О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2014 - 2016 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 357
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года «О науке» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2014 – 2016 годы из республиканского бюджета осуществляется по научно-техническим программам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2014 года № 357
Научно-технические программы, программно-целевое финансирование
которых осуществляется из республиканского бюджета
вне конкурсных процедур
Министерство здравоохранения Республики Казахстан:
прикладные научные исследования в области здравоохранения:
1) экологические риски и здоровье населения;
2) разработка новых технологий охраны здоровья детей и репродуктивного здоровья;
3) комплексные подходы в управлении состоянием здоровья населения Приаралья.

2014 - 2016 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 357 қаулысы
"Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ғылыми-техникалық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен бағдарламалалық-нысаналы қаржыландыру 2014 - 2016 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы жүзеге асырылады деп белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 16 сәуірдегі
№ 357 қаулысына
қосымша
Бағдарламалық-нысаналы қаржыландырылуы тыс рәсімдер арқылы республикалық бюджеттен жүзеге асырылатын ғылыми-техникалық бағдарламалар
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі:
денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер:
1) экологиялық қауіптер және халық денсаулығы;
2) балалар денсаулығын және ұрпақты болу денсаулығын сақтаудың жаңа технологияларын әзірлеу;
3) Арал маңы тұрғындарының денсаулық жағдайын басқарудағы кешенді тәсілдер.