О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 261
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 258 «О Стратегическом плане Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 23, ст. 170);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 733 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 258 «О Стратегическом плане Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 426).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 261 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 258 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 23, 170-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 258 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 733 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 426-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов