О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2014 года № 336
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об изменении границ города Алматы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об изменении границ города Алматы
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» постановляю:
1. Изменить границы города Алматы, включив в его черту часть земель Алматинской области общей площадью 23200 гектаров, в том числе Илийского района площадью 604,6 гектара, Карасайского района площадью 16069,7 гектара и Талгарского района площадью 6525,7 гектара, согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от « » 2014 года №
Экспликация части земель
Алматинской области включаемых в черту города Алматы
гектар
№ п/п
Наимено-
вание районов
Всего земель
В том числе
Сельскохозяйственных угодий
Земли промышленности, транспорта, связи и иного несельско-
хозяйственного назначения
Земли жилой застройки
Земли особо охраняемых природных территорий
Прочие земли
Пашни
Многолетние
насаждения
Пастбища
1
Илийский

"Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 336 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Алматы қаласының шекарасы оның шегіне жалпы алаңы 23200 гектар Алматы облысы, оның ішінде алаңы 604,6 гектар Іле ауданы, алаңы 16069,7 гектар Қарасай ауданы және алаңы 6525,7 гектар Талғар ауданы жерінің бір бөлігін қоса отырып өзгертілсін.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2014 жылғы « »
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Алматы қаласының шегіне қосылатын Алматы облысы жерлері
бөлігінің экспликациясы
гектар
Р/с № Аудандардың атауы Барлық жер Оның ішінде
Ауылшаруашылық алқаптары Өнеркәсіп, көлік, байланыс және ауылшаруашылығына арналмаған өзге де жерлер Тұрғын үй құрылысының жерлері Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері Өзге  жерлер
Егістік Көпжылдық өсімдіктер Жайылым
1
Іле