О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 10 "Об утверждении Национального плана организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 на 2013 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2015 года № 128
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 10 «Об утверждении Национального плана организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 на 2013-2018 годы» следующие изменения и дополнения:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«2) представлять по итогам полугодия и года, не позднее 10 июля и 10 января в Министерство национальной экономики Республики Казахстан информацию о ходе реализации Национального плана.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан по итогам полугодия и года, не позднее 20 июля и 20 января представлять в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе исполнения Национального плана.»;
в Национальном плане организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 на 2013 - 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 10-2, изложить в следующей редакции:
«
10-2.
Разработка проекта Закона Республики Казахстан о ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и МБВ о льготах и преимуществах, связанных с проведением ЭКСПО-2017
проект Закона Республики Казахстан
МИД (созыв), МЭ, МНЭ, МФ, АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию)
октябрь 2015 года
не требуется
»;
дополнить строками, порядковые номера 10-4, 10-5, следующего содержания:
«
10-4.
Проработка вопроса создания таможенной инфраструктуры выставки ЭКСПО-2017, отвечающей современным требованиям, обеспечение ее функционирования
Информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МФ, МНЭ
июль 2016 года
не требуется
10-5.
Разработка плана взаимодействия по таможенному обеспечению участников выставки ЭКСПО-2017 с целью беспрепятственного прохождения таможенного контроля
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МФ, МНЭ
июль 2016 года
не требуется
»;
дополнить строкой, порядковый номер 14-2, следующего содержания:
«
14-2.
Ежегодное участие казахстанской делегации на Исполкоме МБВ (май, октябрь) и сессиях Генеральной ассамблеи МБВ (июнь, ноябрь)
информация в МНЭ
Комиссар, АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МНЭ

"ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастырудың және өткізудің 2013 - 2018 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 128 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастырудың және өткізудің 2013 - 2018 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне жартыжылдық және жыл қорытындылары бойынша 10 шілдеден және 10 қаңтардан кешіктірмей Ұлттық жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі жартыжылдық және жыл қорытындылары бойынша 20 шілдеден және 20 қаңтардан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Ұлттық жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастырудың және өткізудің 2013 - 2018 жылдарға арналған ұлттық жоспарында:
реттік нөмірі 10-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
10-2.
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен ХКБ арасындағы ЭКСПО-2017 өткізуге байланысты жеңілдіктер мен артықшылықтар туралы келісімді ратификациялау туралы Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
СІМ (жинақтау), ЭМ, ҰЭМ, Қаржымині, «Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім - бойынша
2015 жылғы қазан
талап етілмейді
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 10-4, 10-5-жолдармен толықтырылсын:
«
10-4.
ЭКСПО-2017 көрмесінің қазіргі заманғы талаптарға сай келетін кедендік инфрақұрылымын құру мәселесін пысықтау, оның жұмыс істеуін қамтамасыз ету
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ келісім бойынша), Қаржымині, ҰЭМ
2016 жылғы шілде
талап етілмейді
10-5.
Кедендік бақылаудан кедергісіз өткізу мақсатында ЭКСПО-2017 көрмесіне қатысушыларды кедендік қамтамасыз ету жоспарын әзірлеу
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), Қаржымині, ҰЭМ
2016 жылғы шілде
талап етілмейді
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-2-жолмен толықтырылсын:
«
14-2.
Қазақстандық делегацияның ХКБ Атқару комитетіне (мамыр, қазан) және ХКБ Бас ассамблеясының сессияларына (маусым, қараша) жыл сайынғы қатысуы
ҰЭМ-ге ақпарат
Комиссар, «Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ҰЭМ

ежегодно июль, декабрь 2015 года, июль, декабрь 2016 года, июль, декабрь 2017 года
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014-2016 годы (бюджетная программа 065 «Целевой вклад АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»)
»;
дополнить строкой, порядковый номер 24-2, следующего содержания:
«
24-2.
Проработка вопроса разработки операционного плана подготовки и проведения выставки
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МНЭ, МФ
сентябрь 2015 года
не требуется
»;
строку, порядковый номер 35-2, изложить в следующей редакции:
«
35-2.
Презентация маскота (символа) ЭКСПО-2017 на Госкомиссии
презентация
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МИР
июль 2015 года
не требуется
»;
строку, порядковый номер 38, изложить в следующей редакции:
«
38.
Реализация Программы помощи развивающимся странам-участникам ЭКСПО-2017
информация в МНЭ
МИД, АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию)
январь, июль 2015 - 2016 годов
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014-2016 годы (бюджетная программа 065 «Целевой вклад АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»)
»;
в строке, порядковый номер 43-2, графу «Ответственный исполнитель» изложить в следующей редакции:
«АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МНЭ, МЭ, акимат г. Астаны»;
в строке, порядковый номер 43-4, графу «Ответственный исполнитель» изложить в следующей редакции:
«АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МНЭ, МЭ, акимат г. Астаны»;
дополнить строками, порядковые номера 43-5, 43-6, 43-7, 43-8, следующего содержания:
«
43-5.
Строительство национального павильона «Казахстан»
акт государственной приемочной комиссии
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию)
июль 2014 года - декабрь 2016 года
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014- 2016 годы (бюджетная программа 065 «Целевой вклад АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»)
43-6.
Строительство выставочного павильона
акт государственной приемочной комиссии
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию)
октябрь 2014 года - декабрь 2016 года
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014- 2016 годы (бюджетная программа 065 «Целевой вклад АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО- 2017»)
43-7.
Строительство развлекательной и торговой зоны
акт государственной приемочной комиссии
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), АО «НУХ «Байтерек» (по согласованию)
апрель 2015 года - декабрь  2016 года
не требуется
43-8.
Строительство многофункционального жилого комплекса для участников ЭКСПО-2017
акт государственной приемочной комиссии
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), АО «НУХ «Байтерек» (по согласованию)

жыл сайын, 2015 жылғы шілде, желтоқсан, 2016 жылғы шілде, желтоқсан, 2017 жылғы шілде, желтоқсан
2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым» бюджеттік бағдарламасы)
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 24-2-жолмен толықтырылсын:
«
24-2.
Көрмеге дайындалудың және оны өткізудің операциялық жоспарын әзірлеу мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ҰЭМ, Қаржымині,
2015 жылғы қыркүйек
талап етілмейді
»;
реттік нөмірі 35-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
35-2.
Мемлекеттік комиссияда ЭКСПО-2017 маскотын (символ) таныстыру
тұсаукесер
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ИДМ
2015 жылғы шілде
талап етілмейді
»;
реттік нөмірі 38-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
38.
ЭКСПО-2017 қатысушы дамушы елдерге көмек бағдарламасын іске асыру
ҰЭМ-ге
СІМ, «Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша)
2015-2016 жылдар қаңтар, шілде
2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым», бюджеттік бағдарламасы)
»;
реттік нөмірі 43-2-жолдағы «Жауапты орындаушы» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ҰЭМ, ЭМ, Астана қаласының әкімдігі»;
реттік нөмірі 43-4-жолдағы «Жауапты орындаушы» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ҰЭМ, ЭМ, Астана қаласының әкімдігі»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 43-5, 43-6, 43-7, 43-8-жолдармен толықтырылсын:
«
43-5.
«Қазақстан» ұлттық павильонын салу
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының актісі
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша)
2014 жылғы шілде – 2016 жылғы желтоқсан
2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым» бюджеттік бағдарламасы)
43-6.
Көрме павильонын салу
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының актісі
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ  келісім бойынша)
2014 жылғы қазан – 2016 жылғы желтоқсан
2014-2016 жылдарға арналған Республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым» бюджеттік бағдарламасы)
43-7.
Ойын-сауық және сауда аймағын салу
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының актісі
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), «Бәйтерек» ҰБХ» АҚ (келісім бойынша)
2015 жылғы сәуір - 2016 жылғы желтоқсан
Талап етілмейді
43-8.
ЭКСПО-2017 қатысушылары үшін көп функционалды тұрғын үй кешенін салу
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының актісі
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), «Бәйтерек» ҰБХ» АҚ (келісім бойынша)

сентябрь 2014 года - декабрь 2016 года
не требуется
»;
дополнить строкой, порядковый номер 47-1, следующего содержания:
«
47-1.
Внесение изменений в Генеральный план города Астаны с учетом территории ЭКСПО-2017
постановление Правительства Республики Казахстан
акимат г. Астаны, АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию)
ноябрь 2016 года
не требуется
»;
строки, порядковые номера 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, изложить в следующей редакции:
«
56-1.
Подготовка и проведение ежегодного форума, посвященного теме ЭКСПО-2017 «Энергия будущего»
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МЭ, МИД, акимат г. Астаны
2015-2017 годы
не требуется
56-2.
Проведение молодежных, массовых и культурных мероприятий, связанных с тематикой выставки «Энергия будущего» в городе Астане и регионах Казахстана
Информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МОН, МКС, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
2015-2016 годы
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014-2016 годы (бюджетная программа 040 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»)
56-3.
Проведение мероприятий по популяризации тематики ЭКСПО-2017
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МИР, МЭ, акиматы областей, городов Астаны и Алматы, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию), АО «НУХ «КазАгро» (по согласованию), АО «Холдинг «Парасат» (по согласованию), АО «Холдинг «Зерде» (по согласованию), АО «Национальный медицинский холдинг» (по согласованию), АОО «Назарбаев Университет» (по согласованию), заинтересованные государственные органы
ежегодно: 10 июля 2014 года,
10 января
и 10 июля 2015 года,
10 января и 10 июля 2016 года,
10 января и 10 июля 2017 года
Не требуется
56-4.
Проведение мероприятий по:
1) реализации пилотных проектов с использованием зеленых технологий;
2) участию в ежегодной конференции-выставке Программы партнерства «Зеленый мост»
информация в МЭ
акиматы областей, городов Астаны и Алматы, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию), АО «НУХ «КазАгро» (по согласованию), АО «Холдинг «Парасат» (по согласованию), АО «Холдинг «Зерде» (по согласованию), АО «Национальный медицинский холдинг» (по согласованию), АОО «Назарбаев Университет» (по согласованию), заинтересованные государственные органы
ежегодно:
10 июля 2014 года,
10 января и 10 июля 2015 года,
10 января и 10 июля 2016 года,
10 января и 10 июля 2017 года
не требуется
»;
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
«
59.
Выработка предложений по льготному финансированию проектов строительства и реконструкции объектов, оказывающих гостиничные услуги в целях увеличения их вместимости
предложения в Правительство Республики Казахстан
акимат г. Астаны, АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МИР, МНЭ, АО «ФРП «Даму» (по согласованию)
июнь 2015 года
не требуется
»;

2014 жылғы қыркүйек - 2016 жылғы желтоқсан
талап етілмейді
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 47-1-жолмен толықтырылсын:
«
47-1.
ЭКСПО-2017 аумағын ескере отырып, Астана қаласының Бас жоспарына өзгерістер енгізу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Астана қаласының әкімдігі, «Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша)
2016 жылғы қараша
талап етілмейді
»;
реттік нөмірлері 56-1, 56-2, 56-3, 56-4-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
56-1.
«Болашақ энергиясы» "ЭКСПО-2017 тақырыбына арналған жыл сайынғы форумды дайындау және өткізу
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ЭМ, СІМ, Астана қаласының әкімдігі
2015-2017  жылдар
талап етілмейді
56-2.
Астана қаласында және Қазақстанның өңірлерінде «Болашақ энергиясы» көрме тақырыбына байланысты жастар, бұқаралық және мәдени іс-шаралар өткізу
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), БҒМ, МСМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2015-2016 жылдар
2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (040 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер» бюджеттік бағдарламасы)
56-3.
ЭКСПО-2017 тақырыбын танымал ету бойынша іс-шаралар өткізу
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ИДМ, ЭМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, «Cамұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша, «ҚазАгро» ҰБХ» АҚ (келісім бойынша), «Парасат холдингі» АҚ (келісім бойынша), «Зерде» холдингі» АҚ (келісім бойынша), «Ұлттық медициналық холдинг» АҚ (келісім бойынша), «Назарбаев Университеті» ДБҰ (келісім бойынша), мүдделі мемлекеттік органдар
жыл сайын: 2014 жылғы 10 шілде, 2015 жылғы 10 қаңтар және 10 шілде, 2016 жылғы 10 қаңтар және 10 шілде, 2017 жылғы 10 қаңтар және 10 шілде
талап етілмейді
56-4.
Мынадай:
1) жасыл технологияларды пайдалана отырып, пилоттық жобаларды іске асыру;
2) «Жасыл көпір» әріптестік бағдарламасының жыл сайынғы көрме-конференциясына қатысу бойынша іс шаралар өткізу
ЭМ-ге ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), «ҚазАгро» ҰБХ» АҚ (келісім бойынша), «Парасат» холдингі» АҚ (келісім бойынша), «Зерде» холдингі» АҚ (келісім бойынша), «Ұлттық медициналық холдинг» АҚ (келісім бойынша), «Назарбаев Университеті» ДБҰ (келісім бойынша), мүдделі мемлекеттік органдар
жыл сайын: 2014 жылғы 10 шілде, 2015 жылғы 10 қаңтар және 10 шілде, 2016 жылғы 10 қаңтар және 10 шілде, 2017 жылғы 10 қаңтар және 10 шілде
талап етілмейді
»;
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
59.
Қонақүй қызметтерін көрсететін объектілердің сыйымдылығын ұлғайту мақсатында оларды салу және реконструкциялау жобаларын жеңілдікті қаржыландыру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
Астана қаласының әкімдігі, «Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ИДМ, ҰЭМ, «Даму» КДҚ» АҚ (келісім бойынша)
2014 жылғы маусым
талап етілмейді
»;

дополнить строками, порядковые номера 62-1, 62-2, следующего содержания:
«
62-1.
Проведение мероприятий по волонтерской деятельности для обеспечения комфортного пребывания гостей на территории выставки
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МОН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
2015-2017 годы
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014-2016 годы (бюджетная программа 065 «Целевой вклад АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»)
62-2.
Обеспечение доступности для людей с ограниченными возможностями и других маломобильных групп населения к объектам социальной инфраструктуры города Астаны, включая выставочный комплекс ЭКСПО-2017 согласно действующих стандартов, технических регламентов, строительных норм и правил
информация в МНЭ
акимат г. Астаны, АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию)
январь 2017 года
не требуется
»;
в строке, порядковый номер 77, графу «Ответственный исполнитель» изложить в следующей редакции:
«МИР, МИД»;
дополнить строками, порядковые номера 77-1, 77-2, следующего содержания:
«
77-1.
Организация и проведение пресс-конференций о ходе подготовки к ЭКСПО-2017 с участием руководства АО «НК «Астана ЭКСПО-2017»
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МИР
ежеквартально 2015 - 2017 годы
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014- 2016 годы (бюджетная программа 065 «Целевой вклад АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»)
77-2.
Организация мероприятий для поддержания позитивного имиджа среди средств массовой информации и повышения уровня их лояльности к тематике ЭКСПО-2017
Информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МИР, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
ежегодно до 2017 года
за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014- 2016 годы (бюджетная программа 065 «Целевой вклад АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»)
»;
строки, порядковые номера 79, 80, 81, 82, изложить в следующей редакции:
«
79.
Привлечение спонсоров, не менее 8
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МИД, МИР, МЭ
ежегодно: декабрь 2014 года, декабрь 2015 года, декабрь 2016 года, июнь 2017 года
не требуется
80.
Привлечение мировых брендов- лидеров новых технологий (участие в международных конференциях и выставках, организация форумов и др.), не менее 8
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МИД, МИР, МЭ
ежегодно: декабрь 2014 года, декабрь 2015 года, декабрь 2016 года, июнь 2017 года
не требуется
81.
Оценка прямого и косвенного экономического эффекта от проведения ЭКСПО-2017
информация в МНЭ
МНЭ, МСХ, МЭ, МОН, АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию)

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 62-1, 62-2 жолдармен толықтырылсын:
«
62-1.
Көрме аумағында қонақтардың еркін жүріп-тұруын қамтамасыз ету үшін еріктілер қызметі бойынша іс-шаралар өткізу
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша) БҒМ, облыстардың,  Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2015-2017 жылдар
2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым» бюджеттік бағдарламасы)
62-2.
Қолданыстағы стандарттарға, техникалық регламенттерге, құрылыс нормалары мен қағидаларына сәйкес ЭКСПО-2017 көрме-кешенін қоса алғанда, мүмкіндігі шектеулі адамдардың және халықтың басқа да аз қозғалатын топтары үшін Астана қаласының әлеуметтік инфрақұрылымдарының қол жетімділігін қамтамасыз ету
ҰЭМ-ге ақпарат
Астана қаласының әкімдігі, «Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша)
2017 жылғы қаңтар
талап етілмейді
»;
реттік нөмірі 77-жолдағы «Жауапты орындаушы» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«ИДМ, СІМ»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 77-1, 77-2-жолдармен толықтырылсын:
«
77-1.
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ басшылығының қатысуымен ЭКСПО-2017 дайындық барысы туралы баспасөз-конференцияларын ұйымдастыру және өткізу
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ИДМ
тоқсан сайын 2015-2017 жылдар
2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым» бюджеттік бағдарламасы)
77-2.
Бұқаралық ақпарат құралдары арасында оң имидж қалыптастыру және олардың ЭКСПО-2017 тақырыбына ниеттестігі деңгейін арттыру үшін іс-шаралар ұйымдастыру
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), ИДМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
жыл сайын 2017 жылға дейін
2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде (065 «Астана ЭКСПО-2017 ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым», бюджеттік бағдарламасы)
»;
реттік нөмірлері 79, 80, 81, 82-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
79.
Демеушілерді тарту, кемінде 8
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), СІМ, ИДМ, ЭМ
жыл сайын: 2014 жылғы желтоқсан, 2015 жылғы желтоқсан, 2016 жылғы желтоқсан, 2017 жылғы маусым
талап етілмейді
80.
Жаңа технологиялардың әлемдік көшбасшы брендтерін тарту (халықаралық конференциялар мен көрмелерге қатысу, форумдар ұйымдастыру және т.б.), кемінде 8
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), СІМ, ИДМ, ЭМ
жыл сайын: 2014 жылғы желтоқсан, 2015 жылғы желтоқсан, 2015 жылғы желтоқсан, 2016 жылғы желтоқсан, 2017 жылғы маусым
талап етілмейді
81.
ЭКСПО-2017 өткізудің тікелей және жанама экономикалық әсерін бағалау
ҰЭМ-ге ақпарат
ҰЭМ, АШМ, ЭМ, БҒМ, Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ келісім бойынша

ежегодно, начиная с 15 мая 2015 года до 15 мая 2018 года
не требуется
82.
Разработка механизма реализации объектов ЭКСПО-2017 в послевыставочный период
информация в МНЭ
АО «НК «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию), МФ, МНЭ, МКС, МИР, акимат г. Астаны, АОО «Назарбаев Университет» (по согласованию)
апрель 2017 года
не требуется
».
Примечание: расшифровку аббревиатур:
дополнить строками следующего содержания:
«МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО «ФРП «Даму» - акционерное общество «Фонд развитая предпринимательства «Даму».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

жыл сайын, 2015 жылғы 15 мамырдан бастап 2018 жылғы 15 мамырға дейін
талап етілмейді
82.
ЭКСПО-2017 объектілерін көрмеден кейінгі кезеңде пайдалану тетігін әзірлеу
ҰЭМ-ге ақпарат
«Астана ЭКСПО-2017» ҰК» АҚ (келісім бойынша), Қаржымині, ҰЭМ, МСМ, ИДМ, Астана қаласының әкімдігі, «Назарбаев Университеті» ДБҰ (келісім бойынша)
2017 жылғы сәуір
талап етілмейді
»;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«ИДМ - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
ЭМ - Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
МСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Даму» КДҚ» АҚ - «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» акционерлік қоғамы».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов