О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2014 года № 65
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие дополнения:
приложение 24 к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 75, 76 и 77, следующего содержания:
«
75
Проведение
мониторинга
средств массовой
информации
Информационно-
аналитическое и
методическое
сопровождение
вопросов проведения
государственной
информационной
политики
Министерство культуры
и
информации
Республики
Казахстан
РГП на ПХВ
«Центр
анализа и
информации»
Комитета
информации
и архивов
Министерства культуры
и
информации
Республики
Казахстан
021
«Проведение
государственной
информационной
политики»
666 859
76
Услуги по
проведению
государственной
информационной
политики через АО
«Республиканская
газета «Егемен
Қазақстан»
Услуги по
проведению
государственной
информационной
политики через
газету «Егемен
Қазақстан»
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
АО
«Республиканская
газета
«Егемен
Қазақстан»
021
«Проведение
государственной
информационной
политики»
877 536
77
Услуги по
проведению
государственной
информационной
политики через АО
«Республиканская
газета
«Казахстанская
правда»
Услуги по
проведению
государственной
информационной
политики через
газету
«Казахстанская
правда»
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
АО
«Республиканская
газета
«Казахстанская правда»
021
«Проведение
государственной
информационной
политики»
721 152
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 65 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 24-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 75, 76 және 77-жолдармен толықтырылсын:
«
75
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің «Талдау және ақпарат орталығы» ШЖҚ РМК
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
666 859
76
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
877 536
77
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
721 152
».
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов