О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 727
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 75 865 769 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 20 014 824 тысячи тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 8 662 640 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 11 352 184 тысячи тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 2 430 973 тысяч тенге;
обучение основам предпринимательства – 346 475 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 24 661 тысяча тенге;
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров 1 590 760 тысяч тенге;
молодежную практику – 2 326 139 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 73 733 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 3 872 128 тысяч тенге;
информационную работу – 200 000 тысяч тенге;
государственный социальный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет неправительственным организациям и на государственный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет частным агентствам занятости – 100 000 тысяч тенге;
профессиональную ориентацию среди населения – 387 315 тысяч тенге;
2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 2 449 749 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 527 093 тысячи тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 501 670 тысяч тенге;

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 727 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2014 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 75 865 769 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 20 014 824 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға 8 662 640 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 11 352 184 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 2 430 973 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 346 475 мың теңге;
көшуге субсидиялар беруге – 24 661 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 1 590 760 мың теңге;
жастар практикасына – 2 326 139 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 73 733 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге  – 3 872 128 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 200 000 мың теңге;
халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа және халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жеке жұмыспен қамту агенттіктеріне мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа – 100 000 мың теңге;
халықтың арасында кәсіптік бағдарлауға – 387 315 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне 2 449 749 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 527 093 мың теңге;
жастарға арналған жатақхана салуға, сатып алуға, құрылысын аяқтауға – 501 670 мың теңге;

развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 60 586 тысяч тенге;
развитие и сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 360 400 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 52 834 043 тысячи тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству регионального развития Республики Казахстан на ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 47 007 016 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан 5 827 027 тысяч тенге на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах;
4) Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в сумме 519 494 тысячи тенге, в том числе на:
обеспечение информационного сопровождения и информационной работы Дорожной карты занятости 2020 – 377 859 тысяч тенге;
информационно-методологическое сопровождение реализации программы «Дорожная карта занятости 2020» – 141 635 тысяч тенге;
5) Министерству здравоохранения Республики Казахстан 47 659 тысяч тенге на завершение капитального ремонта республиканских социально-культурных объектов, начатых в 2013 году.»;
приложения 202122 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2014 года № 727
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 1329
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на реализацию мероприятий
в рамках Дорожной карты занятости 2020
тыс. тенге
п\п
Наиме-
нование
облас-
тей
и горо-
дов
Сумма
рас-
ходов
в том числе:
на
профес-
сиональ-
ную
подго-
товку
кадров
на частичное
субси-
диро-
вание
зара-
ботной
платы
на
обу-
чение
основам
предпри-
нима-
тельства
на предос-
тавление
суб-
сидий
на
переезд
на
профес-
сиональную
подго-
товку,
пере-
подго-
товку
и повы-
шение
квалифи-
кации
кадров
на
молодежную
практику
на
пере-
подго-
товку
и повы-
шение
квали-
фикации
час-
тично
занятых
наемных
работ-
ников
на
обеспе-
чение
деятель-
ности
центров
заня-
тости
насе-
ления
на
инфор-
мацион-
ную
работу
на
госсоц-
заказ
для
трудо-
устройства
целевых
групп
насе-
ления,
в том
числе
для
лиц
старше
50
лет
непра-
вительст-
венным
органи-
зациям
и на
госзаказ для
трудо-
устрой-
ства
целевых
групп
насе-
ления,
в том
числе
для
лиц
старше
50
лет
частным
агент-
ствам
заня-
тости
на
профес-
сиональ-
ную
ориен-
тацию
среди
насе-
ления
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Всего:

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 60 586 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның жетіспейтін объектілерін дамытуға және салуға – 1 360 400 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 52 834 043 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 47 007 016 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттер салуға 5 827 027 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 519 494 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ақпараттық сүйемелдеуді және оның ақпараттық жұмысын қамтамасыз етуге – 377 859 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеуге – 141 635 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне 2013 жылы басталған республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерді күрделі жөндеуді аяқтауға 47 659 мың теңге бөлінсін»;
көрсетілген қаулыға 202122-қосымшалар осы қаулыға 12,  3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 28 маусымдағы
№ 727 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1329 қаулысына
20-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде
іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомаларын бөлу
мың теңге
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
кадрларды кәсiптiк даярлауға
жалақыны ішінара субсидиялауға
кәсiпкерлiк негіздеріне оқытуға
көшуге субсидиялар беруге
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың бiлiктiлiгiн арттыруға
жастар практикасына
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
ақпараттық жұмысқа
халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа және халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жеке жұмыспен қамту агенттіктеріне мемлекеттік тапсырысқа
халықтың арасында кәсіптік бағдарлауға
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Барлығы: