О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2014 года № 1109
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 12, 27, 28, исключить;
в строках, порядковые номера 32, 33, аббревиатуру «МИНТ» заменить аббревиатурой «МЭ»;
дополнить строками, порядковые номера 33-1, 33-2, следующего содержания:
«
33-1
О лотереях и лотерейной деятельности
МКС
Июнь
Июль
Октябрь
Құранбек С.А.
33-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лотерей и лотерейной деятельности
МКС
Июнь
Июль
Октябрь
Құранбек С.А.
»;
в строках, порядковые номера 35, 35-1, 35-2, 36, аббревиатуры «МЭБП», «МОСВР», «МТСЗН», «МРР» заменить аббревиатурами «МНЭ», «МЭ», «МЗСР»;
строку, порядковый номер 36, изложить в следующей редакции:
«
36
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам мобилизационной подготовки и мобилизации
МНЭ
Июнь
Август
Ноябрь
Вагапов Д.В.
»;
в строке, порядковый номер 37, аббревиатуру «МТСЗН» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
дополнить строками, порядковые номера 37-1, 37-2, следующего содержания:
«
37-1
О Национальной гвардии Республики Казахстан
МВД
Август
Сентябрь
Ноябрь
Жакупов Р.Т.
37-2
О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности Национальной гвардии Республики Казахстан
МВД
Август
Сентябрь
Ноябрь
Жакупов Р.Т.
»;
в строке, порядковый номер 38, аббревиатуру «МРР» заменить аббревиатурой «МНЭ»;
дополнить строками, порядковые номера 38-1, 38-2, следующего содержания:
«
38-1
О драгоценных металлах и драгоценных камнях
МИР
Апрель
Июнь
Декабрь
Рау А.П.
38-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам драгоценных металлов и драгоценных камней
МИР
Апрель
Июнь
Декабрь
Рау А.П.
»;
в строке, порядковый номер 40, аббревиатуру «МТСЗН» заменить аббревиатурой «МЗСР»;

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 1109 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 12, 27, 28-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірлері 32, 33-жолдарда «ИЖТМ» деген аббревиатура «ЭМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 33-1, 33-2-жолдармен толықтырылсын:
«
33-1
«Лотерея және лотерея қызметі туралы»
МСМ
Маусым
Шілде
Қазан
С.А. Құранбек
33-2
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лотереялар және лотерея қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
МСМ
Маусым
Шілде
Қазан
С.А. Құранбек
»
реттік нөмірлері 35, 35-1, 35-2, 36-жолдарда «ЭБЖМ», «ҚОСРМ», «Еңбекмині», «ӨДМ» деген аббревиатуралар «ҰЭМ», «ЭМ», «ДСӘДМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 36-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
36
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Маусым
Тамыз
Қараша
Д.В. Вагапов
»
реттік нөмірі 37-жолда «Еңбекмині» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 37-1, 37-2-жолдармен толықтырылсын:
«
37-1
Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы туралы
ІІМ
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
Р.Т. Жақыпов
37-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы қызметі мәселелері бойынша өзгрістер енгізу туралы
ІІМ
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
Р.Т. Жақыпов
»
реттік нөмірі 38-жолда «ӨДМ» деген аббревиатура «ҰЭМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 38-1, 38-2-жолдармен толықтырылсын:
«
38-1
Бағалы металдар мен асыл тастар туралы
ИДМ
Сәуір
Маусым
Желтоқсан
А.П. Рау
38-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бағалы металдар мен асыл тастар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
Сәуір
Маусым
Желтоқсан
А.П. Рау
»
реттік нөмірі 40-жолда «Еңбекмині» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

строки, порядковые номера 40, 41, 42, изложить в следующей редакции:
«
40
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции и занятости населения
МЗСР
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Аргандыков Д.Р.
41
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обороны и воинской службы
МО
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Мухтаров Т.С.
42
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности
МФ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Бекетаев Р.Б.
»;
дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
«
42-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан в связи со вступлением во Всемирную торговую организацию
МНЭ
Сентябрь
Ноябрь
Декабрь
Айтжанова Ж.С.
»;
строку, порядковый номер 43, изложить в следующей редакции:
«
43
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по экологическим вопросам
МЭ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Ахсамбиев Т.А.
»;
дополнить строками, порядковые номера 45-1, 45-2, следующего содержания:
«
45-1
Об обязательном страховании жилища физических лиц собственников недвижимости
МНЭ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Кусаинов М.А.
45-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам внедрения системы страхования от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
МНЭ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Кусаинов М.А.
»;
примечание: расшифровку аббревиатур изложить в следующей редакции:
«Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан;
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан;
МИР – Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
МЗСР – Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
ВС – Верховный Суд Республики Казахстан;
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан;
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

реттік нөмірлері 40, 41, 42-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
40
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Д.Р. Арғындықов
41
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қорғаныс және әскери қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Т.С. Мұхтаров
42
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне аудиторлық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
»
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-1-жолмен толықтырылсын:
«
42-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруге байланысты өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Қыркүйек
Қараша
Желтоқсан
Ж.С. Айтжанова
»;
реттік нөмірі 43-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
43
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экологиялық мәселелер бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Т.Ә. Ахсамбиев
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 45-1, 45-2-жолдармен толықтырылсын:
«
45-1
Жылжымайтын мүліктің меншік иелері жеке тұлғалардың тұрғын үйін міндетті сақтандыру туралы
ҰЭМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
М.Ә. Құсайынов
45-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан сақтандыру жүйесін енгізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
М.Ә. Құсайынов
»
Ескертпе: аббревиатуралардың жазылуы мынадай редакцияда жазылсын:
«Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі;
МСМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі;
ЭМ – Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі;
ИДМ – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі;
ДСӘДМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі;
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі;
АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі;
ЖС – Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты;
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов