О лимитах долга местных исполнительных органов на 2015 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2014 года № 968. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жергілікті атқарушы органдар борышының 2015 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 968 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. МАСИМОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2014 года № 968
Лимиты долга местных исполнительных органов на 2015 год
№ п/п
Местный исполнительный орган
Лимит долга местных исполнительных органов, тыс. тенге
Отношение лимита долга местных исполнительных органов к доходам местного бюджета в процентах
1
2
3
4
1
Акмолинская область

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2015 жылға арналған лимиттері белгіленсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 968 қаулысына
қосымша
Жергілікті атқарушы органдар борышының 2015 жылға арналған лимиттері
Р/с
Жергілікті атқарушы орган
Жергілікті атқарушы органдар борышының лимиті, мың теңге
Жергілікті атқарушы органдар борышының жергілікті бюджет кірістеріне пайыздағы қатынасы
1
2
3
4
1
Ақмола облысы