О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 149 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2015 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 540
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 149 «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2015 год» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе «Цель 5.1.2. Обеспечение здорового питания населения и профилактика заболеваний, зависимых от питания»:
в графе 3 строки, порядковый номер 7, аббревиатуру «МКС» заменить аббревиатурой «МИР»;
в разделе «Цель 5.1.5. Снижение безвозвратных потерь среди пострадавших при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера»:
в графе 4 строки, порядковый номер 12, цифры «1183099» заменить цифрами «1109692»;
в строке «Всего» цифры «1652350» заменить цифрами «1578943».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2015 жылға қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 149 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 540 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2015 жылға қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 149 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«5.1.2-мақсат. Халықтың дұрыс тамақтануын қамтамасыз ету және тамақтануға байланысты аурулардың профилактикасы» деген бөлімде:
реттік нөмірі 7-жолдың 3-бағанында «МСМ» деген аббревиатура «ИДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«5.1.5-мақсат. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар кезінде зардап шеккендер арасындағы қайтымсыз шығындарды төмендету» деген бөлімде:
реттік нөмірі 12-жолдың 4-бағанында «1183099» деген сандар «1109692» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолда «1652350» деген сандар «1578943» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов