О лимитах государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 966
В соответствии с пунктом 2 статьи 164 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2013 год согласно приложению к настоящему постановлению.

Жергілікті атқарушы органдардың 2013 жылға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 966 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 164-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдардың 2013 жылға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері белгіленсін.