О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2014 года № 26
В целях институционального усиления деятельности государственных органов, задействованных в вопросах экономической интеграции, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных, центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 4, «Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий с учетом его территориальных органов:»:
цифры «348» заменить цифрами «353»;
в строке, порядковый номер 5, «Министерство иностранных дел Республики Казахстан, включая его ведомства, в том числе:»:
цифры «1202» заменить цифрами «1216»;
в строке, порядковый номер 6, «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
цифры «6322» заменить цифрами «6327»;
в строке, порядковый номер 7, «Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
цифры «905» заменить цифрами «910»;
в строке, порядковый номер 8, «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
цифры «1175» заменить цифрами «1180»;
в строке, порядковый номер 9, «Министерство финансов Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
цифры «18487» заменить цифрами «18492»;
в строке, порядковый номер 10, «Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:

"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 26 қаулысы
Экономикалық интеграция мәселелеріне тартылған мемлекеттік органдар қызметін институционалдық күшейту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
«Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі, оның аумақтық органдарын ескере отырып» деген реттік нөмірі 4-жолда:
«348» деген сандар «353» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі, оның ведомстволарын қоса алғанда, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 5-жолда:
«1202» деген сандар «1216» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 6-жолда:
«6322» деген сандар «6327» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, оның аумақтық органдарын және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 7-жолда:
«905» деген сандар «910» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі, оның аумақтық органдарын және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 8-жолда:
«1175» деген сандар «1180» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 9-жолда:
«18487» деген сандар «18492» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 10-жолда:

цифры «545» заменить цифрами «563»;
в строке, порядковый номер 11, «Министерство юстиции Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
цифры «4205» заменить цифрами «4220»;
в строке, порядковый номер 14, «Министерство нефти и газа Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
цифры «152» заменить цифрами «157»;
в строке, порядковый номер 15, «Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
цифры «1149» заменить цифрами «1154»;
в строке, порядковый номер 22, «Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) с учетом его территориальных органов»:
цифры «203» заменить цифрами «208».
2. Центральным государственным органам принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«545» деген сандар «563» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 11-жолда:
«4205» деген сандар «4220» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 14-жолда:
«152» деген сандар «157» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 15-жолда:
«1149» деген сандар «1154» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік), оның аумақтық органдарын ескере отырып» деген реттік нөмірі 22-жолда:
«203» деген сандар «208» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Орталық мемлекеттік органдар осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов