О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 293
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 31 марта 2014 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» и Указа Президента Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 761 «О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2014 – 2016 годы, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6129775352 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4273818283 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 79850486 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7485463 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1768621120 тысяч тенге;
2) затраты – 6833672664 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44953725 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 120060192 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75106467 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 169794509 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 171044509 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –  1250000 тысяч тенге;
5) дефицит – -918645546 тысяч тенге или 2,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 918645546 тысяч тенге.»;
в пункте 2:
дополнить подпунктами 4-1) и 4-2) следующего содержания:
«4-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи;
4-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;»;
подпункт 8) изложить в следующей редакции:

2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 293 қаулысы
Рқао-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
«2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 31 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңын және «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 761 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2014 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 6129775352 мың теңге, оның iшiнде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер – 4273818283 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 79850486 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7485463 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 1768621120 мың теңге;
2) шығындар – 6833672664 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 44953725 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 120060192 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 75106467 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 169794509 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 171044509 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 1250000 мың теңге;
5) тапшылық – -918645546 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiміне қатысты 2,3 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 918645546 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 4-1) және 4-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«4-1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу;
4-2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу;»;
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

«8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения согласно приложению 8 к настоящему постановлению;»;
дополнить подпунктами 10-1), 14-1), 15-1), 17-1) и 17-2) следующего содержания:
«10-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;»;
«14-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;»;
«15-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;»;
«17-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
17-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку использования возобновляемых источников энергии;»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 63707166 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 19433158 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 8662640 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 10770518 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 2430973 тысячи тенге;
обучение основам предпринимательства – 346475 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 12529 тысяч тенге;
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров – 1590760 тысяч тенге;
молодежную практику – 2326139 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 73733 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 3689909 тысяч тенге;
информационную работу – 200000 тысяч тенге;

«8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
мынадай мазмұндағы 10-1), 14-1), 15-1), 17-1) және 17-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«10-1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу;»;
«14-1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу;»;
«15-1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылар стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу;»;
«17-1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылар стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу;
17-2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу;»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2014 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 63707166 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 19433158 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға 8662640 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 10770518 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 2430973 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 346475 мың теңге;
көшуге субсидиялар беруге – 12529 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 1590760 мың теңге;
жастар практикасына – 2326139 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 73733 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 3689909 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 200000 мың теңге бөлінсін;

государственный социальный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет неправительственным организациям и на государственный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет частным агентствам занятости – 100000 тысяч тенге;
2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 1917578 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 469493 тысячи тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 79335 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 15550 тысяч тенге;
развитие и сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1353200 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 41789277 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству регионального развития Республики Казахстан на ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 35962250 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан 5827027 тысяч тенге на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах;
4) Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в сумме 519494 тысяч тенге, в том числе на:
обеспечение информационного сопровождения и информационной работы Дорожной карты занятости 2020 – 377859 тысяч тенге;
информационно-методологическое сопровождение реализации программы «Дорожная карта занятости 2020» – 141635 тысяч тенге;
5) Министерству здравоохранения Республики Казахстан 47659 тысяч тенге на завершение капитального ремонта республиканских социально-культурных объектов, начатых в 2013 году»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решения:
в срок до 20 февраля 2014 года:
1) о порядке использования средств на возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства;
2) о порядке использования средств на субсидирование ставок вознаграждения по кредитным и лизинговым обязательствам субъектов агропромышленного комплекса для финансового оздоровления;

халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа және халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жеке жұмыспен қамту агенттіктеріне мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа – 100000 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 1917578 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 469493 мың теңге;
жастарға арналған жатақхана салу, сатып алу, құрылысын аяқтауға – 79335 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 15550 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның жетіспейтін объектілерін дамытуға және салуға – 1353200 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 41789277 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 35962250 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттердің құрылысына 5827027 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне 519494 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ақпараттық сүйемелдеуді және оның ақпараттық жұмысын қамтамасыз етуге – 377859 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеуге – 141635 мың теңге бөлінсін;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне 2013 жылы басталған республикалық әлеуметтік-мәдени нысандарды күрделі жөндеуді аяқтауға – 47659 мың теңге бөлінсін;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi:
2014 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде:
1) ауыл шаруашылығын қолдауға берілетін кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемелерін өтеуге арналған қаржыны пайдалану тәртiбi туралы;
2) қаржылық сауықтыру үшін агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің кредиттік және лизингтік міндеттемелері бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға арналған қаражатты пайдалану тәртiбi туралы;

в срок до 30 мая 2014 года:
1) о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 228 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020»;
2) о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020».»;
в пункте 8:
абзац второй подпункта 2) изложить в следующей редакции:
«о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 145 «Разработка профессиональных стандартов», и порядке использования средств на разработку профессиональных стандартов»;
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
«4) в срок до 15 апреля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан о повышении пенсионных выплат из уполномоченной организации с 1 апреля 2014 года.»;
абзац шестой подпункта 2) пункта 9 изложить в следующей редакции:
«о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 042 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций» на ремонт общего имущества объектов кондоминиума в рамках Программы модернизации жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы.»;
пункт 13 дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«в срок до 30 апреля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования средств на поддержку использования возобновляемых источников энергии, указанных в подпункте 17-2) пункта 2 настоящего постановления.»;

2014 жылғы 30 мамырға дейінгі мерзімде:
1) 228 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 – 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы;
2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 – 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
8-тармақта:
2) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«145 «Кәсіби стандарттарды әзірлеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу және кәсіби стандарттарды әзірлеуге берілетін қаражатты пайдалану тәртібі туралы;»;
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
«4) 2014 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде 2014 жылғы 1 сәуірден бастап уәкілетті ұйымнан зейнетақы төлемдерін ұлғайту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулы жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
9-тармақтың 2) тармақшасының алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғыртудың 2011 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде 042 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi» бюджеттік бағдарламасы шеңберінде көзделген қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»
13-тармақ мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
«2014 жылғы 30 сәуірге дейінгі мерзімде осы қаулының
2-тармағының 17-2) тармақшасында көрсетілген жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін қаражатты пайдалану тәртібі туралы шешім жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;

приложения 12581011131516192021 и 24 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2345678910111213 и 14 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 4-1, 4-2, 10-1, 14-1, 15-1, 17-1 и 17-2 согласно приложениям 151617181920 и  21 к настоящему постановлению.
3. Центральным исполнительным органам в срок до 15 мая 2014 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.

көрсетілген қаулыға 12581011131516192021 және 24-қосымшалар осы қаулыға 2345678910111213 және 14-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 151617181920 және 21-қосымшаларға сәйкес көрсетілген қаулыға 4-1, 4-2, 10-1, 14-1, 15-1, 17-1 және 17-2-қосымшалармен толықтырылсын.
3. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын 2014 жылғы 15 мамырға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

670 851
Строительство «Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в городе Актобе
223 618
670 851
Строительство центральной водно-спасательной станции «Илек» на берегу реки Илек в районе Жилгородского пляжа города Актобе
76 570
Алматинская область
219 576
Модульная газовая котельная и теплотрасса для отапливаемых зданий войсковой части 68303 в с. Узынагаш Алматинской области
219 576
Атырауская область
40 031
207 940
592 109
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II – типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Атырау
40 031
207 940
592 109
Карагандинская область
320 573
624 926
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Караганде в районе новой застройки «Голубые пруды».
208 309
624 926
Строительство водно-спасательной станции в г. Приозерске Карагандинской области
112 264
Кызылординская область
52 860
211 127
587 144
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IIВ, IIIB и IVГ климатических подрайонов с сейсмичекой активностью 7 баллов» в г. Аральск Кызылординской области
52 860
211 127
587 144
Мангистауская область
123 971
207 939
608 396
Строительство типового пожарного депо на 6 выездов в городе Жанаозене Мангистауской области
89 450
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II – типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Актау Мангистауской области
34 521
207 939
608 396
Павлодарская область
31 157
207 940
597 156
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в Усольском микрорайоне г. Павлодар
31 157
207 940
597 156
Южно-Казахстанская область
219 830
659 489
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IIIА, IIIВ и IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов» в г. Шымкент
219 830
659 489
город Алматы
645 777
Строительство здания противопожарного депо на закрепленном земельном участке по адресу: западнее микрорайона Акбулак и Карасу в Алатауском районе г. Алматы. Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей в микрорайоне Акбулак
645 777
город Астана

670 851
Ақтөбе қаласындағы қарапайым геологиялық жағдайы бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандар бойынша үлгілік жоба үшін II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
223 618
670 851
Ақтөбе қаласының тұрғын үй қалалық жаға жайы ауданындағы Елек өзенінің жағасындағы «Елек» орталық суда құтқару станциясын салу
76 570
Алматы облысы
219 576
Алматы облысы Ұзынағаш ауылындағы 68303 әскери бөлімінің жылытылатын ғимараттары үшін модульді газ қазандығы және жылу трассасы
219 576
Атырау облысы
40 031
207 940
592 109
«Атырау қаласында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климатты кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосы кешенінің» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
40 031
207 940
592 109
Қарағанды облысы
320 573
624 926
Қарағанды қаласының «Голубые пруды» жаңа құрылыс ауданында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
208 309
624 926
Қарағанды облысының Приозерск қаласындағы су-құтқару станциясын салу
112 264
Қызылорда облысы
52 860
211 127
587 144
Қызылорда облысы Арал қаласында «Сейсмикалық белсенділігі 7 балдық IВ, IIIВ және IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
52 860
211 127
587 144
Маңғыстау облысы
123 971
207 939
608 396
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласында 6 шығуға арналған үлгілік өрт сөндіру депосын салу
89 450
Маңғыстау облысы Ақтау қаласында «Геологиялық жағдайлары әдеттегі IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
34 521
207 939
608 396
Павлодар облысы
31 157
207 940
597 156
Павлодар қаласының Усольский шағын ауданында «Геологиялық жағдайлары қалыпты IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
31 157
207 940
597 156
Оңтүстік-Қазақстан облысы
219 830
659 489
Шымкент қаласында «Сейсмикалық белсенділігі 8 балдық IВ, IIIВ және IVГ климаттық кіші аудандарға аналған II-үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін» салу
219 830
659 489
Алматы қаласы
645 777
Алматы қаласы Алатау ауданы, Ақбұлақ және Қарасу ықшам ауданының батыс жағындағы бекітілген жер учаскесінде орналасқан өрт сөндіру депосы ғимараттарының құрылысы. Ақбұлақ ықшам ауданындағы 6 автомобильді өрт сөндіру депосының кешені
645 777
Астана қаласы

410
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
10 428 887
6 162 669
6 669 061
002
Программа развития системы национальной безопасности
10 428 887
6 162 669
6 669 061
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
10 428 887
6 162 669
6 669 061
Программа развития системы национальной безопасности
10 428 887
6 162 669
6 669 061
501
Верховный суд Республики Казахстан
1 182 489
012
Строительство объектов органов судебной системы
730 652
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
53 709
Разработка ПСД с привязкой типового проекта на 10 составов «Здание Специализированного межрайонного экономического суда Алматинской области и специализированного межрайонного экономического суда по делам несовершеннолетних № 1 в г. Талдыкорган Алматинской области»
15 533
Строительство пристройки к зданию Алматинского областного суда в г. Талдыкоргане Алматинской области
38 176
Восточно-Казахстанская область
422 022
Строительство здания административного суда с территориальным участком судебных исполнителей на базе административного суда в г. Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
200 006
Разработка ПСД с привязкой типового проекта «ТП РК 7 ЗРС «Строительство здания городского суда г. Риддер Восточно-Казахстанской области» (9 составный)
11 093
Разработка ПСД с привязкой типового проекта «ТП РК 10 ЗРС «Строительство здания суда №2 г. Семей Восточно-Казахстанской области» (13 составный)
12 497
Строительство здания районного суда в с. Урджар Урджарского района Восточно-Казахстанской области (2 составный)
198 426
Карагандинская область
55 467
Разработка ПСД на строительство Карагандинского областного суда Карагандинской области (7 составный)
55 467
город Астана
199 454
Строительство здания городского суда с присяжными заседателями (областного значения) с двумя районными судами
199 454
014
Создание электронного архива судебных документов
451 837
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
451 837
Создание электронного архива судебных документов
451 837
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
3 775 229
776 184
008
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
3 191 760
366 487
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
94 331
Строительство здания Панфиловской районной прокуратуры по ул. Головацкого,127/1 в г. Жаркент Панфиловского района Алматинской области
94 331
Атырауская область
184 138
Привязка рабочего проекта здания районной прокуратуры в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области
57 229
Привязка рабочего проекта здания районной прокуратуры в п. Аккистау Исатайского района Атырауской области

410
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
10 428 887
6 162 669
6 669 061
002
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
10 428 887
6 162 669
6 669 061
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
10 428 887
6 162 669
6 669 061
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
10 428 887
6 162 669
6 669 061
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
1 182 489
012
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
730 652
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы
53 709
«Алматы облысы мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың және Талдықорған қаласында № 1 кәмілетке толмағандардың ісі бойынша мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың ғимараттарын салу» үлгілік жобаға жалғастырып 10 құрамды жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 533
Талдықорған қаласындағы Алматы облысының Алматы облыстық сот ғимаратына жапсарлас құрылыс салу
38 176
Шығыс Қазақстан облысы
422 022
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында әкімшілік соттың базасында аумақтық сот орындаушылары учаскесімен бірге әкімшілік сот ғимаратын салу
200 006
«Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында қалалық соттың ғимаратын салу» ҚР ТЖ  АСҒ 7» үлгілік жобаға жалғастырып жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (9 құрамды)
11 093
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласындағы № 2 сотының ғимаратын салу»  ҚР ТЖ 10 АСҒ» үлгілік жобаға жалғастырып жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (13 құрамды)
12 497
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы, Үржар ауылындағы аудандық сот ғимаратын салу» (2 құрамды)
198 426
Қарағанды облысы
55 467
«Қарағанды облысында Қарағанды облыстық сотын салу» жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (7 құрамды)
55 467
Астана қаласы
199 454
Екі аудандық соттары мен алқа билері (облыстық мәні бар) бар қалалық соттың ғимаратын салу
199 454
014
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
451 837
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
451 837
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
451 837
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
3 775 229
776 184
008
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
3 191 760
366 487
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы
94 331
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент қаласында Головацкий көшесі, 127/1  мекенжайында Панфилов аудандық прокуратурасының ғимаратын салу
94 331
Атырау облысы
184 138
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы аудандық прокуратура ғимараты жұмыс жобасының байламы
57 229
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау кентіндегі аудандық прокуратура ғимараты жұмыс жобасының байламы

57 937
Привязка рабочего проекта на строительство здания районной прокуратуры в п. Макат Макатского района Атырауской области
68 972
Восточно-Казахстанская область
4 800
Строительство здания прокуратуры Аягозского района и Военной прокуратуры Аягозского гарнизона
2 400
Строительство здания прокуратуры Урджарского района ВКО
2 400
Жамбылская область
292 613
Строительство административного здания ГУ «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры РК по Жамбылской области» в микрорайоне «Карасу» г. Тараз
290 213
Строительство административного здания межрайонной и транспортной прокуратуры по ул. Оспанова в г. Шу Шуского района Жамбылской области
2 400
Костанайская область
73 492
Административное здание в селе Убаган Алтынсаринского района
73 492
Северо-Казахстанская область
2 400
Стоительство административного здания Военной, транспортной прокуратуры и "УКПСиСУ " по ул. К. Сатпаева в г. Петропавловск Северо-Казахстанской области
2 400
Южно-Казахстанская область
58 910
Строительство администартивного здания Созакской районной прокуратуры в селе Шолаккорган Созакского района Южно-Казахстанской области
58 910
город Астана
2 481 076
366 487
Многоквартирный жилой комплекс с паркингом на пересечении улиц Орынбор и Сыганак в г. Астане
1 366 114
366 487
Административное здание по пр. Кабанбай батыра, южнее ул. Сыганак в г. Астане (севернее улицы Т-100)
1 114 962
010
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан
381 772
409 697
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
381 772
409 697
Создание системы информационного обмена правоохранительных и специальных органов
381 772
409 697
013
Создание информационной системы «Единый банк данных лиц, имеющих обязательства перед государством, «Шектеу»
201 697
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
201 697
Создание информационной системы «Единый банк данных лиц, имеющих обязательства перед государством, «Шектеу»
201 697
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
493 219
446 771
008
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
493 219
446 771
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
493 219
446 771
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
493 219
446 771
680
Служба охраны Президента Республики Казахстан
4 859 657
1 629 237
002
Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан
4 859 657
1 629 237
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 859 657
1 629 237
Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан
4 859 657
1 629 237
4
Образование

57 937
Атырау облысы Мақат ауданы Мақат кентіндегі аудандық прокуратура ғимараты құрылысы жұмыс жобасының байламы
68 972
Шығыс Қазақстан облысы
4 800
Аягөз ауданы және Аягөз гарнизонының әскери прокуратурасы ғимаратының құрылысы
2 400
ШҚО Үржар ауданының прокуратура ғимаратының құрылысы
2 400
Жамбыл облысы
292 613
Тараз қаласының «Қарасу» шағын ауданында «Жамбыл облысы бойынша ҚР Бас прокуратурасының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Басқармасы» ММ-нің әкімшілік ғимаратын салу
290 213
Жамбыл облысы Шу ауданы Шуқаласы Оспанов көшесі бойындағы ауданаралық және көлік прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
2 400
Қостанай облысы
73 492
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Обаған ауылының әкімшілік ғимараты
73 492
Солтүстік Қазақстан облысы
2 400
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Қ. Сәтпаев көшесі бойындағы әскери, көлік прокуратуралары және ҚСЖАЕАЖК әкімшілік ғимаратын салу
2 400
Оңтүстік Қазақстан облысы
58 910
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылындағы Созақ аудандық прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
58 910
Астана қаласы
2 481 076
366 487
Астана қаласындағы Орынбор және Сығанақ көшелерінің қиылысында паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені
1 366 114
366 487
Астана қаласындағы Сығанақ көшесінің оңтүстігіндегі Қабанбай батыр даңғылы бойындағы әкімшілік ғимараты (Т-100 көшесінің солтүстігі)
1 114 962
010
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
381 772
409 697
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Басқалар
381 772
409 697
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
381 772
409 697
013
«Мемлекеттің алдында міндеттемелері бар адамдардың «Шектеу» бірыңғай деректер банкін» ақпараттық жүйесін құру
201 697
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Басқалар
201 697
«Мемлекеттің алдында міндеттемелері бар адамдардың «Шектеу» бірыңғай деректер банкін» ақпараттық жүйесін құру
201 697
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
493 219
446 771
008
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
493 219
446 771
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
493 219
446 771
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
493 219
446 771
680
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
4 859 657
1 629 237
002
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметін дамыту бағдарламасы
4 859 657
1 629 237
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
4 859 657
1 629 237
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметін дамыту бағдарламасы
4 859 657
1 629 237
4
Бiлiм беру

451 420
200 000
Строительство общежития на 450 мест с медицинским пунктом РГКП «КазГосЖенПУ», расположенного по ул. Айтеке би, 99 в Алмалинском районе г. Алматы
614 740
300 000
Строительство общежития на 344 мест КазНТУ имени К.И. Сатпаева по ул. Байтурсынова, 147Б в Бостандыкском районе г. Алматы
300 000
Строительство общежития на 610 мест Египетского университета Исламской культуры «Нурмубарак» на закрепленном земельном участке по проспекту Аль-Фараби, 73 в Бостандыкском районе г. Алматы
77 891
Реконструкция учебного корпуса № 8 РГП «КазНУ имени Аль-Фараби» под общежитие, расположенного по адресу г. Алматы, пр. Аль-Фараби, 71/15 «а»
56 363
город Астана
2 563 042
267 000
Строительство Национального центра биотехнологии РК
1 125 231
Разработка ПСД и строительство студенческого городка в городе Астане
703 699
Строительство общежития квартирного типа по ул. Керей-Жанибек хандар, между ул. Сауран и Акмешит в г. Астане
267 000
Строительство общежития на 500 мест Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ им. Ломоносова
172 713
Строительство общежития на 592 места Казахского государственного агротехнического университета имени С. Сейфуллина в городе Астане
561 399
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
2 653 713
2 270 880
026
Строительство и реконструкция объектов образования
2 653 713
2 270 880
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
1 648 248
1 000 000
Строительство общежития на 1000 мест для РГКП «Западно-Казахстанский государственный медицинский университет им. М. Оспанова» в г. Актобе
1 648 248
1 000 000
Восточно-Казахстанская область
1 005 465
1 270 880
Разработка проектно-сметной документации и проведение вневедомственной государственной экспертизы на строительство общежития на 1000 мест для РГКП «Государственный медицинский университет г. Семей»
5 465
Общежитие на 1000 мест для РГКП «Государственный медицинский университет г. Семей»
1 000 000
1 270 880
5
Здравоохранение
17 352 677
6 606 615
1 500 000
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
4 863 869
039
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 863 869
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
4 863 869
Строительство госпиталя на 200 койко-мест с поликлиникой на 250 посещений в сутки МВД РК (г. Астана)
4 863 869
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
12 488 808
6 606 615
1 500 000
016
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

451 420
200 000
Алматы қаласы Алмалы ауданы Әйтеке би, 99 көшесінің бойында орналасқан «Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті» РМҚК медициналық пункті бар, 450 орындық жатақхана салу
614 740
300 000
Алматы қаласы, Бостандық ауданындағы Байтұрсынов көшесі, 147Б бойындағы Қ.И. Сәтбаев атындағы КазҰТУ-дің 344 орындық жатақханасын салу
300 000
Алматы қаласы Бостандық ауданы Әл-Фараби даңғылы, 73 жер учаскесінде орналасқан «Нұр-Мүбәрәк» Ислам мәдениетінің Египет университетінің 610 орындық жатақханасын салу
77 891
Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71/15 «А» мекенжайында орналасқан «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» РМК-ның № 8 оқу корпусын реконструкциялау
56 363
Астана қаласы
2 563 042
267 000
Қазақстан Республикасының Ұлттық биотехнология орталығының құрылысы
1 125 231
Астана қаласындағы студенттік қалашықтың құрылысы бойынша жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеу және салу
703 699
Астана қаласындағы Сауран және Ақмешіт көшелерінің арасындағы Керей-Жәнібек хандар көшесіндегі пәтер типтес жатақхананың құрылысы
267 000
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
172 713
Астана қаласындағы С. Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университеті жатақханасының құрылысы
561 399
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
2 653 713
2 270 880
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 653 713
2 270 880
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
1 648 248
1 000 000
Ақтөбе қаласындағы «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» РМҚК 1000 орынға арналған жатақхананың құрылысы
1 648 248
1 000 000
Шығыс Қазақстан облысы
1 005 465
1 270 880
«Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті» РМК үшін 1000 орынға арналған жатақхана салу үшін жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау және оны ведомстводан тыс мемлекеттік сараптамадан өткізу
5 465
«Семей қаласының мемлекеттік медициналық университеті» РМҚК үшін 1000 орынға арналған жатақхана
1 000 000
1 270 880
5
Денсаулық сақтау
17 352 677
6 606 615
1 500 000
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
4 863 869
039
Денсаулық сақтау обьектілерін салу және реконструкциялау
4 863 869
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
4 863 869
Қазақстан Республикасы ІІМ тәулігіне 250 адамның келуіне арналған емханасы бар 200 кереует орындық госпиталь салу
4 863 869
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
12 488 808
6 606 615
1 500 000
016
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

1 898
Ветеринарная лаборатория в селе Астраханка Астраханского района Акмолинской области
12 374
Ветеринарная лаборатория в городе Щучинске Щучинского района Акмолинской области
20
Ветеринарная лаборатория в поселке Егиндыколь Егиндыкольского района Акмолинской области
15 081
Ветеринарная лаборатория в селе Балкашино Сандыктауского района Акмолинской области
16
Ветеринарная лаборатория в городе Акколь Аккольского района Акмолинской области
25 563
Актюбинская область
83
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в с. Мартук Мартукского района Актюбинской области
26
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
14
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карабутак Айтекебийского района Актюбинской области
13
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Комсомольское Айтекебийского района Актюбинской области
20
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
10
Алматинская область
15 922
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
5 890
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Каскелен Карасайского района Алматинской области
4 958
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской области
5 074
Атырауская область
30 861
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Кульсары Жылыойского района Атырауской области
19 877
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
2 360
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области
8 624
Восточно-Казахстанская область
323 475
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Маканчи Урджарского района Восточно-Казахстанской области
111 603
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
103 574
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Самарское Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
108 298
Карагандинская область
285 553
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области
15 139
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Осакаровка, Осакаровского района, Карагандинской области
7 877
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Актогай, Актогайского района, Карагандинской области

1 898
Ақмола облысы Астрахан ауданы Астраханка селосында ветеринариялық зертхана
12 374
Ақмола облысы Щучинск ауданы Щучинск қаласында ветеринариялық зертхана
20
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Егіндікөл кентіндегі ветеринариялық зертхана
15 081
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балкашино селосының ветеринариялық зертханасы
16
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының ветеринариялық зертханасы
25 563
Ақтөбе облысы
83
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Мәртөк селосындағы (виварийі бар) бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
26
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
14
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Қарабұтақ селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
13
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Комсомол селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринарияық зертхана
20
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10
Алматы облысы
15 922
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 890
Алматы облысы Қарасай ауданының Қаскелең қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 958
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 074
Атырау облысы
30 861
Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
19 877
Қызылқоға ауданы Миялы ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
2 360
Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
8 624
Шығыс Қазақстан облысы
323 475
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Мақаншы ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
111 603
Шығыс Қазақстан облысы Катон қарағай ауданының Қатонқарағай ауылындағы бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
103 574
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
108 298
Қарағанды облысы
285 553
Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының Ботақара кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
15 139
Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
7 877
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана

97 702
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Аксу-Аюлы, Шетского района, Карагандинской области
39 353
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Киевка, Нуринского района, Карагандинской области
11 672
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Балхаш, Карагандинской области
13 280
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Атасу, Жанааркинского района, Карагандинской области
88 567
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Улытау, Улытауского района, Карагандинской области
7 406
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория по ул. Балочная, 16 г. Жезказган
4 557
Костанайская область
33
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, п. Денисовка Денисовский район
19
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, г. Житикара Житикаринского района
14
Кызылординская область
126 115
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в п. Шиели Шиелийского района Кызылординской области
6 689
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
11 546
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Казалинск Кызылординской области
38 959
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области
11 243
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Аральск Кызылординской области
50 166
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
7 512
Мангистауская область
84 062
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
12 799
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области
48 170
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Курык Каракиянского района Мангистауской области
23 093
Павлодарская область
196 819
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Успенка Успенского района Павлодарской области
110 983
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Иртышск Иртышского района Павлодарской области
12 507
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в с. Баянаул Баянаульского района Павлодарской области
15 514
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Актогай Актогайского района Павлодарской области

97 702
Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
39 353
Қарағанды облысы Нұра ауданының Киевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
11 672
Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
13 280
Қарағанды облысы Жаңарқа ауданының Атасу кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
88 567
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданының Ұлытау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
7 406
Жезқазған қаласы, Балочная көшесі, 16, бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 557
Қостанай облысы
33
Қостанай облысы Денисов ауданының Денисовка кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
19
Қостанай облысы Жітіқара ауданының Жітіқара қаласындағы орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
14
Қызылорда облысы
126 115
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (вивариі бар)
6 689
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
11 546
Қызылорда облысы Қазалы қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
38 959
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
11 243
Қызылорда облысы Арал қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
50 166
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
7 512
Маңғыстау облысы
84 062
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
12 799
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
48 170
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
23 093
Павлодар облысы
196 819
Павлодар облысы, Успенка ауданы, Успенка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
110 983
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылында орналасқан бір үлгідегі аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
12 507
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
15 514
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)

13 497
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Щербакты Щербактинского района Павлодарской области
12 992
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Железинка Железинского района Павлодарской области
18 665
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Коктобе Майского района Павлодарской области
12 661
Северо-Казахстанская область
128 170
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в г. Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области
20 944
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области
16 254
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Новоишимское района им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
23 883
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Явленка Есильского района Северо-Казахстанской области
10 209
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
10 215
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тимирязево Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
10 206
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
9 959
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Булаево района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
16 884
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
9 616
Южно-Казахстанская область
113 642
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с.  Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
17 974
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шолаккорган Сузакского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
30 515
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаян Байдибекского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
29 737
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Арыс Южно-Казахстанской области (корректировка)
15 306
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаульдер Отырарского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
20 110
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
37 630 561
30 228 584
30 000 000
004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды

13 497
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
12 992
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железин ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
18 665
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
12 661
Солтүстік Қазақстан облысы
128 170
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
20 944
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
16 254
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
23 883
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10 209
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10 215
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10 206
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
9 959
Солтүстік Қазақстан облысы М. Жұмабаев ауданының Булаев қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
16 884
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Тайынша қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
9 616
Оңтүстік Қазақстан облысы
113 642
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Темірлан ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
17 974
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Шолаққорған ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
30 515
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданындағы Шаян ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
29 737
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
15 306
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданындағы Шәуілдір ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
20 110
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
37 630 561
30 228 584
30 000 000
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау

1 377 589
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское, ст. Шоптыколь, ст. Вишневка Акмолинской области и строительство Ижевского магистрального водовода
439 826
1 169 424
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
672 812
1 000 000
774 436
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
1 180 250
1 000 000
817 781
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 280
Актюбинская область
117 893
Реконструкции рабочего водовыпуска Каргалинского водохранилища Актюбинской области
117 893
Алматинская область
1 613 174
995 486
50 000
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
1 212 502
745 486
Реконструкция Тентекского гидроузла с Правобережным магистральным каналом на реке Тентек в Алакольском районе Алматинской области
168 272
Реконструкция Верхне-Аксуского гидроузла на р. Аксу Аксуского района Алматинской области
142 891
Реконструкция гидротехнических сооружений на реке Сумбе Алматинской области
200 000
Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области.
50 000
50 000
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в конце магистрального канала подключения
89 509
Атырауская область
35 592
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области
35 592
Восточно-Казахстанская область
2 205 454
3 272 520
3 475 501
Реконструкция гидроузла на р. Каракол с магистральными каналами «Правобережный» и «Левобережный» Урджарского района ВКО
250 000
600 000
Реконструкция гидроузла на р. Малая Буконь с магистральным каналом «Малобуконьский» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
250 000
203 819
Реконструкция гидроузла на р. Большая Буконь с магистральным каналом «Актоган» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
250 000
357 827
Реконструкция гидроузла на р. Кокпектинка с магистральным каналом «Ворошиловский» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
250 000
595 275
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Жеменей Зайсанского района Восточно-Казахстанской области

1 377 589
Ақмола облысы Ижевский кентінің, Шөптікөл, Вишневка стансаларының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау және Ижевский магистарльды су құбырын салу
439 826
1 169 424
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын реконструкциялау және жаңғырту
672 812
1 000 000
774 436
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп реконструкциялау және жаңғырту
1 180 250
1 000 000
817 781
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 280
Ақтөбе облысы
117 893
Ақтөбе облысы Қарғалы су қоймасының жұмыс су жібергішін реконструкциялау
117 893
Алматы облысы
1 613 174
995 486
50 000
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
1 212 502
745 486
Алматы облысы Алакөл ауданындағы Тентек өзенінің оңжағалау магистралдық каналымен Тентек су торабын реконструкциялау
168 272
Алматы облысы Ақсу ауданының Ақсу өзеніңдегі Жоғарғы-Ақсу су торабын реконструкциялау
142 891
Алматы облысы Сүмбе өзеніндегі гидротехникалық құрылысты реконструкциялау
200 000
Алматы облысындағы Үлкен Алматы каналында су бөлуді және су есептегіш жүйесін енгізіп реконструкциялау
50 000
50 000
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясына соңынан магистральды арнаны қосу
89 509
Атырау облысы
35 592
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру арнасын қалпына келтіру
35 592
Шығыс Қазақстан облысы
2 205 454
3 272 520
3 475 501
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қаракөл өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистральды каналдарымен қоса реконструкциялау
250 000
600 000
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Кішібөкен» магистральдық каналымен Кіші Бөкен ө. су торабын реконструкциялау
250 000
203 819
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Ақтоған» магистральдық каналымен Үлкен Бөкен ө. су торабын реконструкциялау
250 000
357 827
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Ворошилов» магистральдық каналымен Көкпекті ө. су торабын реконструкциялау
250 000
595 275
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Жеменей ө. бөгетті су торабын реконструкциялау

305 168
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО
500 000
723 573
500 000
Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами «Коктогам» и «Жана-Тогам» Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
500 286
Реконструкция водозабора на р. Базар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
300 000
548 947
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района ВКО
300 000
500 000
573 422
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
300 000
500 000
645 158
Жамбылская область
3 265 991
500 000
1 051 498
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
786 755
500 000
1 051 498
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации
2 800
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством водоводов с расходом до 3,5 м3/сек р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области. 1-этап строительства
323 979
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством водоводов с расходом до 3,5 м3/сек р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области. 2-этап строительства
2 152 457
Западно-Казахстанская область
50 000
50 000
Строительство аварийного паводкового водосброса на Чаганском водохранилище ЗКО
50 000
50 000
Карагандинская область
611 681
764 000
786 000
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 5 (3), 4(2), 16(3), 17(3) канала имени Каныша Сатпаева
250 000
500 000
Реконструкция и автоматизация насосных станций канала имени Каныша Сатпаева. 1 очередь. Модернизация системы связи канала имени Каныша Сатпаева
514 000
286 000
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
87 994
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
468 778
Строительство группового водовода «Жайрем - Каражал» (Тузкольский водозабор) Карагандинской области
54 909
Кызылординская область
3 985 791
5 114 650
5 800 890
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района, Кызылординской области
1 200 000
2 145 441
1 982 824
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
602 323
1 023 991
Реконструкция водозаборных скважин Арало-Сарыбулакского группового водопровода Кызылординской области

305 168
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі су қоймасының ғимараттарын реконструкциялау
500 000
723 573
500 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданындағы «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистральдық каналымен Тебіске өзеніндегі су торабын реконструкциялау
500 286
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Базар ө. су бөгетін реконструкциялау
300 000
548 947
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін «Ақтоған» магистральдық тоғанымен реконструкциялау
300 000
500 000
573 422
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Құсақ өзеніндегі бөгеттік гидроторапты реконструкциялау
300 000
500 000
645 158
Жамбыл облысы
3 265 991
500 000
1 051 498
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен «Базарбай» магистральды каналын реконструкциялау
786 755
500 000
1 051 498
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату, 2-ші кезек. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 800
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көксай өзенінде шығыны 3,5 м3/с дейін су ақпа құбырының құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имаратын қайта құру. Құрылыстың 1-ші кезеңі
323 979
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көксай өзенінде шығыны 3,5 м3/с дейін су ақпа құбырының құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имаратын қайта құру. Құрылыстың 2-ші кезеңі
2 152 457
Батыс Қазақстан облысы
50 000
50 000
БҚО Шаған су қоймасына апатты тасқын су бұруды салу
50 000
50 000
Қарағанды облысы
611 681
764 000
786 000
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың №№5 (3), 4 (2), 16 (3), 17 (3) сорғы стансаларының негізгі технологиялық жабдықтарын реконструкциялау
250 000
500 000
Қаныш Сәтбаев атындағы каналдың сорғы станцияларын автоматтандыру және қайта құрылымдау. 1-кезек. Қаныш Сәтбаев атындағы каналдың байланыс жүйесін жетілдіру
514 000
286 000
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
87 994
Қарағанды облысы Жартас бөгенін (су тартқыш, бұру каналын) реконструкциялау
468 778
Қарағанды облысының «Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы)
54 909
Қызылорда облысы
3 985 791
5 114 650
5 800 890
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
1 200 000
2 145 441
1 982 824
Кызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
602 323
1 023 991
Қызылорда облысындағы Арал-Сарыбұлақ бірлескен су құбырының бас тоған ұңғымаларын реконструкциялау

811 177
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
1 123 050
1 500 324
Реконструкция водозаборных скважин Жиделинского группового водопровода
250 000
Реконструкция АСГВ 3-ей очереди от НС№ 5 до НС№ 9 н.п. Аккулак Аральского района Кызылординской области
596 567
Реконструкция веток подключения АСГВ 2-ой очереди Казалинского района Кызылординской области
300 000
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
353 713
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00) I очередь
200 000
133 644
549 999
Реконструкция коллекторов К-2, К-2-1, К-2-2 Казалинского района Кызылординской области (II-очередь). Электроснабжение насосной станции в коллекторе К-2 (ПКО+60)
97 539
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
200 000
232 918
500 000
Реконструкция каналов и гидротехнических сооружений Тогузкенского массива орошения в Жанакорганском районе Кызылординской области II очередь. Водоподпорное сооружение из тканевых материалов на реке Сырдарья для улучшения водообеспеченности Келинтюбинского магистрального канала
200 000
797 509
Реконструкция каналов и гидротехнических сооружений Жанакоргано-Шиелийского массива орошения в Шиелийском районе Кызылординской области I очередь. Водоподпорное сооружение из тканевых материалов на реке Сырдарья для улучшения водообеспеченности Новошиелийского магистрального канала
50 000
50 000
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов 8 аулов подключаемых к АСГВ Аральского района Кызылординской области (Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилсай)
312
Мангистауская область
761 485
Строительство магистрального водопровода Актау-Акшукур-С.Шапагатова Мангистауской области
761 485
Павлодарская область
602 323
1 383 995
1 370 048
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
602 323
1 159 718
Реконструкция Майского группового водопровода Майского района Павлодарской области. 1 очередь строительства
224 277
1 370 048
Северо-Казахстанская область
3 246 394
7 133 059

811 177
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш құрылыстары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
1 123 050
1 500 324
Жиделі топтық су құбырының бас тоғанын реконструкциялау
250 000
Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ е.м. № 5СС-нан № 9СС-на дейін 3-ші кезекті АСТСҚ реконструкциялау
596 567
Қызылорда облысы Қазалы ауданы 2-кезектегі АСТСҚ-на қосу тармақтарын реконструкциялау
300 000
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
353 713
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін реконструкциялау 1-кезек
200 000
133 644
549 999
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы К-2, К-2-1, К-2-2 қашыртқыларын қайта құрылымдау (2-кезек). Қызылорда облысы Қазалы ауданының К-2 қашыртқысындағы (ПК0+60) сорғы станциясын электрмен қамту
97 539
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (2-кезек)
200 000
232 918
500 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Түгіскен суландыру алабының каналдары мен гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау 2-кезек. Келінтөбе магистральды каналының су алу мүмкіндігін арттыру үшін Сырдария өзеніндегі мата материалдарынан су тіреуіш құрылыстарын салу
200 000
797 509
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жаңақорған-Шиелі суару алқабының каналдары мен гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау, І-кезек. Жаңа Шиелі магистральдық каналында сумен қамтамасыз етуді жақсарту үшін Сырдария өзенінде мата материалдарынан су тежегіш құрылыстар
50 000
50 000
Қызылорда облысы Арал ауданындағы АСТСҚ-на қосылатын 8 ауылдың тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу желілерінің құрылысы (Райым, Есқұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай)
312
Маңғыстау облысы
761 485
Ақтау-Ақшұқыр-С.Шапағатов магистральды су құбыры құрылысы
761 485
Павлодар облысы
602 323
1 383 995
1 370 048
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
602 323
1 159 718
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын қайта реконструкциялау құрылыстың 1-ші кезегі
224 277
1 370 048
Солтүстік Қазақстан облысы
3 246 394
7 133 059

9 719 321
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 364 874
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (1-я очередь строительства)
1 077 908
4 302 006
2 500 000
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
536 551
2 289 998
2 058 955
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (4 очередь)
200 000
1 160 366
Реконструкция Ишимского группового водопровода
341 055
4 000 000
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (III очередь, 1 пусковой комплекс)
207 989
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу»
25 700
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Соколовскому групповому водопроводу»
33 372
Южно-Казахстанская область
9 396 992
7 616 866
6 104 525
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3-очередь)
300 000
500 000
41 648
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе ЮКО. Бугуньский сельский округ
558 940
519 310
500 000
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
1 000 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (2-очередь)
232 491
400 000
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизация водоучета и водораспределения на основных каналах Мактааральского района Южно-Казахстанской области (2-очередь)
350 000
450 000
74 775
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
1 247 742
1 840 621
2 223 963
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области (2-очередь)
348 554
300 000
250 000
Реконструкция канала К-34 с ПК 0+25 по ПК 10+00 в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области

9 719 321
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын реконструкциялау
1 364 874
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың 1-кезегі)
1 077 908
4 302 006
2 500 000
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың ІІ кезегі)
536 551
2 289 998
2 058 955
СҚО Булаев топтық су құбырын реконструкциялау 4-кезең
200 000
1 160 366
Есіл топтық су құбырын реконструкциялау
341 055
4 000 000
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын реконструкциялау (ІІІ кезек, 1 іске қосу кешені)
207 989
«Есіл топтық су құбырын реконструкциялау және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 700
«Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және Соколов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 372
Оңтүстік Қазақстан облысы
9 396 992
7 616 866
6 104 525
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (3-кезек)
300 000
500 000
41 648
Түркістан магистральды каналын реконструкциялау. ОҚО Ордабасы ауданындағы қалпына келтірілетін тік дрен ұңғымаларының есебінен суармалы жерлерді көбейту және каналға қосымша су қосу. Бөген ауыл округі
558 940
519 310
500 000
ОҚО Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын реконструкциялау (3 кезек)
1 000 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын құрылыстарымен реконструкциялау (екінші кезек)
232 491
400 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы негізгі каналдарындағы су өлшеу құрылыстарын, автоматтандырылған су есептегіш және су тартқыштарын реконструкциялау (2-кезек)
350 000
450 000
74 775
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-30 шаруашылық каналын гидротехникалық құрылыстарымен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен реконструкциялау
1 247 742
1 840 621
2 223 963
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен реконструкциялау (екінші кезек)
348 554
300 000
250 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы К-34 каналының ПК0+25-пен ПК10+00 аралығын реконструкциялау

77 245
Реконструкция канала «Биресек» с распределительными каналами Р-2, Р-2-1, Р-3 и Р-4 в Созакском районе Южно-Казахстанской области (3-очередь)
233 344
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Караспанский, Шаульдерский, Бугуньское водохранилище в Южно-Казахстанской области с внедрением системы автоматизации водоучета по р. Арысь до сброса р. Сырдарья (1-очередь)
86 467
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО (4-очередь)
150 000
500 000
Реконструкция Западного аварийного сброса на ПК 274 Кызылкумского МК в г. Арысь ЮКО (II-очередь)
130 000
377 389
Реконструкция межхозяйственного канала К-24-1-1 в Мактааральском районе ЮКО
104 156
Реконструкция коллектора КС-4, отсечных дрен и участка канала К-30-II в с/о Дильдабекова Мактааральского района ЮКО
160 000
200 848
Реконструкция катастрофического сброса Шаян на ПК 206+15 и устройство перегораживающего сооружения (488+15) на Туркестанском магистральном канале в Ордабасинском районе ЮКО
163 814
500 000
Реконструкция катастрофического сбросного сооружения на канале «Достык» ПК-1053+80 в Мактааральском районе ЮКО
190 207
135 563
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов и г. Арысь, подключаемых групповому водопроводу Южно-Казахстанской области
300 000
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области (2 этап)
300 000
Водоснабжения с. Абай Сарыагашского района ЮКО (водопроводные сети восьми близлежащих аулов с подключением к Сарыагашскому групповому водопроводу ІІІ этап)
300 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО (третья очередь)
300 000
Прочие
3 279 700
2 812 914
1 000 339
Реконструкция Межреспубликанского канала «Ханым» в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области
30 025
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км. с отводящими каналами: К-13а - 032 км., К-13-3 - 5,476 км., К-13-6 - 12,297 км. с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
75 184
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала «К-21-2» с сетями Мактааральского района Южно-Казахстанской области
507
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)

77 245
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Біресек каналын Р-2, Р-2-1, Р-3 және Р-4 таратқыш каналдарын реконструкциялау (3-кезек)
233 344
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сырдария өзеніне құятын Арыс өзеніндегі Қараспан, Шәуілдір және Бөген су қоймасының су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп реконструкциялау (1-кезек)
86 467
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (4-кезек)
150 000
500 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы Қызылқұм магистральды каналындағы 274 ПК-гі Батыс апатты тастамасын реконструкциялау (2-кезек)
130 000
377 389
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы К-24-1-1 шаруашылық каналын реконструкциялау
104 156
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Ділдәбеков ауыл округіндегі КС-4 коллекторын, кесінді дрендерін және К-30-II каналын реконструкциялау
160 000
200 848
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы Түркістан магистральды каналының 488+15 тоспалы нысанын орнату және ПК 206+15 Шаян апатты су қашыртқысын реконструкциялау
163 814
500 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы «Достық» каналының ПК-1053+80 апаттық қашыртқы құрылысын реконструкциялау
190 207
135 563
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс топтасқан су өткізгішіне қосумен Арыс қаласына жақын елді мекендерді сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялау және жаңарту
300 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шәуілдір топтасқан су өткізгішіне Отырар ауданының жақын елді мекендерінің сумен қамтамасыз ету жүйелерін жаңарту және реконструкциялау (2-кезек)
300 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Абай ауылын сумен қамтамасыз ету (Сарыағаш топтасқан су өткізгіштеріне қосылуымен жақын арадағы сегіз ауылдың су өткізгіш тораптары). ІІІ кезең.
300 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық аралық каналын гидротехникалық құрылыстарымен автоматтандырылған су өлшеуіштерін және су тартқыштарын енгізіп реконструкциялау (үшінші кезек)
300 000
Өзгелер
3 279 700
2 812 914
1 000 339
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы «Ханым» республикааралық каналын реконструкциялау
30 025
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса реконструкциялау
75 184
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Жетісай коллекторын және «К-21-2» каналын желілерімен реконструкциялау
507
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистральды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен реконструкциялау (бірінші кезек)

531 114
8 000 000
5 966 505
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Актау - Атырау» на участке «Бейнеу - Актау»
2 494 999
6 000 000
Реконструкция автодороги «Граница Российской Федерации (на Самару)-Шымкент, через г.г. Уральск, Актобе, Кызылорду» на участке «граница Российской Федерации-Уральск-Актобе» и строительство обхода города Актобе
6 263 282
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «граница Российской Федерации (на Омск) – Майкапшагай (выход на Китайскую Народную Республику), через города Павлодар, Семипалатинск»
7 666 164
5 479 311
10 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Астана-Костанай-Челябинск» влючая обход города Костанай
3 702 757
2 000 000
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Астана-Петропавловск, через город Кокшетау» на участке «Щучинск – Кокшетау – Петропавловск - граница Российской Федерации»
9 464 300
3 000 000
3 948 916
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Таскескен-Бахты (граница КНР)»
3 842 812
954 880
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Алматы - Усть -Каменогорск», с обходом г. Сарканд
12 154 862
5 173 752
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Бейнеу-Акжигит-гр.Узбекистана (на Нукус)»
75 040
Строительство и проектно-изыскательские работы автодороги «Юго-Западный обход г. Астаны»
180 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Усть-Каменогорск-Зыряновск-Катон-Карагай-Рахмановские ключи»
100 000
3 500 000
3 413 900
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Уральск-Каменка-гр. РФ»
50 160
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток «Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск»
29 340 000
51 010 000
Реконструкция коридора Центр-Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
15 000 000
25 000 000
49 400 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Щучинск-Зеренда» км 0-80
300 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Жетыбай-Жанаозен-Фетисово-гр. Туркменистана (на Туркменбаши)»
1 000 000
5 000 000
10 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
22 674 359
21 036 750
15 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
22 674 359
21 036 750
15 000 000
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай»
17 306 309

531 114
8 000 000
5 966 505
«Ақтау - Атырау» автожолының «Бейнеу - Ақтау» учаскесі бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 494 999
6 000 000
«Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға қарай) - Шымкент» автомобиль жолының «Ресей Федерациясы - Орал - Ақтөбе» учаскесі мен Ақтөбе қаласының айналма жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 263 282
2 000 000
«Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (Қытай Халық Республикасына шығу)» автомобиль жолдары бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
7 666 164
5 479 311
10 000 000
Қостанай қаласын айналма жолын қоса «Астана - Қостанай - Челябинск» автожолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 702 757
2 000 000
1 000 000
«Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл» автожолының «Щучье - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясы шекарасы» учаскесі бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
9 464 300
3 000 000
3 948 916
«Таскескен - Бахты (ҚХР шекарасы)» автожолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 842 812
954 880
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса «Алматы - Өскемен» автожолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 154 862
5 173 752
2 000 000
«Бейнеу - Ақжігіт - Өзбекстан шекарасы (Нөкіске)» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
75 040
«Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналма жолының» құрылысы және жобалық-іздестіру жұмыстары
180 000
«Өскемен - Зырян - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
100 000
3 500 000
3 413 900
«Орал - Каменка - РФ шекарасы» автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
50 160
Орталық-Шығыс «Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен» дәлізін реконструкциялау және  жобалау-іздестіру жұмыстары
29 340 000
51 010 000
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы» дәлізін реконструкциялау
15 000 000
25 000 000
49 400 000
«Щучье-Зеренді» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары, 0-80 км
300 000
«Жетібай-Жаңаөзен-Фетисово-Түркменстан шекарасы (Түркменбасшыға)» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 000 000
5 000 000
10 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
22 674 359
21 036 750
15 000 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
22 674 359
21 036 750
15 000 000
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау
17 306 309

17 137 500
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Бейнеу - Актау - граница Туркменистана»
5 368 050
3 899 250
Реконструкция коридора Центр-Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
15 000 000
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
593 213
149 332
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
593 213
149 332
Строительство защитного судоходного гидротехнического сооружения на Шульбинском шлюзе
593 213
149 332
055
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
148 904
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
148 904
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
148 904
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
3 397 685
1 682 387
996 332
021
Создание космической системы научно-технологического назначения
3 397 685
1 682 387
996 332
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 397 685
1 682 387
996 332
Создание космической системы научно-технологического назначения
3 397 685
1 682 387
996 332
621
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
2 002 307
012
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
2 002 307
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
2 002 307
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
2 002 307
13
Прочие
12 434 537
3 860 677
102
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
97 632
003
Строительство зданий, сооружений ХОЗУ Парламента Республики Казахстан
97 632
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
97 632
Строительство автоматической мойки для автомашин на объекте «Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул. Е 9-62, д. № 9»
4 722
Переоборудование и перепланировка 3 и 4 этажей вспомогательно-бытового блока под общежитие на объекте «Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул. Е 9-62, д. № 9»
70 000
Инженерно-техническая укрепленность объекта «Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул.Е 9-62, д. № 9»
9 068
Инженерно-техническая укрепленность зданий Сената Парламента РК, г. Астана, ул. Орынбор д.4 и Мажилиса Парламента РК, г. Астана, ул. Орынбор д. 2
12 102
Инженерно-техническая укрепленность объекта «ЖК Нурсая-1, 2» (северный, южный кварталы) ул. Конаева, д. 14, ул. Достык, д. 13
1 740
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
764 628
007
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
764 628
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
764 628
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
764 628

17 137 500
«Бейнеу - Ақтау - Түркіменстан шекарасы» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 368 050
3 899 250
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Құрты - Қапшағай - Алматы» дәлізін реконструкциялау
15 000 000
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
593 213
149 332
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
593 213
149 332
Шүлбі шлюзінің кеме жүретін құтқару гидротехникалық құрылысын салу
593 213
149 332
055
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
148 904
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
148 904
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
148 904
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
3 397 685
1 682 387
996 332
021
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
3 397 685
1 682 387
996 332
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
3 397 685
1 682 387
996 332
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
3 397 685
1 682 387
996 332
621
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
2 002 307
012
Қазақстан Республикасының Радиожиілік спектрі мониторингі жүйесін жаңғырту
2 002 307
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
2 002 307
Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрі мониторинг жүйесін жаңғырту
2 002 307
13
Басқалар
12 434 537
3 860 677
102
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы
97 632
003
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
97 632
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
97 632
«Е 9-62 көшесі, № 9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж» объектісіндегі автомашиналарға арналған автоматтандырылған жуу орнының құрылысы
4 722
«Е 9-62 көшесі, № 9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен АЖС бар 200 автомашинаға арналған гараж» объектісіндегі қосалқы тұрмыстық блоктың 3 және 4-қабаттарын жатақханаға қайта жабдықтау және қайта жобалау
70 000
«Е 9-62 көшесі, № 9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж» объектісін инженерлі-техникалық нығайту
9 068
Астана қаласы Орынбор көшесі, 4-үй Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты және Астана қаласы Орынбор көшесі, 2-үй Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі ғимараттарының инженерлі-техникалық нығайту
12 102
Қонаев көшесі, 14 үйдегі, Достық көшесі, 13 үйдегі «Нұрсая 1, 2» ТҮК» (солтүстік, оңтүстік орамдар) объектісін инженерлі-техникалық нығайту
1 740
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
764 628
007
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
764 628
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Басқалар
764 628
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
764 628

694
Управление делами Президента Республики Казахстан
11 572 277
3 860 677
008
Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан
11 572 277
3 860 677
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
12 751
41 486
Склад для хранения товарно-материальных ценностей в государственной резиденции «Карасу»
3 142
11 486
Строительство подвесного пешеходного моста протяженностью 110 м через озеро Карасье в резиденции «Карасу»
9 609
30 000
город Алматы
233 061
Строительство административного корпуса со сносом существующего административного корпуса по ул. Фурманова, 205 г. Алматы
233 061
город Астана
11 326 465
3 819 191
Клинико-реабилитационный комплекс Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан
10 413 477
Государственная резиденция «Нура» южнее улицы 19 на левом берегу р. Ишим в г. Астане. Наружные сети теплоснабжения
502 532
Многоквартирный жилой комплекс со встроенными помещениями, паркингом на правом берегу р. Ишим, по улице № 38 г. Астана
3 685 477
Государственная резиденция «Кызыл-Жар», п. Мичурино в г. Астане. Станция водозабора.
12 282
Государственная резиденция «Кызыл-Жар», п. Мичурино. Строительство 3-х автомобильных боксов
27 218
Государственная резиденция «Кызыл-Жар». Реконструкция ТП 1, ТП2-РУ-10/0,4 кВ с заменой оборудования.
61 406
Стоянка хранения спецтехники конноспортивного комплекса «Алтын Тулпар»
3 640
25 247
Конюшня на 24 конемест с выгульной площадкой
4 788
41 985
Реконструкция системы отопления, вентиляции и кондиционирования здания Музея Первого Президента по ул. Бейбитшилик 11 в г. Астане
7 426
66 482
Продовольственная база на левом берегу реки Ишим
36 676
Модернизация ландшафтного дизайна территории государственной резиденции «Кызыл Жар» в г. Астане
88 320
Реконструкция здания Дома Правительства с пристройкой библиотеки
39 891
Создание центра обработки данных Администрации Президента Республики Казахстан в здании «Үкімет үйі»
6 853
Монтаж системы комплекса технических средств охраны с учетом присоединяемой территории резиденции Нура
18 205
Реконструкция бетонного ограждения высотой 2 м. резиденции Кызыл-Жар
3 630
Строительство многоквартирного жилого дома по пр. Б. Момышулы в г. Астане
79 098
Государственная резиденция «Кызыл-Жар» в г. Астане. Реконструкция теплицы
8 537
Теплица на территории государственной резиденции в районе «Кызыл-Жар» по трассе Караганда-Астана, № 94
12 486
II. Бюджетные инвестиции,
планируемые посредством участия
государства в уставном капитале
юридических лиц

694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
11 572 277
3 860 677
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
11 572 277
3 860 677
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
12 751
41 486
«Қарасу» мемлекеттік резиденциясында тауар-материалдық құндылықтарды сақтау қоймасы
3 142
11 486
«Қарасу» резиденциясында Карасье көлі арқылы өтетін ұзындығы 110 м жаяу жүргіншілерге арналған аспалы көпірді салу
9 609
30 000
Алматы қаласы
233 061
Алматы қаласы Фурманов көшесі, 205 бойындағы қолданылымдағы әкімшілік корпусты бұзып, жаңа әкімшілік корпусты салу
233 061
Астана қаласы
11 326 465
3 819 191
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының клиникалық-оңалту кешені
10 413 477
«Астана қаласы Есіл өзенінің сол жағалауындағы 19-көшенің оңтүстігіне қарай орналасқан «Нұра» мемлекеттік резиденциясы. Сыртқы жылу желілері
502 532
Астана қаласы, Есіл өзенінің оң жағалауындағы № 38 көшедегі жапсарлас салынған орын - жайлары мен паркингісі бар көппәтерлі тұрғын үй кешені
3 685 477
Астана қаласының Мичурино кентіндегі «Қызыл-Жар» мемлекеттік резиденциясы. Су жинау станциясы
12 282
Мичурино кентіндегі «Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. 3 автомобиль боксын салу
27 218
«Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. Жабдығын ауыстырумен ТҚС1, ТҚС2-РУ-10/0,4 кВ реконструкциялау
61 406
«Алтын Тұлпар» ат спорты кешенінің арнайы техникасын сақтау тұрағы
3 640
25 247
Жайылым алаңы бар 24 атқа арналған атқора
4 788
41 985
Бейбітшілік көшесі, 2-үйде орналасқан Тұңғыш Президент Мұражайының ғимаратын реконструкциялау
7 426
66 482
Сол жақ жағалауындағы Есіл өзенінің жағасындағы азық-түлік қоймасы
36 676
Астана қ. «Кызыл Жар» мемлекеттік резиденциясы аумағының ландшафттық дизайнын жаңғырту
88 320
Кітапхана жапсаржайы бар Қазақстан Республикасының Үкімет Үйі ғимаратын реконструкциялау
39 891
«Үкімет үйі» ғимаратында Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің деректерді өңдеу орталығын құру
6 853
Қосылып жатқан «Нура» резиденциясының аумағын есепке ала отырып техникалық қоршау жүйе кешенін құру
18 205
«Кызылжар» резиденциясын биіктігі 2 м бетондық қоршауды реконструкциялау
3 630
«Астана қаласының Б. Момышұлы даңғылындағы көп пәтерлі тұрғын үй»
79 098
Астана қаласындағы «Қызыл-Жар» мемлекеттік резиденциясы. Жылыжайды реконструкциялау
8 537
Қарағанды - Астана тасжолындағы «Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы аумағындағы жылыжай, №94
12 486
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
1
2
3
4
5
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар бюджеттік инвестициялар

222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
34 500 000
018
Увеличение уставного капитала АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
34 500 000
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
10 000 000
074
Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики

222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
34 500 000
018
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
34 500 000
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
10 000 000
074
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту

225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
14 770 637
45 347 991
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
14 770 637
45 347 991
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
867 000
400 000
Строительство средней щколы на 300 мест в с. Максимовка Целиноградского района
300 000
400 000
Строительство школы на 420 мест с котельной в городе Макинск Буландынского района Акмолинской области
567 000
Актюбинская область
555 000
1 740 453
Строительство школы на 1200 мест в районе «Нур Актобе» в г. Актобе Актюбинской области
300 000
1 138 423
Строительство средней школы на 320 мест в районе Акжар-2 г. Актобе Актюбинская область
402 030
Строительство средней школы на 320 мест в п. Кирпичный г. Актобе Актюбинской области
255 000
200 000
Алматинская область
3 245 000
15 536 272
Строительство школы на 600 мест в селе им. Молдагуловой в с. Октябрь (Теректы) Карасайского района
295 000
608 216
Строительство школы на 600 мест в селе Береке Карасайского района
295 000
813 216
Строительство школы на 600 мест в селе Иргели Карасайского района
295 000
813 216
Строительство школы на 600 мест в селе Талгар Талгарского района Алматинской области
295 000
601 000
Строительство средней школы на 600 мест в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
295 000
608 216
Строительство средней школы на 640 мест в с. Байтерек Енбекшиказахского района Алматинской области
295 000
500 000
Строительство средней школы на 600 мест в с. Жанакурылыс Жамбылского района Алматинской области
295 000
500 000
Строительство средней школы на 900 мест с. КазЦик Илийского района Алматинской области
295 000
904 886
Строительство средней школы на 600 мест с. Боралдай Илийского района Алматинской области
295 000
500 000
Строительство средней школы на 600 мест с. Коккайнар Илийского района Алматинской области
295 000
608 216
Строительство средней школы на 300 мест с. Коянкус Илийского района Алматинской области
740 000
Строительство средней школы на 600 мест с. Жапек батыр Илийского района Алматинской области
295 000
608 216
Строительство средней школы на 900 мест с. Алгабас Карасайского района Алматинской области
904 886
Строительство средней школы на 300 мест с. Кыргаулды Карасайского района Алматинской области
820 000
Строительство средней школы на 900 мест с. Абай Карасайского района Алматинской области
1 404 886
Строительство средней школы на 600 мест с. Рахат Карасайского района Алматинской области
1 108 216
Строительство средней школы на 600 мест с. Колащи Карасайского района Алматинской области
1 108 216
Строительство средней школы на 300 мест с. Жамбыл Карасайского района Алматинской области

225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
14 770 637
45 347 991
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
14 770 637
45 347 991
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
867 000
400 000
Целиноград ауданы Максимовка ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
300 000
400 000
Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласында 420 орындық мектеп пен қазандықтың құрылысы
567 000
Ақтөбе облысы
555 000
1 740 453
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы «Нұр Ақтөбе» ауданындағы 1200 орындық мектеп құрылысы
300 000
1 138 423
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Ақжар-2 ауданындағы 320 орындық орта мектеп құрылысы
402 030
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Кирпичный кентіндегі 320 орындық орта мектеп құрылысы
255 000
200 000
Алматы облысы
3 245 000
15 536 272
Қарасай ауданы Октябрь (Теректі) ауылындағы Молдағұлова атындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Қарасай ауданы Береке ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
813 216
Қарасай ауданы Іргелі ауылындағы 600 орындық мектеп құрылысы
295 000
813 216
Алматы облысы Талғар ауданы Талғар ауылындағы 600 орындық мектеп құрылысы
295 000
601 000
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Бәйтерек ауылындағы 640 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
500 000
Алматы облысы Жамбыл ауданы Жаңа құрылыс ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
500 000
Алматы облысы Іле ауданы ҚазЦик ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
904 886
Алматы облысы Іле ауданы Боралдай ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
500 000
Алматы облысы Іле ауданы Көкқайнар ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Алматы облысы Іле ауданы Қоянқұс ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
740 000
Алматы облысы Іле ауданы Жәпек батыр ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Алматы облысы Қарасай ауданы Алғабас ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
904 886
Алматы облысы Қарасай ауданы Қырғауылды ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
820 000
Алматы облысы Қарасай ауданы Абай ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
1 404 886
Алматы облысы Қарасай ауданы Рахат ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
1 108 216
Алматы облысы Қарасай ауданы Құлаш ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
1 108 216
Алматы облысы Қарасай ауданы Жамбыл ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы

740 000
Строительство средней школы на 900 мест с. Сарыозек Кербулакского района Алматинской области
904 886
Строительство средней школы на 300 мест с. Жаналык Талгарского района Алматинской области
740 000
Атырауская область
325 340
325 340
Строительство средней школы на 420 ученических мест в селе Сагиз Кызылкогинского района
325 340
325 340
Восточно-Казахстанская область
300 000
1 532 066
Строительство средней школы им. Бозтаева на 600 мест в г. Аягоз Аягозского района Восточно-Казахстанской области
300 000
510 000
Строительство средней школы на 300 мест в с. Таврия Уланского района Восточно-Казахстанской области
300 000
Строительство школы на 320 мест в с. Верх-Уба Шемонахинского района Восточно-Казахстанской области
300 000
Строительство школы в п. Бобровка на 600 мест г. Семей
422 066
Жамбылская область
642 698
Строительство средней школы на 300 мест на ст. Кумшагал в г. Тараз Жамбылской области
642 698
Западно-Казахстанская область
295 000
300 000
Строительство средней школы на 600 мест в г. Уральск ЗКО
295 000
300 000
Карагандинская область
932 420
869 900
Строительство казахской средней школы на 464 ученических мест в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района
532 420
Строительство общеобразовательной школы на 1200 уч. места г. Караганда (Юго-Восток)
400 000
869 900
Мангистауская область
750 000
3 590 000
Строительство СШ на 600 мест в п. Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
250 000
650 000
Строительство средней школы на 640 мест жилом массиве Мангистау-3 с. Мангистау Мунайлинского района Мангистауской области
250 000
560 000
Строительство средней школы на 640 мест в жилом массиве Кызылтобе-2 с. Мангистау Мунайлинского района Мангистауской области
250 000
560 000
Строительство школы на 1200 мест в городе Жанаозен Мангистауской области
620 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне «Мерей» г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне «Арай» г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне «Астане» г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в селе Кызылсай г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Северо-Казахстанская область
500 000
Строительство школы на 300 мест в а. Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
500 000
Южно-Казахстанская область

740 000
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыөзек ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
904 886
Алматы облысы Талғар ауданы Жаңалық ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
740 000
Атырау облысы
325 340
325 340
Қызылқоға ауданы Сағыз ауылы 420 орындық орта мектеп құрылысы
325 340
325 340
Шығыс Қазақстан облысы
300 000
1 532 066
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласындағы Бозтаев атындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
300 000
510 000
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Таврия ауылындағы 300 орынға арналған орта мектеп құрылысы
300 000
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылындағы 320 орынға арналған орта мектеп құрылысы
300 000
Семей қаласы Бобровка ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
422 066
Жамбыл облысы
642 698
Жамбыл облысы Тараз қаласы Құмшағал бекетіндегі 300 орындық орта мектеп құрылысы
642 698
Батыс Қазақстан облысы
295 000
300 000
БҚО Орал қаласындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
300 000
Қарағанды облысы
932 420
869 900
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кентінің 464 оқушы орнына арналған қазақ орта мектебінің құрылысы
532 420
Қарағанды қаласындағы (Оңтүстік-Шығыс) 1200 орындық жалпы білім беретін мектеп құрылысы
400 000
869 900
Маңғыстау облысы
750 000
3 590 000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентіндегі 600 орындық орта мектеп құрылысы
250 000
650 000
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылы Маңғыстау-3 тұрғын үй алабында 640 орындық орта мектеп құрылысы
250 000
560 000
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылы Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабында 640 орындық орта мектеп құрылысы
250 000
560 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 1200 орындық мектеп құрылысы
620 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, «Мерей» ықшамауданында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, «Арай» ықшамауданында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, «Астана» ықшамауданында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, Қызылсай ауылында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Солтүстік Қазақстан облысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бәйтерек ауылындағы 300 орындық мектептің құрылысы
500 000
Оңтүстік Қазақстан облысы

2 138 179
3 674 849
Строительство им. Утемисова на 300 мест в с. Маханбет Казыгуртского района
250 000
200 000
Строительство ОСШ Косагаш на 300 мест в с. Косагаш с/о Алтынтобе Казыгуртского района
250 000
200 000
Строительство школы им. Огжигитова на 600 мест в селе Есентаева сельского округа Мактарал Мактааральского района
300 000
510 000
Строительство школы на 1200 мест в с. Тассай Сайрамского района ЮКО
738 179
Строительство СШ Сатпаева на 300 мест в селе Достык-2 Сарыагашского района
300 000
Строительство СШ Сулейменова на 300 мест в селе Жанакурлыс Сарыагашского района
300 000
Строительство средней школы имени Молдагулова на 600 мест в селе Шолаккорган Созакского района
300 000
600 000
Строительство школы на 900 мест в с. Казахстан Шардаринского района
300 000
650 000
Строительство средней школы Шыпан на 300 мест в селе Шыпан Жуйнекского с/о в г. Туркестан
405 000
Строительство СШ Колтоган на 300 мест в селе Амангельди Сарыагашского района
509 849
город Алматы
2 360 000
5 740 000
Строительство школы на 1200 мест в тепличном комплексе города Алматы
295 000
405 000
Строительство школы на 1000 мест в мкр Ожет Алатауского района г. Алматы (школа № 156)
295 000
405 000
Строительство школы на 680 мест в мкр Трудовик г. Алматы (школа № 156)
295 000
405 000
Строительство школы на 1000 мест в мкр Шанырак-2 Алатауского района г. Алматы (школа № 26)
295 000
405 000
Строительство школы на 1200 мест в мкр. Сайран Алмалинского района г. Алматы
295 000
405 000
Строительство школы на 1200 мест в мкр Калкаман Ауезовского района г. Алматы (школа № 157)
295 000
405 000
Строительство школы-гимназия на 1200 мест в мкр Мамыр Ауезовского района г. Алматы (школа № 173)
295 000
405 000
Строительство школы на 680 мест в Медеуском районе г. Алматы (школа № 168)
295 000
405 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 36
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 113 по адресу: микрорайон 6, № 51 Ауэзовского района г. Алматы
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 11
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 79 по адресу: Жарокова, № 9 Алматинского района г. Алматы
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 5
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 6
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 13 по адресу: микрорайон 11, № 36 Ауэзовского района г. Алматы
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 121 по адресу: микрорайон «Аксай-2», № 69а Ауэзовского района г. Алматы

2 138 179
3 674 849
Қазығұрт ауданы Маханбет ауылындағы Өтемісов атындағы 300 орындық мектеп құрылысы
250 000
200 000
Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауылдық округі Қосағаш ауылындағы 300 орындық Қосағаш жалпы білім беретін мектеп құрылысы
250 000
200 000
Мақтаарал ауданы Мақтаарал ауылдық округі Есентаев ауылындағы Оқжігітов атындағы 600 орындық мектеп құрылысы
300 000
510 000
ОҚО Сайрам ауданы Тассай ауылындағы 1200 орындық мектеп құрылысы
738 179
Сарыағаш ауданы Достық-2 ауылындағы 300 орындық Сатпаев атындағы орта мектеп құрылысы
300 000
Сарыағаш ауданы Жаңақұрылыс ауылындағы 300 орындық Сүлейменов атындағы орта мектеп құрылысы
300 000
Созақ ауданы Шолаққорған ауылындағы 600 орындық Молдағұлова атындағы орта мектеп құрылысы
300 000
600 000
Шардара ауданы Қазақстан ауылындағы 900 орындық мектеп құрлысы
300 000
650 000
Түркістан қаласы Жүйнек ауылдық округі Шыпан ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
405 000
Сарыағаш ауданы Амангелді ауылындағы 300 орындық Қолтоған орта мектебінің құрылысы
509 849
Алматы қаласы
2 360 000
5 740 000
Алматы қаласының жылу кешеніндегі 1200 орындық мектеп құрылысы
295 000
405 000
Алматы қаласы Алатау ауданы Өжет ш/а 1000 орындық мектеп құрылысы (№ 156 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Еңбекшілер ш/а 680 орындық мектеп құрылысы (№ 156 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Алатау ауданы Шаңырақ-2 ш/а 1000 орындық мектеп құрылысы (№ 26 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Алмалы ауданы Сайран ш/а 1200 орындық мектеп құрылысы
295 000
405 000
Алматы қаласы Әуезов ауданы Қалқаман ш/а 1200 орындық мектеп құрылысы (№ 157 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Әуезов ауданы Мамыр ш/а 1200 орындық мектеп-гимназиясы құрылысы (№ 173 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Медеу ауданы 680 орындық мектеп құрылысы (мектеп № 168)
295 000
405 000
№ 36 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Әуезов ауданы, 6-ықшамауданы, № 51 мекенжайындағы № 113 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 11 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Алмалы ауданы, Жароков көшесі, № 9 мекенжайындағы № 79 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша
250 000
№ 5 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 6 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Әуезов ауданы, 11-ықшамауданы, № 36 мекенжайындағы № 13 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Әуезов ауданы, «Ақсай-2» ықшамауданы, № 69а мекенжайындағы № 121 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша құрылысы

250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 26
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 132
250 000
город Астана
2 360 000
11 139 111
Строительство школы на 1200 мест в районе пересечения улиц Карталинская и Окжетпес
295 000
600 000
Строительство школы на 1200 мест в районе пересечения улиц Карталинская и Бокеева
295 000
600 000
Строительство школы на 1200 мест по ул. Сауран между ул. № 26 и № 27
295 000
600 000
Строительство школы на 1200 мест в районе пересечения улиц Окжетпес и Ш. Бокеева
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест в жилом массиве Уркер
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест жилом массиве Ильинка, район улиц Исатай батыра и Наурызбай батыра
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест в жилом массиве Интернациональный
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест ул. 41а, восточнее проспекта Жумабаева (проектируемого)
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест ул. Байтурсынова, южнее ж.м. Промышленный
789 111
Строительство школы на 1200 мест район гаражного кооператива «Южный»
800 000
Строительство детского сада на 240 мест по пр. Б. Момышулы в районе школы № 53
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в жилом массиве Коктал, ул. Улытау
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения ул. № 27, пр. Туран и пр. Кабанбай батыра №1
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения ул. № 27, пр. Туран и пр. Кабанбай батыра №2
250 000
Строительство детского сада на 240 мест по ул. А.Байтурсынова, восточнее проспекта М. Жумабаева (проектируемого)
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения улиц Л. Мирзояна (проектируемого) и А.А. Байтурсынова
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в микрорайоне Уркер 2
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в микрорайоне Уркер в городе Астана
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения проспекта М. Жумабаева и улицы Ш. Калдаякова в городе Астане
250 000
Строительство детского сада на 280 мест по улице № 41а восточнее проспекта М. Жумабаева в городе Астане
250 000
Строительство детского сада на 240 мест южнее ул. Сарайшык, западнее ул. М. Жумабаева (проектируемого)
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе МЖК по ул. 27 и 36
250 000
Строительство детского сада на 240 мест южнее Коргалжынского шоссе 2
250 000
Строительство детского сад на 240 мест в жилом массиве Интернациональный, район ул. Нурлыжол
250 000
Строительство детского сад на 240 мест в районе гаражного кооператива «Южный»
250 000
Строительство детского сад на 240 мест в жилом массиве Чубары, ул. Н. Хлудова
250 000
Строительство детского сада на 240 мест по ул. Сейфулина, восточнее ручья Сары-булак
250 000
5
Здравоохранение

250 000
№ 26 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 132 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Астана қаласы
2 360 000
11 139 111
Қарталы және Оқжетпес көшелерінің қиылысы ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
600 000
Қарталы және Бөкеев көшелерінің қиылысы ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
600 000
№ 26 және № 27 көшелері арасында Сауран көшесі бойында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
600 000
Оқжетпес және Ш. Бөкеев көшелерінің қиылысы ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Үркер тұрғын үй алабында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Ильинка тұрғын үй алабында Исатай батыр және Наурызбай батыр көшелері ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Интернациональный тұрғын үй алабында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Жұмабаев даңғылынан шығысқа қарай 41а көшесі бойынша 1200 орынға арналған мектеп құрылысы (жобалануда)
295 000
700 000
Промышленный тұрғын үй алабынан оңтүстікке қарай Байтұрсынов көшесінің бойында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
789 111
«Южный» гараждық кооперативі ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
800 000
№ 53 мектеп аймағындағы Б. Момышұлы даңғылы бойында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Ұлытау көшесі Көктал тұрғын үй алабындағы 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Қабанбай батыр № 1, Тұран даңғылдары және № 27 көшелерінің қиылысы аймағындағы 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Қабанбай батыр № 2, Тұран даңғылдары және № 27 көшелерінің қиылысы аймағындағы 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
М. Жұмабаев даңғылының шығысына қарай (жобаланып жатқан) А. Байтұрсынов көшесі бойында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Л. Мирзоян және А. Байтұрсынов көшелерінің қиылысы аймағында (жобаланып жатқан) 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Үркер 2 шағын ауданында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Астана қаласындағы М. Жұмабаев даңғылы мен Ш.Қалдаяқов көшесінің қиылысы маңында 240 орындық балабақша құрылысы
250 000
Астана қаласындағы М. Жұмабаев даңғылының шығысына қарай № 41а көше бойындағы 280 орындық балабақша құрылысы
250 000
М. Жұмабаев даңғылының батысына қарай (жобаланып жатқан) Сарайшық көшесінің оңтүстігіне қарай 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 27 және 36 көшелері бойында МЖК ауданында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Қорғалжын тасжолы 2 оңтүстігіне қарай 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Нұрлыжол көшесінің ауданы Интернациональный тұрғын үй алабында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
«Южный» гараждық кооперативі ауданында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Н. Хлудова көшесіндегі Шұбар тұрғын үй алабында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Сарыбұлақ бұлағының шығысына қарай Сейфуллин көшесінің бойында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
5
Денсаулық сақтау

«Ботанический сад с парковой зоной в г. Астане» в границах проспекта Кабанбай батыра, ул. Туркистан, ул. № 24, ул. № 26 (1 очередь строительства)
210 590
1 411 000
Линейный парк (1-я очередь) г. Астана, Новый административный центр
1 715 455
3 880 000
3 589 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
28 392 630
6 103 266
696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
28 392 630
6 103 266
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
28 392 630
6 103 266
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
28 392 630
6 103 266
Разработка ПСД и строительство ледовой арены вместимостью 12000 зрителей в Алатауском районе города Алматы
18 810 910
4 548 430
Разработка ПСД и строительство ледовой арены вместимостью 3000 зрителей в Медеуском районе города Алматы
9 581 720
1 554 836
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
401 041
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
401 041
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды
401 041
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
401 041
Очистка русла реки Есиль (дноуглубительные работы) в зоне «Зеленого острова»
401 041
12
Транспорт и коммуникации
56 307 100
45 727 900
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
56 307 100

Қабанбай батыр даңғылы, Түркістан көшесі, № 24, № 26 көшелер шекарасындағы «Астана қаласындағы саябақ аймағы бар ботаника бағы» (құрылыстың 1-кезегі)
210 590
1 411 000
Астана қаласындағы сызықтық саябақ (1 кезек), Жаңа әкімшілік орталық
1 715 455
3 880 000
3 589 000
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
28 392 630
6 103 266
696
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
28 392 630
6 103 266
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 392 630
6 103 266
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы
28 392 630
6 103 266
Алматы қаласы Алатау ауданындағы сыйымдылығы 12000 көрерменге арналған мұз аренасын салу және ЖСҚ әзірлеу
18 810 910
4 548 430
Алматы қаласы Медеу ауданындағы сыйымдылығы 3000 көрерменге арналған мұз аренасын салу және ЖСҚ әзірлеу
9 581 720
1 554 836
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
401 041
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
401 041
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
401 041
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
401 041
«Жасыл арал» аймағында Есіл өзенінің арнасын тазарту (түптереңдету жұмыстары)
401 041
12
Көлiк және коммуникация
56 307 100
45 727 900
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
56 307 100

45 727 900
015
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта «Новая транспортная система»
56 307 100
45 727 900
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
56 307 100
45 727 900
«Новая транспортная система города Астаны». BRT (участок от аэропорта до нового ж/д вокзала), ITS»
56 307 100
45 727 900
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 апреля 2014 года № 293
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 1329
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной
защиты и помощи населению
тыс. тенге
№ п/п
Наиме-
нование
облас-
тей и
городов
Сумма
расхо-
дов
в том числе:
на вве-
дение
стан-
дартов
специ-
альных
социа-
льных
услуг
на разме-
щение
государст-
венного
социаль-
ного
заказа
в непра-
витель-
ствен-
ном
сек-
торе
в рамках
реали-
зации
плана
дейст-
вий по
обеспе-
чению
прав и
улуч-
шению
каче-
ства
жизни
инва-
лидов
на внед-
рение
обуслов-
ленной
денеж-
ной
помощи
семьям,
имею-
щим
доходы
ниже
вели-
чины
прожи-
точного
мини-
мума
всего:
из
них на
ежеме-
сячную
над-
бавку
за
осо-
бые
усло-
вия
труда
к долж-
ностным
окла-
дам
работ-
ников
госу-
дарст-
венных
учреж-
дений,
не
являю-
щихся
госу-
дарст-
венными
служа-
щими,
а также
работ-
ников
госу-
дарст-
венных
предп-
риятий,
финан-
сируе-
мых
из
местных
бюдже-
тов
в раз-
мере
10
процен-
тов
уста-
новка
дорож-
ных
зна-
ков
и указа-
телей
в мес-
тах
распо-
ложе-
ния
орга-
низаций,
ориен-
тиро-
ванных
на
обслу-
жива-
ние
инва-
лидов
обуст-
ройство
пеше-
ход-
ных
пере-
ходов
звуко-
выми
и свето-
выми
устрой-
ствами
в мес-
тах
распо-
ложения
органи-
заций,
ориен-
тирован-
ных
на обслу-
живание
инва-
лидов
разме-
щение
госу-
дарст-
венного
социаль-
ного
зака-
за
на
разви-
тие
служб
"Инва-
такси"
обеспе-
чение
сопро-
вожде-
ния
сурдо-
пере-
водом
транс-
лиро-
вание
новост-
ных
теле-
пере-
дач
Всего

45 727 900
015
Астана қаласының бюджетіне «Жаңа көлік жүйесі» жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
56 307 100
45 727 900
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
56 307 100
45 727 900
«Астана қаласының жаңа көлік жүйесі». BRT (әуежайдан жаңа темір жол вокзалына дейінгі учаске), ITS»
56 307 100
45 727 900
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 1 сәуірдегі
№ 293 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1329 қаулысына
5-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне халыққа әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру шеңберінде
ең төменгі күнкөріс мөлшерінен төмен табыс алатын отбасыларға шартты қаржылай көмекті енгізуге
барлығы
оның ішінде мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтау
«Инватакси» қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
жаңалық телехабарларын сурдоаудармамен трансляциялауды қамтамасыз ету
Барлығы:

101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
99 990 308
54 493 740
54 799 836
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
600 000
600 000
600 000
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 апреля 2014 года № 293
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 1329
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию
мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
тыс. тенге
№ п\п
Наиме-
нова-
ние
облас-
тей и
горо-
дов
Сум-
ма
рас-
ходов
в том числе:
на профес-
сио-
наль-
ную
подго-
тов-
ку
кад-
ров
на
час-
тичное
суб-
сиди-
рова-
ние
зара-
бот-
ной
пла-
ты
на
обу-
че-
ние
осно-
вам
пред-
принима-
тель-
ства
на
пре-
дос-
тав-
ление
суб-
си-
дий
на-
пере-
езд
на
профес-
сио-
наль-
ную
подго-
товку,
пере-
подго-
товку
и-
повы-
шение
квали-
фика-
ции
кад-
ров
на
моло-
деж-
ную
прак-
тику
на
пере-
подго-
товку
и-
повы-
шение
квали-
фика-
ции
час-
тично
заня-
тых
наем-
ных
работ-
ников
на
обес-
пече-
ние
деятель-
ности
цент-
ров
заня-
тости
насе-
ления
на
ин-
форма-
цион-
ную
рабо-
ту
Гос-
соц-
заказ
для
трудо-
устрой-
ства
целе-
вых
групп
насе-
ления,
в том
числе
для
лиц
старше
50 лет
непра-
витель-
ствен-
ным
орга-
низа-
циям
и на
гос-
заказ
для
трудо-
устрой-
ства
целе-
вых
групп
насе-
ления,
в том
числе
для лиц
старше
50 лет
част-
ным
агент-
ствам
заня-
тости
Всего:

101
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi
99 990 308
54 493 740
54 799 836
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
600 000
600 000
600 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 1 сәуірдегі
№ 293 қаулысына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1329 қаулысына
20-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде
іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
мың тенге
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
кадрларды кәсiптiк даярлауға
жалақыны ішінара субсидиялауға
кәсiпкерлiк негіздеріне оқытуға
көшуге субсидиялар беруге
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың бiлiктiлiгiн арттыруға
жастар практикасына
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
ақпараттық жұмыстарына
халықтың мақсатты топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа және халықтың мақсатты топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жеке жұмыспен қамту агенттігіне мемлекеттік тапсырысқа
Барлығы:

282 693
3
Информационно-
методологическое сопровождение реализации программы «Дорожная карта занятости 2020»
Определение потребности в кадрах, оптимизация деятельности центров занятости, разработка мастерпланов по дорожной карте занятости
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости»
127 «Проведение текущих мероприятий в рамках «Дорожной карты занятости 2020»
141 635
4
Разработка новых механизмов обеспечения занятости молодежи, граждан предпенсионного и пожилого возраста
Разработка новых механизмов обеспечения занятости молодежи, граждан предпенсионного и пожилого возраста
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО «Национальный Аналитический Центр»
127 «Проведение текущих мероприятий в рамках «Дорожной карты занятости 2020»
22 500
5
Исследования по вопросам повышения государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для качественного написания Концепции необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций по написанию комплексной концепции
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

282 693
3
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеу
Кадрларға қажеттілікті айқындау, жұмыспен қамту орталықтарының қызметін оңтайландыру, «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасы бойынша мастер-жоспарларды әзірлеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
127 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу»
141 635
4
Жастарды, зейнеталды және қарт жастағы азаматтарды жұмыспен қамтудын қамтамасыз етудің жаңа механизмдерін әзірлеу
Жастарды, зейнеталды және қарт жастағы азаматтарды жұмыспен қамтудын қамтамасыз етудің жаңа механизмдерін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
127 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу»
141 635
5
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді арттыру мәселелері бойынша зерттеулер
Тұжырымдаманы сапалы жазу үшін кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің күшті және әлсіз жақтарын, даму перспективалары мен қауіптерді айқындай отырып, халықаралық тәжірибені талдаумен және кешенді тұжырымдама жазу бойынша нақты ұсынымдар әзірлеумен мақұлданған тәсілдер бойынша оған кешенді зерттеу жүргізу қажет
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер»

71 400
6
Оценка издержек бизнеса, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами
Выявление общего объема операционных издержек, связанных с выполнением административных действий, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами при прохождении разрешительных процедур в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 2011 и 2012 годов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

71 400
6
Мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау барысында пайда болатын бизнес шығасыларын бағалау
2011 және 2012 жылдардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес рұқсат беру рәсімдерін өту кезінде мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау барысында пайда болатын әкімшілік іс-әрекеттерді орындауға байланысты операциялық шығасылардың жалпы көлемін анықтау
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер»

15 000
7
Внедрение независимого рейтинга «Деловой климат»
«Деловой климат» станет надежным индикатором для отечественных предприятий, иностранных инвесторов и Правительства, которые смогут в реальном времени следить за мнением экономических агентов, их восприятием экономической ситуации и прогнозами на ближайшие периоды. С помощью данного инструмента на основании сводного индекса можно будет определить текущую ситуацию в регионах, существующие проблемы, эффективность действующих инструментов поддержки, а также провести ранжирование регионов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

15 000
7
«Іскерлік климат» тәуелсіз рейтингін енгізу
«Іскерлік климат» нақты уақытта экономикалық агенттердің пікірін, олардың экономикалық жағдайды қабылдауын және жақын арадағы кезеңдерді болжауларын қадағалай алатын отандық кәсіпорындар, шетелдік инвесторлар мен Үкімет үшін сенімді индикаторға айналады. Осы құралдың көмегімен жиынтық индекс негізінде өңірлердегі ағымдағы жағдайды, қазіргі проблемаларды, қолданыстағы қолдау құралдарының тиімділігін айқындауға, сондай-ақ өңірлерге ранжирлеу жүргізуге болады.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер»

20 000
8
Диагностика конкурентоспособности регионов Республики Казахстан и разработка рекомендаций по ее повышению
Выявление конкурентоспособности регионов Республики Казахстан и их инновационной развитие.
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

20 000
8
Қазақстан Республикасы өңірлерінің бәсекеге қабілеттілігінің диагностикасы және оны арттыру бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы өңірлерінің бәсекеге қабілеттілігін айқындау және олардың инновациялық дамуы.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер»

195 000
9
Дальнейшее развитие местного самоуправления в Республике Казахстан в рамках реализации второго этапа Концепции развития местного самоуправления в Республике Казахстан
Выработка предложений по дальнейшему совершенствованию действующего законодательства, регулирующего сферу функционирования местного сомоуправления и усовершенствованию правового регулирования местной власти.
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

195 000
9
«Қазақстан Республикасында жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту Тұжырымдамасының екінші кезеңіне асыру шеңберінде Қазақстан Республикасында жергілікті өзін-өзі басқаруды одан әрі жетілдіру»
Жіргілікті өзін-өзі басқару саласын реттейтін қолданыстағы заңнаманы одан әрі жетілдіру, жергілікті билікті құқықтық реттеуді ілгерілету бойынша ұсыныстарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер»

57 266
10
Вопросы развития территорий и новая региональная политика Республики Казахстан в контексте "Стратегия "Казахстан-2050"
Синхронизация выполнения всех государственных и отраслевых программ с решением приоритетных задач развития регионов, а также усиление координации работы госорганов в области регионального развития.
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

57 266
10
Қазақстан-2050» стратегиясы» аясында өңірлердің дамыту мәселелері және Қазақстан Республикасының жаңа өңірлік саясаты
Қазақстан Республикасындағы аймақаралық ынтымақтастықты талдау және аймақаралық өзара әрекеттесу механизмдерін жетілдіруге ғылыми-методикалық ұсыныстар жасау.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер»

120 564
11
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО «Назарбаев Университет»
«Обучение топ-менеджмента МСБ» для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО «Назарбаев Университет» совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 «Об утверждении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в рамках четвертого направления Программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Университет»

120 564
11
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында ШОБ топ-менеджментін оқыту
«Назарбаев Университеті» ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп «Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 қаулысына сәйкес «Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта буын басшылары үшін «ШОБ топ-менеджментін оқытуды» өткізеді.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ

003 «Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
244 000
12
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка)
нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
021 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

003 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы аясында кәсіпкерлік әлеуеттін сауықтыру және нығайту»
244 000
12
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласында нормативтік-техникалық және сметалық-нормативтік құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

1 727 879
13
Типовые проекты
Разработка типовых проектов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
021 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
984 440
14
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Строительство и реконструкция автодорог республиканского значения
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АО НК «ҚазАвтоЖол»
002 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»
182 825 490
15
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АО НК «ҚазАвтоЖол»
003 «Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения»
35 017 436
16
Проведение исследования по внедрению методик проведения внутреннего аудита в государственном секторе, аудита финансовой отчетности и совершенствования внутреннего финансового контроля
Оценка соответствия казахстанского законодательства международным стандартам и практике в сфере внутреннего аудита
Министерство финансов Республики Казахстан
АО «Финансовая академия»
001 «Услуги по обеспечению исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета»
39 825
17
Внедрение стандартов ОЭСР в приоритетные сферы государственной политики
Анализ текущей ситуации социально-экономического развития, действующих нормативных правовых актов Республики Казахстан;
проведение сравнительного анализа на предмет соответствия казахстанского законодательства стандартам ОЭСР в ключевых сферах государственной политики;
разработка рекомендаций по совершенствованию казахстанского законодательства;
оказание содействия государственным органам в реализации рекомендаций по внедрению стандартов ОЭСР;
разработка рекомендации по включению РК в Комитеты ОЭСР второго этапа;
и разработка плана мероприятий по вступлению РК в ОЭСР
Министерство юстиции Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Правовое обеспечение деятельности государства»

1 727 879
13
Үлгі жобалар
Үлгі жобалар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
984 440
14
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды салу мен реконструкциялау
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
«ҚазАвтоЖол» ҰК АҚ
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
182 825 490
15
Республикалық маңызы бар автожолдардағы жөндеу жұмыстарының орындалуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа, ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
«ҚазАвтоЖол» ҰК АҚ
003 "Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностика және аспаптық зерттеу"
35 017 436
16
Мемлекеттік секторда ішкі аудит, қаржылық есептіліктің аудитін жүргізу және ішкі қаржылық бақылауды жетілдіру әдістемелерін енгізу бойынша зерттеулер жүргізу
Қазақстандық заңнаманың халықаралық стандарттарға және ішкі аудит саласындағы практикаға сәйкестігін бағалау
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
«Қаржы академиясы» АҚ
001 «Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету»
39 825
17
Мемлекеттік саясаттың басым салаларына ЭЫДҰ стандарттарын енгізу
Әлеуметтік-экономикалық дамудың ағымдағы жағдайын, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерін талдау; мемлекеттік саясаттың негізгі салаларындағы қазақстандық заңнаманың ЭЫДҰ стандарттарына сәйкестігіне салыстырмалы талдау жүргізу; қазақстандық заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу; ЭЫДҰ стандарттарын енгізу жөніндегі ұсынымдарды іске асыруға мемлекеттік органдарға жәрдемдесу; Қазақстан Республикасын екінші кезектегі ЭЫДҰ Комитеттеріне енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу; Қазақстан Республикасының ЭЫДҰ кіруі жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету»

60 409
18
Оказание консультационной поддержки при разработке позиций на международные торговые переговоры и проектов международных экономических соглашений в рамках ВТО
Оказание исследовательской, консультационной и аналитической поддержки по формированию позиции Республики Казахстан в рамках функционирования во Всемирной торговой организации с учетом национальных интересов Республики Казахстан, договорно-правовой базы Таможенного союза, Единого экономического пространства, прочих международных обязательств страны и законодательства Республики Казахстан.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

60 409
18
Халықаралық сауда келiссөздерiне ұстанымдар мен ДСҰ шеңберінде халықаралық экономикалық келiсiмдердiң жобаларын әзiрлеу кезiнде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының ұлттық мүдделерін, Кеден одағының шарттық-құқықтық базасын, Бірыңғай экономикалық кеңістікті, елдің өзге де халықаралық міндеттемелері мен Қазақстан Республикасының заңнамасын ескере отырып Дүниежүзілік сауда ұйымына кіру шеңберінде Қазақстан Республикасының келіссөздер ұстанымын қалыптастыру жөнінде зерттеу, консультациялық және талдамалық қолдау көрсету.
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

200 998
19
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертного сопровождения реализации всех этапов Системы оценки эффективности деятельности госорганов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

200 998
19
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік органдар қызметінің тиімділігін бағалау жүйесінің барлық кезеңдерін іске асыруда сапалы сарапшылық сүйемелдеумен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

118 820
20
Выработка рекомендаций по разработке Стратегии развития ГЧП в Республике Казахстан на долгосрочный период
C принятием нового законодательства в области ГЧП в 2013 г., ожидается рост проектов ГЧП, что приводит к необходимости принятия стратегического документа, определяющего рамки развития ГЧП и увеличения государственных обязательств по этим проектам. С учетом того, что каждый новый контракт с решением вопроса создания социально востребованной инфраструктуры, одновременно увеличивает обязательства государства перед концессионерами, требует системного подхода в реализации ГЧП. Системность одновременно подразумевает стратегичность и последовательность принятия решений по накоплению государственных обязательств. Взвешенность таких решений должна базироваться на Программе развития ГЧП в Казахстане, разработка которой должна содержать в себе обязательный swоt-анализ.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

118 820
20
Қазақстан Республикасында ұзақ мерзімді кезеңге арналған МЖӘ дамыту стратегиясын әзірлеу жөнінде ұсынымдар әзірлеу
2013 жылы МЖӘ саласында жаңа заңның қабылдануына байланысты, МЖӘ жобаларының өсуі күтілуде, бұл МЖӘ дамыту және осы жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді ұлғайту шеңберін айқындайтын стратегиялық құжат қабылдау қажеттігіне алып келеді
Әрбір жаңа келісімшарт әлеуметтік талап етілетін инфрақұрылым құру мәселесін шешумен қатар, бір мезгілде мемлекеттің концессионерлер алдындағы міндеттемесін арттыратыны ескере отырып, МЖӘ іске асыруда жүйелі тәсілді талап етеді.
Жүйелілік бір мезгілде мемлекеттік міндеттемелерді жинақтау бойынша шешімдер қабылдаудың стратегиялылығы мен дәйектілігін білдіреді. Мұндай шешімдердің саралануы Қазақстанда әзірленуі міндетті SWOT талдауды қамтуға тиіс МЖӘ дамыту бағдарламасына негізделуі тиіс.
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

50 454
21
Выработка предложений и рекомендаций по созданию общего торгового режима в рамках Единого экономического пространство
Создание условий для развития республики в глобальной экономике и повышения конкурентоспособности национальной экономики
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
152 048
22
Мониторинг реализации документов, принятых ЕЭК, а также нормативных правовых актов Республики Казахстан, принимаемых в реализацию договорно-правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выполнение государственного задания по мониторингу реализации документов, принятых ЕЭК, а также нормативных правовых актов Республики Казахстан, принимаемых в реализацию договорно-правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
262 077
23
Консультационная поддержка при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выполнение государственного задания по консультационной поддержке при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
284 877
24
Гармонизация инвестиций субъектов квазигосударственного сектора и бюджетных инвестиций государства
Разработка методологии мониторинга бюджетных средств и инвестиционных проектов квазигосударственного сектора.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
30 549
25
Анализ уровня конкурентоспособности Казахстана

50 454
21
Бірыңғай экономикалық кеңістік шеңберiнде жалпы сауда режимiн құру бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзiрлеу
Жаһандық экономикада республиканы дамытуға және ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігін арттыруға жағдай жасау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
152 048
22
ЕЭК қабылдаған құжаттарды, сондай-ақ Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістіктің шарттық-құқықтық базасын іске асыру үшін қабылданған Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін іске асыру мониторингі
ЕЭК қабылдаған құжаттарды, сондай-ақ Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістіктің шарттық-құқықтық базасын іске асыру үшін қабылданған Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін іске асыру мониторингі бойынша мемлекеттік тапсырманың орындалуы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
262 077
23
Комиссия Алқасының, Кеңесінің отырыстарына, Комиссия Алқасы жанындағы консультациялық органдардың отырыстарына Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері жөніндегі материалдар бойынша ұстанымдар қалыптастыру кезінде консультациялық қолдау
Комиссия Алқасының, Кеңесінің отырыстарына, Комиссия Алқасы жанындағы консультациялық органдардың отырыстарына Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері жөніндегі материалдар бойынша ұстанымдар қалыптастыру кезінде консультациялық қолдау жөніндегі мемлекеттік тапсырманы орындау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
284 877
24
Квазимемлекеттік сектор субъектілерінің инвестицияларын және мемлекеттің бюджеттік инвестицияларын үндестіру
Бюджет қаражатын және квазимемлекеттік сектордың инвестициялық жобаларын мониторингілеу әдіснамасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
30 549
25
Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау

1. Проведение анкетирования и сбора статистических данных для вхождения Казахстана в ежегодный рейтинг конкурентоспособности IMD.
2. Проведение анализа уровня конкурентоспособности Казахстана по результатам рейтинга IMD в разрезе субфакторов.
3. Проведение комплексного анализа конкурентоспособности Казахстана и выработка рекомендаций по ее повышению.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

1. Қазақстанның жыл сайынғы IMD жаһандық бәсекеге қабілеттілік рейтингісіне кіруі үшін сауалнама жүргізу және статистикалық деректерді жинақтау
2. Қосымша  факторлар бөлінісінде IMD рейтингісінің нәтижелері бойынша Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік деңгейіне талдау жүргізу.
3. Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігіне кешенді талдау жүргізу және оны арттыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

40 133
26
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Выработка рекомендаций по совершенствованию динамической-стохастической модели общего равновесия DSGE и модели межотраслевого баланса (МОБ) путем обновления и расширения параметров моделей, используемых в качестве исходных, совершенствованию заложенных алгоритмов прогнозирования, расширению перечня моделируемых переменных.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

40 133
26
Макроэкономикалық үлгілеу және болжамдау құралын жетілдіру
Бастапқы ретінде пайдаланылатын модельдердің параметрлерін жаңарту және кеңейту арқылы DSGE жалпы тепе-теңдігінің серпінді-стохастикалық моделі мен салааралық теңгерім моделін (САТ) жетілдіру, болжамдаудың кепілге алынған алгоритмдерін жетілдіру, модельденетін айнымалының тізбесін кеңейту жөнінде ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

60 000
27
Социально-экономическая политика Казахстана в условиях функционирования Единого экономического пространства
Оценка макроэкономической политики в рамках ЕЭП, выявление потенциальных рисков и выработка предложений по их преодолению, а также максимальному использованию преимуществ интеграции для сбалансированного развития экономики.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

60 000
27
Бірыңғай экономикалық кеңістіктің жұмыс істеуі жағдайында Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық саясаты
БЭК шеңберінде макроэкономикалық саясатты бағалау, әлеуетті тәуекелдерді анықтауды және оларды жою, сондай-ақ экономиканың теңгерімді дамуы үшін интеграция артықшылықтарын барынша пайдалануды ескеру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

30 000
28
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года № 598
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

30 000
28
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 30 мамырдағы № 598 қаулысымен бекiтiлген Ғылыми сараптама жүргiзу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасын жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

172 000
29
Экспертно-аналитическое сопровождение мониторинга реализации документов Системы государственного планирования
Проведение мониторинга и анализа реализации документов Системы государственного планирования и выработка рекомендаций для дальнейшего совершенствования
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

172 000
29
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингілеуді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингілеу және құжаттарды іске асыруға талдау жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

90 000
30
Оценка долгосрочных последствий консервативной и агрессивной политик добычи и экспорта углеводородных ресурсов
Выработка рекомендации по реализации оптимальной политики в сфере добычи и экспорта углеводородных ресурсов, а также эффективному управлению доходами от углеводородных ресурсов.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальный Аналитический Центр»
001 « Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

90 000
30
Көмірсутегі ресурстарын өндіру мен экспорттаудың консервативтік және агрессивтік саясаттарының ұзақ мерзімді салдарларын бағалау
Көмірсутегі ресурстарын өндіру және экспорттау саласында оңтайлы саясатты іске асыру, сондай-ақ көмірсутегі ресурстарынан алынатын кірістерді тиімді басқару бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

100 000
31
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно-правовой базы и методологии в сфере государственно-частного партнерства
В целях создания благоприятных условий для привлечения частного сектора в проекты, которые относятся к традиционной сфере ответственности государства необходимо дальнейшее совершенствование законодательства с учетом лучшей международной практики, что подразумевает разработку поправок в действующие нормативно-правовые акты и подготовку методических рекомендаций в сфере государственно-частного партнерства.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 « Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

100 000
31
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік саласындағы әдістеме және нормативтік-құқықтық негізді жетілдіру бойынша ұсынымдар жасау
Жобаларды жеке секторға тартуға ұнамды игілікті шарттарды жасау мақсатында, олар мемлекет жауапкершілігінің дәстүрлі саласына қатынасы бар, ең жаксы халықаралық тәжірибені ескере заңнаманы одан әрі жетілдіру керектілігін, мемлекеттік-жеке меншік саласында әдістемелік сұранымдарды әзірлеу және қолданыстағы нормативтік-құқықтық актілерге түзетулерді дайындауды жобалап түсіну.
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

70 954
32
Мониторинг присутствия иностранного капитала в стратегических отраслях экономики Казахстана
Проведение анализа присутствия иностранного капитала в отраслях экономики, а также предоставление рекомендации по определению оптимального объема (уровня) участия иностранного капитала в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 « Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

70 954
32
Қазақстан экономикасының стратегиялық салаларындағы шетелдік капиталдың қатысуын мониторингілеу
Экономика салаларына шетелдік капиталдың қатысуына талдау жүргізу, сондай-ақ стратегиялық маңызы бар экономика салаларына шетелдік капиталдың қатысуының оңтайлы көлемін (деңгейін) айқындау бойынша ұсынымдарды ұсыну
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

50 000
33
Разработка предложений к проекту Концепции административной реформы Республики Казахстан до 2020 года.
Разработка проекта Концепции административной реформы Республики Казахстан до 2020 года.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 « Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
45 000
34
Формирование новых подходов по развитию сферы оказания государственных услуг на долгосрочную перспективу и совершенствование действующих механизмов ее регулирования в Республике Казахстан
Выработка рекомендаций по дальнейшему совершенствованию сферы оказания госуслуг.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 « Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
35 000
35
Исследование текущей экономической ситуации в стране и мире, мировой финансовой системы, мировых товарных рынках с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Исследование мировой экономики и экономики Казахстана с целью выявления рисков и разработки научно-обоснованной оценки происходящих в них событий, а также выработка предложений по снижению негативного влияния внешних факторов на экономику Казахстана.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 « Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
45 000
36
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Секретно
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
005 «Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации»
51 127
37
Разработка технико-экономического обоснования «Строительство выставочного комплекса ЭКСПО-2017, в городе Астана» (завершение)
Разработка технико-экономического обоснования «Строительство выставочного комплекса ЭКСПО-2017, в городе Астана» (завершение)
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
009 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»
1 685 627
38
Услуги по взаимодействию с Международным бюро выставок
Сотрудничество с Международным бюро выставок и странами-участниками;
Сопровождение и инспектирование регистрационного досье;
Организация и проведение заседания генеральных комиссаров стран-участников ЭКСПО-2017;
Обеспечение проведения исследований по продвижению и развитию темы выставки;
Обеспечение Программы помощи развивающимся стран
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
009 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»

50 000
33
2015-2020 жылдар арналған Әкімшілік реформа тұжырымдамасының жобасына ұсыныстарды әзірлеу
2015-2020 жылдар арналған Әкімшілік реформа тұжырымдамасын әзірлеу және қабылдау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
45 000
34
Ұзақ мерзімді перспективаға мемлекеттік қызметтер көрсету саласын дамыту бойынша жаңа тәсілдерді қалыптастыру және Қазақстан Республикасында оны реттеудің қолданыстағы тетіктерін жетілдіру
Мемлекеттік қызметтерді көрсету саласын одан әрі жетілдіру бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
35 000
35
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіптерді анықтай отырып елде және әлемде ағымдағы экономикалық жағдайды, әлемдік қаржы жүйесін, әлемдік тауар нарықтарын зерттеу
Тәуекелдерді анықтау және оларда болып жатқан оқиғалардың ғылыми-негізделген бағалауды әзірлеу, сондай-ақ Қазақстан экономикасына сыртқы факторлардың теріс әсерін төмендету бойынша ұсынымдар әзірлеу мақсатында Әлемдік экономикалық және Қазақстан экономикасын зерттеу.
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
45 000
36
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
құпия
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
005 «Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер»
51 127
37
Астана қаласында Экспо-2017 көрме кешені құрылысының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу (аяқтау)
Астана қаласында Экспо-2017 көрме кешені құрылысының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу (аяқтау)
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»
1 685 627
38
Халықаралық көрмелер бюросымен өзара іс-қимыл жасау жөніндегі қызметтер
Қатысушы елдермен және Халықаралық көрме бюросының ынтымақтастығы;
Тіркеу дерекнамасын сүйемелдеу және инспекциялау;
ЭКСПО-2017 қатысушы елдерінің бас комиссарларының отырысын өткізу және ұйымдастыру;
Көрме тақырыбын дамыту және ілгерілету бойынша зерттеу жүргізу және ұйымдастыру;
Дамушы елдерге көмек көрсетуді қамтамасыз ету бағдарламасы.
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»

5 464 280
39
Услуги по организации мероприятий в рамках подготовки Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017
Обеспечение проведения мероприятий по подготовке и признанию выставки;
Стажировка и обучение, разработка предложений по внедрению международных стандартов выставочных услуг;
Организация и обеспечение участия в международных и казахстанских выставках, форумах и конференциях.
Внедрение системы внутреннего контроля и системы управления рисками;
Выработка предложений по льготному финансированию проектов строительства и реконструкции объектов, разработке проекта застройки.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
009 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»
4 643 374
40
Услуги по продвижению Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017
Работа с местными и иностранными средствами массовой информации;
Работа по созданию журналистского пула;
Рекламирование и продвижение выставки.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
009 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»

5 464 280
39
ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесіне дайындалу шеңберіндегі іс-шараларды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Көрмені дайындау және тану бойынша іс-шараларды жүргізуді қамтамасыз ету;
Көрме қызметтерінің халықаралық стандартын жетілдіру бойынша ұсыныстарды әзірлеу, оқыту және машықтау;
Халықаралық және қазақстандық көрмелерге, форумдарға, конференцияларға қатысуды қамтамасыз ету және ұйымдастыру;
Ішкі бақылау жүйесін және тәуекелді басқару жүйесін енгізу;
Құрылыс жобалары мен объектілерін реконструкциялауды, жеңілдетілген қаржыландыру және құрылыс жобаларын әзірлеу бойынша ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»
4 643 374
40
ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмені ілгерілету жөніндегі қызметтер
Жергілікті және шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарымен жұмыс;
Журналистік пул құру бойынша жұмыс;
Көрмені жарнамалау және ілгерілету
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» Ұлттық компаниясы АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»

1 987 721
41
Организация участия Республики Казахстан в международной выставке «Expo 2015 Milan Italy»
Обеспечение выставочным павильоном и организация участия Республики Казахстан в международной выставке «Expo 2015 Milan Italy»
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
009 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»

1 987 721
41
«Expo 2015 Milan Italy» халықаралық көрмесіне Қазақстан Республикасының қатысуын ұйымдастыру
«Expo 2015 Milan Italy» халықаралық көрмесіне Қазақстан Республикасының қатысуын ұйымдастыру және көрме павильонымен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» Ұлттық компаниясы АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»

1 476 250
42
Услуги по обеспечению проведения Ежегодного заседания Азиатского Банка Развития в 2014 г. в г. Астане
Проведение Ежегодного заседания Азиатского Банка Развития в 2014 г. в г. Астане
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
013 «Услуги по обеспечению проведения ежегодного заседания Азиатского банка развития в городе Астана»

1 476 250
42
Астана қаласында 2014 жылы Азия Даму Банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Астана қаласында 2014 жылы Азия Даму Банкінің жыл сайынғы отырысын өткізу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
013 «Астана қаласында Азиялық даму банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

1 030 370
43
Проведение Астанинского экономического форума
Обеспечение проведения VII Астанинского экономического форума
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
016 «Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума»
386 000
44
Методологическое обеcпечение для создания системы сбора и анализа данных вузов Республики Казахстан
Разработка и апробация методологического обеспечения для создания системы сбора и анализа данных высших учебных заведений как стратегического инструмента образовательной политики в области высшего и послевузовского образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
008 «Методологическое обеспечение в области образования и науки»

1 030 370
43
Астана экономикалық форумын өткізу
VII Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
016 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
386 000
44
Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының мәліметтерін жинау және талдау жүйесін құруға әдістемелік қамтамасыз ету
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы білім беру саясатының стратегиялық құралы ретінде жоғары оқу орындарының мәліметтерін жинау және талдау жүйесін құруға әдістемелік қамтамасыз етуін әзірлеу және сынамалау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
008 «Ғылым және білім беру салаларында әдіснамалық қамтамасыз ету»

56 000
45
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
Предоставление образовательных услуг с применением экспериментальных учебных программ с естественно-математическими направлениями на основе индивидуальных учебных планов и авторских программ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
009 «Обучение и воспитание одаренных детей»

56 000
45
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалардың негізінде жаратылыстану-математикалық бағыттағы эксперименталды оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»

1 491 741
46
Услуги по повышению квалификации работников образования
Предоставление услуг по повышению квалификации работников образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу»
023 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования»

1 491 741
46
Білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілікті арттырудың тиімді моделін құру жолымен білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау»

6 736 478
47
Услуги по проведению этапа исследования ОЭСР «Эффективность использования ресурсов в школах» в 2014 году
Мониторинг эффективности системы использования ресурсов в деятельности школ, а также улучшения степени показателей системы среднего образования Казахстана
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

6 736 478
47
2014 жылы «Мектептердегі ресурстарды пайдаланудың тиімділігі» атты ЭЫДҰ зерттеу кезеңін өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мектептер қызметінде ресурстарды пайдалану жүйесі тиімділігінің, сондай-ақ Қазақстанның орта білім жүйесі көрсеткіштерінің деңгейін жақсарту мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

96 870
48
Услуги по проведению этапа исследования ОЭСР "Международная программа оценки компетенций взрослых (PIAAC)" в 2014 году
Проведение подготовительных мероприятий, разработка тестов по оценке навыков 6200 взрослых в сфере грамотности и счета и их способностей по решению проблем в высокотехнологичной среде и базовой анкеты. Подготовка концепции исследования и исследовательского инструментария с учетом национальной специфики
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

96 870
48
2014 жылы «Ересектердің құзыреттерін бағалайтын халықаралық бағдарлама (PIAAC)» атты ЭЫДҰ зерттеу кезеңін өткізу бойынша қызметтер
Дайындық іс-шараларын өткізу, 6200 ересектің сауаттылық пен есеп саласындағы дағдылары мен жоғары технологиялық ортадағы проблемаларды шешу қабілеттерін бағалау жөніндегі тестілер және базалық сауалнама әзірлеу. Ұлттық ерекшелікті ескере отырып, зерттеудің тұжырымдамасын және зерттеу құралдарын дайындау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

90 387
49
Услуги по проведению исследования по раннему образованию и уходу за детьми в 2014 году
Подготовка Странового обзора политики мониторинга качества в раннем обучении и развитии. Проведение анализа ответов страны по онлайн-опросу по политике мониторинга качества. Организация и обеспечение визита экспертов ОЭСР в Казахстан для проведения полевых исследований в регионах. Проведение круглого стола "Актуальные вопросы по политике Казахстана в области улучшения мониторинга качества в системе раннего образования и ухода".
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033«Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

90 387
49
2014 жылы ерте білім беру және балалар күтімі бойынша зерттеу жүргізу жөніндегі қызметтер
Ерте оқу мен дамыту сапасын мониторингілеу саясатына елдер бойынша шолу дайындау. Сапа мониторингі саясаты бойынша онлайн-сауалнамаға берген елдердің жауаптарын талдау. Өңірлерде зерттеу жүргізу үшін ЭЫДҰ сарапшыларының Қазақстанға сапарын ұйымдастыру және қамтамасыз ету. "Ерте білім беру мен күтім жүйесінің сапасын мониторингілеуді жақсарту саласындағы Қазақстан саясатының өзекті мәселелері" дөңгелек үстелін өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

63 622
50
Услуги по проведению Международного обзора ОЭСР по техническому и профессиональному образованию в 2014 году
Подготовка Международного обзора по развитию системы технического и профессионального образования Республики Казахстан. Проведение круглого стола на тему "Политика Казахстана в сфере технического и профессионального образования" Публикация и распространение Обзора на трех языках (каз., рус. и анг. языки) для заинтересованных сторон.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

63 622
50
2014 жылы ЭЫДҰ-ның техникалық және кәсіби білім туралы халықаралық шолуын жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасында техникалық және кәсіби білім жүйесін дамыту жөніндегі халықаралық шолу дайындау. "Қазақстанның техникалық және кәсіби білім саласындағы саясаты" атты дөңгелек үстел өткізу. Шолуды үш тілде (қазақ, орыс, ағылшын) жариялау және мүдделі тараптарға тарату
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

55 479
51
Услуги по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности и исполнения молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
050 «Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов»

55 479
51
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін жұмысқа орналастыру мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлердегі білім беру және медициналық ұйымдарға жұмысқа орналастыру және жас мамандардың ауылдық жерлерде еңбек етуі бойынша міндеттерін орындау мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
050 «Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу»

150 878
52
Предоставление услуг по выполнению программ и проектов научных исследований
Тюркские историко-культурные ценности как ресурс устойчивого развития современного общества; Тюркское пространство в условиях глобализации: политико-экономические и социально-культурные процессы
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
НАО «Тюркская академия»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

150 878
52
Ғылыми зерттеулердің бағдарламалары мен жобаларын орындау бойынша қызмет көрсету
Түркілердің тарихи-мәдени құндылықтары - қазіргі қоғамды тұрақты дамытудың ресурсы; Жаһандану жағдайындағы түркі кеңістігі: саяси-экономикалық және әлеуметтік-мәдени процестер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Түркі академиясы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

390 644
53
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам ННС, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный центр государственной научно-технической экспертизы»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

390 644
53
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылым кеңесі мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапарлық шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

1 656 241
54
Создание базы данных инноваций и патентов
Создание базы данных инноваций и патентов для содействия коммерциализации результатов научно-технической деятельности и развитию инновационного предпринимательства путем обеспечения доступа инвесторов (фондов, банков, и других финансовых организаций), институтов развития, организаций трансфера технологий, инноваторов, ученых и других заинтересованных лиц к массиву коммерчески и социально привлекательных научных разработок
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный центр научно-технической информации»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

1 656 241
54
Инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Әлеуметтік тартымды ғылыми әзірлемелер алабына инвесторлардың (қорлардың, банктердің және басқа қаржы ұйымдарының), даму институттарының, технологиялар трансфері ұйымдарының, инноваторлардың, ғалымдар мен басқа да мүдделі адамдардың қолжетімділігін қамтамасыз ету арқылы ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға және инновациялық кәсіпкерлікті дамытуға көмектесу үшін инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

73 211
55
Разработка аквакультурной технологии выращивания осетровых рыб и изготовление оборудования
Создание научно-технологического промышленного аквакультурного комплекса осетровых пород рыб в условиях замкнутого водообеспечения по производству черной икры и осетрового мяса на основе усовершенствованных технологий и новых технологических решений
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

73 211
55
Бекіре балықты өсірудің аквамәдени технологиясын әзірлеу және жабдықтарды дайындау
Жетілдірілген технологиялар мен жаңа технологиялар шешімі негізінде қара уылдырық пен бекіре ет бойынша тұйық сумен қамтылу жағдайында бекіре балықтың ғылыми-технологиялық өнеркәсіптік аквамәдениеттік кешенін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

930 000
56
Исследования и разработки в области энергоэффективности и энергосбережения, возобновляемой энергетики и защиты окружающей среды на 2014-2016 гг.
Исследование современных технологий передачи и хранения возобновляемой энергии для использования в автономных энергосистемах с целью дальнейшей эксплуатации в условиях Казахстана. Разработка экспериментальных автономных энергосистем с применением возобновляемых источников энергии и энергоэффективных технологий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

930 000
56
2014 - 2016 жылдарға арналған энергия тиімділігі және энергия үнемдеу, балама энергия және қоршаған ортаны қорғау саласындағы зерттеулер мен әзірлемелер
Кейіннен Қазақстан жағдайында пайдалану мақсатында дербес энергия жүйелерінде қолдану үшін сарқылмайтын энергияны тасымалдау және сақтау бойынша заманауи технологияларды зерттеу. Сарқылмайтын энергетиканы қолдану арқылы эксперименталды дербес энергия жүйесін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

622 064
57
Развитие трансляционной и персонализированной медицины для создания основ биомедицинской индустрии в Республике Казахстан на 2014-2016 гг.
Разработка научных и технологических основ интегрированного развития персонализированной медицины в Республике Казахстан для улучшения качества жизни населения и укрепления здоровья подрастающего поколения. Проведение исследований и клиническая реализация биоинжиниринговых и клеточных технологий, а также нанотехнологий, обеспечивающих раннюю диагностику, профилактику и эффективное лечение заболеваний, в том числе генетически наследуемых. Создание необходимой инфраструктуры для развития биоинформатики, системы обеспечения качества и устойчивого развития человеческого капитала.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

622 064
57
2014-2016 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында биомедициналық индустрия негіздерін құру үшін трансляциялық және дербес медицинаны дамыту
Халықтың өмір сүру сапасын жақсартуға және өсіп келе жатқан ұрпақтың денсаулығын нығайтуға арналған Қазақстан Республикасындағы дербес медицинаны интеграцияланған түрде дамытудың ғылыми және технологиялық негіздерін әзірлеу. Биоинжинирингілік және жасуша технологияларына, сондай-ақ аурулардың, оның ішінде генетикалық тұқым қуалайтын аурулардың ерте диагностикасын, алдын алуды және тиімді емделуін қамтамасыз ететін нанотехнологияларға зерттеулер жүргізу және олардың клиникалық іске асырылуы. Биоинформатиканы, адам капиталының сапасы мен тұрақты дамуын қамтамасыз ету жүйесін дамытуға қажетті инфрақұрылым құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

243 650
58
НУ-Беркли: стратегическая программа исследований критического состояния вещества, перспективных материалов и источников энергии на 2014-2018 гг.
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок для использования в области материаловедения и энергетики. Работы по созданию установки ускорителя для исследований в области физики высоких энергий.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

243 650
58
НУ-Беркли заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық бағдарламасы
Материалтану және энергетика саласында пайдалануға арналған жұқа наноқұрылымды пленкаларды өсіру мен бейнелеу саласындағы зерттеулер. Жоғары энергия физикасы саласындағы зерттеулерге арналған жеделдету қондырғысын жасау бойынша жұмыстар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

323 291
59
Научные основы качественного долголетия и разработка инновационных технологий геронтоинжиниринга на 2011 – 2014 годы
Исследования в области научно-инновационных основ изучения процессов старения и технологии геронтоинженерии для формирования качественного долголетия.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

323 291
59
Сапалы ұзақ өмір сүрудің ғылыми негіздері және 2011 – 2014 жылдарға арналған геронтоинжинирингтің инновациялық технологияларын әзірлеу
Сапалы ұзақ өмір сүруді қалыптастыру үшін қартаю процесі мен геронтоинженерия технологиясын зерттеудің ғылыми-инновациялық негіздері саласындағы зерттеулер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

84 798
60
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ по специальностям технического и профессионального образования (ТиПО), предполагаемых к поэтапному внедрению в образовательную деятельность учебных заведений, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

84 798
60
Оқу бағдарламаларын әзірлеу бойынша қызметтер
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ жүйесіне енетін оқу мекемелерінің білім беру қызметіне кезең-кезеңімен енгізу болжанатын, техникалық және кәсіптік білім (ТжКБ) мамандықтары бойынша оқу бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

410 551
61
Услуги по повышению квалификации преподавателей и менеджеров для создания кадрового резерва учебных заведений сети НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Отбор участников и проведение повышения квалификации преподавателей, мастеров производственного обучения и менеджеров, а также создание кадрового резерва из их числа для развивающейся сети учебных заведений, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

410 551
61
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ желілерінің оқу орындарында кадрлық резерв құру үшін оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер
Қатысушыларды іріктеу және оқытушылардың, өндірістік оқыту шеберлерінің және менеджерлердің біліктілігін арттыру, сондай-ақ олардың ішінен «Кәсіпқор» холдингі КАҚ желісіне кіретін дамып келе жатқан оқу орындары желісіне арналған кадрлық резерв құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

235 075
62
Услуги по внедрению институциональной модели независимого подтверждения квалификации на базе отраслевых ассоциаций
Внедрение институциональной модели независимого подтверждения квалификации на базе отраслевых ассоциаций
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
129 679
63
Услуги по определению учебного цикла производственной практики и организация подготовки студентов к ее прохождению
Определение учебного цикла производственной практики и организация подготовки студентов к ее прохождению
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

235 075
62
Салалық қауымдастықтар базасында біліктілікті тәуелсіз растаудың институционалдық моделін енгізу бойынша қызметтер
Салалық қауымдастықтар базасында біліктілікті тәуелсіз растаудың институционалдық моделін енгізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
129 679
63
Өндірістік тәжірибенің оқыту циклін анықтау бойынша қызметтер және студенттерді одан өтуге дайындауды ұйымдастыру
Өндірістік тәжірибенің оқыту циклін анықтау және студенттерді одан өтуге дайындауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» Холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

89 600
64
Услуги по внедрению и организации курса обучения в учебных заведениях ТиПО, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Внедрение и организация эффективного образовательного процесса обучения студентов/слушателей совместно с зарубежными партнерами в учебных заведениях, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

89 600
64
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ желісіне енетін ТжКБ оқу орындарында оқу курстарын енгізу және ұйымдастыру бойынша қызметтер
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ желісіне енетін оқу орындарында шетелдік серіктестермен бірлесіп студенттерді/тыңдаушыларды оқытудың тиімді білім беру процесін енгізу және ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

3 027 655
65
Информационно-аналитическое сопровождение деятельности МОН РК в процессе модернизации ТиПО
Разработка рекомендаций и предложений по совершенствованию основных компонентов функционирования системы ТиПО, таких как система классификации специальностей и профессий, контроль качества, система финансирования, нормативно-правовая основа, независимая система оценки эффективности деятельности колледжей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
295 720
66
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО «Назарбаев университет»
Предоставление услуг по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
064 «Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет»
15 098 153
67
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
065 «Оплата услуг Оператору Государственной образовательной накопительной системы»
128 263
68
Услуги по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
Предоставление услуг по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
068 «Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
262 407
69
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования Оператор осуществляет:
- разработку проектов изменений и дополнений в нормативные правовые акты РК по вопросам реализации подушевого финансирования;
- организацию и проведение консультаций для работников пилотных школ по вопросам перехода на подушевое финансирование;
- сбор, мониторинг и анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования (движение учащихся, проблемы, возникающие в школах в период апробации, направления и основания использования средств фондов стимулирования, деятельность попечительских советов);
- расчет расходов на финансирование образовательного процесса школ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
090 «Оплата услуг оператору по подушевому финансированию»

3 027 655
65
ТжКБ жаңғырту процесінде ҚР БҒМ қызметін ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу
Мамандықтар мен кәсіптерді жіктеу жүйесі, сапаны бақылау, қаржыландыру жүйесі, нормативтік құқықтық негіз, колледждер қызметінің тиімділігін тәуелсіз бағалау жүйесі сияқты ТжКБ жүйесінің жұмыс істеуінің негізгі құрамдауыштарын жетілдіру жөніндегі ұсынымдар мен ұсыныстарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
295 720
66
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде «Назарбаев университеті» ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»
15 098 153
67
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету қызметтерін ұсынуы
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесін енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
065 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметіне ақы төлеу»
128 263
68
«Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары басшыларын (топ-менеджерлер) даярлау және біліктілігін арттыру қызметтері
«Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары басшыларын (топ-менеджерлер) даярлау және біліктілігін арттыру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
068 «Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру
262 407
69
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландырудың енгізілуін сүйемелдеу және мониторингілеу бойынша қызметтер
Орта білім берудің пилоттық ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингілеу жөніндегі қызметтерді орындау аясында Оператор:
- Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілеріне жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді;
- пилоттық мектептердің қызметкерлері үшін жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді;
- жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру барысы мен нәтижелері туралы деректерді жинады, мониторингілеуді және талдауды (оқушылардың қозғалысы, сынамалау кезінде мектептерде туындайтын проблемалар, ынталандыру қорларының қаражатын пайдалану бағыттары мен негізі, қамқоршылық кеңестердің қызметі);
- мектептің білім беру процесін қаржыландыруға жұмсалатын шығыстарды есептеуді жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
090 «Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөнінде көрсететін қызметтеріне ақы төлеу»

42 179
70
Модернизация системы здравоохранения: 1 этап. Разработка концептуальных предложений по дальнейшей модернизации системы здравоохранения до 2020 года
Определение основных направлений государственной политики в области здравоохранения до 2020 года и основных механизмов их реализации на основе изучения перспектив развития мирового здравоохранения и определения вызовов, стоящих перед национальной системой здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

42 179
70
Денсаулық сақтау жүйесін жаңарту:
1-кезең. Денсаулық сақтау жүйесін 2020 жылға дейін одан жаңарту бойынша тұжырымдамалық ұсыныстарды әзірлеу
2020 жылға дейін денсаулық сақтау саласында мемлекеттік саясаттың негізгі бағыттарын айқындау және әлемдік денсаулық сақтауды дамытудың перспективаларын зерделеу негізінде іске асырудың негізгі механизмдерін, ұлттық денсаулық сақтау жүйесі алдында тұрған сындарды анықтау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Ұлттық талдау орталығы» АҚ
001 «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» 103 «Әлеуметтік, талдау зерттеулерді жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету»

39 906
71
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Совершенствование системы больничного управления, трансферт инновационных технологий системы здравоохранения и создание «Госпиталя будущего»
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО «Национальный медицинский холдинг»
031 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
1 683 586
72
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Подготовка кадров в области больничного управления в магистратуре МВА
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Медицинский университет Астана"
031 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
172 224
73
Организация поставки медицинским организациям медицинской техники в лизинг и проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости медицинской техники
Организация закупа и поставок медицинской техники для дальнейшей передачи организациям здравоохранения на условиях лизинга, проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости на запрашиваемую медицинскую технику, стоимостью свыше 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге, а также требующей унификации, экспертизы стоимости медицинской техники для проектируемых и строящихся объектов здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО «КазМедТех»
031 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
350 420
74
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр санитарной авиации"
036 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне» 102 «Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации»
3 051 350
75
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
АО "Национальный научный медицинский центр";
АО "Национальный научный центр материнства и детства";
АО "Национальный научный кардиохирургический центр";
АО "Республиканский научный центр неотложной медицинской помощи";
АО "Республиканский центр нейрохирургии"

39 906
71
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Ұлттық медициналық холдинг» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
1 683 586
72
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
МВА магистратурасында аурухананы басқару саласының кадрларын даярлау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
172 224
73
Медициналық ұйымдарға медициналық техниканы лизингке беруді және медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізуді ұйымдастыру
Денсаулық сақтау ұйымдарына кейіннен лизинг жағдайында беру үшін медициналық техниканы сатып алуды және жеткізуді ұйымдастыру, құны 50 000 000 (елу миллион) теңгеден жоғары, сондай-ақ біріздендіруді талап ететін сұратылған медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізу, жобаланатын және салынатын денсаулық сақтау объектілері үшін медициналық техниканың құнына сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«КазМедТех» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
350 420
74
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түрінде медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Республикалық санитариялық авиация орталығы» ШЖҚ РМК
036 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 102 «Санитарлық авиация түрінде медициналық көмек көрсету»
3 051 350
75
Қазақстан Республикасында инновациялық медициналық технологияларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновациялық медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы» АҚ, «Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ, «Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ, «Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ, «Республикалық жедел медициналық жәрдем ғылыми орталығы» АҚ, «Республикалық нейрохирургия ғылыми орталығы» АҚ

036 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне» 105 «Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий»
2 236 889
76
Лечение онкологических больных от этапа диагностики до реабилитации на основе международных протоколов
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме стационарной и амбулаторной помощи, диспансеризации при онкологической патологии с единым мониторингом на уровне республиканского звена в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
АО "Республиканский научный центр неотложной медицинской помощи"

036 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 105 «Медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмек көрсету»
2 236 889
76
Онкологиялық науқастарды халықаралық хаттамалар негізінде диагностика кезеңінен бастап оңалтуға дейін емдеу
Қазақстан Республикасының халқын стационарлық және амбулаториялық көмек нысандарындағы медициналық көмекпен, бірыңғай мониторингпен онкологиялық патология болған жағдайда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде республикалық буын деңгейінде диспансерлеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Онкология және трансплантология ұлттық ғылыми орталығы» АҚ, «Республикалық жедел медициналық жәрдем ғылыми орталығы» АҚ

036 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне» 100 «Оказание специализированной медицинской помощи»
1 132 023
77
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене. (Производство продолжающихся фильмов)
Министерство культуры Республики Казахстан
АО «Казахфильм им. Ш. Айманова»
007 «Производство национальных фильмов»

036 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 100 «Мамандандырылған медициналық көмек көрсету»
1 132 023
77
Ұлттық фильмдер шығару
Халықтың рухани қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын, мемлекет мүддесіне, әлемдік аренадағы елдің беделіне қызмет ететін ұлттық фильмдердің көркемдігі жоғары туындыларын шығару (жалғастырылатын фильмдерді шығару)
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
«Ш.Айманова атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»

1 361 382
78
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечении сохранности прав собственника фильма и соблюдении иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции.
Министерство культуры Республики Казахстан
АО «Казахфильм им. Ш. Айманова»
007 «Производство национальных фильмов»

1 361 382
78
Ұлттық фильмдерді дубляждау, сценарий қорын құру, үздіксіз технологиялық процесін ұйымдастыру, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және тираждау
Ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге дубляждау, мемлекеттік фильмдер қорын құру мен сақтау, фильмдер прокатын ұйымдастыру, тираждау мен дистрибьюциялауды жүзеге асыру барысында фильмдердің меншік иесінің құқығын сақтауды қамтамасыз ету және фильм иесінің басқа да құқығын сақтау
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
«Ш.Айманова атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»

319 890
79
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжественного концерта посвященный Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями; проведение дней культуры
Министерство культуры Республики Казахстан
АО «Қазақ әуендері»
008 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»

319 890
79
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Мемлекеттік мерекелерді тойлаумен байланысты мерекелік іс-шараларды және салтанатты концерттерді өткізу; Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концерт өткізу; Мемлекет басшысының шетелдік мемлекеттер делегацияларымен ресми кездесуі барысында салтанатты концерт өткізу; мәдениет күндерін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
«Қазақ әуендері» АҚ
008 «Әлеуметтiк маңызы бар және мәдени iс-шаралар өткiзу»

1 117 361
80
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры Республики Казахстан
ТОО «Астана Ballet»
008 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»
630 541
81
Обоснование инвестиций по твердо-бытовым отходам
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
АО «Казахский Водоканалпроект»
040 «Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам»

1 117 361
80
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша қызметтерді сатып алу үшін
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
«Астана Ballet» ЖШС
008 «Әлеуметтiк маңызы бар және мәдени iс-шаралар өткiзу»
630 541
81
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы қоршаған орта және су ресурстар министрлігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
040 «Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу»

125 490
82
Проведение исследований финансовых нарушений
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на праве хозяйственного ведения «Центр по исследованию финансовых нарушений» Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
004 «Исследование финансовых нарушений»

125 490
82
Қаржылық бұзушылықтарға зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік қаржылық бақылауды жүзеге асыру мақсатында, қаржылық бұзушылықтардың профилактикасы және анықтау әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК
004 «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу»

144 192
83
Создание космической системы научно-технологического назначения
Опытно-конструкторские работы, включающие полный цикл создания научно-технологического космического аппарата (проектирование, изготовление, сборка, испытания, запуск и испытания на орбите).
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
ТОО СП «Ғалам»
021 «Создание космической системы научно-технологического назначения»
3 397 685
84
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно- политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие отечественных интернет - СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Премьер- Министра и Правительства РК в Интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышения образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций. Освещении хода реализации Стратегии «Казахстан-2050».
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
АО «Казконтент»
023 «Проведение государственной информационной политики»

144 192
83
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
Ғылыми-технологиялық ғарыштық аппаратты құрудың толық циклі кіретін тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар (жобалау, дайындау, жинақтау, сынау, ұшыру және орбитада сынақтан өткізу)
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
«Ғалам» БК ЖШС
021 «Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру»
3 397 685
84
Мемлекеттік ақпараттық саясатты Интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақтілді БАҚ-ты Интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Премьер-Министр мен ҚР Үкіметінің қызметін Интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін алға жылжыту. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерттеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту. «Қазақстан-2050» Стратегиясының жүзеге асыру барысын жариялау.
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Казконтент» АҚ
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»

1 332 476
85
Проведение государственной информационной политики через АО «Агентство "Хабар»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Хабар», «Ел Арна», «KazakhTV», «24KZ», а также новый канал в связи с объединением каналов «Мәдениет» и «Білім».
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
АО «Агентство «Хабар»
023 «Проведение государственной информационной политики»
13 118 879
86
Проведение государственной информационной политики через АО «РТРК «Казахстан»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Казахстан», «Балапан», «KazSport», «Первый канал Евразия», областные телеканалы, «Казахское радио», радио «Шалкар», радио «Астана», радио «Classic».
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
АО «Республиканская телерадиокорпорация «Казахстан»
023 «Проведение государственной информационной политики»

1 332 476
85
«Хабар» агенттігі» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Хабар», «Ел Арна», «KazakhTV», «24KZ», сондай-ақ "Мәдениет" және "Білім" арналарының бірігуінен ашылатын жаңа арна арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Хабар агенттігі» АҚ
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
13 118 879
86
«Қазақстан» РТРК» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Қазақстан», «Балапан», «KazSport», «Первый канал Евразия» телеарналары, облыстық телеарналар, «Қазақ радиосы», «Шалқар», «Астана», «Classic» радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Қазақстан» республикалық телерадиокорпорация» АҚ
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»

16 684 001
87
Проведение государственной информационной политики через НФ МТРК «Мир»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Мир», «Мир 24»
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании «Мир» в Республики Казахстан
023 «Проведение государственной информационной политики»
294 661
88
Услуги по аренде транспондеров и распространение государственных и негосударственных теле-, радиоканалов через АО «Казтелерадио»
Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов через Национальную спутниковую сеть телерадиовещания, Услуги по аренде спутникового ресурса и распространению государственных и негосударственных теле-, и радиоканалов в составе бесплатного пакета спутниковой сети телерадиовещания, Услуги по распространению теле, -радиоканалов в сети цифрового эфирного вещания, а также оплата текущих расходов по внедрению цифрового эфирного вещания, Резервирование спутникового ресурса на спутнике «Kazsat-2» для распространения теле-, радиоканалов на сеть цифровых передатчиков эфирного вещания и на сеть аналоговых передатчиков эфирного вещания, Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов в HD формате.
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
АО «Казтелерадио»
023 «Проведение государственной информационной политики»

16 684 001
87
«Мир» МТРК ҰФ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Мир», «Мир 24» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Мир» мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
294 661
88
«Қазтелерадио» АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері.
Ұлттық жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісі арқылы теле, радиоарналарды тарату үшін жерсеріктік ресурстарды жалға алу бойынша қызметтер, Жерсеріктік ресурстарды жалға алу және жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісінің тегін топтамасы құрамындағы мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері, Цифрлық эфирлік хабар тарату желісіндегі теле, радиоарналар тарату бойынша қызметтер, сондай-ақ цифрлық эфирлік хабар таратуды енгізу бойынша ағымдағы шығындарға төлем жасау, эфирлік хабар таратулардың цифрлық таратқыштар желісіне және эфирлік хабар таратудың аналогты таратқыштар желісіне телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату үшін «Kazsat-2» жерсерігіне жерсеріктік ресурстарды резервтеу. HD форматындағы теле, радиоарналарды тарату үшін жерсеріктік ресурстарды жалға алу бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Казтелерадио» АҚ
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»

4 611 870
89
Проведение государственной информационной политики через ТОО «Жас оркен»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты «Ұлан», «Дружные ребята», журналы «Ақ желкен», «Балдырған»
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
ТОО «Жас оркен»
023 «Проведение государственной информационной политики»
102 566
90
Проведение государственной информационной политики через ТОО «Қазақ газеттері»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты «Ана тілі», «Экономика», «Ұйғыр айвази», журналы «Мысль», «Ақиқат», «Үркер»
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
ТОО «Қазақ газеттері»
023 «Проведение государственной информационной политики»
149 774
91
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
РГП на ПХВ «Центр анализа и информации» Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан
023 «Проведение государственной информационной политики»
666 859
92
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО «Республиканская газета «Егемен Қазақстан»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету «Егемен Қазақстан»
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
АО «Республиканская газета «Егемен Қазақстан»
023 «Проведение государственной информационной политики»
877 536
93
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО «Республиканская газета «Казахстанская правда»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету «Казахстанская правда»
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
АО «Республиканская газета «Казахстанская правда»
023 «Проведение государственной информационной политики»

4 611 870
89
«Жас өркен» ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Ұлан», «Дружные ребята» газеттері, «Ақ желкен», «Балдырған» журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Жас өркен» ЖШС
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
102 566
90
«Қазақ газеттері» ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Ана тілі», «Экономика», «Ұйғыр айвази» газеттері, «Мысль», «Ақиқат», «Үркер» журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Қазақ газеттері» ЖШС
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
149 774
91
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің «Талдау және ақпарат орталығы» ШЖҚ РМК
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
666 859
92
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
877 536
93
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
«Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ
023 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»