О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2013 года № 343 "О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 809
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2013 года № 343 «О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса» следующее изменение:
в распределении объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2013 год (1-этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Мясо крупного рогатого скота, замороженное (Код ТН ВЭД ТС 0202)»:
в графе 4 строки, порядковый номер 12, цифры «724,0» заменить цифрами «0,724».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Еттiң жекелеген түрлерiн әкелуге арналған тарифтiк квоталар көлемiн бөлудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 343 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 809 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Еттiң жекелеген түрлерiн әкелуге арналған тарифтiк квоталар көлемiн бөлудiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 343 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2013 жылға (1-кезең) арналған көлемін бөлуде:
«Ірі қара малдың еті, мұздатылған (КО СЭҚ ТН 0202 коды)» деген бөлімде:
реттік нөмірі 12-жолдың 4-бағанындағы «724,0» деген сандар «0,724» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов