О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 728 "Об утверждении Программы развития регионов до 2020 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 284. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 767
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 767.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 728 "Об утверждении Программы развития регионов до 2020 года" следующие изменение и дополнение:
в Программе развития регионов до 2020 года, утвержденной указанным постановлением:
в приложении 3 к указанной Программе:
в направлении жилищного строительства подраздела "1. Меры государственной поддержки" раздела "Механизм осуществления жилищного строительства" дополнить частью второй следующего содержания:
"В целях дальнейшего развития социальной инфраструктуры допускается строительство жилых домов с размещением на первых этажах объектов социального назначения (детских садов, детских мини-центров, поликлиник и других) по проектам, соответствующим установленным государственным нормативам в сфере архитектуры, градостроительства и строительства.";
в подразделе "3. Условия реализации жилья участникам Программы" раздела "2. Механизмы реализации жилья":
часть вторую пункта 3 изложить в следующей редакции:
"В районных центрах, городах, городах республиканского, областного значения, столице заявления и документы от претендентов принимаются на бумажном носителе или через веб-портал "электронного правительства", в сельских населенных пунктах, поселках - на бумажном носителе акимами сельских округов (сел, поселков). С 1 октября 2015 года в районных центрах, городах, городах республиканского, областного значения, столице заявления и документы от претендентов принимаются только через веб-портал "электронного правительства".".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 728 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 284 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 767 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 жылғы № 767 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 728 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасында:
көрсетілген Бағдарламаға 3-қосымшада:
"Тұрғын үй құрылысын жүзеге асыру тетігі" деген бөлімнің "1. Мемлекеттік қолдау шаралары" деген кіші бөліміндегі тұрғын үй құрылысының бағыттары мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"Әлеуметтік инфрақұрылымды одан әрі дамыту мақсатында сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы белгіленген мемлекеттік нормативтерге сәйкес келетін жобалар бойынша бірінші қабаттарында әлеуметтік мақсаттағы объектілерді (балабақшаларды, балалардың шағын-орталықтарын, емханаларды және басқаларды) орналастыра отырып, тұрғын үйлер салуға жол беріледі.";
"2. Тұрғын үйді өткізу тетігі" деген бөлімнің "3. Бағдарламаға қатысушыларға тұрғын үйді өткізу шарттары" деген кіші бөлімінде:
3-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудан орталықтарында, қалаларда, республикалық, облыстық маңызы бар қалаларда, астанада үміткерлерден өтініштер мен құжаттар қағаз жеткізгіште немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы қабылданады, ауылдық елді мекендерде, кенттерде - қағаз жеткізгіште ауылдық округтердің (ауылдардың, кенттердің) әкімдері қабылдайды. 2015 жылғы 1 қазаннан бастап аудан орталықтарында, қалаларда, республикалық, облыстық маңызы бар қалаларда, астанада үміткерлерден өтініштер мен құжаттар "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы ғана қабылданады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов