О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной Демократической Республике Эфиопия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2014 года № 3
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной Демократической Республике Эфиопия».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Об открытии Посольства Республики Казахстан в
Федеративной Демократической Республике Эфиопия
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Федеративной Демократической Республикой Эфиопия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Аддис-Абеба (Федеративная Демократическая Республика Эфиопия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                    Н.Назарбаев

"Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасында Қазақстан
Республикасының Елшілігін ашу туралы» Қазақстан Республикасының
Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Аддис-Абеба қаласында (Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев