О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 750 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции по переходу Республики Казахстан к "зеленой экономике" на 2013 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 273
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 750 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции по переходу Республики Казахстан к «зеленой экономике» на 2013 – 2020 годы» следующие изменения и дополнение:
в Плане мероприятий по реализации Концепции по переходу Республики Казахстан к «зеленой экономике» на 2013 – 2020 годы, утвержденном указанным постановлением:
графы 3, 4 строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
«информация в «МЭ», «КСМНЭ»;
графы 3, 4 строки, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
«информация в МЗСР», «МЭ (созыв), акимы областей, городов Астаны и Алматы»;
строки, порядковые номера 66 и 70, исключить;
графы 4, 5 строки, порядковый номер 67, изложить в следующей редакции:
«МЭ», «декабрь 2016 года»;
графу 4 строки, порядковый номер 86, изложить в следующей редакции:
«МЭ (созыв), МИР»;
графу 4 строки, порядковый номер 98, изложить в следующей редакции:
«МЭ (созыв), акимы городов Астаны, Алматы и других соответствующих областей»;
графу 4 строки, порядковый номер 113, изложить в следующей редакции:
«Аким Мангистауской области (созыв), МЭ»;
графу 4 строки, порядковый номер 114, изложить в следующей редакции:
«Аким Карагандинской области (созыв), МЭ»;
в примечании: расшифровку аббревиатур дополнить строкой следующего содержания:
«КСМНЭ – Комитет статистики Министерства национальной экономики Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов

"Қазақстан Республикасының "жасыл экономикаға" көшуі жөніндегі тұжырымдаманы іске асыру жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 750 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 273 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының «жасыл экономикаға» көшуі жөніндегі тұжырымдаманы іске асыру жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 750 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының «жасыл экономикаға» көшуі жөніндегі тұжырымдаманы іске асыру жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 7-жолдың 3, 4-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭМ-ге ақпарат», «ҰЭМ СК»;
реттік нөмірі 11-жолдың 3, 4-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
«ДСӘДМ-ге ақпарат», «ЭМ (жинақтау), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері»;
реттік нөмірлері 66 және 70-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 67-жолдың 4, 5-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭМ», «2016 жылғы желтоқсан»;
реттік нөмірі 86-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭМ (жинақтау), ИДМ»;
реттік нөмірі 98-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭМ (жинақтау) Астана, Алматы қалаларының және басқа тиісті облыстардың әкімдері»;
реттік нөмірі 113-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Маңғыстау облысының әкімі (жинақтау), ЭМ»;
реттік нөмірі 114-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қарағанды облысының әкімі (жинақтау), ЭМ»;
«ҰЭМ СК - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов