О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 870
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 248) следующие изменения:
в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 006 «Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения»:
в графе «2013 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «11 589» заменить цифрами «11 282»;
в бюджетной программе 011 «Увеличение уставного капитала «АО «Республиканский центр космической связи» на создание целевых космических систем, технологий и их использование»:
в графе «2013 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры
«2 859 479» заменить цифрами «8 000 000»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2013 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов» цифры «24 370 999» заменить цифрами «29 511 213»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «3 068 275» заменить цифрами «3 067 968»;
в строке «бюджетные программы развития» цифры «21 302 724»
заменить цифрами «26 443 245».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 870 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 248-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«7.1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
006 «Үкiметаралық келiсiм аясында агент банктерге бюджеттiк кредиттердi өтеу бойынша қызметтердi төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2013 жыл» деген бағанындағы «11 589» деген сандар «11 282» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Нысаналы ғарыш жүйелерiн, технологияларды құру және пайдалану үшiн «Республикалық ғарыштық байланыс орталығы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2013 жыл» деген бағанындағы «2 859 479» деген сандар «8 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджеттік шығындар жинағы» деген кіші бөлімде:
«2013 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығындардың барлығы:» деген жолдағы «24 370 999» деген сандар «29 511 213» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар» деген жолдағы «3 068 275» деген сандар «3 067 968» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттiк даму бағдарламалары» деген жолдағы «21 302 724» деген сандар «26 443 245» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С.Ахметов