О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 631
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О признании утратившими силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
В связи с прекращением деятельности Евразийского экономического сообщества ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2001 года № 701 «Об утверждении Положения о Постоянном представителе Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе»;
2) Указ Президента Республики Казахстан от 25 ноября 2013 года № 699 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2001 года № 701 «Об утверждении Положения о Постоянном представителе Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе».
2. Правительству Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                     Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 631 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші
жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық қызметінің тоқтатылуына байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы Тұрақты өкілі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 11 қазандағы № 701 Жарлығы;
2) «Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы Тұрақты өкілі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 11 қазандағы № 701 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 699 Жарлығы.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі заңнамада белгіленген тәртіппен осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев