О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 763. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1141 (вводится в действие с 01.01.2016).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 «О некоторых вопросах приватизации» следующие изменение и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) перечень организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации;»;
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
«3) Целевые индикаторы реализации Комплексного плана.»;
дополнить целевыми индикаторами реализации Комплексного плана приватизации на 2014 - 2016 годы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 июля 2014 года № 763
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 280
Целевые индикаторы реализации
Комплексного плана приватизации на 2014 - 2016 годы
Сокращение к 2017 году субъектов квазигосударственного сектора:
1) организаций республиканской собственности на 28 %;
2) организаций коммунальной собственности – 10 %;
3) дочерние, зависимые организации социально-предпринимательских корпораций и иные юридические лица, являющиеся аффилиированными с ними – 60 %;
4) дочерние, зависимые организации национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний и иные юридические лица, являющиеся аффилиированными с ними – 36 %.

"Жешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 763 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1141 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жешелендірудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«2) жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ұйымдар тізбесі;»;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) Кешенді жоспарды іске асырудың нысаналы индикаторлары бекітілсін.»;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес Жекешелендірудің 2014 – 2016 жылдарға арналған кешенді жоспарын іске асырудың нысаналы индикаторларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 2 шілдедегі
№ 763 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 280 қаулысымен
бекітілген
Жекешелендірудің 2014 – 2016 жылдарға арналған кешенді жоспарын
іске асырудың нысаналы индикаторлары
Квазимемлекеттік сектор субъектілерін 2017 жылға қарай:
1) республикалық меншіктегі ұйымдарды – 28 %;
2) коммуналдық меншіктегі ұйымдарды – 10 %;
3) әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың еншілес, тәуелді ұйымдарын және олармен аффилиирленген болып табылатын өзге де заңды тұлғаларды – 60 %;
4) ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың еншілес, тәуелді ұйымдарын және олармен аффилиирленген болып табылатын өзге де заңды тұлғаларды – 36 % қысқарту.