О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Государстве Кувейт"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2014 года № 4
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Посольства Республики Казахстан в Государстве Кувейт».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    С. Ахметов
Об открытии Посольства Республики Казахстан
в Государстве Кувейт
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Государством Кувейт ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Эль-Кувейт (Государство Кувейт) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                     Н.Назарбаев

"Кувейт Мемлекетінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 4 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Кувейт Мемлекетінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
Кувейт Мемлекетінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Кувейт Мемлекетімен дипломатиялық қатынасын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Эль-Кувейт қаласында (Кувейт Мемлекеті) Қазақстан
Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын
қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев