О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1206
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения и дополнения:

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1206 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в приложении 1 «Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций на 2013 - 2015 годы» к указанному постановлению:
в функциональной группе 4 «Образование»:
по администратору 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
в программе 012 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования»:
строку:
«
Акмолинская область

көрсетілген қаулыға «2013 – 2015 жылдарға арналған басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі» деген 1-қосымшада:
4 «Білім беру» деген функционалдық топта:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» деген әкімші бойынша:
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттерi» деген бағдарламада:
мына:
«
Ақмола облысы

8 342 402
»
изложить в следующей редакции:
«
Южно-Казахстанская область
9 569 813
11 059 321
8 342 402
»;
приложение 42 «Перечень государственных заданий на 2013 год» к указанному постановлению дополнить строками 64-1, 64-2 следующего содержания:
«
64 -1
Проведение исследовательских работ по направлению: новые принципы социальной политики и государственного управления, безопасность и геополитика.
Научное обоснование приоритетов и новых принципов социальной политики и государственного управления.
Разработка демографического прогноза Казахстана, а также практических рекомендаций по формированию миграционной, гендерной политики по обеспечению прав детей и социальной безопасности благополучия населения Казахстана, изучение национальной истории.
Развитие партнерства с Россией, Китаем, странами Центральной Азии, а также США, Европейским союзом, странами Азии.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Информационно-аналитический центр»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
351 950

8 342 402
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы
9 569 813
11 059 321
8 342 402
».
көрсетілген қаулыға «2013 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі» деген 42-қосымша мынадай мазмұндағы 64-1, 64-2-жолдармен толықтырылсын:
«
64 -1
Әлеуметтік саясат пен мемлекеттік басқарудың жаңа қағидаттары, қауіпсіздік және геосаясат бағыты бойынша зерттеу жұмыстарын жүргізу.
Әлеуметтік саясат пен мемлекеттік басқарудың басымдықтары мен жаңа қағидаттарын ғылыми негіздеу. Қазақстанның демографиялық болжамын, сондай-ақ көші-қон, гендерлік саясатты қалыптастыру, балалардың құқықтарын және Қазақстан халқы әл-ауқатының әлеуметтік қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөнінде практикалық ұсынымдар әзірлеу, ұлттық тарихты зерделеу. Ресеймен, Қытаймен, Орталық Азия елдерімен, сондай-ақ АҚШ-пен, Еуропалық одақпен, Азия елдерімен әріптестікті дамыту.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
351 950

64 -2
Проведение исследовательских работ по направлению: ценности и идеалы независимого Казахстана
Обеспечение активной адаптации и принятия обновленной идеологии развития страны на основе положений стратегии "Казахстан 2050" - новый политический курс состоявшегося государства" в общественном сознании казахстанцев, изучение национальной истории.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Информационно-аналитический центр»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
335 950
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

64 -2
«Тәуелсіз Қазақстанның құндылықтары мен идеалдары» бағыты бойынша зерттеу жұмыстарын жүргізу.
Қазақстандықтардың қоғамдық санасында «Қазақстан-2050» стратегиясы – қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» ережелерінің негізінде елді дамытудың жаңартылған идеологиясына белсенді бейімделуді және оны қабылдауды қамтамасыз ету, ұлттық тарихты зерделеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
335 950
».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов