Об отчуждении стратегических объектов акционерного общества "Казпочта"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 11
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть), принятый Верховным Советом Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «Казпочта» совершить сделки по отчуждению стратегических объектов, указанных в приложении к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2013 года № 11
Перечень
стратегических объектов акционерного общества «Казпочта»,
разрешаемых к отчуждению
№ п/п
Стратегический объект
Адрес (местонахождение) объекта
1
2
3
1.
Объект недвижимости
Восточно-Казахстанская область, Бородулихинский район, село Новая Шульба, улица Гагарина, дом 123
2.
Объект недвижимости

"Қазпочта" акционерлік қоғамының стратегиялық объектілерін иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 11 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесі қабылдаған 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазпочта» акционерлік қоғамына осы қаулыға қосымшада көрсетілген стратегиялық объектілерді иеліктен шығару жөнінде мәмілелер жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 20 қаңтардағы
№ 11 қаулысына
қосымша
«Қазпочта» акционерлік қоғамының иеліктен шығаруға
рұқсат етілетін стратегиялық объектілерінің
тізбесі
Р\с
Стратегиялық объект
Объектінің мекенжайы
(орналасқан жері)
1
2
3
1.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауданы, Жаңа Шульба ауылы, Гагарин көшесі, 123-үй
2.
Жылжымайтын мүлік объектісі

Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Бажова, дом 566/30
3.
Объект недвижимости
Восточно-Казахстанская область, город Семей, здание на территории аэропорта
4.
Объект недвижимости
Карагандинская область, Жезды-Улытауский район, поселок Карсакпай, улица Болман акына, дом 73
5.
Объект недвижимости
Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, улица А. Бокейхана, дом 20
6.
Объект недвижимости
Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Пономарева, дом 16
7.
Объект недвижимости
Карагандинская область, Улытауский район, поселок Жезды, улица Кутымбетова, дом 23
8.
Объект недвижимости
Карагандинская область, Шетский район, поселок Агадырь, улица Тәуелсіз Қазақстан, дом 3
9.
Объект недвижимости
Карагандинская область, Шетский район, поселок С. Сейфуллина, улица С. Сейфуллина, дом 13
10.
Объект недвижимости
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, поселок Чингирлау, улица Клышева, дом 112
11.
Объект недвижимости
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Переметное, улица Гагарина, дом 137
12.
Объект недвижимости
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок Щапово, улица Мира, дом 1
13.
Объект недвижимости
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Иксанова, дом 89
14.
Объект недвижимости
Костанайская область, Алтынсаринский район, село Большая Чураковка, улица Почтовая, здание без номера
15.
Объект недвижимости
Костанайская область, Алтынсаринский район, поселок Силантьевка, улица Ленина, здание без номера
16.
Объект недвижимости
Костанайская область, Тарановский район, поселок Тобол, улица Станционная, здание без номера
17.
Объект недвижимости
Костанайская область, город Костанай, улица 40 лет октября, дом 16/3
18.
Объект недвижимости
Актюбинская область, Айтекебийский район, село Аралтобе, здание без номера
19.
Объект недвижимости
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Архангельское, здание без номера
20.
Объект недвижимости
Северо-Казахстанская область, район имени Г. Мусрепова, село Чистополье, улица Ленина, дом 92
21.
Объект недвижимости
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица В. Демиденко, дом 53
22.
Объект недвижимости
Алматинская область, Саркандский район, поселок Лепсы, улица М. Ауэзова, дом 21
23.
Объект недвижимости
Алматинская область, Илийский район, поселок Акщи, улица Казбек бек, дом 16
24.
Объект недвижимости
Алматинская область, Саркандский район, поселок Аккайын, улица М. Тынышбаева, дом 43
25.
Объект недвижимости
Алматинская область, Саркандский район, поселок Абай, улица Абая, дом 26
26.
Объект недвижимости

Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Бажов көшесі, 566/30-үй
3.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, әуежай аумағындағы ғимарат
4.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Жезді-Ұлытау ауданы, Қарсақпай кенті, Болман ақын көшесі, 73-үй
5.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай кенті, Ә. Бөкейхан көшесі, 20-үй
6.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Топар кенті, Пономарев көшесі, 16-үй
7.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Жезді кенті, Құтымбетов көшесі, 23-үй
8.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ағадыр кенті, Тәуелсіз Қазақстан көшесі, 3-үй
9.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қарағанды облысы, Шет ауданы, С. Сейфуллин кенті, С. Сейфуллин көшесі, 13-үй
10.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау кенті, Қылышев көшесі, 112-үй
11.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметное кенті, Гагарин көшесі, 137-үй
12.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Щапово кенті, Мир көшесі, 1-үй
13.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Зеленовск ауданы, Бөрілі ауданы, Ақсай қаласы, Ықсанов көшесі, 89-үй
14.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қостанай облысы, Алтынсарин ауданы, Үлкен Чураков ауылы, Почтовая көшесі, нөмірі жоқ ғимарат
15.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қостанай облысы, Алтынсарин ауданы, Силантьевка кенті, Ленин көшесі, нөмірі жоқ ғимарат
16.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қостанай облысы, Таран ауданы, Тобыл кенті, Станционная көшесі, нөмірі жоқ ғимарат
17.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, 40 лет Октября көшесі, 16/3-үй
18.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, Аралтөбе ауылы, нөмірі жоқ ғимарат
19.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Архангельское ауылы, нөмірі жоқ ғимарат
20.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Чистополье ауылы, Ленин көшесі, 92-үй
21.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, В. Демиденко көшесі, 53-үй
22.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы облысы, Сарқант ауданы, Лепсі кенті, М. Әуезов көшесі, 21-үй
23.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы облысы, Іле ауданы, Ақши кенті, Қазбек бек көшесі, 16-үй
24.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы облысы, Сарқант ауданы, Аққайың кенті, М. Тынышбаев көшесі, 43-үй
25.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы облысы, Сарқант ауданы, Абай кенті, Абай көшесі, 26-үй
26.
Жылжымайтын мүлік объектісі

Алматинская область, Ескельдинский район, поселок Карабулак, улица Сатпаева, дом 67/69
27.
Объект недвижимости
Акмолинская область, Жаркаинский район, село Тасты-Талды, улица Целинная, дом 15
28.
Объект недвижимости
Акмолинская область, Жаркаинский район, город Державинск, улица Комсомольская, дом 41
29.
Объект недвижимости
Акмолинская область, Буландинский район, город Макинск, улица Богенбай батыра, дом 21
30.
Объект недвижимости
Акмолинская область, Енбекшильдерский район, село Уалихан, улица Ленина, дом 5
31
Объект недвижимости
Южно-Казахстанская область, Шардаринский район, село Казахстан, улица М. Айдарова, дом 15
32.
Объект недвижимости
Южно-Казахстанская область, Шардаринский район, город Шардара, улица С. Кожанова, дом 29
33.
Объект недвижимости
Южно-Казахстанская область, Сарыагашский район, село Кабыланбек, улица А. Валиева,  дом 49
34.
Объект недвижимости
Южно-Казахстанская область, Ордабасинский район, село Темирлановка, улица Т. Рыскулова, дом 4

Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Сәтпаев көшесі, 67/69-үй
27.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Ақмола облысы, Жарқайын ауданы, Тасты-Талды ауылы, Целинная көшесі, 15-үй
28.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Ақмола облысы, Жарқайын ауданы, Державинск қаласы, Комсомольская көшесі, 41-үй
29.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 21-үй
30.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Ақмола облысы, Еңбекшілдер ауданы, Уәлихан ауылы, Ленин көшесі, 5-үй
31.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Қазақстан ауылы, М. Айдаров көшесі, 15-үй
32.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Шардара қаласы, С. Қожанов көшесі, 29-үй
33.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы, Қабыланбек ауылы, А. Уәлиев көшесі, 49-үй
34.
Жылжымайтын мүлік объектісі
Оңтүстік Қазақстан облысы, Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 4-үй