О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 961
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 - 2017 годы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2015 - 2017 годы
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2015-2017 годы:
2015 год - 1 702 000 000 тысяч тенге;
2016 год - 1 702 000 000 тысяч тенге;
2017 год - 1 702 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2015 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014 - 2016 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2013 г., № 18, ст. 110; 2014 г., № 6, ст. 29).
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 961 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015-2017 жылдарға
арналған кепілдендірілген трансферт туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2015 жыл - 1 702 000 000 мың теңге;
2016 жыл - 1 702 000 000 мың теңге;
2017 жыл - 1 702 000 000 мың теңге.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014-2016 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2013 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2013 ж., № 18, 110-құжат; 2014 ж., № 6, 29-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті