О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 728 "Об утверждении Программы развития регионов до 2020 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 451. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 767
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 767.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 728 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 451 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 767 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 767 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 728 "Об утверждении Программы развития регионов до 2020 года" следующие изменение и дополнение:
в Программе развития регионов до 2020 года, утвержденной указанным постановлением:
в приложении 3 к Программе развития регионов до 2020 года:
в разделе "1. Меры государственной поддержки":
в подразделе "Направления жилищного строительства":
таблицу "Показатели результатов реализации жилищного строительства в разрезе направлений" изложить в следующей редакции:
"
тыс. кв. метров
Наименование
показателя
2015
год
2016
год
2017
год
2018
год
2019
год
Всего ввод жилья в эксплуатацию по республике, в том числе:

1. "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 728 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасында:
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасына 3-қосымшада:
"1. Мемлекеттік қолдау шаралары" деген бөлімде:
"Тұрғын үй құрылысының бағыттары" деген кіші бөлімде:
"Бағыттар бойынша тұрғын үй құрылысын іске асыру нәтижелерінің көрсеткіштері" деген кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
мың шаршы метр
Көрсеткіштің атауы
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
Республика бойынша тұрғын үйді пайдалануға беру, барлығы, оның ішінде:

282,7
287,4
318,2
";
в разделе "3. Механизмы жилищного строительства":
в подразделе "3. Жилье АО "ИО "КИК":
пункт 3 дополнить частью следующего содержания:
"АО "ИО "КИК" за счет средств, выделенных из Национального фонда Республики Казахстан в 2015 году на строительство и приобретение арендного жилья, вправе осуществить финансирование строительства жилой части объектов Атлетической деревни в г. Алматы общей площадью не менее 86 033 кв. м. с последующей реализацией жилья в аренду после завершения Универсиады 2017 года в соответствии с условиями Программы.".

282,7
287,4
318,2
";
"3. Тұрғын үй құрылысының тетіктері" деген бөлімде:
"3. ҚИК" ИҰ" АҚ тұрғын үйі" деген кіші бөлімде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
"ҚИК" ИҰ" АҚ 2015 жылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан жалға берілетін тұрғын үй құрылысына және сатып алуға бөлінген қаражат есебінен 2017 жылғы Универсиада аяқталғаннан кейін тұрғын үйді Бағдарлама шарттарына сәйкес кейіннен жалға бере отырып, Алматы қаласындағы Атлетика ауылы объектілерінің жалпы ауданы кемінде 86 033 шаршы метр тұрғын бөлігінің құрылысын қаржыландыруды жүзеге асыруға құқылы.".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов