О намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о порядке транзита и Протокола о внесении изменения в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о порядке транзита от 19 мая 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 904
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить латвийскую сторону о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о порядке транзита, совершенного в Алматы 19 мая 1998 года и Протокола о внесении изменения в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о порядке транзита от 19 мая 1998 года, совершенного в Астане 15 марта 2004 года и Риге 9 июня 2004 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Латвия Республикасының Үкiметi арасындағы транзиттік тәртіп туралы келiсiмнің және 1998 жылғы 19 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия Республикасының Үкіметі арасындағы Транзиттік тәртіп туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттаманың қатысушысы болмау ниетi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 904 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Латвия тарапын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 мамырда Алматыда жасалған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Латвия Республикасының Үкiметi арасындағы транзиттік тәртіп туралы келiсiмнiң және 2004 жылы 15 наурызда Астанада және 2004 жылы 9 маусымда Ригада жасалған 1998 жылғы 19 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия Республикасының Үкіметі арасындағы Транзиттік тәртіп туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттаманың қатысушысы болмау ниетi туралы хабардар етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов