О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2014 года № 948
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 81, ст. 1056) следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
«
29
О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О карантине растений»
МСХ
Июнь
Июль
Август
Омаров С.К.
»;
строку, порядковый номер 45, изложить в следующей редакции:
«
45
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам страхования в растениеводстве
МСХ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Омаров С.К.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 948 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 81, 1056-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
29
«Өсімдіктер
карантині
туралы»
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы
АШМ
Маусым
Шілде
Тамыз
С.К. Омаров
»;
реттік нөмірі 45-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
45
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өсімдік шаруашылығындағы сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АШМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
С.К. Омаров
».
2.Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов