О присвоении статуса "Академический" государственному коммунальному казенному предприятию "Государственная филармония" акимата города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2014 года № 1221
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года «О культуре» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус «Академический» государственному коммунальному казенному предприятию «Государственная филармония» акимата города Астаны.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Астана қаласы әкімдігінің "Мемлекеттік филармония" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына "Академиялық" мәртебе беру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 1221 қаулысы
«Мәдениет туралы» 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің «Мемлекеттік филармония» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына «Академиялық» мәртебе берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов