О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 1197
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
по администратору 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
в программе 006 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры»:
в графе «2014 год»:
в строке «Акмолинская область» цифры «1180000» заменить цифрами «561300»;
в строке «Западно-Казахстанская область» цифры «537684» заменить цифрами «537068»;
в строке «Павлодарская область» цифры «1682522» заменить цифрами «1668242»;
в строке «Северо-Казахстанская область» цифры «1000000» заменить цифрами «983497»;
в строке «Южно-Казахстанская область» цифры «2185942» заменить цифрами «1750243»;
в строке «город Астана» цифры «20683993» заменить цифрами «21769791»
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 1197 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
12 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» деген әкімші бойынша:
006 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Ақмола облысы» деген жолдағы «1180000» деген сандар «561300» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «537684» деген сандар «537068» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы» деген жолдағы «1682522» деген сандар «1668242» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «1000000» деген сандар «983497» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «2185942» деген сандар «1750243» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген жолдағы «20683993» деген сандар «21769791» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов