О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1536 "Об утверждении Национального плана распределения квот на выбросы парниковых газов на 2014 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 43
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  31 декабря 2013 года № 1536 «Об утверждении Национального плана распределения квот на выбросы парниковых газов на 2014 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 79, ст. 1047) следующие изменения:

"Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлудің 2014 - 2015 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1536 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 43 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлудің
2014 – 2015 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1536 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 79, 1047-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:

в Национальном плане распределения квот на выбросы парниковых газов на 2014 – 2015 годы (далее – Национальный план), утвержденном указанным постановлением:
пункты 34 изложить в следующей редакции:
«3. Объем квоты в количестве 154 883 190 единиц для действующих установок бесплатно распределяется по отраслям экономики на 2014 год согласно таблице приложения 1.
4. Объем квоты в количестве 152 559 935 единиц для действующих установок бесплатно распределяется по отраслям экономики на 2015 год согласно таблице приложения 1.»;
приложение 1 к указанному Национальному плану изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному Национальному плану:
в единицах объема квот для функционирующих установок энергетической отрасли:
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
«
8
АО «Астана-Энергия» ТЭЦ-1
630 557
630 557

көрсетілген қаулымен бекітілген Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды бөлудің 2014 – 2015 жылдарға арналған ұлттық жоспарында (бұдан әрі – Ұлттық жоспар):
34-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қолданыстағы қондырғылар үшін 154 883 190 бірлік мөлшеріндегі квота көлемі 1-қосымшадағы кестеге сәйкес 2014 жылға экономика салалары бойынша тегін бөлінеді.
4. Қолданыстағы қондырғылар үшін 152 559 935 бірлік мөлшеріндегі квота көлемі 1-қосымшадағы кестеге сәйкес 2015 жылға экономика салалары бойынша тегін бөлінеді.»;
көрсетілген Ұлттық жоспарға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Ұлттық жоспарға 2-қосымшада:
энергетика саласында жұмыс істейтін қондырғылар үшін квота көлемінің бірліктерінде:
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
8
«Астана-Энергия» ЖЭО-1 АҚ
630 557
630 557