О вопросах оказания государственных услуг органами дипломатической службы Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 145. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 758.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2023 № 758 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ и.о. Министра иностранных дел РК от 08.05.2015 г. № 11-1-2/177.
В соответствии с пунктом 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 852 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства и удостоверения беженца" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 50, ст. 696) следующее изменение:
в Правилах оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства и удостоверения беженца, утвержденных указанным постановлением:
абзац первый пункта 8 изложить в следующей редакции:
"8. Паспорт гражданина Республики Казахстан оформляется через загранучреждения Республики Казахстан гражданам Республики Казахстан:".
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2013 года № 6 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства иностранных дел Республики Казахстан и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 201).

Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызмет органдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 145 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2023 № 758 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 2015 жылғы 8 мамырдағы № 11-1-2/177 бұйрығын қараңыз.
"Мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы азаматының паспортын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты, азаматтығы жоқ адамның куәлігі мен босқын куәлігін ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 852 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 50, 696-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы азаматының паспортын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты, азаматтығы жоқ адамның куәлігі мен босқын куәлігін ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларында:
8-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасының шетелдік мекемелері арқылы:";
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) шетелдегі дипломатиялық қызмет персоналымен бірге тұратын дипломатиялық қызмет персоналының туыстарына Қазақстан Республикасы азаматының паспорты ресімделеді.".
3. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 6 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 201-құжат) күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Оформление паспортов гражданам Республики Казахстан,
находящимся за границей, и внесение в их паспорта необходимых
отметок"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Оформление загранучреждениями Республики Казахстан документов
по выходу из гражданства Республики Казахстан"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Учет граждан Республики Казахстан за границей"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Регистрация актов гражданского состояния граждан
Республики Казахстан за рубежом"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Выдача, продление виз на въезд в Республику Казахстан и
транзитный проезд через территорию Республики Казахстан"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Постановка на учет детей, являющихся гражданами Республики
Казахстан, переданных на усыновление иностранцам"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Выдача служебных паспортов Республики Казахстан"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Консульская легализация"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Выдача временного свидетельства на право плавания под
Государственным флагом Республики Казахстан, в случае
приобретения судна за границей"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Составление или заверение любой декларации или другого
документа, предусмотренных законодательством Республики
Казахстан или международными договорами, участником которых
является Республика Казахстан, в отношении судов Республики
Казахстан"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 145
Стандарт государственной услуги
"Составление акта о морском протесте, в случае кораблекрушения
судов Республики Казахстан, находящихся за границей"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 15.01.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Шетелдердегі Қазақстан Республикасының азаматтарына
паспорттарды ресімдеу және олардың паспорттарына қажетті
белгілер енгізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының шетелдердегі мекемелерінің
Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу жөніндегі
құжаттарды ресiмдеуі" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Шетелде Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке алу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының шетелдердегі азаматтарының
азаматтық хал актілерін тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының визаларын беру, олардың қолданылу
мерзімдерін ұзарту және Қазақстан Республикасының аумағы арқылы
транзиттік өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Шетелдіктерге асырап алуға берілген Қазақстан
Республикасының азаматтары болып табылатын балаларды есепке
алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының қызметтік паспорттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Консулдық заңдастыру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Кеме шетелде сатып алынған жағдайда, Қазақстан
Республикасының Мемлекеттiк туын көтеріп жүзу құқығына
уақытша куәлiк беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты
Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан
Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық
шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа
құжатты жасау немесе куәландыру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының шетелдегі кемелері апатқа
ұшыраған жағдайда, теңiз наразылығы туралы акт жасау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.01.2016 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.