О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 906 "Об утверждении Правил представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 17. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 196 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 906 «Об утверждении Правил представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 851) следующие изменения:
в Правилах представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Национальный оператор представляет в уполномоченный орган:
1) ежемесячно, не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным, сведения по транспортировке товарного газа по магистральным газопроводам и его хранению в хранилищах товарного газа согласно приложениям 1, 2;
2) ежегодно, не позднее первого февраля года, следующего за отчетным, сведения по приобретению сырого и товарного газа в рамках преимущественного права государства согласно приложению 3;
3) ежегодно, не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода, прогноз внутренних потребностей Республики Казахстан в товарном газе на предстоящий календарный год согласно приложению 4.»;
пункты 9 и 10 изложить в следующей редакции:
«9. Производители представляют в уполномоченный орган:
1) ежемесячно, не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным, сведения по производству товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа согласно приложению 5;
2) ежемесячно, не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным, сведения по отгрузке сжиженного нефтяного газа согласно приложению 6;
3) ежегодно, не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода, прогнозный объем производства товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа на предстоящие пять лет согласно приложению 7.

"Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 906 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 17 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 906 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 851-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларында:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Ұлттық оператор уәкілетті органға:
1) 12-қосымшаларға сәйкес тауарлық газды магистральдық газ құбырлары арқылы тасымалдау және оны тауарлық газ қоймаларында сақтау жөніндегі мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың жиырмасыншы күнінен кешіктірмей;
2) 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде шикі және тауарлық газды сатып алу жөніндегі мәліметтерді жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың бірінші ақпанынан кешіктірмей;
3) 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының тауарлық газға деген ішкі қажеттіліктерінің алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамын жыл сайын, жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей ұсынады.»;
9 және 10-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Өндірушілер уәкілетті органға:
1) 5-қосымшаға сәйкес тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру жөніндегі мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей;
2) 6-қосымшаға сәйкес сұйытылған мұнай газын тиеу жөніндегі мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей;
3) 7-қосымшаға сәйкес тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндірудің алдағы бес жылға арналған болжамды көлемін жыл сайын, жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей ұсынады.

10. Местные исполнительные органы областей, города республиканского значения, столицы представляют в уполномоченный орган:
1) ежемесячно, не позднее десятого числа месяца, следующего за отчетным, сведения об оптовых и розничных ценах на товарный, сжиженный нефтяной и сжиженный природный газ, реализуемый в Республике Казахстан согласно приложению 8;
2) ежемесячно, не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным, сведения по реализации и потреблению сжиженного нефтяного газа на территории области, города республиканского значения, столицы согласно приложению 9;
3) ежегодно, не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода, прогноз потребления сжиженного нефтяного газа на предстоящий календарный год на территории области, города республиканского значения, столицы согласно приложению 10.»;
приложения 12345678910 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678910 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       C. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 1
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по транспортировке товарного газа
Отчетный период ___________ 20__ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-1 (приложение 1 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежемесячно.
Круг лиц, представляющих информацию – национальный оператор в сфере газа и газоснабжения (далее – национальный оператор).
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным.
Пояснение
по заполнению формы «Сведения по
транспортировке товарного газа»
1. Форма заполняется национальным оператором и предоставляется в уполномоченный орган ежемесячно, не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным.

10. Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары уәкілетті органға:
1) 8-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында өткізілетін тауарлық, сұйытылған мұнай газына және сұйытылған табиғи газға арналған көтерме және бөлшек сауда бағалары туралы мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың оныншы күнінен кешіктірмей;
2) 9-қосымшаға сәйкес облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын өткізу және тұтыну жөніндегі мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың он бесінші күнінен кешіктірмей;
3) 10-қосымшаға сәйкес облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын тұтынудың алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамын жыл сайын, жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей ұсынады.»;
көрсетілген қағидаларға 12345678910-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Тауарлық газды тасымалдау жөніндегі мәліметтер
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-1 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 1-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – ай сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – газ және газбен жабдықтау саласындағы ұлттық оператор (бұдан әрі – ұлттық оператор);
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – есепті айдан кейінгі айдың жиырмасыншы күнінен кешіктірмей.
«Тауарлық газды тасымалдау жөніндегі мәліметтер»
нысанын толтыру бойынша
түсініктеме
1. Нысанды ұлттық оператор толтырады және ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың жиырмасынан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.

2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№ п.п.» указывается номер по порядку, при этом последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2.1 «Внутренняя поставка товарного газа (область и наименование потребителя)» указывается наименование области, в которую транспортируется товарный газ, с указанием газораспределительных организаций, через которые транспортируется товарный газ от магистрального газопровода до газопотребляющих систем;
в графе 2.2 «Международный транзит товарного газа (страна)» указывается наименование страны, из которой поступает газ, с указанием наименования участков, через которые транспортируется товарный газ;
в графе 2.3 «Экспорт казахстанского товарного газа (наименование месторождения, производителя и поставщика товарного газа)» указывается название газодобывающей компании или название месторождения, откуда была произведена транспортировка товарного газа на экспорт, с указанием наименования участков, через которые транспортируется товарный газ;
в графе 2.4 «Импорт товарного газа (страна)» указывается название страны, из которой поступает газ, с указанием наименования участков, через которые транспортируется товарный газ;
в графе 3 «Магистральный газопровод» указывается название магистрального газопровода, по которому производилась транспортировка товарного газа;
в графе 4 «январь», в графе 5 «февраль», в графе 6 «март», в графе 7 «апрель», в графе 8 «май», в графе 9 «июнь», в графе 10 «июль», в графе 11 «август», в графе 12 «сентябрь», в графе 13 «октябрь», в графе 14 «ноябрь», в графе 15 «декабрь» указываются значения показателей по месяцам в соответствии с графами 2.1, 2.2, 2.3, 2.4;
в графе 16 «с начала года» указывается сумма значения по графам 2.1, 2.2, 2.3, 2.4 за период с января по отчетный месяц.
№  п.п
2.1. Внутренняя поставка товарного газа (область и наименование потребителя)
Магистральный газопровод
Объемы транспортировки, тыс. м3
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
с начала
года
1
2
3
ИТОГО
Внутренняя транспортировка
№ п.п
2.2. Международный транзит товарного газа (страна)
Магистральный газопровод
Объемы транспортировки, тыс. м3
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
с начала
года
1
2
3
ИТОГО
Международный транзит
№ п.п
2.3. Экспорт казахстанского товарного газа (наименование месторождения, производителя и поставщика товарного газа)
Магистральный газопровод
Объемы транспортировки, тыс. м3
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
с начала
года
1
2
3
ИТОГО
Экспорт казахстанского газа
№ п.п
2.4. Импорт товарного газа (страна)
Магистральный газопровод
Объемы транспортировки, тыс. м3
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
с начала
года
1
2
3
ИТОГО
Импорт товарного газа
Наименование:                            Адрес:
Тел.:                                    Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:           Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.                подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.           подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 2
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по хранению товарного газа в хранилищах товарного газа
Отчетный период __________ 20__ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-2 (приложение 2 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежемесячно.
Круг лиц, представляющих информацию – национальный оператор в сфере газа и газоснабжения (далее – национальный оператор).
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным.
Пояснение
по заполнению формы «Сведения по хранению товарного
газа в хранилищах товарного газа»

2. Нысан былайша толтырылады:
«Р/с №» деген 1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбеуі қажет;
«Тауарлық газды ішкі жеткізу (облыс және тұтынушының атауы)» деген 2.1-бағанда магистральдық газ құбырынан бастап газ тұтынатын жүйелерге дейін тауарлық газ тасымалданатын газ таратушы ұйымдарды көрсете отырып, тауарлық газ тасымалданатын облыс атауы көрсетіледі;
«Тауарлық газдың халықаралық транзиті (ел)» деген 2.2-бағанда тауарлық газ тасымалданатын учаскелердің атауларын көрсете отырып, газ келетін елдің атауы көрсетіледі;
«Қазақстандық тауарлық газ экспорты (кен орнының, тауарлық газ өндіруші мен жеткізушінің атауы)» деген 2.3-бағанда тауарлық газ тасымалданатын учаскелердің атауын көрсете отырып, газ өндіруші компанияның атауы немесе тауарлық газдың экспортқа тасымалдануы жүргізілген кен орнының атауы көрсетіледі;
«Тауарлық газ импорты (ел)» деген 2.4-бағанда тауарлық газ тасымалданатын учаскелердің атауын көрсете отырып, газ келетін елдің атауы көрсетіледі;
«Магистральдық газ құбыры» деген 3-бағанда тауарлық газдың тасымалдануы жүргізілген магистральдық газ құбырының атауы көрсетіледі;
«Қаңтар» деген 4-бағанда, «Ақпан» деген 5-бағанда, «Наурыз» деген 6-бағанда, «Сәуір» деген 7-бағанда, «Мамыр» деген 8-бағанда, «Маусым» деген 9-бағанда, «Шілде» деген 10-бағанда, «Тамыз» деген 11-бағанда, «Қыркүйек» деген 12-бағанда, «Қазан» деген 13-бағанда, «Қараша» деген 14-бағанда, «Желтоқсан» деген 15-бағанда 2.1, 2.2, 2.3, 2.4-бағандарға сәйкес айлар бойынша көрсеткіштердің мәні көрсетіледі;
«Жыл басынан бері» деген 16-бағанда 2.1, 2.2, 2.3, 2.4-бағандар бойынша қаңтардан бастап есепті айға дейінгі кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі.
Р/с
2.1 Тауарлық газды ішкі жеткізу
(облыс және тұтынушының атауы)
Магистральдық газ құбыры
Тасымалдау көлемдері, мың м3
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
жыл басынан бері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
2
3
ЖИЫНЫ
Ішкі тасымалдау
Р/с
2.2 Тауарлық газдың халықаралық транзиті (ел)
Магистральдық газ құбыры
Тасымалдау көлемдері, мың м3
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
жыл басынан бері
1
2
3
ЖИЫНЫ
Халықаралық тасымалдау
Р/с
2.3 Қазақстандық тауарлық газ экспорты
(кен орнының, тауарлық газ өндіруші мен жеткізушінің атауы)
Магистральдық газ құбыры
Тасымалдау көлемдері, мың м3
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
жыл басынан бері
1
2
3
ЖИЫНЫ
Қазақстандық газ экспорты
Р/с
2.4 Тауарлық газ импорты (ел)
Магистральдық газ құбыры
Тасымалдау көлемдері, мың м3
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
жыл басынан бері
1
2
3
ЖИЫНЫ
Тауарлық газ импорты
Атауы:                               Мекенжайы:
Тел.:                                Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:     Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Тауарлық газ қоймаларында тауарлық газды сақтау жөніндегі
мәліметтер
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-2 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 2-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – ай сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – газ және газбен жабдықтау саласындағы ұлттық оператор (бұдан әрі – ұлттық оператор);
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – есепті айдан кейінгі айдың жиырмасыншы күнінен кешіктірмей.
«Тауарлық газ қоймаларында тауарлық газды сақтау жөніндегі
мәліметтер» нысанын толтыру бойынша
түсініктеме

1. Форма заполняется национальным оператором и предоставляется в уполномоченный орган ежемесячно, не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным.
2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№» указывается номер по порядку, при этом последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2.1 «Запас газа на начало месяца, в том числе (с указанием владельцев):» указывается наименования владельцев товарного газа, объем которого хранится на начало периода;

1. Нысанды ұлттық оператор толтырады және ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың жиырмасынан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.
2. Нысан былайша толтырылады:
«№» деген 1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбеуі қажет;
«Айдың басындағы газдың запасы, оның ішінде (иелерін көрсетумен):» деген 2.1-бағанда тауарлық газ иелерінің атауы, кезең басындағы сақталатын көлемі көрсетіледі;

в графе 2.2 «Закачано за месяц, в том числе (с указанием владельцев):» указываются наименования компаний, объем газа которого закачен в хранилище;
в графе 2.3 «Отобрано за месяц, в том числе (с указанием владельцев):» указывается наименования компаний, объем газа которого отобран из хранилища;
в графе 2.4 «Запас газа на конец месяца, в том числе (с указанием владельцев):» указываются наименования владельцев товарного газа, объем которого хранится на конец периода;

«Бір айда айдалғаны, оның ішінде (иелерін көрсетумен):» деген 2.2-бағанда компанияның атауы, қоймаға айдалған газ көлемі көрсетіледі;
«Бір айда алынғаны, оның ішінде (иелерін көрсетумен):» деген 2.3-бағанда компанияның атауы, қоймадан алынған газ көлемі көрсетіледі;
«Айдың соңындағы газдың запасы, оның ішінде (иелерін көрсетумен):» деген 2.4-бағанда тауар газы иелерінің атауы, кезең соңында сақталатын көлемі көрсетіледі;

2.1 Запас газа на начало месяца, в том числе (с указанием владельцев):
2
2.2 Закачано за месяц, в том числе (с указанием владельцев):
3
2.3 Отобрано за месяц, в том числе (с указанием владельцев):
4
2.4 Запас газа на конец месяца, в том числе (с указанием владельцев):
Наименование:                              Адрес:
Тел.:                                      Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:             Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.                       подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.                  подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 3
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по приобретению сырого и товарного газа в рамках
преимущественного права государства
Отчетный период ___________ 20__ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-3 (приложение 3 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежегодно.
Круг лиц, представляющих информацию – национальный оператор в сфере газа и газоснабжения (далее – национальный оператор).
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – не позднее первого февраля года, следующего за отчетным.
Пояснение
по заполнению формы «Сведения по приобретению сырого
и товарного газа в рамках преимущественного права государства»
1. Форма заполняется национальным оператором и предоставляется в уполномоченный орган ежегодно, не позднее первого февраля года, следующего за отчетным.
2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «Наименование (область и компания-недропользователь)» указываются сначала наименование области, затем наименования недропользователей в рамках этой области, от которых национальный оператор приобретает сырой и/или товарный газ в рамках преимущественного права государства;
в графе 2 «Месторождение» указывается наименование месторождения того или иного недропользователя в соответствии с графой 1;

2.1 Айдың басындағы газдың запасы, оның ішінде (иелерін көрсетумен):
2
2.2 Бір айда айдалғаны, оның ішінде (иелерін көрсетумен):
3
2.3 Бір айда алынғаны, оның ішінде (иелерін көрсетумен):
4
2.4 Айдың соңындағы газдың запасы, оның ішінде (иелерін көрсетумен):
Атауы:                                   Мекенжайы:
Тел.:                                    Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:         Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде шикі және тауарлық
газды сатып алу жөніндегі мәліметтер
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-3 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 3-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – жыл сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – газ және газбен жабдықтау саласындағы ұлттық оператор (бұдан әрі – ұлттық оператор);
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – есепті жылдан кейінгі жылдың бірінші ақпанынан кешіктірмей.
«Мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде шикі және тауарлық
газды сатып алу жөніндегі мәліметтер» нысанын толтыру бойынша
түсініктеме
1. Нысанды ұлттық оператор толтырады және жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың бірінші ақпанынан кешіктірмей уәкілетті органға жібереді.
2. Нысан былайша толтырылады:
«Атауы (облыс және жер қойнауын пайдаланушы компания)» деген 1-бағанда алдымен облыс атауы көрсетіледі, содан соң осы облыс аясындағы мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде ұлттық оператор шикі және/немесе тауарлық газды сатып алатын жер қойнауын пайдаланушылардың атауы көрсетіледі;
«Кен орны» деген 2-бағанда 1-бағанға сәйкес қандай да бір жер қойнауын пайдаланушылардың кен орнының атауы көрсетіледі;

в графе 3.1 «Цена сырого и товарного газа, тенге/тыс. м3» («сырой газ») указывается цена сырого газа по месторождениям в соответствии с графой 2;
в графе 3.2 «Цена сырого и товарного газа, тенге/тыс. м3» («товарный газ») указывается цена товарного газа по месторождениям в соответствии с графой 2;
в графе 4.1 «Объем покупки газа, тыс. м3» («сырой газ») указывается объем сырого газа по месторождениям в соответствии с графой 2;
в графе 4.2 «Объем покупки газа, тыс. м3» («товарный газ») указывается объем товарного газа по месторождениям в соответствии с графой 2.
Наименование (область и компания недропользователь)
Месторождение
Цена сырого и товарного газа, тенге/тыс. м3
Объем покупки газа, тыс. м3
сырой газ
товарный газ
сырой газ
товарный газ
1
2
3.1
3.2
4.1
4.2
область 1
недропользователь 1
недропользователь 2
область 2
недропользователь 1
недропользователь 2
Наименование:                           Адрес:
Тел.:                                   Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:          Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.            подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.       подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 4
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Прогноз внутренних потребностей Республики Казахстан
в товарном газе на 20__год
Отчетный период – ___________ 20__ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-4 (приложение 4 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежегодно.
Круг лиц, представляющих информацию – национальный оператор в сфере газа и газоснабжения (далее – национальный оператор).
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода.
Пояснение по заполнению формы «Прогноз внутренних потребностей
Республики Казахстан в товарном газе на 20__год»
1. Форма заполняется национальным оператором и предоставляется в уполномоченный орган ежегодно, не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода.

«Шикі және тауарлық газдың бағасы, теңге/мың м3» («шикі газ») деген 3.1-бағанда 2-бағанға сәйкес кен орындары бойынша шикі газдың бағасы көрсетіледі;
«Шикі және тауарлық газдың бағасы, теңге/мың м3» («тауарлық газ») деген 3.2-бағанда 2-бағанға сәйкес кен орындары бойынша тауарлық газдың бағасы көрсетіледі;
«Газды сатып алу көлемі, мың м3» («шикі газ») деген 4.1-бағанда 2-бағанға сәйкес кен орындары бойынша шикі газдың көлемі көрсетіледі;
«Газды сатып алу көлемі, мың м3» («тауарлық газ») деген 4.2-бағанда 2-бағанға сәйкес кен орындары бойынша тауарлық газдың көлемі көрсетіледі.
Атауы
(облыс және жер қойнауын пайдаланушы компания)
Кен орны
Шикі және тауарлық газдың бағасы, теңге/мың м3
Газды сатып алу көлемі, мың м3
шикі газ
тауарлық газ
шикі газ
тауарлық газ
1
2
3.1
3.2
4.1
4.2
1-облыс
1-жер қойнауын пайдаланушы
2-жер қойнауын пайдаланушы
2-облыс
1-жер қойнауын пайдаланушы
2-жер қойнауын пайдаланушы
Атауы:                                   Мекенжайы:
Тел.:                                    Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:         Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Қазақстан Республикасының тауарлық газға ішкі қажеттіліктерінің
20__ жылға арналған болжамы
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-4 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 4-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – жыл сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – газ және газбен жабдықтау саласындағы ұлттық оператор (бұдан әрі – ұлттық оператор);
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей.
Қазақстан Республикасының тауарлық газға ішкі қажеттіліктерінің
20__ жылға арналған болжамы» бойынша нысанды толтыруға
түсініктеме
1. Нысанды ұлттық оператор толтырады және жыл сайын, жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.

2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№ п.п.» указывается номер по порядку, при этом последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 «Области, город республиканского значения, столица» указываются наименования областей, города республиканского значения, столицы, куда будут производиться поставки товарного газа;
в графе 3 «январь», в графе 4 «февраль», в графе 5 «март», в графе 6 «апрель», в графе 7 «май», в графе 8 «июнь», в графе 9 «июль», в графе 10 «август», в графе 11 «сентябрь», в графе 12 «октябрь», в графе 13 «ноябрь», в графе 14 «декабрь» указываются значения объемов потребностей в товарном газе по соответствующему месяцу в соответствии с графой 2, в тыс.куб.м;

2. Нысан былайша толтырылады:
«Р/с №» деген 1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбеуі қажет;
«Облыстар, республикалық маңызы бар қала, астана» деген 2-бағанда тауарлық газ жеткізілетін облыс, республикалық маңызы бар қала, астананың атауы көрсетіледі;
«қаңтар» деген 3-бағанда, «ақпан» деген 4-бағанда, «наурыз» деген 5-бағанда, «сәуір» деген 6-бағанда, «мамыр» деген 7-бағанда, «маусым» деген 8-бағанда, «шілде» деген 9-бағанда, «тамыз» деген 10-бағанда, «қыркүйек» деген 11-бағанда, «қазан» деген 12-бағанда, «қараша» деген 13-бағанда, «желтоқсан» деген 14-бағанда 2-бағанға сәйкес айға тиісті көрсеткіштердің мәні көрсетіледі, мың текше м;

в графе 15 «на год» указываются значения общих объемов потребностей в товарном газе в соответствии с графой 2 за период с января по отчетный месяц.
№ п.п.
Области, город республиканского значения, столица
Объемы потребностей в товарном газе, тыс. м3
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
На год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Всего по РК
Наименование:                           Адрес:
Тел.:                                   Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:          Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.            подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.       подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 5
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по производству товарного, сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа за _______20___года
Отчетный период ___________ 20__ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-5 (приложение 5 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежемесячно.
Круг лиц, представляющих информацию – юридические лица, осуществляющие производство товарного, сжиженного нефтяного и (или) сжиженного природного газа (далее – производители).
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – ежемесячно, не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным.
Пояснение
по заполнению формы «Сведения по производству товарного,
сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа
за ______ 20__ года»
1. Форма заполняется производителем и предоставляется в уполномоченный орган ежемесячно, не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным.
2. Форма заполняется следующим образом:

«жылға» деген 15-бағанда 2-бағанға сәйкес қаңтардан бастап есепті айға дейінгі кезеңдегі тауарлық газға қажеттіліктердің жалпы көлемдерінің мәндері көрсетіледі.
Р/с №
Облыстар, республикалық маңызы бар қала, аcтана
Тауарлық газға қажеттіліктердің көлемдері, мың м3
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Шілде
Маусым
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жылға
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
ҚР бойынша барлығы
Атауы:                                   Мекенжайы:
Тел.:                                    Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:         Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды
өндіру жөніндегі 20__ жылғы ____ бойынша мәліметтер
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-5 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 5-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – ай сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – тауарлық, сұйытылған мұнайды және (немесе) сұйытылған табиғи газды өндірумен айналысатын заңды тұлғалар (бұдан әрі – өндірушілер).
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей.
«20__ жылғы _____ тауарлық, сұйытылған мұнай газын және
сұйытылған табиғи газды өндіру жөніндегі мәліметтер» нысанын
толтыру бойынша түсініктеме
1. Нысанды өндіруші толтырады және ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінен кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.
2. Нысан былайша толтырылады:

в графе 1.1 «Переработка сырья» указываются объемы переработанного сырья за отчетный период для производства товарного и сжиженного газа;
в графе 1.2 «Сжиженный нефтяной газ» указываются объемы произведенного сжиженного нефтяного газа с указанием марки за отчетный месяц;
в графе 1.3 «Сжиженный природный газ» указываются объемы произведенного сжиженного природного газа с указанием марки за отчетный месяц;

«Шикізатты өңдеу» деген 1.1-бағанда тауарлық және сұйытылған газды өндіру үшін есептік кезеңде өңделген шикізат көлемі көрсетіледі;
«Сұйытылған мұнай газы» деген 1.2-бағанда маркасын көрсете отырып, өндірілген сұйытылған мұнай газының есепті айдағы көлемі көрсетіледі;
«Сұйытылған табиғи газы» деген 1.3-бағанда маркасын көрсете отырып, өндірілген сұйытылған табиғи газының есепті айдағы көлемі көрсетіледі;

в графе 1.4 «Товарный газ» указываются объемы произведенного товарного газа за отчетный месяц;
в графе 2 «Единица измерения» указываются единицы измерения объемов газа, указанных в графах 1.1, 1.2, 1.3, 1.4;
в графе 3 «январь», в графе 4 «февраль», в графе 5 «март», в графе 6 «апрель», в графе 7 «май», в графе 8 «июнь», в графе 9 «июль», в графе 10 «август», в графе 11 «сентябрь», в графе 12 «октябрь», в графе 13 «ноябрь», в графе 14 «декабрь» указываются значения показателей по месяцам в соответствии с графами 1.1, 1.2, 1.3, 1.4;

«Тауарлық газ» деген 1.4-бағанда өндірілген тауарлық газдың есепті айдағы көлемі көрсетіледі;
«Өлшем бірлігі» деген 2-бағанда 1.1, 1.2, 1.3, 1.4-бағандарда көрсетілген газ көлемдерінің өлшем бірліктері көрсетіледі;
«қаңтар» деген 3-бағанда, «ақпан» деген 4-бағанда, «наурыз» деген 5-бағанда, «сәуір» деген 6-бағанда, «мамыр» деген 7-бағанда, «маусым» деген 8-бағанда, «шілде» деген 9-бағанда, «тамыз» деген 10-бағанда, «қыркүйек» деген 11-бағанда, «қазан» деген 12-бағанда, «қараша» деген 13-бағанда, «желтоқсан» деген 14-бағанда 1.1, 1.2, 1.3, 1.4-бағандардың атауына сәйкес айлар көрсеткіштерінің мәні көрсетіледі;

в графе 15 «с начала года» указывается сумма значения по графам 1.2, 1.3, 1.4 за период с января по отчетный месяц.
Единица измерения
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
С начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1.1 Переработка сырья
Производство:
1.2 сжиженный нефтяной газ
в том числе
Марка 1
Марка 2
1.3 сжиженный природный газ
в том числе
Марка 1
Марка 2
1.4 товарный газ
Наименование:                           Адрес:
Тел.:                                   Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:          Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.            подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.       подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 6
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по отгрузке сжиженного нефтяного газа в 20__году
Отчетный период ___________ 20__ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-6 (приложение 6 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежемесячно.
Круг лиц, представляющих информацию – юридические лица, осуществляющие производство товарного, сжиженного нефтяного и (или) сжиженного природного газа (далее – производители).
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным.
Пояснение по заполнению формы «Сведения по отгрузке
сжиженного нефтяного газа в 20__году»
1. Форма заполняется производителем и предоставляется в уполномоченный орган ежемесячно, не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным.
2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№ п.п.» указывается номер по порядку, при этом последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 «Области, город республиканского значения и столица» указываются наименование областей, города республиканского значения, столицы, слова «Экспорт» и «Всего», в направлении которых был отгружен сжиженный нефтяной газ;

«жыл басынан бері» деген 15-бағанда 1.2, 1.3, 1.4-бағандар бойынша қаңтардан бастап есепті айға дейінгі кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі.
Өлшем бірлігі
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Шілде
Маусым
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жыл басынан бері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1.1 Шикізатты өңдеу
Өндіру:
1.2 сұйытылған мұнай газы
оның ішінде
1-марка
2-марка
1.3 сұйытылған табиғи газы
оның ішінде
1-марка
2-марка
1.4 тауарлық газ
Атауы:                                   Мекенжайы:
Тел.:                                    Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:         Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
20__ жылы сұйытылған мұнай газын тиеу жөніндегі
мәліметтер
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-6 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 6-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – ай сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – тауарлық, сұйытылған мұнайды және (немесе) сұйытылған табиғи газды өндірумен айналысатын заңды тұлғалар (бұдан әрі – өндірушілер).
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – есепті айдан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей.
«20__ жылы сұйытылған мұнай газын тиеу жөніндегі мәліметтер»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме
1. Нысанды өндіруші толтырады және ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың жиырмасынан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.
2. Нысан былайша толтырылады:
«Р.с №» деген 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбеуі қажет;
«Облыстар, республикалық маңызы бар қала және астана» деген 2-бағанда сұйытылған мұнай газы тиелген бағыттағы облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы, «Экспорт» және «Барлығы» деген сөздер көрсетіледі;

в графе 3 «Классификатор административно-территориальных объектов» (код по КАТО)» указываются коды указанных в графе 2 областей, города республиканского значения, столицы по Классификатору административно-территориальных объектов;
в графе 4 «Январь» указываются общая сумма значений по отгрузке сжиженного нефтяного газа, а также значения по отгрузке сжиженного нефтяного газа с разбивкой по маркам за январь в соответствии с графой 2;

«Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші» (ӘАОЖ бойынша коды)» деген 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша 2-бағанда көрсетілген облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың кодтары көрсетіледі;
«Қаңтар» деген 4-бағанда сұйытылған мұнай газын тиеу бойынша мәндерінің, сондай-ақ 2-бағанға сәйкес қаңтардағы марка бойынша бөлумен сұйытылған мұнай газын тиеу бойынша мәндердің жалпы жиынтығы көрсетіледі;

графа 5 «февраль», графа 6 «март», графа 7 «апрель», графа 8 «май», графа 9 «июнь», графа 10 «июль», графа 11 «август», графа 12 «сентябрь», графа 13 «октябрь», графа 14 «ноябрь», графа 15 «декабрь» заполняются за соответствующий месяц аналогично графе 4;
в графе 16.1. «с начала года» («Сжиженный газ, всего») общая сумма значений по отгрузке сжиженного нефтяного газа за период с января по отчетный месяц в соответствии с графой 2;

«ақпан» деген 5-баған, «наурыз» деген 6-баған, «сәуір» деген 7-баған, «мамыр» деген 8-баған, «маусым» деген 9-баған, «шілде» деген 10-баған, «тамыз» деген 11-баған, «қыркүйек» деген 12-баған, «қазан» деген 13-баған, «қараша» деген 14-баған, «желтоқсан» деген 15-баған тиісті ай бойынша 4-бағанға ұқсас толтырылады;
«жыл басынан бері» («Сұйытылған газ, барлығы») деген 16.1-бағанда 2-бағанға сәйкес қаңтардан бастап есепті ай кезеңінде сұйытылған мұнай газын тиеу бойынша мәндердің жалпы жиынтығы;

сжиженного природного газа на 5 лет за 20___- 20___ годы
Отчетный период ___________ 20__ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-7 (приложение 7 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежегодно.
Круг лиц, представляющих информацию – юридические лица, осуществляющие производство товарного, сжиженного нефтяного и (или) сжиженного природного газа (далее – производители).
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – ежегодно, не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода.
Пояснение по заполнению формы «Прогнозный объем производства
товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа
на 5 лет за 20___ – 20___годы»
1. Форма заполняется производителем и предоставляется в уполномоченный орган ежегодно, не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода.

өндірудің 20__ – 20__ жылдардағы 5 жылға арналған болжамды
көлемі
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-7 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 7-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – жыл сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – тауарлық, сұйытылған мұнайды және (немесе) сұйытылған табиғи газды өндірумен айналысатын заңды тұлғалар (бұдан әрі – өндірушілер).
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – жыл сайын, жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей.
«20__ – 20__ жылдардағы тауарлық, сұйытылған мұнай газын және
сұйытылған табиғи газды өндірудің 5 жылға арналған болжамды
көлемі» нысанын толтыру бойынша
түсініктеме
1. Нысанды өндіруші толтырады және жыл сайын, жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.

2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1.1 «сжиженный нефтяной газ» указываются прогнозируемые объемы производства сжиженного нефтяного газа с указанием марки;
в графе 1.2 «сжиженный природный газ» указываются прогнозируемые объемы сжиженного природного газа с указанием марки;
в графе 1.3 «товарный газ» указываются прогнозируемые объемы производства товарного газа;
в графе 2 «Единица измерения» указываются единицы измерения объемов сжиженного нефтяного и (или) сжиженного природного и товарного газа;

2. Нысан төменде көрсетілгендей толтырылады:
«Сұйытылған мұнай газы» деген 1.1-бағанда маркасын көрсете отырып, сұйытылған мұнай газын өндірудің болжамды көлемдері көрсетіледі;
«Сұйытылған табиғи газы» деген 1.2-бағанда маркасын көрсете отырып, сұйытылған табиғи газын өндірудің болжамды көлемдері көрсетіледі;
«Тауарлық газ» деген 1.3-бағанда тауарлық газды өндірудің болжамды көлемдері көрсетіледі;
«Өлшем бірлігі» деген 2-бағанда сұйытылған мұнай және (немесе) сұйытылған табиғи және тауарлық газ көлемдерінің өлшем бірліктері көрсетіледі;

1.1 сжиженный нефтяной газ
в том числе
Марка 1
Марка 2
1.2 сжиженный природный газ
в том числе
Марка 1
Марка 2
1.3 товарный газ
Наименование:                           Адрес:
Тел.:                                   Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:          Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.            подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.       подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 8
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения об оптовой и розничной реализации
сжиженного и товарного газа
Отчетный период ___________ 20 __ года.
Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-8 (приложение 8 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежемесячно.
Круг лиц, представляющих информацию – местные исполнительные органы областей, города республиканского значения, столицы.
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – не позднее десятого числа месяца, следующего за отчетным.
Пояснение
по заполнению формы «Сведения об оптовой и розничной
реализации сжиженного и товарного газа»
1. Форма заполняется местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы и предоставляется в уполномоченный орган ежемесячно, не позднее десятого числа месяца, следующего за отчетным.
2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№ п/п» указывается номер по порядку, при этом последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 «Наименование газовой службы» указывается наименование газосетевой организации, которая реализует сжиженный и/или товарный газ;
в графе 3 «розничная цена» указывается розничная цена сжиженного газа в баллонах, по которой газосетевая организация реализует газ, в тенге за килограмм;
в графе 4 «оптовая цена» указывается оптовая цена сжиженного газа в баллонах, по которой газосетевая организация реализует газ, в тенге за килограмм;
в графе 5 «розничная цена» указывается розничная цена бутана,
по которой газосетевая организация реализует газ, в тенге за килограмм;
в графе 6 «оптовая цена» указывается оптовая цена бутана, по которой газосетевая организация реализует газ, в тенге за килограмм;
в графе 7 «розничная цена» указывается розничная цена пропана,
по которой газосетевая организация реализует газ, в тенге за килограмм;
в графе 8 «оптовая цена» указывается оптовая цена пропана, по которой газосетевая организация реализует газ, в тенге за килограмм;
в графе 9 «физическим лицам» указывается мелкооптовая цена товарного газа, по которой газосетевая организация реализует газ физическим лицам, в тенге за тыс. куб.м.;
в графе 10 «юридическим лицам» указывается мелкооптовая цена товарного газа, по которой газосетевая организация реализует газ юридическим лицам, в тенге за тыс. куб.м.;
в графе 11 «для промышленных предприятий энергокомплекса» указывается мелкооптовая цена товарного газа, по которой газосетевая организация реализует газ промышленным предприятиям энергокомплекса, в тенге за тыс. куб.м.
№ п/п
Наименование газовой службы
Сжиженный газ, тг/кг
Товарный газ, тг/тыс.куб.м
в баллонах
бутан
пропан
мелкооптовая цена
розничная цена
оптовая цена
розничная цена
оптовая цена
розничная цена
оптовая цена
физическим лицам
юридическим лицам
для пром. предприятий энерго-
комплекса
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
газосетевая организация 1
2
газосетевая организация 2
3
газосетевая организация 3
Итого:
Наименование:                           Адрес:
Тел.:                                   Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:          Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.            подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.       подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 9
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Реализация и потребление сжиженного газа
Отчетный период ___________ 20__ года.

1.1 сұйытылған мұнай газы
оның ішінде
1-марка
2-марка
1.2 сұйытылған табиғи газы
оның ішінде
1-марка
2-марка
1.3 тауарлық газ
Атауы:                                   Мекенжайы:
Тел.:                                    Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:         Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Сұйытылған және тауарлық газды көтерме және бөлшек саудада
өткізу туралы мәліметтер
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.
Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-8 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 8-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – ай сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары.
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – есепті айдан кейінгі айдың оныншы күнінен кешіктірмей.
«Сұйытылған және тауарлық газды көтерме және бөлшек саудада
өткізу туралы мәліметтер» нысанын толтыру бойынша
түсініктеме
1. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары толтырады және ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың онынан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.
2. Нысан былайша толтырылады:
«Р/с №» деген 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбеуі қажет;
«Газ қызметінің атауы» деген 2-бағанда сұйытылған және/немесе тауарлық газды өткізетін газ желісі ұйымының атауы көрсетіледі;
«бөлшек баға» деген 3-бағанда газ өткізетін газ желісі ұйымының баллондардағы сұйытылған газдың бөлшек бағасы көрсетіледі, килограмм үшін теңгемен;
«көтерме баға» деген 4-бағанда газ өткізетін газ желісі ұйымының баллондардағы сұйытылған газдың көтерме бағасы көрсетіледі, килограмм үшін теңгемен;
«бөлшек баға» деген 5-бағанда газ өткізетін газ желісі ұйымының бутанның бөлшек бағасы көрсетіледі, килограмм үшін теңгемен;
«көтерме баға» деген 6-бағанда газ өткізетін газ желісі ұйымының бутанның көтерме бағасы көрсетіледі, килограмм үшін теңгемен;
«бөлшек баға» деген 7-бағанда газ өткізетін газ желісі ұйымының пропанның бөлшек бағасы көрсетіледі, килограмм үшін теңгемен;
«көтерме баға» деген 8-бағанда газ өткізетін газ желісі ұйымының пропанның көтерме бағасы көрсетіледі, килограмм үшін теңгемен;
«жеке тұлғаларға» деген 9-бағанда газ желісі ұйымының жеке тұлғалар үшін өткізетін тауарлық газының шағын көтерме сауда бағасы көрсетіледі, мың текше метр үшін теңгемен;
«заңды тұлғаларға» деген 10-бағанда газ желісі ұйымының заңды тұлғалар үшін өткізетін тауарлық газының шағын көтерме сауда бағасы көрсетіледі, мың текше метр үшін теңгемен;
«энергия кешеннің өнеркәсіптік кәсіпорындары үшін» деген 11-бағанда газ желісі ұйымының энергия кешенінің өнеркәсіптік кәсіпорындары үшін өткізетін тауарлық газының шағын көтерме сауда бағасы көрсетіледі, мың текше метр үшін теңгемен.
Р/с
Газ қызметінің атауы
Сұйытылған газ, тг/кг
Тауарлық газ, тг/мың текше м.
баллонда
бутан
пропан
шағын көтерме сауда бағасы
бөлшек баға
көтерме баға
бөлшек баға
көтерме баға
бөлшек баға
көтерме баға
жеке тұлғаларға
заңды тұлғаларға
энергия кешенінің өнеркәсіптік кәсіпорындары үшін
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
1-газ желісі ұйымы
2
2-газ желісі ұйымы
3
3-газ желісі ұйымы
...
Барлығы:
Атауы:                                   Мекенжайы:
Тел.:                                    Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:         Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Сұйытылған газды өткізу және тұтыну
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.

Индекс форм (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы) – ПГ-9 (приложение 9 к Правилам представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа).
Периодичность сбора информации, ежемесячно.
Круг лиц, представляющих информацию – местные исполнительные органы областей, города республиканского значения, столицы.
Куда представляется форма – в центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа вне пределов границ населенных пунктов (далее – уполномоченный орган).
Срок представления формы – ежемесячно, не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным.
Пояснение по заполнению формы «Реализация
и потребление сжиженного газа»
1. Форма заполняется местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы и предоставляется в уполномоченный орган ежемесячно, не позднее десятого числа месяца, следующего за отчетным.
2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№ п.п.» указывается номер по порядку, при этом последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 «Наименование газовой службы» указывается наименование газосетевых организаций, через которые в соответствующую область, город республиканского значения, столицу поставляется сжиженный газ;
в графе 3 «Адрес предприятия, телефон» указываются контактные данные газосетевых организаций;
в графе 4 «Месяц» указываются плановые и фактические показатели по реализации (объем сжиженного газа, который поставлен газосетевым организациям, через которые в соответствующую область, город республиканского значения, столицу поставляется сжиженный газ) и потреблению (объем сжиженного газа, который распределен указанными газосетевыми организациями для потребителей соответствующей области, города республиканского значения, столицы) сжиженного газа за отчетный месяц;
в графе 5 «С начала 20__ года» указываются плановые и фактические показатели по реализации и потреблению сжиженного газа за период с января по отчетный месяц текущего года;
в графе 6 «Остатки на конец месяца» указываются объемы остатков сжиженного газа, находящегося у газосетевых организаций, по состоянию на конец отчетного месяца;
в графе 7 «Заводы-производители» указывается наименование производителя, у которого произведен поставляемый сжиженный газ (если импорт, то указать вместо наименования «импорт»);
в графе 8 «Компании-поставщики газовым службам» указывается наименование компаний (если будут таковые), через которых сжиженный газ поставляется от производителей до газосетевых организаций;
в графе 9 «Объемы реализации» указываются объемы реализации сжиженного газа за соответствующий месяц и с начала года, с разбивкой на две части: населению и предприятиям.
тонн
№ п/п
Наименование газовой службы
Адрес предприятия, телефон
Месяц
С начала 20____ года
план
факт
план
факт
реализация
потребление
реализация
потребление
реализация
потребление
реализация
потребление
1
2
3
4
5
1
газосетевая организация 1
2
газосетевая организация 2
3
газосетевая организация 3
Итого:
№ п/п
Наименование газовой службы
Остатки на конец месяца
Заводы производители
Компании поставщики газовым службам
Объемы реализации
населению
предприятиям
месяц
с нач.года
месяц
с нач.года
1
2
6
7
8
9
газосетевая организация 1
газосетевая организация 2
газосетевая организация 3
Итого:
Наименование:                           Адрес:
Тел.:                                   Электронный адрес:
Фамилия и телефон исполнителя:          Тел.:
Руководитель: Ф.И.О.            подпись
Главный бухгалтер: Ф.И.О.       подпись
М.П.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 17
Приложение 10
к Правилам представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Прогноз потребления сжиженного нефтяного газа
по (наименование области) на 20__ год
Отчетный период ___________ 20__ года.

Нысандар индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі) – ГҚ-9 (Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларына 9-қосымша).
Ақпаратты жинау кезеңділігі – ай сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы – облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары.
Нысан қайда тапсырылады – газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ елді мекендердің шекаралары шегінен тыс тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы органға (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Нысанды тапсыру мерзімі – ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың он бесінші күнінен кешіктірмей.
«Сұйытылған газды өткізу және тұтыну» нысанын толтыру бойынша
түсініктеме
1. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары толтырады және ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың онынан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.
2. Нысан былайша толтырылады:
«Р/с №» деген 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбеуі қажет;
«Газ қызметінің атауы» деген 2-бағанда тиісті облысқа, республикалық маңызы бар қалаға, астанаға сұйытылған газды жеткізетін газ желісі ұйымының атауы көрсетіледі;
«Кәсіпорынның мекенжайы, телефоны» деген 3-бағанда газ желісі ұйымдарының байланыс ақпараттары көрсетіледі;
«Айы» деген 4-бағанда (облысқа, республикалық маңызы бар қалаға, астанаға сұйытылған газды жеткізетін газ желісі ұйымдарына жеткізілген сұйытылған газ көлемі) есепті айдағы сұйытылған газды өткізу және тұтыну бойынша жоспарлы және нақты көрсеткіштер көрсетіледі (тиісті облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұтынушылары үшін көрсетілген газ желісі ұйымдар бөлген сұйытылған газдың көлемі);
«20__ жылдың басынан бері» деген 5-бағанда ағымдағы жылғы қаңтардан бастап есепті ай кезеңіндегі сұйытылған газды өткізу және тұтыну бойынша жоспарлы және нақты көрсеткіштер көрсетіледі;
«Ай соңында қалғаны» деген 6-бағанда есепті ай соңында газ желісі ұйымдарында қалған сұйытылған газдың көлемі көрсетіледі;
«Өндіруші зауыттар» деген 7-бағанда жеткізілетін сұйытылған газ өндірілген өндірушінің атауы көрсетіледі (егер импорт болса, онда атаудың орнына «импорт» көрсетілсін);
«Газ қызметтеріне жеткізуші компаниялар» деген 8-бағанда сұйытылған газды өндірушілерден газ желісі ұйымдарына дейін жеткізетін компаниялардың атауы (егер ондайлар болса) көрсетіледі;
«Өткізу көлемдері» деген 9-бағанда тиісті ай және жыл басынан бері сұйытылған газды өткізу көлемдері екі бөлікке: халыққа және кәсіпорындарға бөлу арқылы көрсетіледі.
тонна
Р/с
Газ қызметінің атауы
Кәсіпорынның мекенжайы, телефоны
Айы
20__ жылдың басынан бері
жоспар
факт
жоспар
факт
өткізу
тұтыну
өткізу
тұтыну
өткізу
тұтыну
өткізу
тұтыну
1
2
3
4
5
1
1-газ желісі ұйымы
2
2-газ желісі ұйымы
3
3-газ желісі ұйымы
Жиыны:
Р/с
Газ қызметінің атауы
Ай соңында қалғаны
Өндіруші зауыттар
Газ қызметтеріне жеткізуші компаниялар
Өткізу көлемдері
халыққа
кәсіпорындарға
айы
жыл бас. бері
айы
жыл бас. бері
1
2
6
7
8
9
1-газ желісі ұйымы
2-газ желісі ұйымы
3-газ желісі ұйымы
Жиыны:
Атауы:                                   Мекенжайы:
Тел.:                                    Электрондық мекенжайы:
Орындаушының тегі және телефоны:         Тел.:
Басшы: Т.А.Ә.              қолы
Бас бухгалтер: Т.А.Ә.      қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 17 қаулысына
қосымша
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау және өткізу мониторингі
бойынша мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
10-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
(облыстың атауы) бойынша сұйытылған мұнай газын тұтынудың
20__ жылға арналған болжамы
Есепті кезең 20__ жылғы ___________.

1. Форма заполняется местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы и предоставляется в уполномоченный орган ежегодно, не позднее, чем за три месяца до начала планируемого периода.
2. Форма заполняется следующим образом:
в графе 2 «январь», в графе 3 «февраль», в графе 4 «март», в графе 5 «апрель», в графе 6 «май», в графе 7 «июнь», в графе 8 «июль», в графе 9 «август», в графе 10 «сентябрь», в графе 11 «октябрь», в графе 12 «ноябрь», в графе 13 «декабрь» указываются прогнозируемые объемы потребления сжиженного нефтяного газа за соответствующий месяц;

1. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары толтырады және жыл сайын, жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады.
2. Нысан былайша толтырылады:
«Қаңтар» деген 2-бағанда, «ақпан» деген 3-бағанда, «наурыз» деген 4-бағанда, «сәуір» деген 5-бағанда, «мамыр» деген 6-бағанда, «маусым» деген 7-бағанда, «шілде» деген 8-бағанда, «тамыз» деген 9-бағанда, «қыркүйек» деген 10-бағанда, «қазан» деген 11-бағанда, «қараша» деген 12-бағанда, «желтоқсан» деген 13-бағанда тиісті ай үшін сұйытылған мұнай газын тұтынудың болжамдық көлемі көрсетіледі;