О присвоении статуса международной школы организации образования - "Учреждение "Международная школа "НұрОрда"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 259
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус международной школы организации образования – «Учреждение «Международная школа «НұрОрда».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"НұрОрда" халықаралық мектебі" мекемесі" – білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 259 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «НұрОрда» халықаралық мектебі» мекемесі» – білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесі берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов