О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1374
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
по администратору 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
в программе 003 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»:
в графе «2014 год»:
в подпрограмме 004:
в строке «За счет внешних займов» цифры «92 255 374» заменить цифрами «95 125 374»;
в строке «Прочие» цифры «92 255 374» заменить цифрами «95 125 374»;
в строке «Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай» цифры «74 829 309» заменить цифрами «77 699 309»;
в подпрограмме 016:
в строке «За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета» цифры «16 917 244» заменить цифрами «14 047 244»;
в строке «Прочие» цифры «16 917 244» заменить цифрами «14 047 244»;
в строке «Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай» цифры «14 556 309» заменить цифрами «11 686 309»;
в разделе «V. Целевые трансферты из Национального фонда»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
по администратору 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
в программе 003 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
строку
«
Реконструкция коридора Центр - Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
40 000 000
»;
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр - Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
40 000 000
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1374 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде:
12 «Көлік және коммуникаңия» деген функционалдық топта:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» деген әкімші бойынша:
003 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
004 кіші бағдарламада:
«Сыртқы қарыздар есебінен» деген жолдағы «92 255 374» деген сандар «95 125 374» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «92 255 374» деген сандар «95 125 374» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін реконструкциялау» деген жолдағы «74 829 309» деген сандар «77 699 309» деген сандармен ауыстырылсын;
016 кіші бағдарламасында:
«Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен» деген жолдағы «16 917 244» деген сандар «14 047 244» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «16 917 244» деген сандар «14 047 244» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін реконструкциялау» деген жолдағы «14 556 309» деген сандар «11 686 309» деген сандармен ауыстырылсын;
«V. Ұлттық Қордан бөлінген нысаналы трансферттер» деген бөлімде:
12 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» деген әкімші бойынша:
003 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген бағдарламада:
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламада:
мына:
«
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы» дәлізін реконструкциялау
40 000 000
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы» дәлізінің реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
40 000 000
».
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов