О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 439
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 26-1 следующего содержания:
«
26-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам таможенного администрирования
МФ
апрель
май
июнь
Тенгебаев А.М.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 439 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 1-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 26-1-жолмен толықтырылсын:
«
26-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
сәуір
мамыр
маусым
А.М. Теңгебаев
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов