О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2014 года № 798
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 81, ст. 1056) следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденный указанным постановлением дополнить строкой, порядковый номер 35-2, следующего содержания:
«
35-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оптимизации и автоматизации государственных услуг в социально-трудовой сфере
МТСЗН
Август
Сентябрь
Октябрь
Жакупова С.К.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 798 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 81, 1056-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 35-2-жолмен толықтырылсын:
«
35-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді оңтайландыру және автоматтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
С.Қ. Жақыпова
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов