О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 1007
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 80 958 033 тысячи тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 21 599 686 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 10 227 358 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 11 372 328 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 3 716 951 тысяча тенге;
обучение основам предпринимательства – 361 687 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 26 682 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 2 908 647 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации кадров – 1 069 162 тысячи тенге;
молодежную практику – 3 083 122 тысячи тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 70 653 тысячи тенге;
информационно-разъяснительную работу – 135 424 тысячи тенге;
2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 5 343 892 тысячи тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 2 749 112 тысяч тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 425 648 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 826 615 тысяч тенге;
развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 342 517 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 52 699 879 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 1007 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 80 958 033 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 21 599 686 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіби даярлауға 10 227 358 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 11 372 328 мың теңге, оның ішінде:
еңбекақыны ішінара субсидиялауға – 3 716 951 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 361 687 мың теңге;
көшуге субсидия беруге – 26 682 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 2 908 647 мың теңге;
кадрлардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға – 1 069 162 мың теңге;
жастар практикасына – 3 083 122 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 70 653 мың теңге;
ақпараттық–түсіндіру жұмыстарына – 135 424 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 5 343 892 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 2 749 112 мың теңге;
жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге – 425 648 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 826 615 мың теңге;
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1 342 517 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 52 699 879 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:

Министерству регионального развития Республики Казахстан 44 220 337 тысяч тенге, в том числе на:
ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 43 784 435 тысяч тенге;
реконструкцию жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов – 435 902 тысячи тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан 8 479 542 тысячи тенге на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах;
4) на проведение ремонта социально-культурных республиканских объектов в сумме 1 000 000 тысяч тенге по следующим администраторам:
Министерству образования и науки Республики Казахстан – 527 268 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан – 278 450 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан – 194 282 тысячи тенге;
5) Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 314 576 тысяч тенге на ресурсное поддержание и информационное сопровождение Дорожной карты занятости 2020.»;
приложения 383940 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 1007
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на реализацию мероприятий в рамках
Дорожной карты занятости 2020
тыс. тенге
№ п\п
Наименование областей и городов
Сумма
расходов
в том числе:
профес-
сиональ-
ная подго-
товка кадров
частичное субси-
дирова-
ние зара-
бот-
ной платы
обуче-
ние осно-
вам пред-
при-
нима-
тель-
ства
предостав-
ление субси-
дий
на переезд
обеспе-
чение деятель-
ности центров заня-
тости населения
пере-
подго-
товка и повы-
шение квали-
фикации кадров
моло-
деж-
ная прак-
тика
пере-
подго-
товка и повы-
шение квали-
фикации частично занятых наем-
ных работ-
ников
инфор-
мацион-
норазъяс-
нительная работа
Всего:

Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 44 220 337 мың теңге, оның ішінде:
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын, инженерлік-көліктік инфрақұрылым және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 43 784 435 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын, инженерлік-көліктік инфрақұрылымды және әлеуметтік-мәдени объектілерді реконструкциялауға – 435 902 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттердің құрылысына 8 479 542 мың теңге;
4) мынадай әкімшілер бойынша республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерге жөндеу жүргізуге 1 000 000 мың теңге сома аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне – 527 268 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – 278 450 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне – 194 282 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ресурстық қолдауға және ақпараттық сүйемелдеуге 314 576 мың теңге бөлінсін.»;
көрсетілген қаулыға 383940-қосымшалар осы қаулыға 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 1007 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
38-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде
іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің
сомасын бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
кадрларды кәсiптiк даярлау
жалақыны ішінара субсидиялау
кәсiпкерлiк негіздерін оқыту
көшуге субсидия беру
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
кадрларды қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыру
жастар практикасы
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру
ақпараттық-түсіндіру жұмыстары
Барлығы: