О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года № 147 "О Концепции разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений" и от 26 декабря 2007 года № 1297 "О Концепции по внедрению системы государственного планирования, ориентированного на результаты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 481
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года № 147 «О Концепции разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 7, ст.74);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1297 «О Концепции по внедрению системы государственного планирования, ориентированного на результаты».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру тұжырымдамасы туралы" 2003 жылғы 10 ақпандағы № 147 және "Нәтижелерге бағдарланған мемлекеттік жоспарлау жүйесін енгізу жөніндегі тұжырымдама туралы" 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1297 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 481 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 ақпандағы № 147 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 7, 74-құжат);
2) «Нәтижелерге бағдарланған мемлекеттік жоспарлау жүйесін енгізу жөніндегі тұжырымдама туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1297 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов