О лимитах государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 684
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления» см. приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 156.

Жергілікті атқарушы органдардың 2014 жылға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 684 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 156 бұйрығын қараңыз.

В соответствии с пунктом 2 статьи 164 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 684
Лимиты
государственных концессионных обязательств
местных исполнительных органов на 2014 год
тыс. тенге
п/п
Местный исполнительный орган
Лимит принятия государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов
1
Акмолинская область

2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 164-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдардың 2014 жылға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 маусымдағы
№ 684 қаулысына
қосымша
Жергілікті атқарушы органдардың 2014 жылға арналған мемлекеттік
концессиялық міндеттемелерінің лимиттері
мың теңге
Р/с №
Жергілікті атқарушы орган
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді қабылдау лимиті
1
Ақмола облысы