О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" и от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 63
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 марта 2015 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 «О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627):
в лимитах штатной численности местных исполнительных органов и предельном числе заместителей акимов областей, городов Алматы и Астаны, районов (городов областного значения), утвержденных указанным постановлением:
в графе 2 «Всего, штатная численность (ед.)*»:
в строке «Акмолинская» цифры «3390» заменить цифрами «3391»;
в строке «Актюбинская» цифры «2554» заменить цифрами «2555»;
в строке «Алматинская» цифры «4144» заменить цифрами «4145»;
в строке «Атырауская» цифры «1654» заменить цифрами «1655»;
в строке «Восточно-Казахстанская» цифры «4191» заменить цифрами «4194»;
в строке «Жамбылская» цифры «2745» заменить цифрами «2747»;
в строке «Западно-Казахстанская» цифры «2406» заменить цифрами «2407»;
в строке «Карагандинская» цифры «3634» заменить цифрами «3637»;
в строке «Костанайская» цифры «3642» заменить цифрами «3644»;
в строке «Кызылординская» цифры «1994» заменить цифрами «1995»;
в строке «Мангистауская» цифры «1284» заменить цифрами «1285»;
в строке «Павлодарская» цифры «2926» заменить цифрами «2929»;
в строке «Северо-Казахстанская» цифры «2791» заменить цифрами «2792»;
в строке «Южно-Казахстанская» цифры «4570» заменить цифрами «4573»;
в строке «г. Алматы» цифры «1485» заменить цифрами «1491»;
в строке «г. Астана» цифры «892» заменить цифрами «896»;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 және "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың, олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 63 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2015 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттері және облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері орынбасарларының шекті санында:
«Барлығы, штат саны* (бірлік)» деген 2-бағанда:
«Ақмола» деген жолдағы «3390» деген сандар «3391» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе» деген жолдағы «2554» деген сандар «2555» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы» деген жолдағы «4144» деген сандар «4145» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атырау» деген жолдағы «1654» деген сандар «1655» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан» деген жолдағы «4191» деген сандар «4194» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл» деген жолдағы «2745» деген сандар «2747» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан» деген жолдағы «2406» деген сандар «2407» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды» деген жолдағы «3634» деген сандар «3637» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай» деген жолдағы «3642» деген сандар «3644» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда» деген жолдағы «1994» деген сандар «1995» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау» деген жолдағы «1284» деген сандар «1285» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар» деген жолдағы «2926» деген сандар «2929» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан» деген жолдағы «2791» деген сандар «2792» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан» деген жолдағы «4570» деген сандар «4573» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы» деген жолдағы «1485» деген сандар «1491» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген жолдағы «892» деген сандар «896» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Итого:» цифры «44302» заменить цифрами «44336»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений»:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 5, «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:» цифры «2796» заменить цифрами «2762».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов

«Жиыны:» деген жолдағы «44302» деген сандар «44336» деген сандармен ауыстырылсын.
2) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың, олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
«Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 5-жолдың 3-бағанындағы «2796» деген сандар «2762» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов