О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 99
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующее изменение:
приложение 16 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

2014 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 99 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 16-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.

4. Администраторам республиканских бюджетных программ в месячный срок с момента подписания настоящего постановления внести соответствующие изменения и дополнения в стратегические планы.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2014 года № 99
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2014 год
тыс. тенге
Функциональная группа
Наименование
Изменения
(+/-)
Администратор
Программа
II. Затраты
0
4
Образование
0

4. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері осы қаулыға қол қойылған сәттен бастап бір ай мерзімде стратегиялық жоспарларға тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
5. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 99 қаулысына
1-қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
Функционалдық топ
Атауы
Өзгерістер
(+/-)
Әкімші
Бағдарлама
II. Шығындар
0
4
Бiлiм беру
0

226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-26 398
014
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
-26 398
607
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей
26 398
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия
26 398
5
Здравоохранение
-9 122 565
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-32 839 823
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
-8 100 393
006
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на республиканском уровне
-11 271 822
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
-12 445 436
013
Капитальные расходы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
-273 531
021
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
-748 641
607
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей
23 717 258
004
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
11 271 822
005
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение иммунопрофилактики населения
12 445 436
13
Прочие
9 122 565
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
-1 653
001
Услуги по обеспечению стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, атомной энергии, топливно-энергетического комплекса и туристской индустрии
-1 653
602
Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
-42 646
001
Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции
-42 646

226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-26 398
014
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-26 398
607
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі
26 398
006
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
26 398
5
Денсаулық сақтау
-9 122 565
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-32 839 823
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-8 100 393
006
Республикалық деңгейде халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
-11 271 822
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-12 445 436
013
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күрделі шығыстары
-273 531
021
Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
-748 641
607
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі
23 717 258
004
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
11 271 822
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықтың иммундық профилактикасын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 445 436
13
Басқалар
9 122 565
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
-1 653
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, атом энергиясы, отын-энергетикалық кешені мен туристік индустрияны үйлестіру жөніндегі қызметтер
-1 653
602
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)
-42 646
001
Бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеу жөніндегі қызметтер
-42 646

607
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей
9 166 864
001
Формирование государственной политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения
8 144 692
002
Капитальные расходы Агентства  Республики Казахстан по защите прав потребителей
273 531
003
Капитальные расходы государственных организаций Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей

607
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі
9 166 864
001
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
8 144 692
002
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің күрделі шығыстары
273 531
003
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары