О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 651 "Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за исключением общераспространенных, отнесенных к категории низкорентабельных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 1405. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2018 года № 569 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.09.2018 № 569 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 651 "Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за исключением общераспространенных, отнесенных к категории низкорентабельных" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 40-41, ст. 392) следующее дополнение:
перечень месторождений (группы месторождений, части месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за исключением общераспространенных, отнесенных к категории низкорентабельных, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 3, 4, 5, следующего содержания:
3.
Аятское,
Белинское,
Краснооктябрьское

"Рентабельділігі төмен кен орындары санатына жатқызылған пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлері кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 651 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 1405 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 569 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.09.2018 № 569 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Рентабельділігі төмен кен орынбасары санатына жатқызылған пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлері кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 651 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 40-41, 392-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген рентабельділігі төмен кен орындары санатына жатқызылған пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлері кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 3, 4, 5-жолдармен толықтырылсын:
3.
Аят, Белинское, Краснооктярбрь

№ 187 от 29 мая 1998 года
алюминий
0%
АО "Алюминий Казахстана"
с 1 января 2014 года
до
1 января 2015
галлий
0%
4.
Аркалыкское, Северное, Нижне-Ашутское, Верхне-Ашутское, Уштобинское
№ 188 от 29 мая 1998 года
алюминий
0%
АО "Алюминий Казахстана"
с 1 января 2014 года до 1 января 2015
галлий
0%
5.
Восточно-Аятское
№ 2119 от 26 июня
2006 года
алюминий галлий
0%
АО "Алюминий Казахстана"
с 1 января 2014 года до
1 января
2015
0%
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

1998 жылғы 29 мамырдағы № 187
алюминий
0 %
"Қазақстан алюминийі" АҚ
2014 жылғы 1 қаңтардан бастап 2015 жылғы 1 қаңтарға дейін
галлий
0 %
4.
Арқалық, Северное, Нижне-Ашут, Верхне-Ашут, Үштөбе
1998 жылғы 29 мамырдағы № 188
алюминий
0 %
"Қазақстан алюминийі" АҚ
2014 жылғы 1 қаңтардан бастап 2015 жылғы 1 қаңтарға дейін
галлий
0 %
5.
Шығыс-Аят
2006 жылғы 26 маусымдағы № 2119
алюминий
0 %
"Қазақстан алюминийі" АҚ
2014 жылғы 1 қаңтардан бастап 2015 жылғы 1 қаңтарға дейін
галлий
0 %
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов