisgzk.kz
101
Бөкей ордасы аудандық бөлімі
090200, Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Т. Жароков көшесі, 27
Бөлім басшысы
8(71140)2-18-36, 2-11-96
r08126@aisgzk.kz
102
Бөрілі аудандық бөлімі
090300, Бөрілі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 60/2
Бөлім басшысы
8(71133)2-19-70
r08114@aisgzk.kz
103
Жаңақала аудандық бөлімі
090400, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, 1 мамыр көшесі, 14
Бөлім басшысы
8(71141)2-24-02
r08115@aisgzk.kz
104
Жәнібек аудандық бөлімі
090500, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғ. Қараш көшесі, 63
Бөлім басшысы
8(71135)2-20-15
r08116@aisgzk.kz
105
Зеленов аудандық бөлімі
090600, Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Гагарин көшесі, 83
Бөлім басшысы
8(71130)2-34-46
r08118@aisgzk.kz
106
Қазталов аудандық бөлімі
090700, Қазталов ауданы, Қазталов ауылы, Жабаев көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71144)3-11-28
r08119@aisgzk.kz
107
Қаратөбе аудандық бөлімі
090800, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 19
Бөлім басшысы
8(71145)3-11-71
r08120@aisgzk.kz
108
Сырым аудандық бөлімі
090900, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 8
Бөлім басшысы
8(71134)3-12-98
r08122@aisgzk.kz
109
Тасқала аудандық бөлімі
091000, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 19А
Бөлім басшысы
8(71139)2-25-09
r08124@aisgzk.kz
110
Теректі аудандық бөлімі
091100, Теректі ауданы, Федеровка ауылы, Юбилейная көшесі, 20
Бөлім басшысы
8(71132)2-30-88
r08125@aisgzk.kz
111
Шыңғырлау аудандық бөлімі
091200, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі, 93А
Бөлім басшысы
8(71137)3-42-58
r08128@aisgzk.kz
112
Орал қалалық бөлімі
090002, Орал қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі, 22
Бөлім басшысы
8(71125)4-70-43
r08130@aisgzk.kz
Қарағанды облысы
113
«ЖерҒӨО» РМК Қарағанды филиалы
100009, Қарағанды қаласы, Пассажирская көшесі, 15
Директор орынбасары
8(7212)47-52-32
kar_09@aisgzk.kz
114
Қарағанды қалалық бөлімі
100009, Қарағанды қаласы, Пассажирская көшесі, 15а
Бөлім басшысы
8(7212)47-56-66
r09142@aisgzk.kz
115
Жезқазған қалалық бөлімі
100600, Жезқазған қаласы, Холмецкий көшесі, 80а
Бөлім басшысы
8(71027)2-10-50
r09109@aisgzk.kz
116
Ұлытау аудандық бөлімі
100600, Жезқазған қаласы, Холмецкий көшесі, 80а
Бөлім басшысы
8(71027)2-10-50
r09109@aisgzk.kz

117
Сатпаевское городское отделение
100600, город Жезказган,
улица Холмецкого, 80а
Руководитель отделения
8(71027)
2-10-50
r09109@aisgzk.kz
118
Темиртауское городское отделение
101400, город Темиртау,
улица Металлургов, 12
Руководитель отделения
8(72139)
1-83-57
r09145@aisgzk.kz
119
Абайское районное отделение
100100, Абайский район,
город Абай, Улица Энгельса, 37, квартира 24
Руководитель отделения
8(72131)
4-66-67
r09134@aisgzk.kz
120
Актогайское районное отделение
100200, Актогаский район,
село Актогай, улица Ержанова, 1а
Руководитель отделения
8(71037)
2-15-38
r09102@aisgzk.kz
121
Балхашское городское отделение
100300, город Балхаш, улица Ш. Уалиханова, 5
Руководитель отделения
8(71036)
4-27-26
r09108@aisgzk.kz
122
Бухар-Жырауское районное отделение
100400, Бухар-Жырауский район,
поселок Ботакара, улица Аблай хана, 38а
Руководитель отделения
8(72154)
2-20-94
r09140@aisgzk.kz
123
Жанааркинское районное отделение
100500, Жанааркинский район,
поселок Атасу, проспект Тауелсыздык, 2
Руководитель отделения
8(71030)
2-82-50
r09104@aisgzk.kz
124
Каркаралинское районное отделение
100800, Каркаралинский район,
город Каркаралинск, улица Бокейханова, 40
Руководитель отделения
8(72146)
3-15-08
r09133@aisgzk.kz
125
Каражалское городское отделение
100700, город Каражал,
улица Сары Тока, 1
Руководитель отделения
8(71032)
2-66-92
r09110@aisgzk.kz
126
Нуринское районное отделение
100900, Нуринский район,
поселок Киевка, улица Д. Кунаева, 31
Руководитель отделения
8(72144)
2-23-92
r09136@aisgzk.kz
127
Осакаровское районное отделение
101000, Осакаровский район,
поселок Осакаровка, улица Октябрьская,123/1
Руководитель отделения
8(72149)
4-15-74
r09137@aisgzk.kz
128
Приозерское городское отделение
101100, город Приозерск,
улица Балхашская, 5
Руководитель отделения
8(71039)
5-39-87
r09111@aisgzk.kz
129
Саранское городское отделение
101200, Саранский район,
город Сарань, улица Ленина, 4
Руководитель отделения
8(72137)
2-30-72
r09144@aisgzk.kz
130
Шахтинское городское отделение
101600, город Шахтинск,
проспект Абая, 67, квартира 49,50
Руководитель отделения
8(72156)
5-39-80
r09146@aisgzk.kz
131
Шетское районное отделение
101712, Шетский район
село Аксу-Аюлы, улица Шортанбая, 28/2
Руководитель отделения
8(71031)
2-23-57
r09107@aisgzk.kz
Костанайская область
132
Костанайский филиал РГП «НПЦзем»
110000, город Костанай,
улица Амангельды, 93А
Заместитель директора
8(7142)
54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
133
Костанайское городское отделение
110000, город Костанай,
улица Амангельды, 93А
Заместитель директора
8(7142)
54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
134
Алтынсаринское районное отделение
110101, Алтынсаринский район,
село Убаганское, улица Ленина, 4
Руководитель отделения
8(71445)
3-42-84
r12178@aisgzk.kz

117
Сәтпаев қалалық бөлімі
100600, Жезқазған қаласы, Холмецкий көшесі, 80а
Бөлім басшысы
8(71027)2-10-50
r09109@aisgzk.kz
118
Теміртау қалалық бөлімі
101400, Теміртау қаласы, Металлургтер көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(72139)1-83-57
r09145@aisgzk.kz
119
Абай аудандық бөлімі
100100, Абай ауданы, Абай қаласы, Энгельс көшесі, 37, 24-пәтер
Бөлім басшысы
8(72131)4-66-67
r09134@aisgzk.kz
120
Ақтоғай аудандық бөлімі
100200, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Ержанов көшесі, 1а
Бөлім басшысы
8(71037)2-15-38
r09102@aisgzk.kz
121
Балқаш қалалық бөлімі
100300, Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71036)4-27-26
r09108@aisgzk.kz
122
Бұқар жырау аудандық бөлімі
100400, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 38а
Бөлім басшысы
8(72154)2-20-94
r09140@aisgzk.kz
123
Жаңаарқа аудандық бөлімі
100500, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Тәуелсіздік даңғылы, 2
Бөлім басшысы
8(71030)2-82-50
r09104@aisgzk.kz
124
Қарқаралы аудандық бөлімі
100800, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы кенті, Бөкейханов көшесі, 40
Бөлім басшысы
8(72146)3-15-08
r09133@aisgzk.kz
125
Қаражал қалалық бөлімі
100700, Қаражал қаласы, Сары Тоқа көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71032)2-66-92
r09110@aisgzk.kz
126
Нұра аудандық бөлімі
100900, Нұра ауданы, Киевка кенті, Д. Қонаев көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(72144)2-23-92
r09136@aisgzk.kz
127
Осакаровка аудандық бөлімі
101000, Осакаровка ауданы, Осакаровка кенті, Октябрьская көшесі, 123/1
Бөлім басшысы
8(72149)4-15-74
r09137@aisgzk.kz
128
Приозерск қалалық бөлімі
101100, Приозерск қаласы, Балхашская көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71039)5-39-87
r09111@aisgzk.kz
129
Саран қалалық бөлімі
101200, Саран ауданы, Саран қаласы, Ленин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(72137)2-30-72
r09144@aisgzk.kz
130
Шахтинск қалалық бөлімі
101600, Шахтинск қаласы, Абай даңғылы, 67, 49, 50-пәтер
Бөлім басшысы
8(72156)5-39-80
r09146@aisgzk.kz
131
Шет аудандық бөлімі
101712, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 28/2
Бөлім басшысы
8(71031)2-23-57
r09107@aisgzk.kz
Қостанай облысы
132
«ЖерҒӨО» РМК Қостанай филиалы
110000, Қостанай қаласы, Амангелді көшесі, 93А
Директор орынбасары
8(7142)54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
133
Қостанай қалалық бөлімі
110000, Қостанай қаласы, Амангелді көшесі, 93А
Директор орынбасары
8(7142)54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
134
Алтынсарин аудандық бөлімі
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы, Ленин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71445)3-42-84
r12178@aisgzk.kz

135
Амангельдинское районное отделение
110200, Амангельдинский район,
село Амангельды, улица Б. Майлина, 14
Руководитель отделения
8(71440)
2-19-73
r12272@aisgzk.kz
136
Аркалыкское районное отделение
110300, город Аркалык,
улица Абая, 43
Руководитель отделения
8(71430)
7-01-14
r12282@aisgzk.kz
137
Аулиекольское районное отделение
110400, Аулиекольский район,
село Аулиеколь, улица Целинная, 7
Руководитель отделения
8(71453)
2-11-86
r12188@aisgzk.kz
138
Денисовское районное отделение
110500, Денисовский район,
село Денисовка, улица 50 лет Октября, 29
Руководитель отделения
8(71434)
2-12-61
r12187@aisgzk.kz
139
Жангельдинское районное отделение
110600, Жангельдинский район,
село Торгай, улица И. Алтынсарина, 4
Руководитель отделения
8(71439)
2-16-32
r121276@aisgzk.kz
140
Житикаринское районное отделение
110700, Житикаринский район,
город Житикара, 6 микрорайон, дом 55, кабинет 205
Руководитель отделения
8(71435)
2-65-93
r12192@aisgzk.kz
141
Камыстинское районное отделение
110800, Камыстинский район,
село Камысты, улица Ленина, 22
Руководитель отделения
8(71437)
2-20-23
r12180@aisgzk.kz
142
Карабалыкское районное отделение
110900, Карабалыкский район,
поселок Карабалык, улица Ленина, 16, кабинет 3
Руководитель отделения
8(71441)
3-36-51
r12182@aisgzk.kz
143
Карасуское районное отделение
111000, Карасуский район,
село Карасу, улица А. Исакова, 66
Руководитель отделения
8(71452)
2-21-25
r12181@aisgzk.kz
144
Костанайское районное отделение
110010, Костанайский район,
поселок Затобольск, улица  В. Терешковой, 13
Руководитель отделения
8(71455)
2-23-34
r12183@aisgzk.kz
145
Лисаковское городское отделение
111200, город Лисаковск,
2 микрорайон, 13а
Руководитель отделения
8(71433)
3-21-42
r12184@aisgzk.kz
146
Мендыкаринское районное отделение
111300, Мендыкаринский район,
село Боровское, улица Летунова, 1
Руководитель отделения
8(71443)
2-11-58
r12185@aisgzk.kz
147
Наурзумское районное отделение
111400, Наурзумский район,
село Караменды, улица Шаяхметова, 4
Руководитель отделения
8(71454)
2-16-87
r12186@aisgzk.kz
148
Рудненское городское отделение
111500, город Рудный,
улица Космонавтов, 12
Руководитель отделения
8(71431)
4-80-24
r12195@aisgzk.kz
149
Сарыкольское районное отделение
111600, Сарыколский район, поселок Сарыколь, улица Ленина, 67
Руководитель отделения
8(71451)
2-27-06
r12190@aisgzk.kz
150
Тарановское районное отделение
111700, Тарановский район,
село Тарановское, улица Калинина, 72
Руководитель отделения
8(71436)
3-63-42
r12189@aisgzk.kz
151
Узункольское районное отделение
111800, Узункольский район,
село Узунколь, улица Аблай хана, 38
Руководитель отделения
8(71444)
2-44-83
r12184@aisgzk.kz

135
Амангелді аудандық бөлімі
110200, Амангелді ауданы, Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 14
Бөлім басшысы
8(71440)2-19-73
r12272@aisgzk.kz
136
Арқалық аудандық бөлімі
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 43
Бөлім басшысы
8(71430)7-01-14
r12282@aisgzk.kz
137
Әулиекөл аудандық бөлімі
110400, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Целинный көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71453)2-11-86
r12188@aisgzk.kz
138
Денисов аудандық бөлімі
110500, Денисов ауданы, Денисов ауылы, 50 лет Октября көшесі, 29
Бөлім басшысы
8(71434)2-12-61
r12187@aisgzk.kz
139
Жангелді аудандық бөлімі
110600, Жангелді ауданы, Торғай ауылы, Алтынсарин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71439)2-16-32
r121276@aisgzk.kz
140
Жітіқара аудандық бөлімі
110700, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6-шағын аудан, 55-үй, 205-кабинет
Бөлім басшысы
8(71435)2-65-93
r12192@aisgzk.kz
141
Қамысты аудандық бөлімі
110800, Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ленин көшесі, 22
Бөлім басшысы
8(71437)2-20-23
r12180@aisgzk.kz
142
Қарабалық аудандық бөлімі
110900, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Ленин көшесі, 16, 3-кабинет
Бөлім басшысы
8(71441)3-36-51
r12182@aisgzk.kz
143
Қарасу аудандық бөлімі
111000, Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Исаков көшесі, 66
Бөлім басшысы
8(71452)2-21-25
r12181@aisgzk.kz
144
Қостанай аудандық бөлімі
110010, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Терешков көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71455)2-23-34
r12183@aisgzk.kz
145
Лисаковск қалалық бөлімі
111200, Лисаковск қаласы, 2-шағын аудан, 13а
Бөлім басшысы
8(71433)3-21-42
r12184@aisgzk.kz
146
Меңдіқара аудандық бөлімі
111300, Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Летунов көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71443)2-11-58
r12185@aisgzk.kz
147
Наурызым аудандық бөлімі
111400, Наурызым ауданы, Қарамеңді ауылы, Шаяхметов көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71454)2-16-87
r12186@aisgzk.kz
148
Рудный қалалық бөлімі
111500, Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12
Бөлім басшысы
8(71431)4-80-24
r12195@aisgzk.kz
149
Сарыкөл аудандық бөлімі
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 67
Бөлім басшысы
8(71451)2-27-06
r12190@aisgzk.kz
150
Таран аудандық бөлімі
111700, Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин көшесі, 72
Бөлім басшысы
8(71436)3-63-42
r12189@aisgzk.kz
151
Ұзынкөл аудандық бөлімі
111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абылай хан көшесі, 38
Бөлім басшысы
8(71444)2-44-83
r12184@aisgzk.kz

152
Федоровское районное отделение
111900, Федоровский район,
село Федоровка, улица Красноармейская, 53
Руководитель отделения
8(71442)
2-22-34
r12191@aisgzk.kz
Кызылординская область
153
Кызылординский филиал РГП «НПЦзем»
120008, город Кызылорда,
проспект Абая Кунанбаева, 48
Заместитель директора
8(7242)
23-44-35
priem_10@aisgzk.
Kz
154
Аральское районное отделение
120100, Аральский район,
город Аральск, улица Школьная, 35
Руководитель отделения
8(72433)
2-45-41
r10147@aisgzk.kz
155
Казалинское районное отделение
120400, Казалинский район,
село Айтеке би, улица Жанкожа батыр, 11
Руководитель отделения
8(72438)
2-38-21
r10150@aisgzk.kz
156
Кармакшинское районное отделение
120500, Кармакшинский район,
поселок Жосалы, улица Абая, 95
Руководитель отделения
8(72437)
2-29-29
r10151@aisgzk.kz
157
Жалагашское районное отделение
120200, Жалагашский район,
поселок Жалагаш, улица Н. Мырзалиева, 22
Руководитель отделения
8(72431)
3-11-64
r10148@aisgzk.kz
158
Жанакорганское районное отделение
120300, Жанакорганский район,
поселок Жанакорган, улица М. Кокенова, 31
Руководитель отделения
8(72435)
2-11-49
r10149@aisgzk.kz
159
Сырдарьинское районное отделение
120600, Сырдарьинский район,
поселок Теренозек, улица  Ж. Жабаева, 10
Руководитель отделения
8(72436)
2-15-94
r10153@aisgzk.kz
160
Шиелийское районное отделение
120700, Шиелийский район,
поселок Шиели, улица М. Шокай, 10
Руководитель отделения
8(72432)
4-25-86
r10154@aisgzk.kz
161
Кызылординского городское отделение
120008, город Кызылорда,
проспект Абая Кунанбаева, 25А
Руководитель отделения
8(7242)
23-44-35
priem_10@aisgzk.
kz
Мангистауская область
162
Мангистауский филиал РГП «НПЦзем»
130000, город Актау,
микрорайон 23, 103
Заместитель директора
8(7292)
33-90-70
man_13@aisgzk.kz
163
Актауское городское отделение
130000, город Актау,
микрорайон 23, 103
Заместитель директора
8(7292)
33-90-70
man_13@aisgzk.kz
164
Каракиянское районное отделение
130100, Каракиянский район,
село Курык, ул. Досан Батыра № 3
Руководитель отделения
8(72937)
2-20-92
r13197@aisgzk.kz
165
Бейнеуское районное отделение
130100, Бейнеуский район,
село Бейнеу, ул. Торемурат
Руководитель отделения
8(72932)
2-50-34
r13196@aisgzk.kz
166
Мангистауское районное отделение
130100, Мангистауский район,
село Шетпе, ул. Центральная 1
Руководитель отделения
8(72931)
2-15-11
r13198@aisgzk.kz
167
Тупкараганское районное отделение
130100, Тупкараганский район,
город  Форт-Шевченко, улица Үргенішбайұлы, 14/2
Руководитель отделения
8(72938)
2-23-99
r13199@aisgzk.kz
168
Жанаозенское городское отделение
130100, город Жанаозен,
улица Мичурина, 8
Руководитель отделения
8(72934)
3-21-20
r13201@aisgzk.kz

152
Федоров аудандық бөлімі
111900, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейский көшесі, 53
Бөлім басшысы
8(71442)2-22-34
r12191@aisgzk.kz
Қызылорда облысы
153
«ЖерҒӨО» РМК Қызылорда филиалы
120008, Қызылорда қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, 48
Директор орынбасары
8(7242)23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
154
Арал аудандық бөлімі
120100, Арал ауданы, Арал қаласы, Мектеп көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72433)2-45-41
r10147@aisgzk.kz
155
Қазалы аудандық бөлімі
120400, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа батыр көшесі, 11
Бөлім басшысы
8(72438)2-38-21
r10150@aisgzk.kz
156
Қармақшы аудандық бөлімі
120500, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Абай көшесі, 95
Бөлім басшысы
8(72437)2-29-29
r10151@aisgzk.kz
157
Жалағаш аудандық бөлімі
120200, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, М. Мырзалиев көшесі, 22
Бөлім басшысы
8(72431)3-11-64
r10148@aisgzk.kz
158
Жаңақорған аудандық бөлімі
120300, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті, М. Көкенов көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(72435)2-11-49
r10149@aisgzk.kz
159
Сырдария аудандық бөлімі
120600, Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Ж. Жабаев көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(72436)2-15-94
r10153@aisgzk.kz
160
Шиелі аудандық бөлімі
120700, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, М. Шоқай көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(72432)4-25-86
r10154@aisgzk.kz
161
Қызылорда қалалық бөлімі
120008, Қызылорда қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, 25А
Бөлім басшысы
8(7242)23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
Маңғыстау облысы
162
«ЖерҒӨО» РМК Маңғыстау филиалы
130000, Ақтау қаласы, 23-шағын аудан, 103
Директор орынбасары
8(7292)33-90-70
man_13@aisgzk.kz
163
Ақтау қалалық бөлімі
130000, Ақтау қаласы, 23-шағын аудан, 103
Директор орынбасары
8(7292)33-90-70
man_13@aisgzk.kz
164
Қарақия аудандық бөлімі
130100, Қарақия ауданы, Кұрық ауылы, Досан батыр көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(72937)2-20-92
r13197@aisgzk.kz
165
Бейнеу аудандық бөлімі
130100, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Төремұрат көшесі
Бөлім басшысы
8(72932)5-09-51
r13196@aisgzk.kz
166
Маңғыстау аудандық бөлімі
130100, Маңғыстау ауданы, Шетпе ауылы, Орталық қөшесі, № 1
Бөлім басшысы
8(72931)2-15-11
r13198@aisgzk.kz
167
Түпқараған аудандық бөлімі
130100, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Өргенішбайұлы көшесі, 14/2
Бөлім басшысы
8(72938)2-23-99
r13199@aisgzk.kz
168
Жаңаөзен қалалық бөлімі
130100, Жаңаөзен қаласы, Шаңырақ шағын ауданы, Мичурин көшесі, 8-барак
Бөлім басшысы
8(72934)3-21-20
r13201@aisgzk.kz

169
Мунайлинское районное отделение
130100, Мунайлинский район,
село Мангистау
Руководитель отделения
8(7292)
34-50-52
r13203@aisgzk.kz
Павлодарская область
170
Павлодарский филиал РГП «НПЦзем»
140000, город Павлодар,
площадь Победы, 17
Заместитель директора
8(7182)
32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
171
Павлодарское городское отделение
140000, город Павлодар,
площадь Победы, 17
Руководитель отделения
8(7182)
32-22-91
r14218@aisgzk.kz
172
Экибастузское городское отделение
141200, город Экибастуз,
улица 50 лет города Экибастузу, 10
Руководитель отделения
8(71877)
5-43-10
r14219@aisgzk.kz
173
Аксуское городское отделение
140100, город Аксу,
улица Пушкина, 40, квартира 16
Руководитель отделения
8(71837)
6-44-14
r14215@aisgzk.kz
174
Курчатовское городское отделение
071100, город Курчатов,
улица Тауелсыздык, 4
Руководитель отделения
8(71837)
6-44-14
r14217@aisgzk.kz
175
Актогайское районное отделение
140200, Актогайский район,
село Актогай, улица Абая, 77
Руководитель отделения
8(71841)
2-21-12
r14204@aisgzk.kz
176
Баянаульское районное отделение
140300, Баянаульский район,
село Баянаул, улица Жарылгапберды, 12
Руководитель отделения
8(71840)
9-23-39
r14205@aisgzk.kz
177
Железинское районное отделение
140400, Железинский район,
село Железинка, улица Квиткова, 13
Руководитель отделения
8(71831)
2-25-53
r14206@aisgzk.kz
178
Иртышское районное отделение
140500, Иртышский район,
село Иртышск, улица Богембая батыра, 110
Руководитель отделения
8(71832)
2-29-27
r14207@aisgzk.kz
179
Качирское районное отделение
140600, Качирский район,
село Теренколь, улица Тауелсыздык, 219
Руководитель отделения
8(71833)
2-41-89
r14208@aisgzk.kz
180
Лебяжинское районное отделение
140700, Лебяжинский район,
село Акку, улица Баймулдина, 1
Руководитель отделения
8(71839)
2-16-96
r14209@aisgzk.kz
181
Майское районное отделение
140800, Майский район,
село Коктобе, улица Абылайхана, 30
Руководитель отделения
8(71838)
9-10-56
r14210@aisgzk.kz
182
Павлодарское районное отделение
140000, город Павлодар,
площадь Победы, 17
Руководитель отделения
8(7182)
32-48-97
r14211@aisgzk.kz
183
Успенское районное отделение
141000, Успенский район, село Успенка,
улица В. Терешковой, 3 квартира 2
Руководитель отделения
8(71834)
9-14-17
r14212@aisgzk.kz
184
Щербактинское районное отделение
141100, Щербактинский район,
село Шарбакты, улица Ленина, 36
Руководитель отделения
8(71836)
2-33-35
r14213@aisgzk.kz
Северо-Казахстанская область

169
Мұнайлы аудандық бөлімі
130100, Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы
Бөлім басшысы
8(7292)34-50-52
r13203@aisgzk.kz
Павлодар облысы
170
«ЖерҒӨО» РМК Павлодар филиалы
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Директор орынбасары
8(7182)32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
171
Павлодар қалалық бөлімі
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Бөлім басшысы
8(7182)32-22-91
r14218@aisgzk.kz
172
Екібастұз қалалық бөлімі
141200, Екібастұз қаласы, Екібастұз қаласының 50 жылдығы көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(71877)5-43-10
r14219@aisgzk.kz
173
Ақсу қалалық бөлімі
140100, Ақсу қаласы, Пушкин көшесі, 40, 16-пәтер
Бөлім басшысы
8(71837)6-44-14
r14215@aisgzk.kz
174
Курчатов қалалық бөлімі
071100, Курчатов қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71837)6-44-14
r14217@aisgzk.kz
175
Ақтоғай аудандық бөлімі
140200, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 77
Бөлім басшысы
8(71841)2-21-12
r14204@aisgzk.kz
176
Баянауыл аудандық бөлімі
140300, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Жарылғапберді көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(71840)9-23-39
r14205@aisgzk.kz
177
Железинка аудандық бөлімі
140400, Железинка ауданы, Железинка ауылы, Квитков көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71831)2-25-53
r14206@aisgzk.kz
178
Ертіс аудандық бөлімі
140500, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 110
Бөлім басшысы
8(71832)2-29-27
r14207@aisgzk.kz
179
Қашыр аудандық бөлімі
140600, Қашыр ауданы, Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 219
Бөлім басшысы
8(71833)2-41-89
r14208@aisgzk.kz
180
Лебяжі аудандық бөлімі
140700, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71839)2-16-96
r14209@aisgzk.kz
181
Май аудандық бөлімі
140800, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылай хан көшесі, 30
Бөлім басшысы
8(71838)9-10-56
r14210@aisgzk.kz
182
Павлодар аудандық бөлімі
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Бөлім басшысы
8(7182)32-48-97
r14211@aisgzk.kz
183
Успен аудандық бөлімі
141000, Успен ауданы, Успенка ауылы, В. Терешков көшесі 3, 2-пәтер
Бөлім басшысы
8(71834)9-14-17
r14212@aisgzk.kz
184
Шарбақты аудандық бөлімі
141100, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Ленин көшесі, 36
Бөлім басшысы
8(71836)2-33-35
r14213@aisgzk.kz
Солтүстік Қазақстан облысы

185
Северо-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
150000, город Петропавловск, улица Интернациональная, 70
Заместитель директора
8(7152)
33-07-30
sek_15@aisgzk.kz
186
Айыртауское районное отделение
150101, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш. Уалиханова, 70
Руководитель отделения
8(71533)
2-02-57
r15157@aisgzk.kz
187
Акжарское районное отделение
150200, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 13
Руководитель отделения
8(71546)
2-14-20
r15167@aisgzk.kz

185
«ЖерҒӨО» РМК Солтүстік Қазақстан филиалы
150000, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 70
Директор орынбасары
8(7152)33-07-30
sek_15@aisgzk.kz
186
Айыртау аудандық бөлімі
150101, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 70
Бөлім басшысы
8(71533)2-02-57
r15157@aisgzk.kz
187
Ақжар аудандық бөлімі
150200, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71546)2-14-20
r15167@aisgzk.kz

188
Аккайынское районное отделение
150300, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная, 37
Руководитель отделения
8(71532)
2-23-37
r15229@aisgzk.kz
189
Районное отделение имени Габита Мусрепова
150402, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана, 11
Руководитель отделения
8(71535)
2-25-28
r15165@aisgzk.kz
190
Есильское районное отделение
150506, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 4
Руководитель отделения
8(71543)
2-16-51
r15224@aisgzk.kz

188
Аққайың аудандық бөлімі
150300, Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Народная көшесі, 37
Бөлім басшысы
8(71532)2-23-37
r15229@aisgzk.kz
189
Ғ. Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі
150402, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Абылай хан көшесі, 11
Бөлім басшысы
8(71535)2-25-28
r15165@aisgzk.kz
190
Есіл аудандық бөлімі
150506, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71543)2-16-51
r15224@aisgzk.kz

191
Жамбылское районное отделение
150600, Жамбылский район, село Пресновка, улица Иванова, 31
Руководитель отделения
8(71544)
2-11-59
r15223@aisgzk.kz
192
Кызылжарское районное отделение
150700, Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Институтская, 1
Руководитель отделения
8(71538)
2-20-57
r15220@aisgzk.kz
193
Районное отделение имени Магжана Жумабаева
150801, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Целинная, 1А
Руководитель отделения
8(71531)
2-00-53
r15221@aisgzk.kz

191
Жамбыл аудандық бөлімі
150600, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Иванов көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(71544)2-11-59
r15223@aisgzk.kz
192
Қызылжар аудандық бөлімі
150700, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институтская көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71538)2-20-57
r15220@aisgzk.kz
193
М. Жұмабаев атындағы аудандық бөлімі
150801, М. Жұмабаев атындағы аудан, Булаево қаласы, Целинная көшесі, 1А
Бөлім басшысы
8(71531)2-00-53
r15221@aisgzk.kz

194
Мамлютское районное отделение
150908, Мамлютский район, город Мамлютка, улица А. Кунанбаева, 5
Руководитель отделения
8(71541)
2-24-87
r15225@aisgzk.kz
195
Тайыншинское районное отделение
151007, Тайыншинский район, село Тайынша, улица Конституции Казахстана, 206
Руководитель отделения
8(71536)
2-18-90
r15175@aisgzk.kz
196
Тимирязевское районное отделение
151110, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Молодежная, 31
Руководитель отделения
8(71537)
2-10-89
r15231@aisgzk.kz

194
Мамлют аудандық бөлімі
150908, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Кұнанбаев көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71541)2-24-87
r15225@aisgzk.kz
195
Тайынша аудандық бөлімі
151007, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 206
Бөлім басшысы
8(71536)2-18-90
r15175@aisgzk.kz
196
Тимирязев аудандық бөлімі
151110, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Молодежная көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(71537)2-10-89
r15231@aisgzk.kz

197
Уалихановское районное отделение
151200, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Ш. Уалиханова, 85
Руководитель отделения
8(71542)
2-24-52
r15162@aisgzk.kz
198
Шалакынское районное отделение
151300, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 36
Руководитель отделения
8(71534)
2-01-36
r15228@aisgzk.kz
199
Петропавловское городское отделение
150000, город Петропавловск, улица Интернациональная, 70
Руководитель отделения
8(7152)
33-85-99
sek_15@aisgzk.kz
Южно-Казахстанская область

197
Уәлиханов аудандық бөлімі
151200, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 85
Бөлім басшысы
8(71542)2-24-52
r15162@aisgzk.kz
198
Шал ақын аудандық бөлімі
151300, Шал ақын ауданы, Сергеев қаласы, Победа көшесі, 36
Бөлім басшысы
8(71534)2-01-36
r15228@aisgzk.kz
199
Петропавл қалалық бөлімі
150000, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 70
Бөлім басшысы
8(7152)33-85-99
sek_15@aisgzk.kz
Оңтүстік Қазақстан облысы

200
Южно-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
160011, город Шымкент, улица М. Дулати, 3
Заместитель директора
8(7252)
53-05-14
shim01@aisgzk.kz
201
Байдибекское районное отделение
160200, Байдибекский район, село Шаян, улица Ауезова, б/н
Руководитель отделения
8(72548)
2-22-31
r19286@aisgzk.kz
202
Арысское городское отделение
160100, город Арыс, микрорайон1, б/н
Руководитель отделения
8(72540)
2-22-54
r19287@aisgzk.kz
203
Казгуртское районное отделение
160300, Казгуртский район, село Казыгурт, улица Тогаева, 2
Руководитель отделения
8(72539)
2-26-69
r19289@aisgzk.kz

200
«ЖерҒӨО» РМК Оңтүстік Қазақстан филиалы
160011, Шымкент қаласы, М. Дулати көшесі, 3
Директор орынбасары
8(7252)53-05-14
shim01@aisgzk.kz
201
Бәйдібек аудандық бөлімі
160200, Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Әуезов көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72548)2-22-31
r286@aisgzk.kz
202
Арыс қалалық бөлімі
160100, Арыс қаласы, 1-шағын аудан, н/ж
Бөлім басшысы
8(72540)2-22-54
r287@aisgzk.kz
203
Қазығұрт аудандық бөлімі
160300, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы, Тоғаев көшесі, 2
Бөлім басшысы
8(72539)2-26-69
r289@aisgzk.kz

204
Кентауское городское отделение
160400, город Кентау, улица И. Панфилова, 11
Руководитель отделения
8(72536)
3-07-86
r19304@aisgzk.kz
205
Махтааральское районное отделение
160500, Махтааральский район, город Жетысай, улица Яссави, 69
Руководитель отделения
8(72534)
6-32-08
r19288@aisgzk.kz
206
Ордабасинское районное отделение
160600, Ордабасинский район, село Темирлан, улица Кажымукана, 216 А
Руководитель отделения
8(72530)
2-22-82
r19293@aisgzk.kz
207
Отрарское районное отделение
160711, Отрарский район, село Шаульдер, улица Алтынбекова, 3
Руководитель отделения
8(72544)
2-24-45
r19294@aisgzk.kz

204
Кентау қалалық бөлімі
160400, Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 11
Бөлім басшысы
8(72536)3-07-86
r304@aisgzk.kz
205
Мақтаарал аудандық бөлімі
160500, Мақтаарал ауданы, Жетісай қаласы, Яссауи көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(72534)6-32-08
r288@aisgzk.kz
206
Ордабасы аудандық бөлімі
160600, Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі, 216 А
Бөлім басшысы
8(72530)2-22-82
r293@aisgzk.kz
207
Отырар аудандық бөлімі
160711, Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Алтанбеков көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(72544)2-24-45
r294@aisgzk.kz

208
Сузакское районное отделение
161000, Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибекжолы, 69
Руководитель отделения
8(72546)
4-27-54
r19297@aisgzk.kz
209
Тюлькубасское районное отделение
161300, Тюлькубасский район, село Т. Рыскулова, улица Т. Рыскулова, 175
Руководитель отделения
8(72538)
5-15-89
r19300@aisgzk.kz
210
Толебийское районное отделение
161100 Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби, 292 Б
Руководитель отделения
8(72547)
6-12-61
r19298@aisgzk.kz
211
Шардаринское районное отделение
161400, Шардаринский район, город Шардара, улица Темирбекова, б/н
Руководитель отделения
8(72535)
2-17-26
r19301@aisgzk.kz
212
Сарыгашское районное отделение

208
Созақ аудандық бөлімі
161000, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(72546)4-27-54
r297@aisgzk.kz
209
Түлкібас аудандық бөлімі
161300, Түлкібас ауданы, Т. Рысқұлов ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 175
Бөлім басшысы
8(72538)5-15-89
r300@aisgzk.kz
210
Төле би аудандық бөлімі
161100, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 292 Б
Бөлім басшысы
8(72547)6-12-61
r298@aisgzk.kz
211
Шардара аудандық бөлімі
161400, Шардара қаласы, Темірбеков көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72535)2-17-26
r301@aisgzk.kz
212
Сарыағаш аудандық бөлімі

160900, Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Дуйсебаева, 4 А
Руководитель отделения
8(72537)
2-53-06
r19296@aisgzk.kz
213
Сайрамское районное отделение
160800, Сайрамский район, село Аксукент, улица Кыстаубаева, б/н
Руководитель отделения
8(72531)
2-01-77
r19295@aisgzk.kz
214
Туркестанское городское отделение
161200, город Туркестан, улица Байдибек батыра, 18
Руководитель отделения
8(72533)
3-32-60
r19307@aisgzk.kz
215
Шымкентское городское отделение
160011, город Шымкент, улица М. Дулати, 3
Руководитель отделения
8(7252)
55-00-35
r19309@aisgzk.kz
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на
право частной собственности
на земельный участок»
Перечень
Республиканских государственных предприятий
«Центр обслуживания населения» Комитета по контролю
автоматизации государственных услуг и координации
деятельности центров обслуживания населения Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
№ п/п
Наименование центров (филиалы, отделы, секторы)
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
2
3
4
1
Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения»
Город Астана, проспект Республики, 43 А
8 (7172) 94-99-95
Акмолинская область
2
Филиал по Акмолинской области
Город Кокшетау, улица Ауэзова, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
3
Отдел города Кокшетау
Город Кокшетау, улица Биржан Сал, 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
4
Отдел село Красный Яр
Город Кокшетау, село Красный Яр, улица Ленина, 65
8 (7162) 40-43-27
5
Отдел Аккольского района
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
6
Отдел Аршалынского района
Аршалынский район, поселок Аршалы, улица М. Маметовой, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
7
Отдел Атбасарского района
Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
8
Отдел Астраханского района
Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
9
Отдел Буландинского района
Буландынский район, город Макинск, улица Сейфуллина, 18 б
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
10
Отдел Бурабайского района
Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылай Хана, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
11
Отдел Егиндыкольского района
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Победы, 7
8 (71642) 2-12-57
12
Отдел Ерейментауского района
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Мусабаевад, 15
8 (71633) 2-44-92
13
Отдел Енбекшильдерского района
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Сыздыкова, 2а
8 (71639) 2-22-41

160900, Сарыағаш қаласы, Дүйсенбаев көшесі, 4 А
Бөлім басшысы
8(72537)2-53-06
r296@aisgzk.kz
213
Сайрам аудандық бөлімі
160800, Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Қыстаубай көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72531)2-01-77
r295@aisgzk.kz
214
Түркістан қалалық бөлімі
161200, Түркістан қаласы, Бәйдібек көшесі, 18
Бөлім басшысы
8(72533)3-32-60
r307@aisgzk.kz
215
Шымкент қалалық бөлімі
160011, Шымкент қаласы, М. Дулати көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(7252)55-00-35
r309@aisgzk.kz
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің
Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа
қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық
мемлекеттік кәсіпорындарының
тізбесі
Р/с
Орталықтардың атауы
(филиалдары, бөлімдері, секторлары)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
1
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы, Республика даңғылы, 43 А
8 (7172) 94-99-95
Ақмола облысы
2
Ақмола облысы бойынша филиалы
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
3
Көкшетау қалалық бөлімі
Көкшетау қаласы, Біржан сал көшесі, 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
4
Красный Яр ауылдық бөлімі
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 65
8 (7162) 40-43-27
5
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
6
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, М. Мәметова көшесі, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
7
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
8
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, Әл-Фараби көшесі, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
9
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 18 б
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
10
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы, Шучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
11
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл кенті, Жеңіс көшесі, 7
8 (71642) 2-12-57
12
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесі, 15
8 (71633) 2-44-92
13
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2 а
8 (71639) 2-22-41

8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
14
Отдел Есильского района
Есильский район, город Есиль, улица Победы, 56
8 (71647) 2-22-07
15
Отдел Жаркаинского района
Жаркаинский район, город Державинск, улица Габдуллина, 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
16
Отдел Жаксынского района
Жаксынский район, село Жаксы, улица Ленина, 8
8 (71635) 2-17-10
17
Отдел Зерендинского района
Зерендинский район, село Зеренда, улица Мира, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
18
Отдел Коргалжинского района
Коргалжинский район, село Коргалжын, улица Абая, 44а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637)
2-20-36
19
Отдел города Степногорск
Город Степногорск, 4 мкр., 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
20
Отдел Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай-хана, 119
8 (71640) 9-26-66
21
Отдел Целиноградского района
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
22
Отдел Шортандинского района
Шортандинский район, поселок Шортанды, переулок Безымянный,1
8 (71631) 2-17-97
Актюбинская область
23
Филиал по Актюбинской области
Город Актобе, улица Тургенева, 109
8 (7132) 56-57-87
24
Отдел города Актобе
Город Актобе, улица Тургенева, 109
8 (7132) 57-80-27
25
Отдел села Каргалинское (Жилянка)
Город Актобе, Каргалинский район, село Каргалинское (Жилянка), улица Сатпаева, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
26
Отдел Алгинского района
Алгинский район, город Алга, улица Кирова, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
27
Отдел Мартукского района
Мартукский район, поселок Мартук, улица Байтурсынова, 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
28
Отдел города Хромтау
Хромтауский район, город Хромтау, улица Абая, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
29
Отдел Кандыагашского района
Мугалжарский район, город Кандыагаш, микрорайон Молодежный, 47 «В»
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
30
Отдел города Эмба
Мугалжарский район, город Эмба, улица Амирова, 10
8 (71334) 23-9-83
31
Отдел Темирского района
Темирский район, поселок Шубаркудук, улица Байганина, 15 «А»
8 (71346) 23-5-83 8 (71334)
23-9-87
32
Отдел Кобдинского района
Кобдинский район, поселок Кобда, переулок Нурымжанова, 2
8 (71341) 22-1-47
(71341)
22-1-38
33
Отдел Каргалинского района села Бадамша
Каргалинский район, село Бадамша, улица Айтеке-би, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
34
Отдел Уилского района
Уилский район, село Уил, улица Кокжар, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
35
Отдел Айтекебийского района
Айтекебийский район, село Комсомольское, улица Балдырган, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
36
Отдел Байганинского района
Байганинский район, село Карыуылкелди, улица Барак батыра, 41 «А»

8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
14
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Жеңіс көшесі, 56
8 (71647) 2-22-07
15
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державин қаласы, Ғабдуллин көшесі, 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
16
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 8
8 (71635) 2-17-10
17
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
18
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Абай көшесі, 44 а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637) 2-20-36
19
Степногорск қалалық бөлімі
Степногорск қаласы, 4-шағын ауданы, 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
20
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 119
8 (71640) 9-26-66
21
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
22
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Безымянный тұйық көшесі, 1
8 (71631) 2-17-97
Ақтөбе облысы
23
Ақтөбе облысы бойынша филиалы
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109
8 (7132) 56-57-87
24
Ақтөбе қалалық бөлімі
Ақтөбе қаласы, Тургенев қаласы, 109
8 (7132) 57-80-27
25
Қарғалы (Жилянка) ауылдық бөлімі
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауданы, Қарғалы (Жилянка) ауылы, Сәтпаев көшесі, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
26
Алға аудандық бөлімі
Алға ауданы, Алға қаласы, Киров көшесі, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
27
Мәртөк аудандық бөлімі
Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Байтұрсынов көшесі, 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
28
Хромтау қалалық бөлімі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай көшесі, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
29
Қандыағаш аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Молодежный шағын ауданы, 47 Б
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
30
Ембі қалалық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Әміров көшесі, 10
8 (71334) 23-9-83
31
Темір аудандық бөлімі
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Байғанин көшесі, 15 А
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
32
Қобда аудандық бөлімі
Қобда ауданы, Қобда кенті, Нұрымжанов тұйық көшесі, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
33
Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық бөлімі
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
34
Ойыл аудандық бөлімі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
35
Әйтеке би аудандық бөлімі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
36
Байғанин аудандық бөлімі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41«А»

8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
37
Отдел Иргизского района
Актюбинская область, Иргизский район, село Иргиз, улица Жангельдина, 7
8 (71343) 21-8-28
38
Отдел Шалкарского района
Актюбинская область, Шалкарский район, город Шалкар, улица Айтеке-би, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Алматинская область
39
Филиал по Алматинской области
Город Талдыкорган, улица Тауелсиздик, 67 Б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
40
Отдел Аксуского района
Поселок Жансугурова, улица Кабанбай батыра, 20
8 (72832) 2-14-51
41
Сектор села Капал отдела Аксуского района
Село Капал, улица Алпысбаева, 3
8 (72841) 2-17-60
42
Отдел Алакольского района
Город Ушарал, улица 8 марта, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
43
Сектор Кабанбай отдела Алакольского района
Поселок Кабанбай, улица Абылайхана, 237
8 (72837) 4-13-85
44
Отдел Балхашского района
Село Баканас, улица Бижанова, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
45
Отдел Енбекшиказахского района
Город Есик, улица Абая, 314 А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
46
Сектор села Шелек отдела Енбекшиказахского района
Село Шелек, улица Бижанова, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
47
Отдел Ескельдинского района
Поселок Карабулак, улица Оразбекова, 52
8 (72836) 3-22-16
48
Отдел Жамбылского района
Поселок Узынагаш, улица Мажитова, 1
8 (72770) 2-30-90
49
Отдел Илийского района
Поселок Отеген батыра, микрорайон Куат, улица Тауелсіздік, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
50
Сектор Боролдай отдела Илийского района
Село Боролдай, улица Вокзальная, 6 «А»
8 (72738) 7-82-42
51
Сектор села Караой отдела Илийского района
Село Караой, улица Тындала, 9
8 (7275) 24-88-10
52
Отдел Карасайского района
Город Каскелен, улица Жангозина, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
53
Сектор села Тау-Самалы отдела Карасайского района
Поселок Тау Самалы, улица Рыскулова, 129
8 (727) 391-38-58
54
Сектор станции Шамалган отдела Карасайского района
Станция Шамалган, улица Конаева, 1 «В»
8 (7272) 93-66-33
55
Отдел Караталского района
Город Уштобе, улица Абылай хана, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
56
Отдел Кербулакского района
Город Сарыөзек, улица Момышұлы
8 (72840) 3-25-88
57
Сектор села Когалы отдела Кербулакского района
Поселок Когалы, улица Желтоксан, 45
8 (72842) 9-10-59
58
Отдел Коксуского района
Поселок Балпык би, улица Измайлова, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
59
Отдел города Капчагай
Город Капшагай, улица Кунаева, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
60
Сектор Шенгелди отдела Капчагайского района
Село Шенгельды, улица Сейфуллина, 34
8 (72772) 7-11-94
61
Отдел Саркандского района
Город Саркан, улица Жамбыла
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
62
Сектор Лепсы отдела Саркандского района
Станция Лепсы, улица Толебаева, 1

8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
37
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауданы, Жангелдин көшесі, 7
8 (71343) 21-8-28
38
Шалқар аудандық бөлімі
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Алматы облысы
39
Алматы облысы бойынша филиалы
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
40
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр көшесі, 20
8 (72832) 2-14-51
41
Ақсу аудандық бөлімінің Қапал ауылдық секторы
Қапал ауылы, Алпысбаев көшесі, 3
8 (72841) 2-17-60
42
Алакөл аудандық бөлімі
Үшарал қаласы, 8 наурыз көшесі, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
43
Алакөл аудандық бөлімінің Қабанбай ауылдық секторы
Қабанбай кенті, Абылай хан көшесі, 237
8 (72837) 4-13-85
44
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
45
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қаласы, Абай көшесі, 314 А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
46
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімінің Шелек ауылдық секторы
Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
47
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлақ кенті, Оразбеков көшесі, 52
8 (72836) 3-22-16
48
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш кенті, Мәжитов көшесі, 1
8 (72770) 2-30-90
49
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр кенті, Қуат шағын ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
50
Іле аудандық бөлімінің Боралдай секторы
Боралдай ауылы, Вокзальная көшесі, 6 А
8 (72738) 7-82-42
51
Іле аудандық бөлімінің Қараой ауылдық секторы
Қараой ауылы, Тыңдала көшесі, 9
8 (7275) 24-88-10
52
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесі, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
53
Қарасай аудандық бөлімінің Тау самалы ауылдық секторы
Тау самалы кенті, Рысқұлов көшесі, 129
8 (727) 391-38-58
54
Қарасай аудандық бөлімінің Шамалған станциясы секторы
Шамалған станциясы, Қонаев көшесі, 1 В
8 (7272) 93-66-33
55
Каратал аудандық бөлімі
Үштөбе қаласы, Абылай хан көшесі, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
56
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек қаласы, Момышұлы көшесі
8 (72840) 3-25-88
57
Кербұлақ аудандық бөлімінің Қоғалы ауылдық секторы
Қоғалы кенті, Желтоқсан көшесі, 45
8 (72842) 9-10-59
58
Көксу аудандық бөлімі
Бапық би кенті, Измайлов көшесі, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
59
Қапшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
60
Қапшағай аудандық бөлімінің Шеңгелді ауылдық секторы
Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34
8 (72772) 7-11-94
61
Сарқант аудандық бөлімі
Сарқант қаласы, Жамбыл көшесі
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
62
Сарқант аудандық бөлімінің Лепсі ауылдық секторы
Лепсі станциясы, Төлебаев көшесі, 1

8 (72843) 2-10-16
63
Отдел Райымбекского района
Село Кеген, улица Момышұлы
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
64
Сектор села Нарынкол отдела Райымбекского района
Село Нарынкол, улица Райымбека
8 (72779) 2-11-65
65
Отдел Панфиловского района
Город Жаркент, улица Головацкого
8 (72831) 5-51-11
66
Отдел Талгарского района
Город Талгар, улица Лермонтова, 53 «А»
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
67
Сектор села Нура отдела Талгарского района
Село Нура, улица Школьная, 10
8 (72774) 5-80-62
68
Отдел города Талдыкорган
Город Талдыкорган, улица Тауелсыздык, 67 Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
69
Отдел города Текели
Город Текели, улица Октябрьская, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
70
Отдел Уйгурского района
Село Чунджа, улица Касымбекова, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
Атырауская область
71
Филиал по Атырауской области
Город Атырау, проспект Сатпаева, 23
8 (7122) 21-34-67
72
Отдел города Атырау
Город Атырау, проспект Сатпаева, 23
8 (7122) 21-29-42
73
Отдел № 1 города Атырау
Город Атырау, улица Баймуханова, 16а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
74
Отдел № 2 города Атырау
Город Атырау, Балыкшы, улица Байжигитова, 80а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
75
Отдел Индерского района
Атырауская область, Индерский район, поселок Индерборский, улица Мендыгалиева, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
76
Отдел Махамбетского района
Атырауская область, Махамбетский район, село Махамбет, улица Абая, 10
8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
77
Отдел Кызылкогинского района
Атырауская область, Кызылкугинский район, село Миялы, улица Абая, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
78
Отдел Жылыойского района
Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Бейбитшилик, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
79
Отдел Курмангазинского района
Атырауская область, Курмангазинский район, село Ганюшкино, улица Есболаев, 66а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
80
Отдел Макатского района
Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Центральная, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
81
Отдел Исатайского района
Атырауская область, Исатайский район, село Аккыстау, улица Егеменды Казахстан, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Восточно-Казахстанская область
82
Филиал по Восточно-Казахстанской области
Город Усть-Каменогорск, улица Белинского, 37 а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
83
Отдел № 1 города Усть-Каменогорск
Город Усть-Каменогорск, проспект Сатпаева, 20/1
8 (7232) 60-39-22
84
Отдел № 2 города Усть-Каменогорск
Город Усть-Каменогорск, улица Казахстан, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
85
Отдел Глубоковского района
Глубоковский район, поселок Глубокое, улица Поповича, 22

8 (72843) 2-10-16
63
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы көшесі
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
64
Райымбек аудандық бөлімінің Нарынқол ауылдық секторы
Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі
8 (72779) 2-11-65
65
Панфилов аудандық бөлімі
Жаркент қаласы, Головацкий көшесі
8 (72831) 5-51-11
66
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қаласы, Лермонтов көшесі, 53 А
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
67
Талғар аудандық бөлімінің Нұра ауылдық секторы
Нұра ауылы, Школьная көшесі, 10
8 (72774) 5-80-62
68
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
69
Текелі қалалық бөлімі
Текелі қаласы, Октябрьская көшесі, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
70
Ұйғыр аудандық бөлімі
Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
Атырау облысы
71
Атырау облысы бойынша филиалы
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-34-67
72
Атырау қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-29-42
73
№ 1 Атырау қалалық бөлім
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, 16а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
74
№ 2 Атырау қалалық бөлім
Атырау қаласы, Балықшы көшесі, Байжігітов көшесі, 80а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
75
Индер аудандық бөлімі
Индер ауданы, Индербор кенті, Мендіғалиев көшесі, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
76
Махамбет аудандық бөлімі
Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 10
8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
77
Қызылқоға аудандық бөлімі
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
78
Жылыой аудандық бөлімі
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Бейбітшілік көшесі, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
79
Құрманғазы аудандық бөлімі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Есболаев көшесі, 66 а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
80
Мақат аудандық бөлімі
Мақат ауданы, Мақат кенті, Центральная көшесі, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
81
Исатай аудандық бөлімі
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Шығыс Қазақстан облысы
82
Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
83
№ 1 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қаласы, Сәтпаев даңғылы, 20/1
8 (7232) 60-39-22
84
№ 2 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
85
Глубокое аудандық бөлімі
Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 22

8 (72331) 2-23-35
86
Отдел Зайсанского района
Зайсанский район, город Зайсан, улица Жангельдина, 52а
8 (72340) 2-67-81
87
Отдел Зыряновского района
Зыряновский район, город Зыряновск, улица Стахановская, 39
8 (72335) 6-02-39
88
Отдел Катон-Карагайского района
Катон-Карагайский район, село Улкен-Нарын, улица Абылайхана, 96
8 (72341) 2-23-60
89
Отдел Курчумского района
Курчумский район, село Курчум, улица Б. Момышулы, 77
8 (72339) 2-13-10
90
Отдел города Риддер
Город Риддер, улица Семипалатинская, 12
8 (72336) 4-62-62
91
Отдел Тарбагатайского района
Тарбагатайский район, село Аксуат, улица Абылайхана, 23
8 (72346) 2-24-96
92
Отдел Уланского района
Уланский район, поселок Молодежный дом, 9
8 (72338) 2-78-96
93
Отдел Шемонаихинского района
Шемонаихинский район, город Шемонайха, микрорайон 3, № 12
8 (72332) 3-41-00
94
Отдел № 1 горола Семей
Город Семей, 408 квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
95
Отдел № 2 города Семей
Город Семей, улица Найманбаева, 161 А
8 (7222) 52-69-29
96
Отдел Абайского района
Абайский район, село Карауыл, улица Кунанбаева, 12
8 (72252) 2-22-64
97
Отдел Аягозского района
Аягозский район, город Аягоз, улица Дуйсенова, 84
8 (72237) 5-24-32
98
Отдел Бескарагайского района
Бескарагайский район, село Бескарагай, улица Пушкина, 2А
8 (72236) 9-06-30
99
Отдел Бородулихинского района
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Молодежная, 25
8 (72351) 2-20-48
100
Отдел Жарминского района
Жарминский район, село Калбатау, улица Достык, 98
8 (72347) 6-54-00
101
Отдел города Курчатов
Курчатовский район, город Курчатов, улица Абая, 12
8 (72251) 2-21-66
102
Отдел Кокпектинского района
Кокпектинский район, село Кокпекты, улица Шериаздана, 38
8 (72348) 2-21-71
103
Отдел Урджарского района
Урджарский район, село Урджар, улица Абылайхана, 116
8 (72230) 2-19-85
Жамбылская область
104
Филиал по Жамбылской области
Город Тараз, проспект Абая, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
105
Отдел города Тараз
Город Тараз, улица К. Койгелды, 158 «а»
8 (7262) 43-84-21
106
Отдел № 1 города Тараз
Город Тараз, улица Сатпаева, 1 «б»
8 (7262) 56-90-27
107
Отдел № 2 города Тараз
Город Тараз, микрорайон Талас, 2
8 (72622) 6-17-78
108
Отдел № 3 города Тараз
Город Тараз, проспект Абая, 232
8 (7262) 56-90-04
109
Отдел Байзакского района
Село Сарыкемер, улица Медеуова, 33
8 (72637) 2-28-04
110
Отдел Жамбылского района
Село Аса, улица Абая, 127
8 (72633) 2-11-99
111
Отдел Жуалынского района
Село Б. Момышулы, улица Сауранбекулы, 49
8 (72635) 5-02-46
112
Отдел Кордайского района
Село Кордай, улица Домалак ана, 215
8 (72636) 2-13-52
113
Отдел Меркенского района
Село Мерке, улица Исмаилова, 232

8 (72331) 2-23-35
86
Зайсан қалалық бөлімі
Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, 52 а
8 (72340) 2-67-81
87
Зырян аудандық бөлімі
Зырян қаласы, Стаханов көшесі, 39
8 (72335) 6-02-39
88
Катон-Қарағай аудан бөлімі
Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан, 96
8 (72341) 2-23-60
89
Күршім аудандық бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Момышұлы көшесі, 77
8 (72339) 2-13-10
90
Риддер қалалық бөлімі
Риддер қаласы, Семей көшесі, 12
8 (72336) 4-62-62
91
Тарбағатай аудандық бөлімі
Тарбағатай ауылы, Ақсуат ауылы, Абылай хан көшесі, 23
8 (72346) 2-24-96
92
Ұлан ауданы бөлімі
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, 9
8 (72338) 2-78-96
93
Шемонаиха қалалық бөлімі
Шемонаиха қаласы, 3-шағын аудан, 12
8 (72332) 3-41-00
94
№ 1 Семей қалалық бөлімі
Семей қаласы, 408-орам, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
95
№ 2 Семей қалалық бөлімі
Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161 А
8 (7222) 52-69-29
96
Абай аудандық бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбаев көшесі, 12
8 (72252) 2-22-64
97
Аягөз аудандық бөлімі
Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, 84
8 (72237) 5-24-32
98
Бесқарағай аудандық бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2А
8 (72236) 9-06-30
99
Бородулиха аудандық бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25
8 (72351) 2-20-48
100
Жарма аудандық бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98
8 (72347) 6-54-00
101
Курчатов қалалық бөлімі
Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12
8 (72251) 2-21-66
102
Көкпекті аудандық бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38
8 (72348) 2-21-71
103
Үржар аудандық бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан көшесі, 116
8 (72230) 2-19-85
Жамбыл облысы
104
Жамбыл облысы бойынша филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
105
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, К. Қойгелді көшесі, № 158 а
8 (7262) 43-84-21
106
№ 1 Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 б
8 (7262) 56-90-27
107
№ 2 Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Талас шағын ауданы, 2
8 (72622) 6-17-78
108
№ 3 Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-04
109
Байзақ аудандық бөлімі
Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, 33
8 (72637) 2-28-04
110
Жамбыл аудандық бөлімі
Аса ауылы, Абай көшесі, 127
8 (72633) 2-11-99
111
Жуалы аудандық бөлімі
Б. Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, 49
8 (72635) 5-02-46
112
Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215
8 (72636) 2-13-52
113
Меркі аудандық бөлімі
Меркі ауылы, Исмайылов көшесі, 232

8 (72632) 4-42-54
114
Отдел Мойынкумского района
Село Мойынкум, улица Рыскулбекова, 215
8 (72642) 2-47-93
115
Отдел Сарысуского района
Город Жанатас, улица Жибек жолы, 1
8 (72634) 6-33-00
116
Отдел Таласского района
Город Каратау, улица Молдагулова, 51
8 (72644) 6-33-93
117
Отдел Рыскуловского района
Село Кулан, улица Жибек жолы, 71
8 (72631) 2-18-10
118
Отдел Шуского района
Город Шу, улица Автобазовская, 1
8 (72643) 2-17-97

8 (72632) 4-42-54
114
Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 215
8 (72642) 2-47-93
115
Сарысу аудандық бөлімі
Жаңатас қаласы, Жібек жолы көшесі, 1
8 (72634) 6-33-00
116
Талас аудандық бөлімі
Қаратау қаласы, Молдағұлова көшесі, 51
8 (72644) 6-33-93
117
Т. Рысқұлов атындағы аудандық бөлімі
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 71
8 (72631) 2-18-10
118
Шу аудандық бөлімі
Шу қаласы, Автобаза көшесі, 1
8 (72643) 2-17-97

8-711-43-91-316
Карагандинская область
137
Филиал по Карагандинской области
Город Караганда, улица Чкалова 7
8 (7212) 41-63-10
138
Отдел № 1 города Караганда
Город Караганда, улица Ержанова, 47/3
8 (7212) 33-13-10
139
Отдел № 2 города Караганда
Город Караганда, улица Чкалова, 7
8 (7212) 41-03-92
140
Отдел № 3 города Караганда
Город Караганда, улица Муканова, 5
8 (7212) 77-26-57
141
Отдел № 4 города Караганда
Город Караганда, улица Архитектурная, 8
8 (7212) 45-71-01
142
Отдел № 5 города Караганда
Город Караганда, 21 мирорайон, 6/7
8 (7212) 32-92-51
143
Отдел № 6 города Караганда
Город Караганда, улица Серова,73
8 (7212) 93-16-94
144
Отдел № 1 горора Темиртау
Город Темиртау, улица Блюхера, 23
8 (7213) 44-67-45
145
Отдел № 2 города Темиртау
Город Темитау, проспект Республики, 128
8 (7213) 99-79-96
146
Отдел № 1 Абайского района
Город Абай, улица Абая, 54
8 (72131) 4-77-07
147
Отдел № 2 Абайского района
Город Абай, поселок Топар, улица Казыбек би, 3
8 (72153) 3-04-46
148
Отдел города Сарань
Город Сарань, улица Жамбыла, 85
8 (72137) 4-25-26
149
Отдел № 1 города Шахтинск
Город Шахтинск, проспект А, улица Кунанбаева, 65Б
8 (72156) 5-21-25
150
Отдел № 2 города Шахтинск
Город Шахтинск, поселок Шахан Квартал 10/16, 16
8 (72156) 3-20-99
151
Отдел № 1Осакаровского района
Поселок Осакаровка, улица Пристационная,12
8 (72149) 4-32-62
152
Отдел № 2 Осакаровского района
Район Осакаровка, поселок Молодежный, улица Абая, 13
8 (72148) 2-22-46

8-711-43-91-316
Қарағанды облысы
137
Қарағанды облысы бойынша филиалы
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7
8 (7212) 41-63-10
138
№ 1 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Ержанов көшесі, 47/3
8 (7212) 33-13-10
139
№ 2 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7
8 (7212) 41-03-92
140
№ 3 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Мұқанов көшесі, 5
8 (7212) 77-26-57
141
№ 4 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Архитектурная көшесі, 8
8 (7212) 45-71-01
142
№ 5 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, 21-шағын аудан, 6/7
8 (7212) 32-92-51
143
№ 6 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Серов көшесі, 73
8 (7212) 93-16-94
144
№ 1 Теміртау қалалық бөлімі
Теміртау қаласы, Блюхер көшесі, 23
8 (7213) 44-67-45
145
№ 2 Теміртау қалалық бөлімі
Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 128
8 (7213) 99-79-96
146
№ 1 Абай аудандық бөлімі
Абай қаласы, Абай көшесі, 54
8 (72131) 4-77-07
147
№ 2 Абай аудандық бөлімі
Абай қаласы, Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3
8 (72153) 3-04-46
148
Саран қалалық бөлімі
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85
8 (72137) 4-25-26
149
№ 1 Шахтинск қалалық бөлімі
Шахтинск қаласы, Құнанбаев көшесі, 65 Б
8 (72156) 5-21-25
150
№ 2 Шахтинск қалалық бөлімі
Шахтинск қаласы, Шахан кенті, 10/16 орам, 16-орам
8 (72156) 3-20-99
151
№ 1 Осакаровка аудандық бөлімі
Осакаровка кенті, Пристанционная көшесі, 12
8 (72149) 4-32-62
152
№ 2 Осакаровка аудандық бөлімі
Осакаровка ауданы, Молодежный кенті, Абай көшесі, 13
8 (72148) 2-22-46

153
Отдел города Сатпаев
Город Сатпаев, проспект Сатпаева, 111
8 (71063) 4-03-47
154
Отдел города Балхаш
Город Балхаш, улица Бокейхана, 20а
8 (71036) 6-83-37
155
Отдел Шетского района
Село Аксу – Аюлы, улица Жапакова, 23/1
8 (71031) 2-21-88
156
Отдел города Жезказган
Город Жезказган, улица Б. Момышулы, 9
8 (7102) 73-81-09
157
Отдел Жанааркинского района
Жанааркинский район, поселок Атасу, улица А. Оспанова, 40
8 (71030) 2-69-09

153
Сәтпаев қалалық бөлімі
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 111
8 (71063) 4-03-47
154
Балқаш қалалық бөлімі
Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесі, 20 а
8 (71036) 6-83-37
155
Шет аудандық бөлімі
Ақсу-Аюлы ауылы, Жапақов көшесі, 23/1
8 (71031) 2-21-88
156
Жезқазған қалалық бөлімі
Жезқазған қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 9
8 (7102) 73-81-09
157
Жаңаарқа аудандық бөлімі
Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Оспанов көшесі, 40
8 (71030) 2-69-09

158
Отдел города Каражал
Город Каражал, улица Ленина,18
8 (71032) 2-70-21
159
Отдел города Приозерск
Город Приозерск, улица Балхашская, 7
8 (71039)
5-27-37
160
Отдел № 1 Бухар-Жырауского района
Бухар-Жырауского район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 37
8 (72154) 2-23-73
161
Отдел № 2 Бухар-Жырауского района
Бухар-Жырауского район, улица Мира, 24
8 (72138) 3-15-62
162
Отдел № 1 Актогайского района
Поселок Актогай, улица Бокейхана, 10
8 (71037) 2-11-05

158
Қаражал қалалық бөлімі
Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18
8 (71032) 2-70-21
159
Приозерск қалалық бөлімі
Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7
8 (71039) 5-27-37
160
№ 1 Бұқар жырау аудандық бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 37
8 (72154) 2-23-73
161
№ 2 Бұқар жырау аудандық бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Бейбітшілік көшесі, 24
8 (72138) 3-15-62
162
№ 1 Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай кенті, Бөкейхан көшесі, 10
8 (71037) 2-11-05

163
Отдел № 2 Актогайского района
Поселок Сары-шаган, улица Абая, 12
8 (71038)
22-3- 39
164
Отдел Нуринского района
Поселок Киевка, улица Сулейменовых, 2
8 (721-44)
2-11-11
165
Отдел Улытауского района
Улытауский район, поселок Улытау, улица Амангельды, 29 а
8 (71035) 2-13-06
166
Отдел Каркаралинского района
Город Каркаралинск, улица Аубакирова, 21
8 (72146) 3-17-03
Костанайская область
167
Филиал по Костанайской области
Город Костанай, улица Тарана, 114

163
№ 2 Ақтоғай аудандық бөлімі
Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12
8 (71038) 22-3- 39
164
Нұра аудандық бөлімі
Киевка кенті, Сүлейменовтер көшесі, 2
8 (721-44) 2-11-11
165
Ұлытау аудандық бөлімі
Ұлытау ауданы, Ұлытау кенті, Амангелді көшесі, 29 а
8 (71035) 2-13-06
166
Қарқаралы аудандық бөлімі
Қарқаралы қаласы, Әубәкіров көшесі, 21
8 (72146) 3-17-03
Қостанай облысы
167
Қостанай облысы бойынша филиалы
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 114

8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
168
Отдел города Костанай
Город Костанай, улица Гашика, 14
8 (7142) 26-45-51
169
Отдел Алтынсаринского района
Поселок Силантьевка, улица Ленина, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
170
Отдел Амангельдинского района
Село Амангельды, улица Майлина, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
171
Отдел города Аркалык
Город Аркалык, улица Абая, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
172
Отдел Аулиекольского района
Село Аулиеколь, улица Ленина, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
173
Отдел Денисовского района
Село Денисовка, улица Советская, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
174
Отдел Жангельдинского района
Жангельдинский район, село Торай, улица 8 марта, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
175
Отдел Житикаринского района
Город Житикара, улица Ленина, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
176
Отдел Камыстинского района
Камыстинский район, село Камысты, улица Ержанова, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
177
Отдел Карабалыкского района
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Космонавтов, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
178
Отдел Карасуского района
Карасуский район, село Карасу, улица Комсомольская, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
179
Отдел города Лисаковск
Город Лисаковск, микрорайон № 4, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
180
Отдел Мендыкаринского района
Мендыкаринский район, село Боровское, улица Королева, 4А
8 (714-43) 22-4-60
181
Отдел Наурзумского района
Наурзумский район, поселок Караменды, улица Шакшак Жанибека, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
182
Отдел № 1 города Рудный
Город Рудный, проспект Космонавтов, 12
8 (714-31) 49-8-02
183
Отдел № 2 города Рудный
Город Рудный, улица Корчагина, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
184
Отдел Сарыкольского района
Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Ленина, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
185
Отдел Тарановского района
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
186
Отдел Узункольского района
Узункольский район, село Узынколь, улица Абая, 79
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
187
Отдел Федоровского района
Федоровский район, село Федоровка, улица Красноармейская 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
188
Отдел Костанайского района
Костанайский район, поселок Затабольск, улица Калинина, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
Кызылординская область
189
Филиал по Кызылординской области
Город Кызылорда улица Г. Муратбаева, 2Е
8 (7242) 23-07-16
190
Отдел № 1 города Кызылорда
Город Кызылорда, поселок Тасбогет, улица Амангельды
8 (7242) 21-66-64
191
Отдел № 2 города Кызылорда
Город Кызылорда, улица Жанкожа батыр, 82

8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
168
Қостанай қалалық бөлімі
Қостанай қаласы, Гашек көшесі, 14
8 (7142) 26-45-51
169
Алтынсарин аудандық бөлімі
Силантьевка кенті, Ленин көшесі, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
170
Амангелді аудандық бөлімі
Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
171
Арқалық қалалық бөлімі
Арқалық қаласы, Абай көшесі, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
172
Әулиекөл аудандық бөлімі
Әулиекөл ауылы, Ленин көшесі, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
173
Денисов аудандық бөлімі
Денисовка ауылы, Советская көшесі, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
174
Жангелді аудандық бөлімі
Жангелді ауданы, Торай ауылы, 8 наурыз көшесі, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
175
Жітіқара қалалық бөлімі
Жітіқара қаласы, Ленин көшесі, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
176
Қамысты аудандық бөлімі
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
177
Қарабалық аудандық бөлімі
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтар көшесі, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
178
Қарасу аудандық бөлімі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Комсомол көшесі, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
179
Лисаковск қалалық бөлімі
Лисаковск қаласы, № 4 шағын аудан, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
180
Меңдіқара аудандық бөлімі
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 4 А
8 (714-43) 22-4-60
181
Наурызым аудандық бөлімі
Наурызым ауданы, Қарамеңді кенті, Шақшақ Жәнібек көшесі, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
182
№ 1 Рудный қалалық бөлімі
Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12
8 (714-31) 49-8-02
183
№ 2 Рудный қалалық бөлімі
Рудный қаласы, Корчагин көшесі, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
184
Сарыкөл аудандық бөлімі
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
185
Таран аудандық бөлімі
Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин көшесі, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
186
Ұзынкөл аудандық бөлімі
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абай көшесі, 97
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
187
Федоров аудандық бөлімі
Федоров ауданы, Федоровка ауылы, Красноармейская көшесі, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
188
Қостанай аудандық бөлімі
Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
Қызылорда облысы
189
Қызылорда облысы бойынша филиалы
Қызылорда қаласы, Мұратбаев көшесі, 2 Е
8 (7242) 23-07-16
190
№ 1 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Амангелді көшесі
8 (7242) 21-66-64
191
№ 2 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі, 82

8 (7242) 25-60-57
192
Отдел № 3 города Кызылорда
Город Кызылорда, микрорайон Шугыла, 45
8 (7242) 24-86-11
193
Отдел № 4 города Кызылорда
Город Кызылорда, микрорайон Акмешит, 1б
8 (7242) 22-48-27
194
Отдел города Байконур
Город Байконыр, улица Максимова, № 17 а
8 (3362) 27-54-81
195
Отдел Аральского района
Город Аральск, улица Карасакал
8 (72433) 25-0-02
196
Отдел Казалинского района
Город Казалинск, улица Жанкожа батыра
8 (72438) 26-1-27
197
Отдел Кармакшинского района
Поселок Жосалы, улица Абая
8 (72437) 2-11-62
198
Отдел Жалагашского района
Поселок Жалагаш, улица Желтоксан
8 (72431) 32-3-03
199
Отдел Сырдарьинского района
Поселок Теренозек, улица Амангельди, 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
200
Отдел Шиелинского района
Поселок Шиели, улица Рыскулова
8 (72432) 4-15-59
201
Отдел Жанакорганского района
Поселок Жанакорган, улица Сыганак
8 (72435) 21-4-51
Мангистауская область
202
Филиал по Мангистауской области
Город Актау, 15 микрорайон, 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
203
Отдел города Актау
Город Актау, 15 микрорайон, 67 б
8 (7292) 42-23-17
204
Отдел города Жанаозен
Город Жанаозен, микрорайон Оркен, здания Дом творчества школьников
8 (72934) 5-03-90
205
Отдел Мунайлинского района
Мунайлинский район, село Мангистау, здания общественных организаций
8 (7292) 46-56-83
206
Отдел Бейнеуского района
Село Бейнеу, улица Косай ата здание Центр молодежи
8 (72932) 2-55-35
207
Сектор села Боранкул отдела Бейнеуского района
Село Боранкул, 7 аул, здание ГУ Боранкулмадениет
8 (72932) 3-16-95
208
Отдел Мангистауского района
Село Шетпе, улица Центральная, 15 здание Казпочта
8 (72931) 22-0-79
209
Отдел Каракиянского района
Село Курык, улица Валиханова, 15
8 (72937) 22-2-10
210
Отдел Тупкараганского района
Город Форт-Шевченко, улица Маяулыз, 6-д
8 (72938) 2-30-38
211
Сектор села Акшукур отдела Тупкараганского района
Село Акшукур, улица Уштерек, 5
8 (72938)33-28-44
212
Отдел села Жетибай Каракиянского района
Поселок Жетибай, улица Жанакурылыс, 10
8 (72935) 26-9-33
Павлодарская область
213
Филиал по Павлодарской области
Город Павлодар, улица Павлова, 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
214
Отдел № 2 города Павлодар
Город Павлодар, улица Кутузова, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
215
отдел № 1 города Павлодар
Город Павлодар, улица Исиналиева, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
216
Отдел Павлодарского района
Город Павлодар, улица Толстого, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
217
Отдел города Экибастуз
Город Экибастуз, улица Машхур-Жусуп, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
218
Отдел города Аксу
Город Аксу, улица Ленина, 10
8 (7183) 76-90-60

8 (7242) 25-60-57
192
№ 3 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Шұғыла шағын ауданы, 45
8 (7242) 24-86-11
193
№ 4 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Ақмешіт шағын ауданы, 16
8 (7242) 22-48-27
194
Байқоңыр қалалық бөлімі
Байқоңыр қаласы, Максимов көшесі, № 17 а
8 (3362) 27-54-81
195
Арал аудандық бөлімі
Арал ауданы, Қарасақал көшесі
8 (72433) 25-0-02
196
Қазалы аудандық бөлімі
Қазалы қаласы, Жанқожа батыр көшесі
8 (72438) 26-1-27
197
Қармақшы аудандық бөлімі
Жосалы кенті, Абай көшесі
8 (72437) 2-11-62
198
Жалағаш аудандық бөлімі
Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі
8 (72431) 32-3-03
199
Сырдария аудандық бөлімі
Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі, 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
200
Шиелі аудандық бөлімі
Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі
8 (72432) 4-15-59
201
Жаңақорған аудандық бөлімі
Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі
8 (72435) 21-4-51
Маңғыстау облысы
202
Маңғыстау облысы бойынша филиалы
Ақтау қаласы, № 15 шағын аудан, 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
203
Ақтау қалалық бөлімі
Ақтау қаласы, № 15 шағын аудан, 67 б
8 (7292) 42-23-17
204
Жаңаөзен қалалық бөлімі
Жаңаөзен қаласы, Өркен шағын ауданы, Оқушылар шығармашылығы үйі ғимараты
8 (72934) 5-03-90
205
Мұнайлы аудандық бөлімі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, қоғамдық ұйымдар ғимараттары
8 (7292) 46-56-83
206
Бейнеу аудандық бөлімі
Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, Жастар орталығы ғимараты
8 (72932) 2-55-35
207
Бейнеу аудандық бөлімінің Боранқұл ауылдық секторы
Боранқұл ауылы, 7-ауыл, «Боранқұл мәдениеті» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8 (72932) 3-16-95
208
Маңғыстау аудандық бөлімі
Шетпе ауылы, Центральная көшесі, 15, Қазпошта ғимараты
8 (72931) 22-0-79
209
Қарақия аудандық бөлімі
Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі, 15
8 (72937) 22-2-10
210
Түпқараған аудандық бөлімі
Форт-Шевченко қаласы, Маяулыз көшесі, 6
8 (72938) 2-30-38
211
Түпқараған аудандық бөлімінің Ақшүкір ауылдық секторы
Ақшүкір ауылы, Үштерек көшесі, 5
8 (72938) 33-28-44
212
Қарақия ауданының Жетібай ауылдық бөлімі
Жетібай кенті, Жаңақұрылыс көшесі, 10
8 (72935) 26-9-33
Павлодар облысы
213
Павлодар облысы бойынша филиалы
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
214
№ 2 Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
215
№ 1 Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Исиналиев көшесі, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
216
Павлодар аудандық бөлімі
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
217
Екібастұз қалалық бөлімі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр-Жүсіп көшесі, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
218
Ақсу қалалық бөлімі
Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10
8 (7183) 76-90-60

8 (7183) 76-91-77
219
Отдел Актогайского района
Село Актогай, улица Абая, 72
8 (71841) 2-21-66
220
Отдел Баянаульского района
Село Баянаул, улица Сатпаева, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
221
Отдел Железинского района
Село Железинка, улица Торайгырова, 58
8 (71831) 2-25-86
222
Отдел Щербактинского района
Село Щербакты, улица В. Чайко, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
223
Отдел Качирского района
Село Теренколь, улица Тургенова, 85
8 (71833) 2-24-79
224
Отдел Лебяжинского района
Село Акку, улица Ташимова, 114
8 (71839) 2-11-07
225
Отдел Иртышского района
Село Иртышск, улица Исы-Байзакова, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
226
Отдел Майского района
Село Майск, улица Сейфуллина,13
8 (71838) 9-21-44
227
Отдел Успенского района
Село Успенка, улица 10 лет Независимости
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Северо-Казахстанская область
228
Филиал по Северо-Казахстанской области
Город Петропавловск, улица Ауэзова 157
8 (7152) 33-12-57
229
Отдел города Петропавловск
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
8 (7152) 33-02-26
230
Отдел Айыртауского района
Айыртауский район, улица Д. Сыздыкова, 4
8 (71533) 2-01-84
231
Отдел Акжарского района
Акжарский район, улица Победы, 67
8 (71546) 2-21-08
232
Отдел Аккайынского района
Аккайынский район, улица Труда, 11
8 (71532) 2-25-86
233
Отдел Есильского района
Есильский район, улица Ленина 6
8 (71543) 2-20-03
234
Отдел Жамбылского района
Жамбылский район, улица переулок Горького, 10 Г
8 (71544) 2-29-16
235
Отдел района имени Г. Мусрепова
Район имени Г. Мусрепова, улица Ленина, 7
8 (71535) 2-22-19
236
Отдел Кызылжарского района
Кызылжарский район, улица Институтская, 1 А
8 (71538) 2-17-46
237
Отдел района имени М. Жумабаева
Район имени М. Жумабаева, улица Юбилейная 62
8 (71531) 2-03-76
238
Отдел Мамлютского района
Мамлютский район, улица С. Муканова, 11
8 (71541) 2-27-48
239
Отдел Тайыншинского района
Тайыншинский район, улица Конституции Казахстана, 208
8 (71536) 2-36-03
240
Отдел Тимирязевского района
Тимирязевский район, улица Уалиханова, 17
8 (71537) 2-03-02
241
Отдел Уалихановского района
Уалихановский район, улица Уалиханова, 80
8 (71542) 2-28-11
242
Отдел Шалакынского района
Шал акынский район, улица Желтоксан, 31
8 (71534) 2-73-90
Южно-Казахстанская область
243
Филиал по Южно-
Казахстанской области
Город Шымкент, улица Мадели Кожа
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
244
Отдел № 1 города Шымкент
Город Шымкент, улица Мадели Кожа
8 (7252) 30-06-79

8 (7183) 76-91-77
219
Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 72
8 (71841) 2-21-66
220
Баянауыл аудандық бөлімі
Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
221
Железинка аудандық бөлімі
Железинка ауылы, Торайғыров көшесі, 58
8 (71831) 2-25-86
222
Шарбақты аудандық бөлімі
Шарбақты ауылы, В. Чайко көшесі, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
223
Қашыр аудандық бөлімі
Тереңкөл ауылы, Тургенев көшесі, 85
8 (71833) 2-24-79
224
Лебяжі аудандық бөлімі
Аққу ауылы, Тәшімов көшесі, 114
8 (71839) 2-11-07
225
Ертіс аудандық бөлімі
Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
226
Май аудандық бөлімі
Май ауылы, Сейфуллин көшесі, 13
8 (71838) 9-21-44
227
Успен аудандық бөлімі
Успен ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Солтүстік Қазақстан облысы
228
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы
Петропавл қаласы, Әуезов көшесі, 157
8 (7152) 33-12-57
229
Петропавл қалалық бөлімі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
8 (7152) 33-02-26
230
Айыртау аудандық бөлімі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Д. Сыздықов көшесі, 4
8 (71533) 2-01-84
231
Ақжар аудандық бөлімі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Жеңіс көшесі, 67
8 (71546) 2-21-08
232
Аққайың аудандық бөлімі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Еңбек көшесі, 11
8 (71532) 2-25-86
233
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6
8 (71543) 2-20-03
234
Жамбыл аудандық бөлімі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Горький тұйық көшесі, 10Г
8 (71544) 2-29-16
235
Ғ. Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі
Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Ленин көшесі, 7
8 (71535) 2-22-19
236
Қызылжар аудандық бөлімі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 А
8 (71538) 2-17-46
237
М. Жұмабаев атындағы аудандық бөлімі
М. Жұмабаев атындағы аудан, Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 62
8 (71531) 2-03-76
238
Мамлют аудандық бөлімі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, С. Мұқанов көшесі, 11
8 (71541) 2-27-48
239
Тайынша аудандық бөлімі
Тайынша ауданы, Тайынша ауылы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 208
8 (71536) 2-36-03
240
Тимирязев аудандық бөлімі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Уәлиханов көшесі, 17
8 (71537) 2-03-02
241
Уәлиханов аудандық бөлімі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 80
8 (71542) 2-28-11
242
Шал ақын аудандық бөлімі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 31
8 (71534) 2-73-90
Оңтүстік Қазақстан облысы
243
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
244
№ 1 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 30-06-79

8 (7252) 99-72-76
245
Отдел № 2 города Шымкент
Город Шымкент, улица Мадели Кожа
8 (7252) 99-72-31
246
Отдел № 3 города Шымкент
Город Шымкент, улица Оспанова, 61
8 (7252) 30-01-35
247
Отдел № 4 города Шымкент
Город Шымкент, улица Сайрамская
8 (7252) 52-50-84
248
Отдел № 5 города Шымкент
Город Шымкент, улица Республики, 15
8 (7252) 56-52-84
249
Отдел города Арыс
Город Арыс, улица Ергөбек
8 (72540) 2-31-18
250
Отдел Байдибекского района
Село Шаян, улица Мынбулак
8 (72548) 21-443

8 (7252) 99-72-76
245
№ 2 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 99-72-31
246
№ 3 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Оспанов көшесі, 61
8 (7252) 30-01-35
247
№ 4 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі
8 (7252) 52-50-84
248
№ 5 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Республика көшесі, 15
8 (7252) 56-52-84
249
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі
8 (72540) 2-31-18
250
Бәйдібек аудандық бөлімі
Шаян ауылы, Мыңбұлақ көшесі
8 (72548) 21-443

251
Отдел города Кентау
Город Кентау, улица Абылай хан, 10
8 (72536) 36-456
252
Отдел Казыгуртского района
Село Казыгурт, улица Конаев
8 (72539) 22-757
253
Отдел Мактаральского района
Город Жетисай, улица Жайшыбекова
8 (72534) 61-343
254
Отдел Отырарского района
Село Шауилдир, проспект Жибек-жолы
8 (72544) 22-616
255
Отдел Ордабасинского района
Село Темирлан,улица Кажымухан
8 (72530) 22-670
256
Отдел города Туркестан
Город Туркестан, улица Тылеулы мынбасы
8 (72533)
41679
257
Отдел Толебийского района
Город Ленгер, улица Толе-би
8 (72547) 61-90-56
258
Отдел Тулькибасского района
Село Тулькибас, улица Т. Рыскулова 189
8 (72538) 52-709
259
Отдел Сайрамского района
Село Аксукент, улица Кыстаубаев
8 (72531) 77-079
260
Отдел Созакского района
Село Шолаккорган, улица Кожанова
8 (72546) 43-329
261
Отдел Сарыагашского района
Село Сарыагаш, улица Шораулы
8 (72537) 27-020
262
Отдел села Абай
Село Абай, улица А. Жылкышиева
8 (72532) 31-629
263
Отдел Шардаринского района
Город Шардара, тупик Шардара
8 (72535) 21-583
город Алматы
264
Филиал по городу Алматы
Город Алматы, улица Джандосова, 51
8 (727) 247-16-28
265
Отдел Ауэзовского района
Город Алматы, улица Джандосова, 51
8 (727) 247-16-27
266
Отдел Алмалинского района
Город Алматы, улица Богенбай батыра, 221
8 (727) 378-09-09
267
Отдел Алатауского района
Город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 24
8 (727) 395-36-10
268
Отдел Бостандыкского района
Город Алматы, микрорайон Алмагуль, 9а
8 (727) 396-37-00
269
Отдел Жетысуского района
Город Алматы, улица Толе би, 155
8 (727) 330-72-43
270
Отдел Медеуского района
Город Алматы, улица Маркова, 44
8 (727) 239-65-52
271
Отдел Турксибского района
Город Алматы, улица Рихарда Зорге, 9
8 (727) 234-09-74
город Астана
272
Филиал по городу Астана
Город Астана, проспект Республики, 12/2
8 (7172) 57-07-74
273
Отдел района Алматы
Город Астана, улица Мирзояна, 25
8(7172) 61-84-11
274
Сектор № 1 отдела района Алматы
Город Астана, проспект Республики, 12/2
8 (7172) 32-80-10
275
Сектор № 2 отдела района Алматы
Город Астана, улица Абая, 53
8 (7172) 21-10-27
276
Сектор № 3 района отдела Алматы
Город Астана, поселок Железнодорожный, улица Актасты, 20
8 (7172) 94-71-80
277
Отдел района Сарыарка
Город Астана, проспект Республики, 43
8 (7172) 32-46-97
278
Сектор Тлендиева отдела района Сарыарка
Город Астана, проспект Богенбая, 6а
8 (7172) 94-99-96
279
Сектор Ақжайық отдела района Сарыарка
Город Астана, улица Есенберлина, 16/2
8 (7172) 59-28-33
280
Сектор Ондирис отдела района Сарыарка
Город Астана, улица Кеменгерулы, 6/1

251
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі, 10
8 (72536) 36-456
252
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі
8 (72539) 22-757
253
Мақтаарал аудандық бөлімі
Жетісай қаласы, Жайшыбеков көшесі
8 (72534) 61-343
254
Отырар аудандық бөлімі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы
8 (72544) 22-616
255
Ордабасы аудандық бөлімі
Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі
8 (72530) 22-670
256
Түркістан қалалық бөлімі
Түркістан қаласы, Тілеулі мыңбасы көшесі
8 (72533) 41679
257
Төлеби аудандық бөлімі
Леңгір қаласы, Төле би көшесі
8 (72547) 61-90-56
258
Түлкібас аудандық бөлімі
Түлкібас ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 189
8 (72538) 52-709
259
Сайрам аудандық бөлімі
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі
8 (72531) 77-079
260
Созақ аудандық бөлімі
Шолаққорған ауылы, Қожанов көшесі
8 (72546) 43-329
261
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауылы, Шораұлы көшесі
8 (72537) 27-020
262
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, А. Жылқышиев көшесі
8 (72532) 31-629
263
Шардара аудандық бөлімі
Шардара қаласы, Шардара тұйығы
8 (72535) 21-583
Алматы қаласы
264
Алматы қаласы бойынша филиалы
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51
8 (727) 247-16-28
265
Әуезов аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51
8 (727) 247-16-27
266
Алмалы аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 221
8 (727) 378-09-09
267
Алатау аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 24
8 (727) 395-36-10
268
Бостандық аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Алмагүл шағын ауданы, 9 а
8 (727) 396-37-00
269
Жетісу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Төле би көшесі, 155
8 (727) 330-72-43
270
Медеу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Марков көшесі, 44
8 (727) 239-65-52
271
Түрксіб аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Рихард Зорге көшесі, 9
8 (727) 234-09-74
Астана қаласы
272
Астана қаласы бойынша филиалы
Астана қаласы, Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 57-07-74
273
Алматы аудандық бөлімі
Астана қаласы, Мирзоян көшесі, 25
8 (7172) 61-84-11
274
Алматы аудандық бөлімінің № 1 секторы
Астана қаласы, Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 32-80-10
275
Алматы аудандық бөлімінің № 2 секторы
Астана қаласы, Абай даңғылы, 53
8 (7172) 21-10-27
276
Алматы аудандық бөлімінің № 3 секторы
Астана қаласы, Теміржолшылар кенті, Ақтасты көшесі, 20
8 (7172) 94-71-80
277
Сарыарқа аудандық бөлімі
Астана қаласы, Республика даңғылы, 43
8 (7172) 32-46-97
278
Сарыарқа аудандық бөлімінің Тілендиев секторы
Астана қаласы, Бөгенбай батыр даңғылы, 6 а
8 (7172) 94-99-96
279
Сарыарқа аудандық бөлімінің Ақжайық секторы
Астана қаласы, Есенберлин көшесі, 16/2 («Темірбанк» АҚ ғимараты)
8 (7172) 59-28-33
280
Сарыарқа аудандық бөлімінің Өндіріс секторы
Астана қаласы, Кемеңгерұлы көшесі, 6/1

до 100 га – 1,1;
до 500 га – 1,2;
до 1000 га – 1,3;
свыше 1000 га – 1,4
3
Юридические лица, субъекты малого предпринимательства
до 0,5
3,2
до 1 га – 1,1;
до 10 га – 1,2;
до 50 га – 1,3;
свыше 50 га – 1,4
4
Собственники помещений (участники кондоминиума)
до 1
5,2
до 1,5 га – 1,1;
до 2,0 га – 1,2;
до 2,5 га – 1,3;
свыше 2,5 га – 1,4
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов
на право частной собственности
на земельный участок»
Квитанция
Отправитель денег _________________________________________________
Фамилия, имя, отчество, ИИН/БИН
___________________________________________________________________
Получатель платежа_________________________________________________
___________________________________________________________________
наименование специализированного предприятия, РНН
Банк посредник ____________________________________________________
наименование банка второго уровня
№ п/п
Наименование платежа
Сумма
Итого
в том числе НДС
Место для подписи и печати
_______________________________
подпись отправителя денег
_____________________________
подпись ответственного исполнителя, дата
-------------------------------------------------------------------
Отправитель денег _________________________________________________
Фамилия, имя, отчество, ИИН/БИН
___________________________________________________________________
Получатель платежа ________________________________________________
наименование специализированного предприятия, ИИН/БИН
Банк посредник ____________________________________________________
наименование банка второго уровня
п/п
Наименование платежа
Сумма
Итого
в том числе НДС
Место для подписи и печати
__________________________
подпись отправителя денег
_____________________________
подпись ответственного исполнителя, дата
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов
на право частной собственности
на земельный участок»
Директору филиала /Начальнику отделения
_______________________________________
(наименование предприятия, ведущее Кадастр)
_______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
от _____________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица
_______________________________________
либо полное наименование
_______________________________________
юридического лица)
_______________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
_______________________________________
личность физического или юридического
_______________________________________
лица, контактный телефон, адрес)
Заявление
о выдаче акта на право частной собственности на земельный участок
Прошу выдать акт (дубликат акта) на право частной собственности
на земельный участок, расположенный по адресу: ______________________
_____________________________________________________________________
(адрес (местонахождение) земельного участка)
предоставленный _____________________________________________________
(целевое назначение земельного участка)
Дата __________ Заявитель___________________________________
(фамилия, имя, отчество физического
_______________________________________
или наименование юридического лица либо
_______________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Приложение 6
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов
на право частной собственности
на земельный участок»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и эффективности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

100 га дейін – 1,1;
500 га дейін – 1,2;
1000 га дейін – 1,3;
1000 га жоғары – 1,4
3
Заңды тұлғалар, шағын кәсіпкерлік субъектілері
0,5-ке дейін
3,2
1 га дейін – 1,1;
10 га дейін – 1,2;
50 га дейін – 1,3;
50 га жоғары – 1,4
4
Үй-жайлардың меншiк иелерi (кондоминиумге қатысушылар)
1-ге дейін
5,2
1,5 га дейін – 1,1;
2,0 га дейін – 1,2;
2,5 га дейін – 1,3;
2,5 га жоғары – 1,4
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
4-қосымша
Түбіртек
Ақша жіберуші _______________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты, ЖСН/БСН
_____________________________________________________________________
Төлемді алушы _______________________________________________________
мамандандырылған кәсіпорынның атауы, СТН
Делдал банк
_____________________________________________________________________
екінші деңгейдегі банктің атауы
Р/с
Төлемнің атауы
Сомасы
Жиыны
оның ішінде ҚҚС
Қол үшін және мөрдің орны
___________________________________  ________________________________
ақша жіберушінің қолы          жауапты орындаушының қолы, күні
---------------------------------------------------------------------
Ақша жіберуші _______________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты, ЖСН/БСН
_____________________________________________________________________
Төлемді алушы _______________________________________________________
мамандандырылған кәсіпорынның атауы, ЖСН/БСН
Делдал банк
_____________________________________________________________________
екінші деңгейдегі банктің атауы
Р/с
Төлемнің атауы
Сомасы
Жиыны
оның ішінде ҚҚС
Қол үшін және мөрдің орны
___________________________________  ________________________________
ақша жіберушінің қолы          жауапты орындаушының қолы, күні
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
5-қосымша
_____________________________________________
(Кадастрды жүргізетін кәсіпорын атауы)
филиалының директоры/бөлімшесінің бастығы
_____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_____________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
_____________________________________________
не заңды тұлғаның толық атауы)
_____________________________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның жеке
_____________________________________________
басын куәландыратын құжаттардың
_____________________________________________
деректемелері, байланыс телефоны,
_____________________________________________
мекенжайы)
Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беру туралы
өтініш
___________________________________________________________ берілген,
(жер учаскесінің нысаналы мақсаты)
_____________________________________________________________________
(жер учаскесінің (орналасқан жері) мекенжайы)
______________________________________________ бойынша орналасқан жер
учаскесіне жеке меншік құқығына актіні (актінің телнұсқасын)
беруіңізді сұраймын.
Күні __________    Өтініш беруші ______________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның не
______________________________
уәкілетті тұлғаның тегі, аты,
______________________________
әкесінің аты, қолы)
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
6-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
Приложение 7
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов
на право частной собственности
на земельный участок»
Перечень
филиалов Республиканского государственного предприятия
«Научно-производственный центр земельного кадастра»
Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства
регионального развития Республики Казахстан
ответственных за организацию оказания
государственных услуг
№ п/п
Наименование предприятия, филиалов
Месторасположение, адрес
Ответственное должностное лицо за оказание государственной услуги
Контактный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Научно-
производственный центр земельного кадастра»
010000, город Астана, улица Желтоксан, 25
Заместитель Генерального директора
8(7172) 32-08-68
agnpz@aisgzk.kz
2
Акмолинский филиал РГП «НПЦзем»
020000, город Кокшетау, улица Абая, 89
Заместитель директора
8(7162)
25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
Актюбинский филиал РГП «НПЦзем»
030000, Актюбинская область, город Актобе, улица Ш. Калдаякова, 5
Заместитель директора
8(7132)
54-06-94
akt_02@ aisgzk.kz, aktobe@aisgzk.kz
4
Алматинский областной филиал РГП «НПЦзем»
040000, город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 36/42
Заместитель директора
8(7282)
24-25-31
alm@aisgzk.kz
5
Алматинский региональный филиал «РГП НПЦзем»
050008 город Алматы, улица Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
277-99-55
almzem@aisgzk.kz
6
Алматинский городской филиал РГП «НПЦзем»
050008, город Алматы, улица М. Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
375-42-16
alm_20@ aisgzk.kz
7
Астанинский филиал РГП «НПЦзем»
010000, город Астана, улица Желтоксан, 25
Заместитель директора
8(7172)
32-88-84
astana@aisgzk.kz ast_21@ aisgzk.kz
8
Атырауский филиал РГП «НПЦзем»
060005, город Атырау, проспект Азаттык, 96б
Заместитель директора
8(7122)
45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
9
Восточно-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
070002, город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 152
заместитель директора
8(7232)
22-48-10
vostok@ aisgzk.kz
10
Семейский региональный филиал РГП «НПЦзем»

1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын
басқару комитетінің мемлекеттік қызмет көрсетуді ұйымдастыруға
жауапты «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық
мемлекеттік кәсіпорны филиалдарының
тізбесі
Р/с
Кәсіпорындар, филиалдар атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты адам
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Бас директордың орынбасары
8(7172)32-08-68
agnpz@aisgzk.kz
2
«ЖерҒӨО» РМК Ақмола филиалы
020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89
Директор орынбасары
8(7162)25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
«ЖерҒӨО» РМК Ақтөбе филиалы
030000, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ш. Қалдаяқов көшесі, 5
Директор орынбасары
8(7132)54-06-94
akt_02@aisgzk.kz, aktobe@aisgzk.kz
4
«ЖерҒӨО» РМК Алматы облыстық филиалы
040000, Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Директор орынбасары
8(7282)24-25-31
alm@aisgzk.kz
5
«ЖерҒӨО» РМК Алматы өңірлік филиалы
050008, Алматы қаласы, М. Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)277-99-55
almzem@aisgzk.kz
6
«ЖерҒӨО» РМК Алматы қалалық филиалы
050008, Алматы қаласы, М. Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)375-42-16
alm_20@aisgzk.kz
7
«ЖерҒӨО» РМК Астана филиалы
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Директор орынбасары
8(7172)32-88-84
astana@aisgzk.kz, ast_21@aisgzk.kz
8
«ЖерҒӨО» РМК Атырау филиалы
060005, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы
Директор орынбасары
8(7122)45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
9
«ЖерҒӨО» РМК Шығыс Қазақстан филиалы
070002, Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 152
Директор орынбасары
8(7232)22-48-10
vostok@aisgzk.kz
10
«ЖерҒӨО» РМК Семей өңірлік филиалы

071410, город Семей, улица Байтурсынова, 6
Заместитель директора
8(7222)
42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
11
Жамбылский филиал РГП «НПЦзем»
080000, город Тараз, 2-ой поворот Казыбек би, 26
Заместитель директора
8(7262)
43-72-20
Taraz@aisgzk.kz
12
Западно-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
090002, город Уральск, улица А. Молдагуловой, 22
Заместитель директора
8 (7112)
26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz
13
Карагандинский филиал РГП «НПЦзем»
100009, город Караганда, улица Пассажирская, 15
Заместитель директора
8(7212)
47-52-32
kar_09@ aisgzk.kz
14
Костанайский филиал РГП «НПЦзем»
110000, город Костанай, улица Амангельды, 93А
Заместитель директора
8(7142)
54-08-01
kos_12@ aisgzk.kz kos_10@ aisgzk.kz
15
Кызылординский филиал РГП «НПЦзем»
120008, город Кызылорда, проспект Абая Кунанбаева, 48
Заместитель директора
8(7242)
23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
16
Мангистауский филиал РГП «НПЦзем»
130000, город Актау, микрорайон 23, 103
Заместитель директора
8(7292)
33-90-70
man_13@
aisgzk.kz
17
Павлодарский филиал РГП «НПЦзем»
140000, город Павлодар, площадь Победы, 17
Заместитель директора
8(7182)
32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
18
Северо-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
150000, город Петропавловск, улица Интернациональная, 70
Заместитель директора
8(7152)
33-07-30
sek_15@ aisgzk.kz
19
Южно-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
160011, город Шымкент, улица М. Дулати, 3
Заместитель директора
8(7252)
53-05-14
shim01@ aisgzk.kz
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июля 2013 года № 722
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право постоянного
землепользования» 1. Общие положения
1. Государственная услуга «Оформление и выдача актов на право постоянного землепользования» (далее – государственная услуга) оказывается республиканским государственным предприятием «Научно-производственный центр земельного кадастра» Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан и его филиалами (далее – предприятие, ведущее Кадастр), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту, по местонахождению земельного участка и через филиалы Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.

071410, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 6
Директор орынбасары
8(7222)42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
11
«ЖерҒӨО» РМК Жамбыл филиалы
080000, Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, 26
Директор орынбасары
8(7262)43-72-20
Taraz@aisgzk.kz
12
«ЖерҒӨО» РМК Батыс Қазақстан филиалы
090002, Орал қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі, 22
Директор орынбасары
8(7112)26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz
13
«ЖерҒӨО» РМК Қарағанды филиалы
100009, Қарағанды қаласы, Пассажирская көшесі, 15
Директор орынбасары
8(7212)47-52-32
kar_09@aisgzk.kz
14
«ЖерҒӨО» РМК Қостанай филиалы
110000, Қостанай қаласы, Амангелді көшесі, 93А
Директор орынбасары
8(7142)54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
15
«ЖерҒӨО» РМК Қызылорда филиалы
120008, Қызылорда қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, 48
Директор орынбасары
8(7242)23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
16
«ЖерҒӨО» РМК Маңғыстау филиалы
130000, Ақтау қаласы, 23-шағын аудан, 103
Директор орынбасары
8(7292)33-90-70
man_13@aisgzk.kz
17
«ЖерҒӨО» РМК Павлодар филиалы
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Директор орынбасары
8(7182)32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
18
«ЖерҒӨО» РМК Солтүстік Қазақстан филиалы
150000, Петропавлск қаласы, Интернациональная көшесі, 70
Директор орынбасары
8(7152)33-07-30
sek_15@aisgzk.kz
19
«ЖерҒӨО» РМК Оңтүстік Қазақстан филиалы
160011, Шымкент қаласы, М. Дулати көшесі, 3
Директор орынбасары
8(7252)53-05-14
shim01@aisgzk.kz
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 шілдедегі
№ 722 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны және оның филиалдары (бұдан әрі – Кадастрды жүргізетін кәсіпорын) тарапынан және мекенжайлары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны автоматтандырылмаған.

3. Государственная услуга оказывается на основании статей 34 и  43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр: www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право постоянного землепользования или дубликата акта на право постоянного землепользования или мотивированного ответа об отказе в представлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается государственным юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право постоянного землепользования – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право постоянного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;
2) с момента обращения в центр:
при выдаче акта на право постоянного землепользования – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право постоянного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования на земельный участок производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.

3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 34 және 43-баптары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта тұрақты жер пайдалану құқығына актіні немесе тұрақты жер пайдалану құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі жазбаша көрсетілген ол туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
2) орталыққа өтініш берген сәттен бастап:
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде - 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызметті алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.

9. График работы предприятия, ведущего Кадастр: ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, с установленным графиком работы с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов.
В центрах прием документов осуществляется, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9-00 до 20-00 часов, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной очереди» без ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании предприятия, ведущего Кадастр, в зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты);
2) в здании центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателя государственной услуги с ограниченными возможностями, приняты меры противопожарной безопасности. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
в предприятие, ведущее Кадастр:
1) при предоставлении государством права постоянного землепользования:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права постоянного землепользования;
копии землеустроительного проекта, утвержденного структурным подразделением местного исполнительного органа областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право постоянного землепользования;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве постоянного землепользования и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право постоянного землепользования;
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан;

9. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жұмыс кестесі: еңбек заңнамасына сәйкес, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз жүзеге асырылады.
Қабылдау «электрондық кезек» тәртібімен жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның ғимаратында көрсетіледі, залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген;
2) мемлекеттік қызмет алушының қалауы бойынша орталық ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдай қарастырылған, өртке қарсы сақтық шаралары қабылданған. Залда анықтама бюросы, күту орындары, ақпараттық стенділер орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы мыналарды ұсынады:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға:
1) Мемлекет тұрақты жер пайдалану құқығын берген кезде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшада берілген нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – уәкілетті орган) құрылымдық бөлімшесі бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын тұрақты жер пайдалану құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларының өзгеруі туралы шешімінен үзінді көшірме және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжат;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;

3) при замене акта на право постоянного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право постоянного землепользования, в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или на выдачу дубликата акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования;
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право постоянного землепользования недействительным (при выдаче дубликата акта);
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
4) при замене акта на право постоянного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования;
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан;
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
Для проверки копии удостоверения личности или паспорта лица, или документа удостоверяющего полномочия представителя предъявляются их оригиналы, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
в центр:

3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне тұрақты жер пайдалану құқығы актiciн ауыстыру немесе жер учаскесiне тұрақты жер пайдалану құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні немесе актісінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
4) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде жер учаскесіне құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне тұрақты жер пайдалану құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі.
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
орталыққа:

13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
В центре прием документов осуществляется работниками центра.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право постоянного землепользования осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до предоставления вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право постоянного землепользования, и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право постоянного землепользования либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право постоянного землепользования на земельный участок считается выданным.

13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
15. Тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға тұрақты жер пайдалану құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 35,  37 и 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр: www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) или мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;
2) с момента обращения в центр:
при выдаче акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.
Изготовление акта или дубликата на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей на период до достижения ими восемнадцатилетнего возраста осуществляются на безвозмездной основе.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 3537 және 43-баптары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген бас тарту туралы дәлелді жазбаша түрдегі жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
2) орталыққа өтініш жасаған сәттен бастап:
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған он сегіз жасқа толмаған балаларға жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындау өтеусіз негізде жүргізіледі.

2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
копию договора временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) и/или выкупа право временного возмездного (долгосрочного) землепользования (аренды);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
3) при замене акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды), выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды), в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) недействительным (при выдаче дубликата акта).
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».

2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларының өзгеруі туралы шешімінен үзінді көшірме және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжат;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жерді пайдалану (жалдау) туралы шарт және/немесе уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жерді пайдалану (жалдау) құқығын сатып алу шартының көшірмесі;
жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығы актiciн ауыстыру немесе уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні немесе актісінің телнұсқасын беруге өтініш;
жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжат немесе паспорт;
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі немесе заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру номері көрсетілген анықтама (БСН);

12. Бланки заявлений находятся в справочном бюро.
Для получения государственной услуги в центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания либо у консультантов центра.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
В центре прием документов осуществляется работниками центра.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до представления вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды), и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае, если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) считается выданным.

12. Өтініштердің бланкілері анықтама бюросында болады.
Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштердің бланкілері күту залындағы арнайы тағанға орналастырылады немесе орталықтың консультанттарында болады.
13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандартқа 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
15. Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 35,  36 и 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр:
www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право временного безвозмездного землепользования или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования или мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право временного безвозмездного землепользования – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;
2) с момента обращения в Центр:
при выдаче акта на временное безвозмездное землепользование – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 3536 және 43-баптары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген бас тарту туралы дәлелді жазбаша түрдегі жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
2) орталыққа өтініш жасаған сәттен бастап:
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.

2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного безвозмездного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве временного безвозмездного землепользования и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного безвозмездного землепользования;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
3) при замене акта на право временного безвозмездного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования, в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования;
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право временного безвозмездного землепользования недействительным (при выдаче дубликата акта);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
4) при замене акта на право временного безвозмездного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного безвозмездного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного безвозмездного землепользования;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
Для проверки копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
в центр:

2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларының өзгеруі туралы шешімінен үзінді көшірме және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжат;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығы актiciн ауыстыру немесе уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын беруге өтініш;
жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
4) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде жер учаскесіне құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
орталыққа:

12. Бланки заявлений находятся в справочном бюро.
Для получения государственной услуги в центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у консультантов центра.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право временного безвозмездного землепользования осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услугу либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до представления, вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право временного безвозмездного землепользования, и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право временного безвозмездного землепользования либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право временного безвозмездного землепользования считается выданным.

12. Өтініштердің бланкілері анықтама бюросында болады.
Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштердің бланкілері күту залындағы арнайы тағанға орналастырылады немесе орталықтың консультанттарында болады.
13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
15. Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.