Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2015-2016 учебный год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 453
В соответствии с подпунктом 4) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2015–2016 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2015–2016 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2015–2016 учебный год;
4) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2015–2016 учебный год.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами принять меры по размещению утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. МАСИМОВ
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2015 года № 453
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с высшим образованием в организациях образования,
финансируемых из республиканского бюджета, на 2015–2016
учебный год
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге)
очное
заочное
В 6 национальных вузах
В Назарбаев Университете
В Казахстанско-
Британском техническом
университете
В Международном университете информационных технологий
В Финансовой академии
В других вузах
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2015 - 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 453 қаулысы
«Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 4-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
3) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
4) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 17 маусымдағы
№ 453 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
сырттай оқу
6 ұлттық жоғары оқу орнында
Назарбаев Университетінде
Қазақ-Британ техникалық университетінде
Халықаралық ақпараттық технологиялар университетіне
Қаржы академиясында
Басқа жоғары оқу орындарында
2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

6D110000
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
100
505,3
1 010,7
481,7
963,3
Всего
100
Прием в докторантуру PhD Академии государственного
управления при Президенте Республики Казахстан,
администратором бюджетных программ которой является
Агентство Республики Казахстан по делам государственной
службы и противодействию коррупции
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)

6D110000
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)
100
505,3
1010,7
481,7
963,3
Барлығы
100
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)

на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
12
1 733,9
3 467 8
Прием в докторантуру PhD Академии правоохранительных органов
при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан,
администратором бюджетных программ которой является
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
Код
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы  на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
6D030300
Правоохранительная деятельность
3

2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
12
1 733,9
3 467,8
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы болып табылатын Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Коды
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
6D030300
Құқық қорғау қызметі
3