О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 98
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 98 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения и дополнение:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:

1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:

раздел 13 изложить в следующей редакции:
«
13.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
1754
Государственные учреждения, подведомственные Министерству здравоохранения Республики Казахстан, в том числе:
1057
Казахский республиканский лепрозорий
212
Республиканский центр по профилактике и
борьбе со СПИДом
59
Республиканская психиатрическая больница специализированного типа с интенсивным наблюдением
750
Республиканский центр специального медицинского обеспечения
36
»;
в разделе 15:
в строке «Министерство индустрии и новых технологии Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:» цифры «1154» заменить цифрами «1153»;
в разделе 22:
в строке «Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) с учетом его территориальных органов» цифры «208» заменить цифрами «206»;
дополнить разделом 27, следующего содержания:
«
27.
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
6447
Государственные учреждения, подведомственные Агентству Республики Казахстан по защите прав потребителей, в том числе:
1906
Атырауская противочумная станция
313
Араломорская противочумная станция
201
Актюбинская противочумная станция
194
Уральская противочумная станция
322
Талдыкорганская противочумная станция
287
Мангистауская противочумная станция
125
Шымкентская противочумная станция
136
Кызылординская противочумная станция

13-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«
13.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
1754
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
1057
Қазақ республикалық лепрозорийі
212
ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі республикалық орталық
59
Республикалық жіті бақыланатын мамандандырылған үлгідегі психиатриялық аурухана
750
Республикалық арнайы медициналық қамтамасыз ету орталығы
36
»;
15-бөлімде:
«Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген жолдағы «1154» деген сандар «1153» деген сандармен ауыстырылсын;
22-бөлімде:
«Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік), оның аумақтық органдарын ескере отырып» деген жолдағы «208» деген сандар «206» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 27-бөліммен толықтырылсын:
«
27.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
6447
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
1906
Атырау обаға қарсы күрес станциясы
313
Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы
201
Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы
194
Орал обаға қарсы күрес станциясы
322
Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы
287
Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы
125
Шымкент обаға қарсы күрес станциясы
136
Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы

216
Жамбылская противочумная станция
112
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

216
Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы
112
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов