О назначении Генерального комиссара секции на Всемирной выставке "Expo Milano 2015"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года № 1245
В соответствии со статьей 13 Конвенции о международных выставках от 22 ноября 1928 года, ратифицированной Законом Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Генеральным комиссаром секции на Всемирной выставке «Expo Milano 2015» Мусина Ануарбека Нурбековича – управляющего директора акционерного общества «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Ехро Міlano 2015" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас комиссарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 1245 қаулысы
2014 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 1928 жылғы 22 қарашадағы Халықаралық көрмелер туралы конвенцияның 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының  Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының басқарушы директоры Әнуарбек Нұрбекұлы Мусин «Ехро Міlаnо 2015» дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас комиссары болып тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов