О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1181 "Об утверждении форм, размеров, описания, конструкций и Правил установки пограничных знаков" и от 29 ноября 2013 года № 1275 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2015 года № 432
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1181 «Об утверждении форм, размеров, описания, конструкций и Правил установки пограничных знаков»:
в формах, размерах, описании, конструкциях пограничных знаков, утвержденных указанным постановлением:
в заголовок раздела 2 внесено изменение в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в заголовок раздела 3 внесено изменение в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в Правилах установки пограничных знаков, утвержденных указанным постановлением:
в пункт 15 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1275 «Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 909):
в Правилах выдачи пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе, утвержденных указанным постановлением:
в часть вторую пункта 10 внесено изменение в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                  К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шекара белгілерінің нысандарын, көлемдерін, сипаттамасын, конструкциясын және оларды орнату қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1181 және "Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1275 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 432 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Шекара белгілерінің нысандарын, көлемдерін, сипаттамасын, конструкциясын және оларды орнату қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1181 қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген шекара белгілерінің нысандарында, көлемдерінде, сипаттамасында, конструкциясында:
2-бөлімінің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Негізгі шекара белгілері»;
3-бөлімінің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Аралық шекара белгілері»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Шекара белгілерін орнату қағидаларында:
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Мемлекеттік шекараның өзен учаскесіндегі негізгі шекара белгілері немесе құрғай бастаған (құрғақ) арналар, өзектер немесе шұқанақтар табаны бойынша өтетін Мемлекеттік шекараны белгілеу кезінде Мемлекеттік шекара сызығына перпендикуляр сызықта бір-біріне қарама-қарсы шекаралық өзендердің (бұлақтардың) қарама-қарсы жағалауларында (аралдарында) не болмаса оның бұрылысы бұрышының биссектрисасында орнатылатын екі негізгі шекара бағанасынан тұрады және негізгі шекара бағаналарын қосатын сызықтардың және шекара өзенінің (бұлағының) негізгі саласы немесе арнасының ортасы сызықтарының қиылысуында орналасқан негізгі шекара белгісінің орталығы болып табылатын нүктенің орналасу орнын айқындайды.».;
2) «Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1275 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 909-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру қағидаларына:
10-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Заңды және жеке тұлғалардың қолданылу мерзімі аяқталған рұқсаттаманы Шекара қызметінің әскери бөліміне қайтармауы оларға келесі күнтізбелік жылға арналған рұқсаттаманы беруден бас тартуға негіздеме болып табылады.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов