О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1265
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 2 «Оборона»:
по администратору 202 «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»:
в программе 020 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Алматы и Астаны на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий»:
в графе «2013 год»:
в строке «Восточно-Казахстанская область» цифры «974 230» заменить цифрами «924 230»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Западно-Казахстанская область
50 000
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1265 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
2 «Қорғаныс» деген функционалдық топта:
202 «Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі» деген әкімші бойынша:
020 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «974 230» деген сандар «924 230» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Батыс Қазақстан облысы
50 000
».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов