О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 1289. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 412
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.07.2016 № 412.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) вице-министра энергетики Республики Казахстан Ахсамбиева Талгата Абдыкаимовича.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2012 года № 966 «О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 1289 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 412 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.07.2016 № 412 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі Талғат Әбдіқайымұлы Ахсамбиев Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестіруші болып  тағайындалсын.
2. «Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау  туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 шілдедегі № 966 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов