2015 - 2016
9.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Атырауский областной центр формирования здорового образа жизни» Управления здравоохранения Атырауской области»
2014 - 2015
10.
Государственное коммунальное предприятие «Спорткомплекс «Атырау»
2014 - 2015
11.
Коммунальное государственное предприятие «Спецавтобаза»
2014 - 2016
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Областная футбольная команда «Атырау»
100
2014 - 2015
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Тұрмысқызмет»
100
2014 - 2016
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Жылыойтазалык»
100
2014 - 2015
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Курмангазыжолдары»
100
2014 - 2016
Акимат Восточно-Казахстанской области
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Летний оздоровительный лагерь» акимата города Усть-Каменогорска»
2014 - 2016
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский региональный центр переподготовки и повышения квалификации государственных служащих» аппарата акима области Восточно-Казахстанского области
2014 - 2016
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский региональный научно-практический центр «Дарын» Управления образования Восточно-Казахстанского области»
2014 - 2016
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной центр дополнительного образования и физической культуры» управления образования Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Межшкольный центр по физической культуре» акимата города Усть-Каменогорска»
2014 - 2016
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Детский центр-Жас Жұлдыз» спортивно-досугового профиля» государственного учреждения «Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
7.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Детский центр - Жас Канат» спортивно-досугового профиля» государственного учреждения «Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский лингвистический центр» Управления по развитию языков Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
9.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения языкам города Семей» государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков города Семей Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
10.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения языкам города Курчатова Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
11.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения языкам» государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков» города Риддера
2014 - 2016
12.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр обучения языкам Бескарагайского района»
2014 - 2016
13.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения государственного и других языков Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
14.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения языкам» государственного учреждения «Отдела культуры и развития языков Глубоковского района»
2014 - 2016
15.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр обучения языкам» государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков Зыряновского района»
2014 - 2016
16.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения государственного и других языков Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
17.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения государственному и другим языкам» государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков Шемонаихинского района» акимата Шемонаихинского района
2014 - 2016
18.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр проблем формирования здорового образа жизни города Семей» Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
2014 - 2016
19.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центральный парк культуры и отдыха города Семей» государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков города Семей Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
20.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Досуг» отдела культуры и развития языков Зыряновского района
2014 - 2016
21.
Коммунальное государственное казенное предприятие Культурного досуга Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно-Казахстанской области
2014 - 2016
22.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Глубоковский районный центр досуга» Глубоковского районного отдела культуры и развития языков»
2014 - 2016
23.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Гандбольный клуб» Управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
24.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Волейбольный клуб города Семей» Управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
25.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Волейбольный клуб города Усть-Каменогорска» Управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
26.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Клуб «Тулпар» по национальным видам спорта» государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта города Семей ВКО»
2014 - 2016
27.
Государственное коммунальное казенное предприятие клуб «Дархан» по национальным видам спорта Государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта Кокпектинского района»
2014 - 2016
28.
Государственное коммунальное казенное предприятие спортивный клуб национальных видов спорта «Тулпар» отдела физической культуры и спорта Тарбагатайского района»
2014 - 2016
29.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Физкультурно-оздоровительный комплекс» управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
30.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Спортивный комплекс» отдела физической культуры и спорта города Риддер»
2014 - 2016
31.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» акимата города Усть-Каменогорск»
2014 - 2016
32.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Футбольный клуб «Восток» акимата города Усть-Каменогорска
2014 - 2016
33.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Футбольный клуб «Спартак» государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта города Семей Восточно-Казахстанской области»
2014 - 2016
34.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Восточно-Казахстанский областной центр формирования здорового образа жизни» управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
2014 - 2016
35.
Коммунальное государственное предприятие «Восточно-Казахстанский областной протезно-ортопедический центр» Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанского областного акимата
2014 - 2016
36.
Коммунальное государственное предприятие «Актогайское коммунальное хозяйство» акимата Аягозского района
2014 - 2016
37.
Многоотраслевое государственное коммунальное хозяйственное предприятие акимата Зыряновского района
2014 - 2016
38.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Ақсуат-Тазалық» акимата Тарбагатайского района
2014 - 2016
39.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «ОблШығысЖол» Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанского областного акимата
2014 - 2016
40.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Өскемен-Тәртіп» акимата города Усть-Каменогорска»
2014 - 2016
41.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Аягозжолдары» акимата Аягозского района»
2014 - 2016
42.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Горжилкомхозстрой» акимата Аягозского района»
2014 - 2016
43.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «ПриИртышье» Глубоковского района»
2014 - 2016
44.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тарбагатай жолдары» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тарбагатайского района
2014 - 2016
45.
Коммунальное государственное предприятие «Ұланжолдары» акимата Уланского района»
2014 - 2016
46.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Банно-прачечный комбинат» акимата города Усть-Каменогорска»
2014 - 2016
47.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Спорткомплекс «Ертіс»
50
2014 - 2016
48.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Нарын-Сервис»
51
2014
49.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Өскемен-Тазалық»
51
2014
50.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Алакөл-Тазалық»
100
2014 - 2016
51.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Семей-Автовокзал»
100
2014 - 2016
52.
Акционерное общество «Региональный центр государственно-частного партнерства Восточно-Казахстанской области»
100
2014 - 2016
Акимат Жамбылской области
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский оздоровительный лагерь «Болашак» отдела образования акимата города Тараза»
2014 - 2016
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский оздоровительный лагерь «Рауан» отдела образования акимата города Тараза»
2014 - 2016
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр переподготовки и повышения квалификации государственных служащих» акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Областной центр проведения школьных олимпиад и внешкольных мероприятий» Управления образования акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр единой информационной системы образования» управления образования акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Научно-практический центр физической культуры» управления образования акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр обучения государственному языку» управления по развитию языков акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
8.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Конно-спортивный клуб «Әулие-Ата» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
9.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Клуб по водному поло «Айшабибі» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
10.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Баскетбольный клуб «Тараз» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
11.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Волейбольный клуб «Тараз» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
12.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Клуб спортивного танца «Талас толқыны» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
13.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Футбольный клуб «Лашын» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
14.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Школа высшего спортивного мастерства» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
15.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Клуб бокса «Жамбыл» управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
16.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жамбылский областной центр проблем формирования здорового образа жизни» управления здравоохранения акимата Жамбылской области»
2014 - 2016
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Байзақтазаауыл»
51
2014
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Жасыл Ел-Тараз»
51
2014
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Жасыл Мерке»
51
2014
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Мойынқұм - Сәулет» Мойынумского района
51
2014
Акимат Западно-Казахстанской области
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр переподготовки, повышения квалификации и обучения государственному языку государственных служащих» акимата Западно-Казахстанской области»
2014 - 2016
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Спортивный клуб «Сарыарқа» государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта Бурлинского района Западно-Казахстанской области»
2014 - 2016
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жігер» спорт клубы» отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Зеленовского района»
2014 - 2016
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тұрғынүй Уральск» отдела архитектуры и градостроительства города Уральска»
100

2015 – 2016
9.
Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының «Атырау облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2015
10.
«Атырау» спорткешені» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2015
11.
«Арнаулы автобаза» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
12.
«Атырау» облыстық футбол командасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2015
13.
«Тұрмыс қызмет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
14.
«Жылыой тазалық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2015
15.
«Құрманғазы жолдары» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
1.
«Өскемен қаласы әкімдігінің «Жазғы сауықтыру лагерь» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
2.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының «Шығыс Қазақстан мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңірлік орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
3.
«Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы «Дарын» Шығыс Қазақстан өңірлік ғылыми-практикалық орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
4.
«Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Облыстық қосымша білім беру және дене шынықтыру орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
5.
«Өскемен қаласы әкімдігінің «Дене шынықтыру бойынша мектепаралық орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
6.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Спорттық - бос уақыт бейіндегі «Жас Жұлдыз - балалар орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
7.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Спорттық-бос уақыт бейіндегі «Жас Қанат - балалар орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
8.
«Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасының «Шығыс Қазақстан лингвистикалық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
9.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Семей қаласының тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
10.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
11.
«Риддер қаласының «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
12.
«Бесқарағай ауданының тілдерді оқыту орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
2014 – 2016
13.
«Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мемлекеттік және басқа тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
14.
«Глубокое ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
15.
«Зырян ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Тілдерді оқыту орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
16.
«Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданының мемлекеттік және басқа тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
2014 – 2016
17.
«Шемонаиха ауданы әкімдігінің «Шемонаиха ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Мемлекеттік және басқа тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
18.
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Семей қаласының салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
19.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Семей қаласының орталық мәдениет және демалыс саябағы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
20.
Зырян ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Бос уақыт» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
21.
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
22.
«Глубокое ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Глубокое ауданының демалыс орталығын ұйымдастыру» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
23.
«Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Гандбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
24.
«Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Семей қаласының волейбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
25.
«Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Өскемен қаласының волейбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
26.
«ШҚО Семей қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ұлттық спорт ойындарының түрлері бойынша «Тұлпар» клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
27.
«Көкпекті ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы ұлттық спорт түрлері бойынша «Дархан» клубы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
28.
«Тарбағатай аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Тұлпар» ұлттық спорт түрлері клубы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
29.
«Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Дене шынықтыру-сауықтыру кешені» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
30.
«Риддер қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Спорттық кешен» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
31.
«Өскемен қаласы әкімдігінің іс басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
32.
«Өскемен қаласы әкімдігінің «Восток» футбол клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
33.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Спартак» футбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
34.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің «Шығыс Қазақстан облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
35.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының «Шығыс Қазақстан облыстық протездік-ортопедиялық орталығы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
36.
Аягөз ауданы әкімдігінің «Ақтоғай коммуналдық шаруашылығы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
37.
Зырян ауданы әкімдігінің көп салалы мемлекеттік коммуналдық шаруашылық кәсіпорны
2014 – 2016
38.
Тарбағатай ауданы әкімдігінің «Ақсуат-Тазалық» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны
2014 – 2016
39.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының «ОблШығысЖол» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
40.
«Өскемен қаласы әкімдігінің «Өскемен-Тәртіп» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
41.
«Аягөз ауданы әкімдігінің «Аягөз жолдары» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
42.
«Аягөз ауданы әкімдігінің «Қалалықүйкомшарқұрылыс» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
43.
«Глубокое ауданының «ПриИртышье» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
44.
Тарбағатай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Тарбағатай жолдары» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
45.
«Ұлан ауданы әкімдігінің «Ұлан жолдары» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
46.
«Өскемен қаласы әкімдігінің «Монша-кір жуу комбинаты» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
47.
«Ертіс» спорткешені» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2014 – 2016
48.
«Нарын-Сервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014
49.
«Өскемен-Тазалық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014
50.
«Алакөл-Тазалық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
51.
«Семей-Автобекет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
52.
«Шығыс Қазақстан облысының өңірлік мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» акционерлік қоғамы
100
2014 – 2016
Жамбыл облысының әкімдігі
1.
«Тараз қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Болашақ» балаларды сауықтыру лагері» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
2.
«Тараз қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Рауан» балаларды сауықтыру лагері» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
3.
«Жамбыл облысы әкімдігінің «Мемлекттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
4.
«Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының «Мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізетін облыстық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
5.
«Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының «Білім берудің бірыңғай ақпараттық жүйесі орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
6.
«Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының «Ғылыми-тәжірибелік дене шынықтыру орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
7.
«Жамбыл облысы әкімдігі тілдерді дамыту басқармасының «Мемлекеттік тілді оқыту орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
8.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Әулие-Ата» ат спорты клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
9.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Айша бибі» су добы клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
10.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Тараз» баскетбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
11.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Тараз» волейбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
12.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Талас толқыны» спорттық би клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
13.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Лашын» футбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
14.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Жоғарғы спорт шеберлігі мектебі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
15.
«Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «Жамбыл» бокс клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
16.
«Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының Жамбыл облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру мәселелерінің орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
17.
«Байзақтазаауыл» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014
18.
«Жасыл Ел-Тараз» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014
19.
«Жасыл Меркі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014
20.
Мойынқұм аудандық «Мойынқұм - Сәулет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
1.
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің «Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау, біліктілігін арттыру және мемлекеттік тілді оқыту орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
2.
«Батыс Қазақстан облысы Бөрілі ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Сарыарқа» спорт клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
3.
«Зеленов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Жігер» спорт клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
4.
«Орал қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімінің «Тұрғын үй Орал» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

24,47
2014 - 2016
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Мангистау - Медиа»
51
2016
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Бейнеу мехтранссервис»
100
2014 - 2016
Акимат Павлодарской области
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Павлодарский региональный центр переподготовки и повышения квалификации государственных служащих» аппарата акима Павлодарской области»
2014 - 2016
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Павлодарский областной центр формирования здорового образа жизни» управления здравоохранения Павлодарской области»
2014 - 2016
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности «Шаңырақ» управления культуры Павлодарской области»
2014 - 2016
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Культурно-досуговый центр «Дом дружбы» управления культуры Павлодарской области»
2014 - 2016
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дворец культуры имени Естая» отдела культуры и развития языков города Павлодара»
2014 - 2016
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Дворец спорта «Баянтау» управления физической культуры и спорта Павлодарской области»
2014 - 2016
7.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Ледовый дворец «Астана» управления физической культуры и спорта Павлодарской области»
2014 - 2016
8.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Стадион «Достык» города Аксу» государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта города Аксу»
2014 - 2016
9.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Стадион «Жулдыз» отдела физической культуры и спорта города Павлодара»
2014 - 2016
10.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Центральный стадион» отдела физической культуры и спорта города Павлодара»
2014 - 2016
11.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Физкультурно-оздоровительный бассейн «Шымыр» отдела физической культуры и спорта города Павлодара»
2014 - 2016
12.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Физкультурно-оздоровительный комплекс «Толкын» отдела физической культуры и спорта города Павлодара»
2014 - 2016
13.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Спортсервис» отдела физической культуры и спорта города Павлодара»
2014 - 2016
14.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Спортсервис» отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза»
2014 - 2016
15.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Спортивный клуб» управления физической культуры и спорта Павлодарской области»
2015
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Аксу-Коммунсервис»
100
2014 - 2016
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Центр «Ана тілі»
100
2014 - 2016
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Горкомхоз-Павлодар»
100
2014 - 2016
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью многопрофильная фирма «Өрлеу»
100
2014 - 2016
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Өркендеу» акимата Качирского района»
100
2014 - 2016
21.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Пвлодарлифт»
100
2016
22.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Павлодарградкадастр»
100
2014 - 2016
23.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Сапаржай Павлодар»
51
2016
24.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Автобусный парк № 1»
100
2016
25.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Информационно-технический сервис»
100
2014
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Центр подготовки и переподготовки кадров»
100
2014
Акимат Северо-Казахстанской области
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной центр проблем формирования здорового образа жизни» Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области»
2014 - 2016
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Северо-Казахстанский областной центр обучения государственному языку» Управления по развитию языков Северо-Казахстанской области»
2014 - 2016
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Очистные, водоотводные и водопропускные сооружения» государственного учреждения «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
2015
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Айыртау-Су»
2015
5.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Айыртау-Қамқор» акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области»
2015
6.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Талапкер» акима Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области»
2015
7.
Коммунальное государственное предприятие «Акжар» акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области»
2015
8.
Государственное коммунальное предприятие «Камкор-Аккайын» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области»
2015
9.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Камкор» при акимате Есильского района
2015
10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Ақ-Бұлақ» акимата Есильского района Северо-Казахстанской области»
2015
11.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жамбыл-су» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
2015
12.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Булаевское городское водное хозяйство» аппарата акима города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
2015
13.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жигер» акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области»
2015
14.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Коммунсервис» акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
2015
15.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Енбек» акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области»
2015
16.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тайынша Жылу» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области»
2015
17.
Государственное коммунальное предприятие «Тайынша»
2015
18.
Государственное коммунальное предприятие «Алпаш»
2015
19.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Мөлдір су» акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области»
2015
20.
Государственное коммунальное предприятие «Жардем» акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области»
2015
21.
Государственное коммунальное предприятие «Коммунхоз» «Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
2015
22.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Городской дом культуры» при государственном учреждении «Отдел культуры и развития языков города Петропавловска»
2015
23.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Школа высшего спортивного мастерства «Карасай» государственного учреждения «Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области»
2014 - 2016
24.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Волейбольный клуб «Есиль» государственного учреждения «Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области»
2014 - 2016
25.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Континентальный велосипедный клуб имени Олимпийского чемпиона Александра Винокурова» государственного учреждения «Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области»
2014 - 2016
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Сергеевка СК»
100
2014 - 2016
Акимат Южно-Казахстанской области
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Болашақ» отдела образовании района Байдибек»
2014 - 2016
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сайрамский детский оздоровительный лагерь» Болашак» акимата Сайрамского района»
2014 - 2016
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Лагерь Қараспан»
2014 - 2016
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Областной центр проведения школьных олимпиад» управления образования Южно-Казахстанской области
2014 - 2016
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Областной центр формирования здорового образа жизни» управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области»
2014 - 2016
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Оркен»
2014 - 2016
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центральный водно-спортивный комплекс» управления физической культуры и спорта Южно-Казахстанской области»
2014 - 2016
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Футбольный клуб «Қыран» управления физической культуры и спорта Южно-Казахстанской области»
2014 - 2016
9.
Государственное коммунальное предприятие «Темирлан»
2014 - 2016
10.
Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Мақтарал–Жасыл желек» отдела жилищно-коммунального хозяйства Мактааральского района»
2014 - 2016
11.
Государственное коммунальное предприятие «Жетысай»
2014 - 2016
12.
Государственное коммунальное предприятие «Толебийское многоотраслевое предприятие коммунального хозяйства» акимата Толебийского района»
2014 - 2016
13.
Государственное коммунальное предприятие «Отырар-Көгалдандыру» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Отрарского района акимата Отрарского района»
2014 - 2016
14.
Государственное коммунальное предприятие «Жасыл Кентау» отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Кентау»
2014 - 2016
15.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Түркістан көгалдандыру абаттандыру» отдела жилищно-коммунального хозяйства акимата города Туркестан»
2014 - 2016
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Дворец спорта» города Шымкент»

24,47
2014 – 2016
15.
«Маңғыстау - Медиа» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2016
16.
«Бейнеу мехтранссервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
Павлодар облысының әкімдігі
1.
«Павлодар облысы әкімі аппаратының «Павлодар аймақтық мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
2.
«Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының «Павлодар облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
3.
«Павлодар облысы мәдениет басқармасының «Облыстық «Шаңырақ» халық шығармашылығы мен мәдени-сауық қызметі орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
4.
«Павлодар облысы мәдениет басқармасының «Достық үйі» мәдени-сауық орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
5.
«Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Естай атындағы Мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
6.
«Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «Баянтау» спорт сарайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
7.
«Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «Астана» мұз сарайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
8.
«Ақсу қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ақсу қаласының «Достық» стадионы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
9.
«Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Жұлдыз» стадионы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
10.
«Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Орталық стадион» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
11.
«Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Шымыр» дене-шынықтыру-сауықтыру бассейні» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
12.
«Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Толқын» дене шынықтыру-сауықтыру кешені» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
13.
«Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Спортсервис» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
14.
«Екібастұз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Спортсервис» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
15.
«Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «Спорт клубы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2015
16.
«Ақсу-Коммунсервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
17.
«Ана тілі» орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
18.
«Горкомхоз-Павлодар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
19.
«Өрлеу» көп бейінді фирмасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
20.
«Қашыр ауданы әкімдігінің «Өркендеу» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
21.
«Павлодарлифт» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2016
22.
«Павлодарқалақұрылыскадастры» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
23.
«Сапаржай Павлодар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2016
24.
«№1 автобус паркі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2016
25.
«Ақпараттық-техникалық қызмет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014
26.
«Кадрларды даярлау және қайта даярлау орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014
Солтүстiк Қазақстан облысының әкімдігі
1.
«Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2015
2.
«Солтүстік Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының «Солтүстік Қазақстан облыстық мемлекеттік тілді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2015
3.
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Тазартқыш, су тартқыш және су өткізгіш имараттары» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
4.
«Айыртау-Су» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
5.
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің «Айыртау-Қамқор» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
6.
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің «Талапкер» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2015
7.
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің «Ақжар» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2015
8.
«Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Қамқор-Аққайың» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
9.
Есіл ауданы әкімдігі жанындағы «Қамқор» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
10.
«Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің «Ақ-Бұлақ» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
11.
«Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Жамбыл-су» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
12.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігі Булаев қаласы әкімі аппаратының «Булаев қалалық су шаруашылығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
13.
«Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Жігер» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
14.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің «Коммунсервис» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
15.
«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің «Еңбек» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
16.
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Тайынша Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
17.
«Тайынша» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
18.
«Алпаш» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
19.
«Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің «Мөлдір су» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2015
20.
«Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің «Жәрдем» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
21.
«Петропавл қаласындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2015
22.
«Петропавл қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі жанындағы «Қалалық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2015
23.
«Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы» мемлекеттік мекемесінің «Қарасай» жоғары спорт шеберлігі мектебі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
24.
«Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы» мемлекеттік мекемесінің «Есіл» волейбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
25.
«Солтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы» мемлекеттік мекемесінің «Олимпиада чемпионы Александр Винокуров атындағы континенталды велосипед клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
26.
«Сергеевка СК» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
1.
«Бәйдібек аудандық білім бөлімінің «Болашақ» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
2.
«Сайрам ауданы әкімдігінің «Болашақ» Сайрам балаларды сауықтыру лагері» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
3.
«Қараспан лагері» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
4.
«Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Облыстық мектеп олимпиадаларын өткізу орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
5.
«Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
6.
«Өркен» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
7.
«Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Орталық су-спорт кешені» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
8.
«Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Қыран» футбол клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
9.
«Темірлан» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
10.
«Мақтаарал ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің «Мақтаарал–Жасыл желек» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
11.
«Жетісай» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
12.
«Төлеби ауданы әкімдігінің «Төлеби көп салалы коммуналдық шаруашылық кәсіпорны» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
13.
«Отырар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Отырар-Көгалдандыру» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
14.
«Кентау қаласы әкімдігі тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Жасыл Кентау» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 - 2016
15.
«Түркістан қаласы әкімдігінің «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің «Түркістан көгалдандыру абаттандыру» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
16.
«Шымкент қаласының «Спорт сарайы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

67,09
2014 - 2016
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Шаян-Қызмет»
50
2014 - 2016
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью «ЛТД Турмыс»
51
2014 - 2016
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Қызмет-Сервис-Арыс»
51
2014 - 2016
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Шымкент жасылқала»
100
2014 - 2016
21.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Сәулет және қала құрылысы»
50
2014 - 2016
22.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Техническая инспекция»
51
2014 - 2016
23.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Түркістан қонақүйі»
100
2014 - 2015
24.
Акционерное общество «Профессиональный футбольный клуб «Ордабасы»
100
2014 - 2015
25.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Жардем Шаруа»
100
2015 - 2016
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Лыжная база «Алатау»
100
2015 - 2016
27.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Муниципальный базар» города Туркестан»
100
2015 - 2016
28.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Шардаринский рыбопитомник»
100
2015 - 2016
Акимат города Алматы
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие Комплекс «Школа изобразительного искусства и технического дизайна имени А. Кастеева» Управления образования города Алматы»
2014 - 2016
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Лечебно-диагностический центр» Управления здравоохранения города Алматы»
2015
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Алматинский городской центр формирования здорового образа жизни» Управления здравоохранения города Алматы»
2015
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Казахский государственный цирк» Управления культуры города Алматы»
2014 - 2016
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Женский хоккейный клуб «Айсулу» Управления физической культуры и спорта города Алматы»
2014 - 2016
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Клуб народно-национальных видов спорта и массово-оздоровительной физкультуры» Управления физической культуры и спорта города Алматы»
2015
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Специализированный клуб регби «Алматы» Управления физической культуры и спорта города Алматы»
2014 - 2016
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Баскетбольный клуб «Алматы» Управления физической культуры и спорта города Алматы»
2015
9.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Гандбольный клуб» Алматы» Управления физической культуры и спорта города Алматы»
2014 - 2016
10.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Хоккейный клуб «Алматы» Управления физической культуры и спорта города Алматы»
2014 - 2016
11.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Велосипедный клуб имени А. Винокурова» Управления физической культуры и спорта города Алматы»
2014 - 2016
12.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Учебно-методический центр «Тіл» Управления по развитию языков, архивов и документации города Алматы»
2014 - 2016
13.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Алматы Қала Жарық» акимата города Алматы»
2014 - 2016
14.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Алматы тазалық» акимата города Алматы»
2014 - 2016
15.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Центр информации и анализа» Управления внутренней политики города Алматы»
2014 - 2016
16.
Акционерное общество «Алматыметрокурылыс»
68
2014 - 2016
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Школа Архимеда»

67,09
2014 – 2016
17.
«Шаян-Қызмет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2014 – 2016
18.
«ЛТД Тұрмыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014 – 2016
19.
«Қызмет-Сервис-Арыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014 – 2016
20.
«Шымкент жасыл қала» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2016
21.
«Сәулет және қала құрылысы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2014 – 2015
22.
«Техникалық инспекция» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2014 – 2016
23.
«Түркістан қонақүйі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2014 – 2015
24.
«Ордабасы» кәсіби футбол клубы» акционерлік қоғамы
100
2014 – 2015
25.
«Жардем Шаруа» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2015 – 2016
26.
«Алатау» шаңғы базасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2015 – 2016
27.
«Түркістан қаласының «Муниципалдық базар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2015 – 2016
28.
«Шардара балық питомнигі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100
2015 – 2016
Алматы қаласының әкімдігі
1.
«Алматы қаласы Білім басқармасының «Ә.Қастеев атындағы бейнелеу өнері және техникалық көркемдеу мектебі» кешені коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
2.
«Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының «Емдеу-диагностикалық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2015
3.
«Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының «Алматы қалалық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2015
4.
«Алматы қаласының мәдениет басқармасының «Қазақ мемлекеттік циркі» мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорны
2014 – 2016
5.
«Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Айсұлу» әйелдер хоккей клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
6.
«Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Халықтық-ұлттық спорт түрлері және бұқаралық дене шынықтыру-сауықтыру клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2015
7.
«Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Алматы» мамандандырылған регби клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
8.
«Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Алматы» баскетбол клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2015
9.
«Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Алматы» қол добы клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
10.
«Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Алматы» хоккей клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
11.
«Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «А. Винокуров атындағы велосипед клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2014 – 2016
12.
«Алматы қаласы тілдерді дамыту, мұрағаттар және құжаттама басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Тіл» оқу-әдістемелік орталығы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
13.
«Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы Қала Жарық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
14.
«Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы тазалық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2014 – 2016
15.
«Алматы қаласы ішкі саясат басқармасының «Ақпарат және талдау орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2014 – 2016
16.
«Алматыметроқұрылыс» акционерлік қоғамы
68
2014 – 2016
17.
«Архимед мектебі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі