О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 287
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 2, 3 и 5 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 12-1, 12-2 и 35-1, следующего содержания:
«
12-1
О специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мерах по отношению к третьим странам
МЭБП
Январь
Февраль
Июнь
Жаксылыков Т.М.
12-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам применения специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам
МЭБП
Январь
Февраль
Июнь
Жаксылыков Т.М.
35-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перехода Республики Казахстан к «зеленой экономике»
МЭБП
Июль
Август
Сентябрь
Абылкасымова М.Е.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 287 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 2, 3 және 5-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 12-1, 12-2 және 35-1-жолдармен толықтырылсын:
«
12-1
Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Маусым
Т.М. Жақсылықов
12-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Маусым
Т.М. Жақсылықов
35-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының «жасыл экономикаға» көшуі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
М.Е. Әбілқасымова
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                С.Ахметов